Jump to content

Γήπεδο στη Νέα Φιλαδέλφεια Vol. IV


NIS 9-11
 Share

Recommended Posts

ΖΑΣΤΡΕ ΒΑΛΕ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΣΤΟ 10:00 ......

ΒΑΛΕ ΤΑ ΗΧΕΙΑ ΣΤΟ ΤΕΡΜΑ ΚΑΙ ΚΑΥΛΩΣΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ

Link to comment
Share on other sites

? οια φαπα ρε συ; Θετικα ειναι τα πραγματα. Μου χετε βγαλει το ονομα εδω μεσα...

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Guest doc.geo21

.... αλλα ας περιμενουμε γιατι ποτε δεν εισαι σιγουρος με το ΣΥΡΙΖΑ.

 

Τι να περιμένουμε ? Τους ισοπεδώνει όλους πλέον ο Τίγραρος, κανείς και τίποτα δε μπορεί να σταθεί εμπόδιο..

 

Ας αρχίσουν οι χοροί

 

Link to comment
Share on other sites

? οια φαπα ρε συ; Θετικα ειναι τα πραγματα. Μου χετε βγαλει το ονομα εδω μεσα...

 

δε διαβαζουν τα ποστ ρε συ.

και μονο που βλεπουν οτι ποσταρες ξεκινανε τα χαπια. 

εχει εκπαιδευτει και το ματι τους και απο ολο το κατεβατο διαβαζουν αυτα

 

Επειδη μαλλον τζαμπα τα γραφω, . Η αδεια δεν ειναι θεμα Σκουρλετη, ειναι αρμοδιοτητα της ΔΟΚΚ που υπαγεται στο Υπ.? εριβαλλοντος.Αυτο που κανεις δεν γραφει/ψαχνει ειναι ο διαγωνισμος και τα συνοδα. Χωρις συνοδα (δηλαδη τα 33+οσα ακομα χρειαστουν) ο Μελισσαν δεν ξεκιναει . Οι υπογειοποιησεις οπως σας εχω γραψει ειναι 3 και οχι 2 οπως ξερει ο κοσμος. Δεν μπορω να τα γραφω συνεχεια.  λεφτα δεν υπρχουν γιατι δεν εχει κλεισει η αξιολογηση. Οταν ξεμπλοκαρουν τα κεφαλαια, θα ξεκινησουν και τα εργα θα εχουμε και παλι προσφυγη στο ΣτΕ απο τους γνωστους ας περιμενουμε γιατι ποτε δεν εισαι σιγουρος με το ΣΥΡΙΖΑ.

Link to comment
Share on other sites

Καλά γενικότερα θα πρέπει να αναθεωρηθεί η άποψη για πολλά μέλη του ΚΜ. Εδώ τον Σπύρο λέμε γκαντέμη αλλά εγώ με τον ολλανδό εσχάτως μοιράζουμε θάνατο. Κανονικό θάνατο όμως, όχι μαλακίες. Εγώ σε όποιον φουκαρά αποφασίσω να ασχοληθώ μαζί του. Καλά ο άλλος μιλάμε ότι εμπλέκεται σε σφαγές.

 

Βέβαια ο Ζάστρος είναι θάνατος, αυτό δεν αλλάζει με τίποτα. Τέσπα, σόρρυ για το οφτοπικ.

Link to comment
Share on other sites

λεφτα δεν υπρχουν γιατι δεν εχει κλεισει η αξιολογηση.

 

Σπάστο λίγο για μένα τον άσχετο πλιζ.

 

υγ. άμα υπάρξει καθυστέρηση λόγω προσφυγών, είμαστε πολύ μπανανία τελικά.

Link to comment
Share on other sites

«Το όνειρό μας γίνεται πραγματικότητα»!

Η ΑΕΚ ευχαρίστησε τον ? άνο Σκουρλέτη και εξέφρασε την πεποίθησή της ότι σύντομα θα... μπουν μπουλντόζες στη Νέα Φιλαδέλφεια

 

Αναλυτικά η ανακοίνωση: «Η ? ΑΕ και η Ερασιτεχνική ΑΕΚ, η «Δικέφαλος 1924 Α.Ε.» και κυρίως οι φίλαθλοι της ομάδας μας ευχαριστούν δημόσια τον Υπουργό ? εριβάλλοντος και Ενέργειας, κ. ? αναγιώτη Σκουρλέτη για την υπογραφή του στη Μελέτη ? εριβαλλοντικών Επιπτώσεων του γηπέδου μας στη Νέα Φιλαδέλφεια. Ελπίζουμε πλέον βάσιμα ότι σε πολύ λίγο θα έχουμε στα χέρια μας και την οικοδομική άδεια για το μεγάλο έργο, που περιμένει με ανείπωτη προσδοκία ο κόσμος της ΑΕΚ. Το όνειρό μας γίνεται πραγματικότητα!».

