Jump to content

Παναιτωλικός - Α.Ε.Κ. (11η αγ.): 24/11, 19:00, ΕΡΤ1


SpiRos
 Share

Recommended Posts

Πεταυράκης ο μόνος που μάσησε στον Μελισσανίδη αυτή την δεκαετία.

Στο μεταξύ επιβεβαιώνει ο Μελισσανίδης την πεποίθησή μου πως έχει γίνει εντελώς γεροξεκούτης πια

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

 

Στο μεταξύ επιβεβαιώνει ο Μελισσανίδης την πεποίθησή μου πως έχει γίνει εντελώς γεροξεκούτης πια

mel-0.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εγω μετα την ομιλια και πριν απο αγωνα Τσλ νομιζω οτι επιμενει να αποδιεξει οτι ολοι ειμαστε λαθος και σωστος αυτος και οι παρατρεχαμνεοι του που διαλεξαν Ζουζουνιαρη για προπονητη. 

Οταν δεν απαρδεχεσαι τα παθη σου δεν μπορεις και να τα διορθωσεις. 

Δεν θα ηταν απιθανο αν διακοπταμε τον δανεισμο του Πονσε και Μπογιε γιατι δεν νιωθουν ΑΕΚ τα παιδια 

Link to comment
Share on other sites

Τρομοκρατήθηκαν όλοι.

Κρατούσαν την ανάσα τους (μην σκάσουν στα γέλια με τον άμπαλο).

Link to comment
Share on other sites

....“Ας παίζουν και οι μικροί, αρκεί να τα δίνουν όλα από εδώ και πέρα”!

 

 

Παρόμοιο με το ''ενδιαφέρον πλάνο του παναθηναικού'' που είχε πει ο Μελισσανίδης στον Βέργη.

 

Πραγματικά δεν έχω λόγια!!! Ότι πιο αισχρό έχει ειπωθεί για την ΑΕΚ εδώ και πολύ καιρό.Αποθέωση της μιζέριας...Πισωγύρισμα στην ΑΕΚ του 2012-2013 χωρίς χρέη.Καμία αυτοκριτική, καμία επίγνωση της πραγματικότητας, μόνο μια παράλογη αντίληψη περασμένης δεκαετίας περί μικρών που τα δίνουν όλα.Με τους μικρούς που τα δίνουν όλα πάντως υποβιβαστήκαμε...Λέω εγώ τώρα!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΕΡΑΥΝΟΙ ΜΕΛΙΣΣΑΝΙΔΗ ΣΤΑ ΣΠΑΤΑ

- Την έπεσε σε Λαμπρόπουλο, Μπακασέτα και Σιμόες και τους έβγαλε στη σέντρα, λέγοντάς τους να φέρουν πρόταση και να φύγουν το Γενάρη, από τη στιγμή που δεν συμφωνούν για τα συμβόλαιά τους.

- Έδειξε να στηρίζει Ουζουνίδη, λέγοντας ότι με αυτόν θα πρέπει να μιλάνε οι παίκτες και να λένε ότι τους απασχολεί

- Είπε ότι τον έκαναν να ντρέπεται που υπηρετεί την ΑΕΚ με την εμφάνισή τους

- Είχε συζήτηση με τον προπονητή πριν κάνει το «ντου» στα αποδυτήρια και αρχίσει τον εξάψαλμο

- «Προπονητής σας μέχρι το καλοκαίρι» θα είναι ο Ουζουνίδης τους είπε

- «Θα παίζουν αυτοί που θα δείχνουν πάθος» ανέφερε επίσης...

ΤΕΛΟΣ, ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΑΝ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ...

 

ΜΟΝΟ ΘΛΙΨΗ για αυτα που ειπε ο ηγετης .... τελειο σχεδιο διαλυσης της πρωταθλητριας ομαδας. 

Δηματε τωρα δεν ειναι τα παιδια που μας εφεραν εδω?

Ειλικρινα ντροπη ...

Δεν υπαρχει διαθεση να δεις ΑΕΚ ετσι οπως τα κανανε 

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Βαζελοποιηση σε ολα προς ολοταχως.....

 

Στον ΣΠΥΡΙΑΡΗ που ειναι και αρχηγος και ΣΕΡΝΕΤΑΙ δεν την επεσε ο μικρομετοχος του ΟΠΑΠ?

Link to comment
Share on other sites

Βαζελοποιηση σε ολα προς ολοταχως.....

 

Εσύ μια χαρά αβατάρ είχες γιατί το άλλαξες?Πισωγύρισμα σαν τον Μελισσανίδη και εσύ? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Πάντως, ο Μελισσανίδης δεν έμεινε μόνο εκεί σημειώνοντας το εξής: "Με κάνατε να ντρέπομαι που υπηρετώ αυτό το κλαμπ. Ακούω γκρίνιες και μουρμούρες αλλά πολλοί εδώ μέσα θα έπρεπε να πληρώνετε και όχι να πληρώνεστε για να είστε στην ΑΕΚ."

