Jump to content

Γήπεδο στη Νέα Φιλαδέλφεια Vol. IΙ


Guest Saxon21
 Share

Recommended Posts

Μαζι σου,αλλα τετοια ξηγα δεν θα γινει και θα παρουσιαστει σαν ηττα (που θα ειναι δηλαδη).

 

Και μιλαμε τωρα με την πεσαδα στην πλατη,η εσωστρεφεια θα γαργαλησει μεχρι και τα δαχτυλιδια του Κρονου.

 

Το τίμημα της πεσάδας, ήταν το ζερό και το γήπεδο.

 

Επειδή Α.Ε.Κ. είμαστε, το καλοκαίρι του 2015 και χρέη θα ξαναέχομε, και ο Άρης θα έχει χτίσει την στρούγκα στο οικόπεδο μας.

Link to comment
Share on other sites

Πεφτει η κυβερνηση Σαμαρα,τιγρης "Γαμω το κεφαλι μου μαλακα!"xD

 

Πάντως επιμένω πως δεν είναι τόσο σίγουρα τα περί πτώσης κυβέρνησης κτλ κτλ

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως λυπάμαι που δεν έβαλε πλάτη ο Μελισσανίδης τότε να την είχαν οι δυο τους.

 

Πολυς-Παππας-Μελισσανιδης στην αμυνα,εγγυητες της σταθεροτητας.

Αμερικανος αμυντικο χαφ να φτιαχνει κανα προπονητικο ετσι για την υστεροφημια του.

Κανελλοπουλος και Κουλης να ασχολουνται με κατι τελος παντων.

Μπροστα ο Θεμιστοκλης να μαζευει λεφτα.

 

 

Πως απο αυτο το ρεαλιστικο σεναριο εφτασες στον Αρκουδα και στον Μπουγαιδη,ειναι κατι που ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ.

Link to comment
Share on other sites

Μαζι σου,αλλα τετοια ξηγα δεν θα γινει και θα παρουσιαστει σαν ηττα (που θα ειναι δηλαδη).

 

Και μιλαμε τωρα με την πεσαδα στην πλατη,η εσωστρεφεια θα γαργαλησει μεχρι και τα δαχτυλιδια του Κρονου.

 

Εγω πιστευω οτι ο Μελισσανιδης δεν θελει να χανει. Και μπορει να ειναι λαϊκο παιδι και αγοραιος, αλλα εχει μυαλο και αυτη την "ηττα" μπορει να τη γυρισει για ΠΛΑΚΑ υπερ της ΑΕΚ. Δεν ειναι ουτε Πετροπαππας ουτε Ντεμης για να γυρναει και το αλλο μαγουλο. Ειχε σχεδιο τωρα που ανελαβε, τον προλαβανε οι εξελιξεις ομως. Και το νομοσχεδιο Ανδριανου ετοιμαστηκε και 346532 νομοι ψηφιστηκαν απο εκκαθαριση μεχρι γηπεδο και χρωστια και συμμαχους βρηκε στο αψε-σβησε και κοσμο συσπειρωσε και δεν κωλωσε να βγει μπροστα με το ασυμβιβαστο. Εχει εκτεθει οσο δεν παιρνει και ΑΝ περασει του Μαλλιου, μπορει να το γυρισει μπουμερανγκ και φτιαχνοντας το "παλιο" να εχει τα πιθηκια τρελαμενα πανω και να καει το πελεκουδι. Θα σου πω εγω μετα "δυναμη πολιτων" και ΝΦ/Χ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πολυς-Παππας-Μελισσανιδης στην αμυνα,εγγυητες της σταθεροτητας.

Αμερικανος αμυντικο χαφ να φτιαχνει κανα προπονητικο ετσι για την υστεροφημια του.

Κανελλοπουλος και Κουλης να ασχολουνται με κατι τελος παντων.

Μπροστα ο Θεμιστοκλης να μαζευει λεφτα.

 

 

Πως απο αυτο το ρεαλιστικο σεναριο εφτασες στον Αρκουδα και στον Μπουγαιδη,ειναι κατι που ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ.

