Jump to content

Premier League 🇬🇧


GIANNHS
 Share

Recommended Posts

Η Σίτι έχει το καλύτερο υλικό, η Τσέλσι σταθερότητα, η Άρσεναλ φρεσκάδα και ενθουσιασμό. Βλέπω Σίτι αν αποκτήσει λίγη σταθερότητα και διορθώσει την άμυνα.

Link to comment
Share on other sites

Το πρωταθλημα οδευει για Μουρινιο, εκτος αν αντεξει ο Αρσεν μεχρι τελους.

 

Μάλλον έτσι θα γίνει.

Link to comment
Share on other sites

α τωρα θελει χρονο και ειναι μεταβατικη περιοδος. δε θα ειναι η μαν γιου μεσα στη 2αδα....

 

αντε και σε 2-3 αγωνιστικες θα συμφωνησετε μαζι μου οτι φετος δεν εχει ουτε τετραδα... τα ελεγα πριν ξεκινησει η χρονια και αλλα λεγατε.

 

φαπα-ξαπλα θα ειναι φετος

Link to comment
Share on other sites

δεν εχει προπονητη η Σιτυ.

Φετος η Γιουναιτεντ το ειχε χαμενο πριν αρχισει, και θελει δρομο αρκετο μεχρι να περασει το μεταβατικο σταδιο απο τον Αλεκο στον Μογιες. Εχει σοβαροτητα ομως ο Σκωτος και αντεχει στα χτυπηματα χωρις σπασμωδικες κινησεις.

Δεν ειναι κακος τακτικα, αλλα οι παικτες δεν τον εμπιστευονται ακομη.

 

Συμφωνώ πως δεν είναι στο επίπεδο Μου και Βενγκέρ, αλλά δεν είναι άσχημος ο Πελεγκρίνι. Έχει καλό υλικό και αν αποφύγει τις χαζές γκέλες όπως με Κάρντιφ και Βίλλα θα είναι κοντά. Ο Μου έχει σταθερότητα όμως δεν μπορώ να βλέπω την επίθεσή του με Τόρρες, Ετό και Μπα. Επίσης δεν έχει εξαιρετική ποιότητα στα αμυντικογενή του χαφ. Μεσοεπιθετικούς κλάσης έχει, σέντερ μπακ και τερματοφύλακα. Ο Βενγκέρ μένει να δούμε αν αντέξει.

 

Συμφωνώ και για Utd. Θα βολευτεί με την τετράδα φέτος και βλέπει για του χρόνου. Βαρύ φορτίο έχει κληρονομήσει ο Μόγιες, οποιοσδήποτε που δεν έχει όνομα βεληνεκούς Μουρίνιο θα είχε πρόβλημα τώρα εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Ας δώσει ο φεργκιουσον την ατζέντα που εχει με τα τηλέφωνα των διαιτητων στον μογιες και κάτι γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

εμενα οι 3 επιθετικοι της Τσελσι θεωρητικα μου κανουν. μην ξεχναμε οτι ο Ετο θελει και λιγο χρονο να παρει μπρος (απο εκει που ηρθε).

Link to comment
Share on other sites

Άλλη μια νίκη η αρμάδα με τα μπλε. Τιμή και δόξα στον κόρακα που δεν έδειξε κόκκινη στον Barry. 2-1 και συνεχίζουμε.

Link to comment
Share on other sites

πλεον τους μικρομεσαιους πρεπει να τους καθαριζεις και να μην εχεις κανενα προβλημα, ειδικα εντος. η επιστροφη του Σουαζο εδωσε αλλον αερα μπροστα.. ποιος Ασπας τωρα, σε παρακαλω.

Link to comment
Share on other sites

τα ειπαμε και πριν 2 βδομαδες οσοσ οργιαζει ο σουαρεζ θα νικας οταν δεν οργιαζει θα χανεις ε σημερα εχασες δικαια

 

με κεντρο λουκας και στηβι απεναντι σε αυτην την αρσεναλ δεν προχωρας.

Link to comment
Share on other sites

H Άρσεναλ πάει τραίνο. Και αντέχει. Οι άλλοι δείχνουν να στραβοπατάνε. Η Λίβερπουλ σε επίπεδο 11αδας θα παλέψει σοβαρά για 4αδα αν δεν συνέλθει κάποια στιγμή η ΜΑΝΓΙΟΥ και απόψε μετά το 2-0 έκανε μεγάλες φάσεις ακόμα και για

ισοφάριση. Όμως το φτωχό ρόστερ κάποια στιγμή θα στοιχίσει στη Λίβερπουλ.

Link to comment
Share on other sites

H Άρσεναλ πάει τραίνο. Και αντέχει. Οι άλλοι δείχνουν να στραβοπατάνε. Η Λίβερπουλ σε επίπεδο 11αδας θα παλέψει σοβαρά για 4αδα αν δεν συνέλθει κάποια στιγμή η ΜΑΝΓΙΟΥ και απόψε μετά το 2-0 έκανε μεγάλες φάσεις ακόμα και για

ισοφάριση. Όμως το φτωχό ρόστερ κάποια στιγμή θα στοιχίσει στη Λίβερπουλ.

 

Δεν είναι θέμα να συνέλθει η MU. Αυτή είναι η MU.

Όσο για την Liverpool και το δικαιλογημένο θέμα του ρόστερ, μην ξεχνάμε, ότι έχει να παίξει μία και μοναδική διοργάνωση φέτος. Κύπελλα τελειώς off (ελπίζω), όλο το βάρος στο πρωτάθλημα. Ε, με μέσο όρο ούτε 1 ματς την εβδομάδα, την βγάζεις και με λιγότερους παίχτες.

Link to comment
Share on other sites

Ο ραμσει από ανέκδοτο είναι από τους πρωταγωνιστές της σεζόν μέχρι στιγμής.. έβλεπα τους βαζελογαυρους και δεν έχω εικόνα... Ενα γκολ να κολλούσε ο σουαζο θα το παίρναμε το χ.. τεσπα, μπράβο στην Άρσεναλ που αντεχει

Link to comment
Share on other sites

Guest porosi21

εγω ειδα αρκετα προβληματα στη συνεργασια sturridge και suarez και αυτο σιγουρα δεν ειναι καλο αν θελει να κανει το παραπανω βημα η λιβερπουλ.

 

* ξεκολωμα της αγωνιστικης το γκολ του Μπεγκοβιτς

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×