Axaxaxaxxaxaxaxaxaxaxxa

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

ΚΕΡΑΥΝΟΙ ΜΕΛΙΣΣΑΝΙΔΗ ΣΤΑ ΣΠΑΤΑ

- Την έπεσε σε Λαμπρόπουλο, Μπακασέτα και Σιμόες και τους έβγαλε στη σέντρα, λέγοντάς τους να φέρουν πρόταση και να φύγουν το Γενάρη, από τη στιγμή που δεν συμφωνούν για τα συμβόλαιά τους.

- Έδειξε να στηρίζει Ουζουνίδη, λέγοντας ότι με αυτόν θα πρέπει να μιλάνε οι παίκτες και να λένε ότι τους απασχολεί

- Είπε ότι τον έκαναν να ντρέπεται που υπηρετεί την ΑΕΚ με την εμφάνισή τους

- Είχε συζήτηση με τον προπονητή πριν κάνει το «ντου» στα αποδυτήρια και αρχίσει τον εξάψαλμο

- «Προπονητής σας μέχρι το καλοκαίρι» θα είναι ο Ουζουνίδης τους είπε

- «Θα παίζουν αυτοί που θα δείχνουν πάθος» ανέφερε επίσης...

ΤΕΛΟΣ, ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΑΝ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ...

 

ΜΟΝΟ ΘΛΙΨΗ για αυτα που ειπε ο ηγετης .... τελειο σχεδιο διαλυσης της πρωταθλητριας ομαδας.

Δηματε τωρα δεν ειναι τα παιδια που μας εφεραν εδω?

Ειλικρινα ντροπη ...

Δεν υπαρχει διαθεση να δεις ΑΕΚ ετσι ποως τα κανανε

Την βαψαμε...δυστυχως τα χειροτερα ακομα δεν τα εχουμε δει...

 

Ατσαλωθειτε αδερφια!

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Κρίμα να μην ειμαι Σιμόες, Λαμπρόπουλος ή Μπακασέτας κατά την ώρα της συνάντησης να βγάζω χνούδι από τα νύχια των ποδιών μου με τα νύχια των χεριών μου και να το μυρίζω.

Link to comment
Share on other sites

Πάει καλά;;;; και βγάζει στη σέντρα τρεις παίκτες που στη τελική, οσο κακοί να είναι φέτος η όχι, ειναι από τους λίγους που συνήθως προσπαθούν; απλά και μόνο για να γλιτώσει τα λεφτά;;;;

 

Δηλαδή ελεος

Link to comment
Share on other sites

Ειδικα χθες ο Σιμοες ηταν σε αυτο το μπουρδελο ο λιγοτερο κακος...βλεπει μπαλλα ο Μελ...

Link to comment
Share on other sites

Εντελως ανικανος, αμπαλος, αφραγκος, γερο-ξεκουτης.

 

Δεν ειναι καν σε θεση να καταλαβει ποσο τυχερος ηταν περισυ και ποσο του καθησαν ολα.

Link to comment
Share on other sites

Εντελως ανικανος, αμπαλος, αφραγκος, γερο-ξεκουτης.

 

Δεν ειναι καν σε θεση να καταλαβει ποσο τυχερος ηταν περισυ και ποσο του καθησαν ολα.

Αχαριστος ....και τα τσογλανια ολο λεφτα ζητανε...εδω πηγε να τους φαει περυσι το πριμ Ευρωπης με τα στοιχηματα και ευτυχως πηραν πρωταθλημα και το πηραν πισω .....

Link to comment
Share on other sites

Στα σοβαρα τωρα ειπε να φερουν προταση το Γεναρη αυτοι που μενουν ελευθεροι το καλοκαιρι;

Link to comment
Share on other sites

Δεν χωνεύεται... Ειδικά να σεντραρεις έτσι παίκτες... Αυτοί ρε παπαρα σε ανέβασαν από τη Β, πήραν κύπελο και πρωτάθλημα, ο σιμοες έβαλε τα δύο γκολ να μπεις europa με τη Μπριζ περσι... Οκ θέλουν λεφτά, μην τα δίνεις, αλλά αυτό το σεντραρισμα είναι αχαριστία, δεν είναι ΑΕΚ...

 

Τραβά φύγε και ας πέσουμε πάλι, στη τελική εσύ μας έριξες... Αιντε

Link to comment
Share on other sites

Στα σοβαρα τωρα ειπε να φερουν προταση το Γεναρη αυτοι που μενουν ελευθεροι το καλοκαιρι;

Εννοειται ....να χασουμε τα οποια χιλ που θα πανε στα δεντρα που πρεπει να φυτευσουμε γυρω γυρω ??

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×