Jump to content

Γήπεδο στη Νέα Φιλαδέλφεια Vol. IΙ


Guest Saxon21
 Share

Recommended Posts

Αν λαβουμε υπ οψιν δηλωσεις Ανδριο (δηλαδη μικρο καλαθι γιατι εχει αποδειχτει πολλακις ανακολουθος) η καθε θεση κοστιζει ενα διχιλιαρο. Που σημαινει 49 εκατομμυρια.

 

Και ουτε Δουρου δεν θες.

 

Και να βγει ο Μελισσανιδης και να πει χαλασε λογω Συριζα. Ετσι να γουσταρουμε στην τελικη.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή εγώ ένας απλός φωτογραφίσκος είμαι...

Η χωρητικότητα του γηπέδου, από τί εξαρτάται;

 

Δεν μπορεί να το "βυθίσει" και να κάνει όσες θέσεις θέλει;

Link to comment
Share on other sites

ο Μελ ας βγει μα πει "τα υπολογισα λαθος, με συγχωρειτε, προχωραμε, θα τους γαμησουνε".

 

Μπορουν να γινουν αυριο το πρωι αυτα? εγω θα ειμαι οκ..

 

Αυτο ακριβως, τιποτ αλλο.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή εγώ ένας απλός φωτογραφίσκος είμαι...

Η χωρητικότητα του γηπέδου, από τί εξαρτάται;

 

Δεν μπορεί να το "βυθίσει" και να κάνει όσες θέσεις θέλει;

 

Ρε ίδιο με το παλιό λέμε χωρίς στίβο ;)

Link to comment
Share on other sites

Το τηγανι λεει το βικι οτι κοστισε 60.Αρα οντως ειναι ενα διχιλιαρο η καθε θεση.

Άλλες εποχές τότε.

Χρυσές και με τα λεφτά να ρέουν άφθονα.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή εγώ ένας απλός φωτογραφίσκος είμαι...

Η χωρητικότητα του γηπέδου, από τί εξαρτάται;

 

Δεν μπορεί να το "βυθίσει" και να κάνει όσες θέσεις θέλει;

 

Η βυθιση γινεται μεχρι ενα οριο ρε. Δεν φτανει μεχρι το κεντρο της γης.

Link to comment
Share on other sites

Ρε ίδιο με το παλιό λέμε χωρίς στίβο ;)

 

Μαζί σου 100%.

Και με ίδιο μάρμαρο στα επίσημα.

Link to comment
Share on other sites

Η βυθιση γινεται μεχρι ενα οριο ρε. Δεν φτανει μεχρι το κεντρο της γης.

 

Γιατί, θα βρούμε πετρέλαιο;

 

ΜΩΡΗ ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΙΓΡΗ, ΜΕ ΕΝΑ ΣΜΠΑΡΟ, ΔΥΟ ΤΡΥΓΟΝΙΑ.

Link to comment
Share on other sites

Μαζί σου 100%.

Και με ίδιο μάρμαρο στα επίσημα.

 

Καλά εντάξει δεν φαντάζεσαι πόσες φορές έχω δει το παλιό γήπεδο στον ύπνο μου. Και σκέψου ήμουν 13 όταν έπεσε αλλά κάθε δεύτερη Κυριακή μέσα με πατέρα.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή εγώ ένας απλός φωτογραφίσκος είμαι...

Η χωρητικότητα του γηπέδου, από τί εξαρτάται;

 

Δεν μπορεί να το "βυθίσει" και να κάνει όσες θέσεις θέλει;

 

Ακριβως επειδη εχεις μικρο οικοπεδο, το να βυθισεις σημαινει μινιμουμ διπλασιασμο κοστους. edit

Edited by Zastro
Link to comment
Share on other sites

το γηπεδο first class 35αρι και βυθισμενο και συννομο, κοστιζει φειδωλα 150 εκατομμυρια ευρω.