 

Είναι διαφορετικό να είσαι ΑΕΚ

Link to comment
Share on other sites

Εγω πιστευω οτι ο Μελισσανιδης δεν θελει να χανει. Και μπορει να ειναι λαϊκο παιδι και αγοραιος, αλλα εχει μυαλο και αυτη την "ηττα" μπορει να τη γυρισει για ΠΛΑΚΑ υπερ της ΑΕΚ. Δεν ειναι ουτε Πετροπαππας ουτε Ντεμης για να γυρναει και το αλλο μαγουλο. Ειχε σχεδιο τωρα που ανελαβε, τον προλαβανε οι εξελιξεις ομως. Και το νομοσχεδιο Ανδριανου ετοιμαστηκε και 346532 νομοι ψηφιστηκαν απο εκκαθαριση μεχρι γηπεδο και χρωστια και συμμαχους βρηκε στο αψε-σβησε και κοσμο συσπειρωσε και δεν κωλωσε να βγει μπροστα με το ασυμβιβαστο. Εχει εκτεθει οσο δεν παιρνει και ΑΝ περασει του Μαλλιου, μπορει να το γυρισει μπουμερανγκ και φτιαχνοντας το "παλιο" να εχει τα πιθηκια τρελαμενα πανω και να καει το πελεκουδι. Θα σου πω εγω μετα "δυναμη πολιτων" και ΝΦ/Χ.

Ετσι.

Link to comment
Share on other sites

Και στο μέλλον αφήνεις ανοιχτό το παράθυρο για πιθανή επέκταση προς το δάσος (μια ακόμα σκεπαστή).

Link to comment
Share on other sites

Και να σου πω και κατι; Εκει πατανε αυτοι. Σου λεει "σιγα μην παει η ΑΕΚ να κανει 25αρι. Θα ψαξουνε να πανε αλλου και θα ησυχασουμε μια και καλη, θα δενδροφυτευσουμε και το οικοπεδο της με μια αρση παραχωρητηριου και ζητω το ζητω." Γι αυτο δεν πρεπει ακομα κι αν σου αφησουνε τα 26μισι στρεμματα να πεις "φευγω", "μενω ΟΑΚΑ" και τα ρεστα. Εκει θελει να τους την κανεις γυριστη και να πεις οκ, δε σε ρωταω για το παραμικρο, οτι χωρα στο χιλιοστο στο οικοπεδο. Και μετα να αρχισει το παρτι.

Link to comment
Share on other sites

Εγω πιστευω οτι ο Μελισσανιδης δεν θελει να χανει. Και μπορει να ειναι λαϊκο παιδι και αγοραιος, αλλα εχει μυαλο και αυτη την "ηττα" μπορει να τη γυρισει για ΠΛΑΚΑ υπερ της ΑΕΚ. Δεν ειναι ουτε Πετροπαππας ουτε Ντεμης για να γυρναει και το αλλο μαγουλο. Ειχε σχεδιο τωρα που ανελαβε, τον προλαβανε οι εξελιξεις ομως. Και το νομοσχεδιο Ανδριανου ετοιμαστηκε και 346532 νομοι ψηφιστηκαν απο εκκαθαριση μεχρι γηπεδο και χρωστια και συμμαχους βρηκε στο αψε-σβησε και κοσμο συσπειρωσε και δεν κωλωσε να βγει μπροστα με το ασυμβιβαστο. Εχει εκτεθει οσο δεν παιρνει και ΑΝ περασει του Μαλλιου, μπορει να το γυρισει μπουμερανγκ και φτιαχνοντας το "παλιο" να εχει τα πιθηκια τρελαμενα πανω και να καει το πελεκουδι. Θα σου πω εγω μετα "δυναμη πολιτων" και ΝΦ/Χ.

 

Συμφωνω σε ολα.

 

Αλλα πιστευω οτι το τωρινο πλανο θα το συνεχισει και θα το προσπαθησει μεχρι τελους.

 

Οταν και αμα στραβωσει (almost done),θα εχουμε να πουμε αλλα τοσα.Απλα να μη γινει με ορους ηττας,δηλαδη ας εχει στο χορταρι παικταραδες για να απορροφησει τους κραδασμους.

