Jump to content

Παναιτωλικός - Α.Ε.Κ. (11η αγ.): 24/11, 19:00, ΕΡΤ1


SpiRos
 Share

Recommended Posts

Εντωμεταξυ με ολα αυτα δεν μπορουμε να αξιολογησουμε σωστα και τους παικτες μας, ειδικα αυτους που ειναι δανεικοι.Δηλαδη ο Πονσε εμενα ως τωρα δεν με εχει πεισει, αλλα αυτο δεν σημαινει οτι με εναν αλλο προπονητη δεν θα επαιζε.

Link to comment
Share on other sites

Βασικά δεν είναι ότι χάνουμε, είναι ότι τρώμε και πουτσα. 0-2 με Περιστέρι, 2-0 σήμερα τι θα γίνει γαμω το μουνι της μάνας σάς

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥ ΜΑΛΑΚΑ ΤΟΥ ΚΩΛΟΓΕΡΟΥ ΔΕΣΤΕ ΠΩΣ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ Ο ΑΛΗΤΗΣ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΜΠΑΘΕΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ !! ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΣΟΥ ΡΕ ΨΕΥΤΟΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗ ΜΕ ΞΕΝΑ ΛΕΦΤΑ ΛΑΜΟΓΙΟ

Link to comment
Share on other sites

Βασικά δεν είναι ότι χάνουμε, είναι ότι τρώμε και πουτσα. 0-2 με Περιστέρι, 2-0 σήμερα τι θα γίνει γαμω το μουνι της μάνας σάς

 

1 μήνα έχεις να σκοράρεις γκολ.

Link to comment
Share on other sites

Ελα ειπαμε δεν εχει θεση στο πουλμαν ....και αν ξανακανει δηλωση ηθελα να τους αλλαξω ολους θα μιλαμε για επικινδυνο πλεον. 

Link to comment
Share on other sites

Βασικά δεν κάνουμε και τίποτα επεισόδια λέω εγώ? 60.000 πρόστιμο είναι τα τσεπωσε ήδη με την προπώληση από τον Αγιαξ

Link to comment
Share on other sites

Μιλαει με τον Μπλενταρ Κολα μας ενημερωνουν οι ρεπορτερ. Τι να πουνε αλλο ? Το μονο που μπορουνε ειναι κλεισε εισητηρια με το Κτελ Αγρινιου για επιστροφη 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι θέμα παικτών. Αυτοί δεν ξέρουν ποιον παίκτη πρέπει να πιάσουν στα στημένα. Είναι μία παρέα που κατέβηκε να παίξει, πώς λέμε 5x5, κάπως έτσι.

Link to comment
Share on other sites

Αφηστε τα γυρισματα και κοιτατε να γλιτωσουμε το διασυρμο

Θα το γυρισουμε επικα ρε συ και θα παιζει στα αφιερωματα στο μελλον της πρωταθλητριας ΑΕΚ 2018-2019.Οπως το ματς στη Ξανθη το 3-4

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×