 

ΤΙΓΡΗ ΟΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ! ΞΗΛΩΣΟΥ

Link to comment
Share on other sites

Ακριβως επειδη εχεις μικρο οικοπεδο, το να βυθισεις σημαινει μινιμουμ διπλασιασμο κοστους. Τα ξερουνε καλυτερα οι μηχανικοι αυτα, αλλα ενα πλανο που ειχε βαλει επι Θανοπουλου ο Νοτιας να γινει με βυθιση και τα ρεστα, εβγαινε τοτε 200 εκατομμυρια. Αν συνυπολογισουμε οτι ενα πενηνταρικο ητανε το κλασσικο μερτικο που πηγανε να φανε απ τον Αμερικανο, το γηπεδο first class 35αρι και βυθισμενο και συννομο, κοστιζει φειδωλα 150 εκατομμυρια ευρω.

ΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

 

Γραφικός χρήστης Zastro.

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα οτι περισσευει το ριχνεις στην ομαδα. Αφ ης στιγμης θα εισαι συννομος, στα ορια του οικοπεδου σου και θα "σεβεσαι το περιβαλλον" του Βασιλοπουλου, δε θα παρεις σπιθαμη απο το Αλσος και πας για 24μισο, τοτε η Περιφερεια δεν εχει λογο να σου πει "δε στα δινω". Πας λοιπον και με 25 εκατομμυρια γινεσαι με γηπεδο. Και τα υπολοιπα τα χωνεις για Μπενζεμα και εχεις το DiK κρεμασμενο στη σκεπαστη (διοτι αν κανεις μικρο θα ξανακανεις σκεπαστη) εφοδιασμενο και νηστικο τρεις μερες.

 

Αυτα τα υπολοιπα απο τα 25 ειναι που φοβαμαι.Και να περισσεψουν τοσα,θα πανε στον Μπενζεμα ή στους ''δικους μας ανθρωπους που δεν εχουμε ακομα αποκαταστησει''.Και ειναι πολλοι και ειμαι πολυ στεναχωρημενος σου λεω.

 

Εκτος αν ο Καραουζας βρει 10 εκατομμυρια για ονομα.

Link to comment
Share on other sites

Αν συνυπολογισουμε οτι ενα πενηνταρικο ητανε το κλασσικο μερτικο που πηγανε να φανε απ τον Αμερικανο, το γηπεδο first class 35αρι και βυθισμενο και συννομο, κοστιζει φειδωλα 150 εκατομμυρια ευρω.

 

Κλαιω.

Link to comment
Share on other sites

Εκτος αν ο Καραουζας βρει 10 εκατομμυρια για ονομα.

 

Νομιζω οτι αν ξηγηθει οπως λεει ο Νικος, το δεκαρικο το βαζει ο κοσμος απο την καβλα. Θα ειναι η πρωτη φορα που ο ΑΕΚτζης δε θα σκυβει κεφαλι αλλα θα περναει στην αντεπιθεση για να ξεκωλιασει τους παντες.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αν συνυπολογισουμε οτι ενα πενηνταρικο ητανε το κλασσικο μερτικο που πηγανε να φανε απ τον Αμερικανο

 

ica13_p_aek_sinedriasi_ds_notias-thumb-large.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αφηστε ησυχο τον αμερικανο ρε xD

 

Εγώ πάντως λυπάμαι που δεν έβαλε πλάτη ο Μελισσανίδης τότε να την είχαν οι δυο τους.

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι αν ξηγηθει οπως λεει ο Νικος, το δεκαρικο το βαζει ο κοσμος απο την καβλα. Θα ειναι η πρωτη φορα που ο ΑΕΚτζης δε θα σκυβει κεφαλι αλλα θα περναει στην αντεπιθεση για να ξεκωλιασει τους παντες.

 

Μαζι σου,αλλα τετοια ξηγα δεν θα γινει και θα παρουσιαστει σαν ηττα (που θα ειναι δηλαδη).

 

Και μιλαμε τωρα με την πεσαδα στην πλατη,η εσωστρεφεια θα γαργαλησει μεχρι και τα δαχτυλιδια του Κρονου.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×