 

Οταν στο χορτο θα υπαρξεις,μπορεις να πεις και στον κοσμο φακ δεμ και σιγα σιγα και σε 2 χρονια φτιαχνω γηπεδο.Χωρις ΝΔ/Συριζα ή δημαρχο Αρη/Τομπουλογλου.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Μελισσανίδης: «Ο κόσμος να γυρίσει ανάποδα, το γήπεδο της ΑΕΚ θα γίνει»

 

13/05/2014

 

Υπομονη - Ψυχραιμια - Πιστη

 

Εχουμε αλλο τιποτα καλυτερο? Στο ΟΑΚΑ που λετε ΟΑΚΑ ειμαστε εδω και χρονια....εκει θα ειμαστε αν δεν γινει και εκει θα ειμαστε αν χτιζεται και εκει θα ειμαστε τουλαχιστον 2χρονιες ακομα και αυριο να αρχισει το εργο.

Υπομονη και δεν θα τα παρατησει ευκολα ο Μελ.Δεν μπορει να ειναι τοσο λιγος τελικα.Ουτε εγω δεν το πιστευω.Κατι θα κανει δεν μπορει....!

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετιζω τους σταθερα -εδω και 3 ωρες -διψηφιους επισκεπτες μας και για να περασω και ενα μηνυμα να πω οτι αυριο αν ειναι ευκολο μην παρουν το αμαξι αν δεν ειναι αναγκη.

 

Απο ΟΤΕ μεχρι Κατεχακη εκαναμεν 1 ωρα και 30 λεπτα.

 

Καλα Χριστουγεννα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορει να ειναι τοσο λιγος τελικα.Ουτε εγω δεν το πιστευω.Κατι θα κανει δεν μπορει....!

Μαλάκες, μέχρι και ο χάμπος,με αφοπλιστική ειλικρίνεια, δεν πιστεύει οτι ο τίγρης είναι γατάκι.

 

ΘΑ ΤΟΥΣ ΓΑΜΗΣΟΥΜΕ.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
Πάντως επιμένω πως δεν είναι τόσο σίγουρα τα περί πτώσης κυβέρνησης κτλ κτλ

 

AppleEarth.gif

Link to comment
Share on other sites

Μαλάκες, μέχρι και ο χάμπος,με αφοπλιστική ειλικρίνεια, δεν πιστεύει οτι ο τίγρης είναι γατάκι.

 

ΘΑ ΤΟΥΣ ΓΑΜΗΣΟΥΜΕ.

 

xD :lol: xD

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Χαμπο,παμε να πουμε τα καλαντα στο τιγρη,ρε τον καβουρα,ειμαι σιγουρος οτι θα μας δωσει 5λεπτα.xD Ενω ο χοσαδας και απλας αμερικανος ενα πενηνταρακι θα το δινε.

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετιζω τους σταθερα -εδω και 3 ωρες -διψηφιους επισκεπτες μας και για να περασω και ενα μηνυμα να πω οτι αυριο αν ειναι ευκολο μην παρουν το αμαξι αν δεν ειναι αναγκη.

 

Απο ΟΤΕ μεχρι Κατεχακη εκαναμεν 1 ωρα και 30 λεπτα.

 

Καλα Χριστουγεννα.

 

Χαιρετίζω και εγώ τους γκεστς μας.

Καλησπέρα και καλή βραδιά.

 

[video=youtube;wtX2jmRK-Rk]

Link to comment
Share on other sites

AppleEarth.gif

 

Ναι Χάμπε βέβαια ξέρεις πως μετά θα πρέπει να ψάξει συμμαχίες και συνεργασίες αλλιώς σε ένα 3μηνο θα χει πέσει και αυτή. Γενικά ας πέσουν, στα παπάρια μου, απλά έχω μάθει να περιμένω γενικά.

Link to comment
Share on other sites

Ναι Χάμπε βέβαια ξέρεις πως μετά θα πρέπει να ψάξει συμμαχίες και συνεργασίες αλλιώς σε ένα 3μηνο θα χει πέσει και αυτή. Γενικά ας πέσουν, στα παπάρια μου, απλά έχω μάθει να περιμένω γενικά.