Link to comment
Share on other sites

Συνεχίζω το οφ τόπικ του συναγωνιστή σταύρου και έχω να πω τα εξής:

 

Τον σπύρο δεν τον λες γκαντέμη με την γενική έννοια του όρου απλά το παιδί έχει μια μοναδική ικανότητα στις φυσικές καταστροφές-θεομηνίες.Γι'αυτό και όταν κανονίζει κάποιος ραντεβού μαζί του καλό είναι να έχει σωσίβιο ή πυροσβεστήρα ή κουβάδες με νερό ή ακόμα καλύτερα και τα 3 μαζί.Το ιδανικό θα ήταν να υπάρχει μαζί με όλα αυτά και μια προσωπική γνωριμία με κάποιο ανώτατο στέλεχος της υπηρεσίας πολιτικής προστασίας γιατί μπορεί από το πουθενά να λαμπαδιάσει η γειτονιά που κάθεσαι και πίνεις αμέριμνος τον καφέ σου,εδώ ο άρχοντας έκανε σεληνιακό τοπίο ολόκληρη πελοπόννησο.

 

Ο ζάστρος είναι άλλη περίπτωση.Μπορεί πχ να μη κινδυνεύει από την παρουσία του να καεί η πελοπόννησος ή να πλημμυρίσει η δυτική αττική αλλά ξέρεις ότι την ώρα που ξυπνάει ξεκινάνε να κάνουν παρέλαση οι μαύρες γάτες.Είναι αυτό που λέμε η αίσθηση ότι κάτι πρόκειται να σου σύμβει ή ότι θα χτυπήσει το τηλ και θα ακούσεις ότι κάποιος μπάρμπας σου στο χωριό τα τίναξε.

 

Τώρα για ολλανδούς και λοιπά κρυφοταλέντα δεν έχω άποψη αλλά αν ισχύουν τέτοια σενάρια καλό είναι να μας ενημερώσετε να ξέρουμε να φυλαγόμαστε. :D

  • Δικεφαλάκι 7
Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να σας την σπάσω αλλά για να ξεμπλοκάρουν τα κονδύλια που λέει πιο πάνω ο ζάστρος θα πρέπει πρώτα να υπάρχει το οκ των τροικανών για την αξιολόγηση.Για να υπάρξει οκ θα πρέπει να περάσει από την βουλή το ασφαλιστικό και το φορολογικό νομοσχέδιο.Η πεφωτισμένη συγκυβέρνηση που έχει τις τύχες αυτού του τόπου έχει συνολικά 153 βουλευτές πολλοί από αυτούς ήδη δεν μπορούν να πάνε στα χωριά τους γιατί το καντήλι και το τραμπούκι πάει σύννεφο.Για σκεφτείτε τι έχει να γίνει έτσι και υπερψηφίσουν οι συγκεκριμένοι τα νομοσχέδια.Εγώ προσωπικά μάλλον για εκλογές το κόβω σύντομα εκτός κι αν οι ανθρωπιστές της συγκυβέρνησης αντάλλαξαν το προσφυγικό-λαθρομεταναστευτικό με κάποιας μορφής ελάφρυνσης των όρων που θέτουν οι τροικανοί.Ίδωμεν.

Edited by Gorgar21
Link to comment
Share on other sites

? οια φαπα ρε συ; Θετικα ειναι τα πραγματα. Μου χετε βγαλει το ονομα εδω μεσα...

:D

Link to comment
Share on other sites

Βασίλη, βάλε στη σχάρα 2 μπριζόλες, μία παϊδάκια και 3 μερίδες ψαρονέφρι, thanks. :D

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Βασίλη, βάλε στη σχάρα 2 μπριζόλες, μία παϊδάκια και 3 μερίδες ψαρονέφρι, thanks. :D

Σαλατα χορτα δεν θες?? λακα κανεις? Δικια μας παραγωγη και δεν θα δοκιμασεις.? :lol:

0241.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ο τιγρης δεν ειναι τσιπρας, αυτο που λεει το κανει. Το γηπεδο θα γινει

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Guest ziopeppe

Εφοσον πεσανε υπογραφες η αδεια θα,βγει. Ειτε σε 2 ειτεσε 4 ειτε σε 6 , θα βγει.

Το θεμα ειναι που θα βρεθουν 65 μυρια γιανα γινει το γηπεδο.

Εγω μαθαινω πως απτα διαρκειας κτλ εχουν μαζευτει 1μυριο.

Ο τιγρακος ειχε πει θα βαλει καμια 10αρια μυρια. Χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Guest doc.geo21

Ξεκάθαρος όσον αφορά την χρηματοδότηση του γηπέδου της ΑΕΚ, αλλά και των έργων που επιβάλλεται να γίνουν περιμετρικά του, ήταν στα όσα είπε ο Δημήτρης Ανδριόπουλος στον Σπορ FM. Συγκεκριμένα για το αν είναι εξασφαλισμένη η χρηματοδότηση του έργου είπε: «Τα οικονομικά είναι εξασφαλισμένα. Τα χρήματα της ? εριφέρειας έχουν εγγραφεί στον προϋπολογισμό της ? εριφέρειας. Αυτά έχουν προβλεφθεί, αλλά χρειάζονται διαδικασίες για να υλοποιηθούν. Γι’ αυτό απαντώ στα χρονοδιαγράμματα με επιφυλάξεις. Η ? εριφέρεια θα κάνει δύο πράγματα: την υπογειοποίηση των δύο οδών που αφορούν ένα δημόσιο έργο και θα γίνει είτε γίνει το γήπεδο είτε όχι γιατί το έχει ανάγκη ο τόπος, και τα 20 εκατ. ευρώ προς το ερασιτεχνικό σωματείο. Η κυριότητα και η ιδιοκτησία του γηπέδου παραμένει στο ερασιτεχνικό σωματείο».

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×