 

Το προβλημα στο gif του Χαμπου ειναι οτι για καποιο λογο εχει βαλει στην ελευθερη πτωση του ωριμου φρουτου το πατωμα να κινειται,για να βγαλει μια σχεση για το g που πρωτη φορα βλεπω στη ζωη μου.

 

Τοσο πολυ αλλαξε η κλασσικη μηχανικη;;

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

xD

 

Ναι μα την Παναγια την Αναστασιαδιωτισα μπορει να παιζει με ΦΟΥΛΗ μεχρι τα 41 του για οικονομια γιατι ειναι Τσιγκουνης αλλα πως να το κανουμε δεν πιστευω οτι στο θεμα γηπεδου ειναι ιδιο επειπεδο με τις μεταγραφες της ομαδας. Θα την σκασει την βομβα καπως δεν ξερω πως αλλα κατι θα κανει και θα τελειωσει το ζητημα τοσο γρηγορα που λεμε μεταξυ μας ''καλα γιατι δεν το εκανε τοσο καιρο και χτυπιομασταν?''...!

Τι να πως ειμαι λιγο σοκαρισμενος και οταν βλεπω οτι η κατασταση ειναι σοβαρη τοτε παντα ξεχναω τα υπολοιπα και στηριζω αυτο που πρεπει. Γηπεδο πιστευω θα κανει αν οχι αυτο το παλατι ισως κατι μικροτερο και φτηνοτερο αλλα γηπεδο θα κανει ετσω απο ΕΓΩΙΣΜΟ.Δεν το πιστευω οτι θα πεθανουμε στο ΟΑΚΑτομειοΟΑΚΑταφειο πως να το κανουμε δεν το πιστευω.

Ναι πιστευω οτι μπορει να βλεπω ΦΟΥΛΗ αλλα 3 χρονια αλλα οχι χωρις γηπεδο δεν γινεται ρε πως να το κανουμε θα γινει της πουτανας λεμε...

 

 

 

Καλες Γιορτες σε ολους και χρονια πολλα ρε ! :drinks:

Edited by ΧΑΜΠΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Χαμπο,παμε να πουμε τα καλαντα στο τιγρη,ρε τον καβουρα,ειμαι σιγουρος οτι θα μας δωσει 5λεπτα.xD Ενω ο χοσαδας και απλας αμερικανος ενα πενηνταρακι θα το δινε.

 

Ο Αμερικανος θα σου ελεγε "δωσαμε" αλλα για να μη φυγεις με αδεια χερια θα εψαχνε candies στο σαλονι, ενω εσυ θα εκλεβες το πεντακοσαευρω που ειχε ξεχασει πανω στο σκρινιο. Θα γυρνουσε στην πορτα, θα ειχε τυψεις που εφυγες και μετα απο δυο ωρες, οταν θα ξεκινουσε για το Matsuhisa να φαει θα επαιρνε ειδηση οτι λειπουν τα λεφτα. Επομενη κινηση, speed dial Πετρο Παππα στην Αντιπαρο. Απαντηση Παππα "δεν εχω την οικονομικη επιφανεια να γνωριζω πως ειναι τα πεντακοσαευρα" και βαθια περισυλλογη Νικου Νοτια με αποτελεσμα να μην παραγγειλει διπλο σασιμι σε ενδειξη διαμαρτυριας. Αρθρο Θοδωρου Ακαλεστου στα ΝΕΑ "Ο Παππας εχει κανει το χρεος του, εδωσε τρια ευρω για καλαντα στη Μιλενα, να βγουν μπροστα και οι υπολοιποι". Παρεμβαση Τροχανα με ειδικη πεντακοσαμελη Επιτροπη "Καλαντο 21" και αρθρο μαχαιρι στην καρδια του Νασου Λαμα. Αναμεταδιδει ο Νικος Αγγελιδης απο τα χαρακωματα της ertopen και εμφανιση Νικολαΐδη με το λαδι φουσκωτο αμανικο. Μιλανε ολοι, αλλα στην ουσια περιμενουν το Μελισσανιδη. Ο απροβλεπτος Τιγρης διαμηνυει μεσω του Γιωργου Σηφακη οτι "ευχεται χρονια πολλα". Αρθρο Ανδρεα Δηματου "η αληθεια πισω απο το ΠΟΛΛΑ του Μελισσανιδη - αν δεν ηθελε μια μεγαλη ΑΕΚ θα εμενε στο χρονια". Ο Χατζηιωαννου δηλωνει ενημερος και αρωγος σε οτι αποφασισει ο Τιγρης. Συμπλεει και ο Γκικας Γκουμας, ενω ο Τακης Κανελλοπουλος δηλωνει οτι ΠΡΩΤΟΣ πριν καιρο ειχε πει "χρονια πολλα" και ο Μελισσανιδης δεν λεει κατι καινουριο. Μετα απ ολα αυτα, ο Νοτιας απηυδησμενος επιστρεφει στη Νεα Υορκη και δηλωνει οτι "φετος οκ το αφηνω να περασει, αλλα του χρονου θα τα ζητησω ολα πισω". Καλη χρονια ΑΕΚαρα.

  • Δικεφαλάκι 9
Link to comment
Share on other sites

Ο Αμερικανος θα σου ελεγε "δωσαμε" αλλα για να μη φυγεις με αδεια χερια θα εψαχνε candies στο σαλονι, ενω εσυ θα εκλεβες το πεντακοσαευρω που ειχε ξεχασει πανω στο σκρινιο. Θα γυρνουσε στην πορτα, θα ειχε τυψεις που εφυγες και μετα απο δυο ωρες, οταν θα ξεκινουσε για το Matsuhisa να φαει θα επαιρνε ειδηση οτι λειπουν τα λεφτα. Επομενη κινηση, speed dial Πετρο Παππα στην Αντιπαρο. Απαντηση Παππα "δεν εχω την οικονομικη επιφανεια να γνωριζω πως ειναι τα πεντακοσαευρα" και βαθια περισυλλογη Νικου Νοτια με αποτελεσμα να μην παραγγειλει διπλο σασιμι σε ενδειξη διαμαρτυριας. Αρθρο Θοδωρου Ακαλεστου στα ΝΕΑ "Ο Παππας εχει κανει το χρεος του, εδωσε τρια ευρω για καλαντα στη Μιλενα, να βγουν μπροστα και οι υπολοιποι". Παρεμβαση Τροχανα με ειδικη πεντακοσαμελη Επιτροπη "Καλαντο 21" και αρθρο μαχαιρι στην καρδια του Νασου Λαμα. Αναμεταδιδει ο Νικος Αγγελιδης απο τα χαρακωματα της ertopen και εμφανιση Νικολαΐδη με το λαδι φουσκωτο αμανικο. Μιλανε ολοι, αλλα στην ουσια περιμενουν το Μελισσανιδη. Ο απροβλεπτος Τιγρης διαμηνυει μεσω του Γιωργου Σηφακη οτι "ευχεται χρονια πολλα". Αρθρο Ανδρεα Δηματου "η αληθεια πισω απο το ΠΟΛΛΑ του Μελισσανιδη - αν δεν ηθελε μια μεγαλη ΑΕΚ θα εμενε στο χρονια". Ο Χατζηιωαννου δηλωνει ενημερος και αρωγος σε οτι αποφασισει ο Τιγρης. Συμπλεει και ο Γκικας Γκουμας, ενω ο Τακης Κανελλοπουλος δηλωνει οτι ΠΡΩΤΟΣ πριν καιρο ειχε πει "χρονια πολλα" και ο Μελισσανιδης δεν λεει κατι καινουριο. Μετα απ ολα αυτα, ο Νοτιας απηυδησμενος επιστρεφει στη Νεα Υορκη και δηλωνει οτι "φετος οκ το αφηνω να περασει, αλλα του χρονου θα τα ζητησω ολα πισω". Καλη χρονια ΑΕΚαρα.

 

Δεν γινεται να το διαβασα αυτο ρε μαλακα.

 

Post of the year.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×