Jump to content

George_D
 Share

Recommended Posts

Guest Tasos
Just now, Bukowski said:

@Tasos για να μην πορωνεσαι...

Ο ΠΑΟΚ δεν ειναι ομαδα CL (δεν εχει παιξει ποτε και ουτε θα παιξει) ενω στο EL ειναι το πουτανακι της Βιντι.

Ο παιχτης πηγε στον ΠΑΟΚ γιατι εχει ιδιο μανατζερ με τον Βαρελα.

Αφου ο Βαρελα δεν πηρε μεταγραφη και αρα ο μανατζερ ειχε χασουρα, ο ΠΑΟΚ του την ισοφαρισε την χασουρα με το ντηλ του Ροντριγκο.

Ουτε CL, ουτε EL ουτε ευρωπαικα οραματα λοιπον.

Καθαρη χαρη στον μανατζερ του Βαρελα ηταν.

Ο,τι και αν είναι που αυτό που λες έχει λογική... εγώ σου λέω άλλο σχετικά με την λογική των δικών μας. 

Αν όπως λένε τα παιδιά και λένε από Πορτογαλία δεν έχουν ίδια χαρακτηριστικά, τότε πως μπαίνουν στην ίδια λίστα επιλογών;

εμεις ξέρουμε τι ψάχνουμε ή ότι κάτσει... αυτό ρωτάω. 

Εν τω μεταξύ μπήκα sport fm και κάτι ακούω για βερμαλεεν στο γαύρο. Μετά από Βαλμπουενα, Γκαρσία... Μπεργκ και αλλά ονόματα ... οι τύποι πάνε να μαζέψουν από το πολύ πάνω ράφι. 

Οι δικοι μας πάντως δεν αγχώνονται!!

 

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Φουλης-Μπακακης-Παουλνιο κτλ κανουν τον Μπορμποκη να φανταζει οτι καποτε στην ΑΕΚ επαιζε ο KAFU.....

Καθομαστε 10 ωρες και συζηταμε για μεταγραφη παιχτη που μπορει να φερουν οι 14 απο τις 16 ομαδες της SL και που σιγουρα με 100 χιλιαρικα παραπανω εφερνες κλασεις ανωτερο.

Παιχτης πραγματικα μικρων ομαδων και οχι πρωταθλητισμου για ομαδα με εσοδα 25εκ απο ΤΣΛ που δηθεν κανει πρωταθλητισμο.

Link to comment
Share on other sites

Συζηταμε γιατι μας αρεσει η μπαλα και ειμαστε ΑΕΚ.

Δεν συζηταμε γιατι πιστευουμε οτι πηραμε τον νεο Ντανι Αλβες.

Διαφορετικα παμε γενικες συζητησεις να μιλησουμε για γκομενες.

Γνωμη μου.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Tasos said:

 

Εν τω μεταξύ μπήκα sport fm και κάτι ακούω για βερμαλεεν στο γαύρο. Μετά από Βαλμπουενα, Γκαρσία... Μπεργκ και αλλά ονόματα ... οι τύποι πάνε να μαζέψουν από το πολύ πάνω ράφι. 

 

 

Κι άλλος 34χρονος. :lol: Μα τον Θεό δεν θα ήθελα να είμαι στη θέση του γαύρου. Στερείται κάθε λογικής να μαζέψεις τόσους παίχτες 33-35 χρονών. Καθρεφτάκι για τον κόσμο τους να κάνουν γουάαααααο.

Link to comment
Share on other sites

Just now, SpiRos said:

Κι άλλος 34χρονος. :lol: Μα τον Θεό δεν θα ήθελα να είμαι στη θέση του γαύρου. Στερείται κάθε λογικής να μαζέψεις τόσους παίχτες 33-35 χρονών. 

Οπου να ναι θα φερουν και τον Σμιτσερ αυτοι η τον Κιουελ..

Στο μεταξυ εχουν πουλησει ηδη Φορτουνη που φετος ηταν μακραν ο καλυτερος παιχτης τους αλλα ΟΚ θα βαλουν Λαζαρο του χρονου στην θεση του.

Link to comment
Share on other sites

Guest Tasos
2 minutes ago, SpiRos said:

Κι άλλος 34χρονος. :lol: Μα τον Θεό δεν θα ήθελα να είμαι στη θέση του γαύρου. Στερείται κάθε λογικής να μαζέψεις τόσους παίχτες 33-35 χρονών. Καθρεφτάκι για τον κόσμο τους να κάνουν γουάαααααο.

Εμένα δεν θα με χάλαγε πάντως αν είναι να πάρω έναν παίκτη έστω και για 1 χρόνο. Αλλά ναι οι 34χρονοι είναι ρίσκο. 

Αλλα και ο ριβαλντο ποσό ήταν όταν πήγε στον γαύρο και ποσό όταν έπαιξε σε εμάς; Μας χάλασε;

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Οπου να ναι θα φερουν και τον Σμιτσερ αυτοι η τον Κιουελ..

Στο μεταξυ εχουν πουλησει ηδη Φορτουνη που φετος ηταν μακραν ο καλυτερος παιχτης τους αλλα ΟΚ θα βαλουν Λαζαρο του χρονου στην θεση του.

Άβαλα προχθές τον Μπουφόν που δεν ανανέωσε. Δεν μπορεί να πέσει καλά καλά πλέον στο πλευρό του, αλλά άμα τον έφερναν φαντάσου θα κάνανε όλοι ΩΩΩΩΩΩΩ. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Tasos said:

Εμένα δεν θα με χάλαγε πάντως αν είναι να πάρω έναν παίκτη έστω και για 1 χρόνο. Αλλά ναι οι 34χρονοι είναι ρίσκο. 

Αλλα και ο ριβαλντο ποσό ήταν όταν πήγε στον γαύρο και ποσό όταν έπαιξε σε εμάς; Μας χάλασε;

Έναν. Ναι. Έναν. Μέχρι εκεί.

Ο Ριβάλντο δεν μπαίνει κάν στην ίδια πρόταση με Βαλμπούενα, Μπεργκ και σια. 4-5 κλάσεις πάνω.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Tasos said:

Εμένα δεν θα με χάλαγε πάντως αν είναι να πάρω έναν παίκτη έστω και για 1 χρόνο. Αλλά ναι οι 34χρονοι είναι ρίσκο. 

Αλλα και ο ριβαλντο ποσό ήταν όταν πήγε στον γαύρο και ποσό όταν έπαιξε σε εμάς; Μας χάλασε;

Του χρονου η αγωνιστικη σεζον θα εχει 36 αγωνες με ντερμπι στο τελος μαζεμενα.

Το να φτιαχνεις ομαδα με 35 χρονους εκτος προοπτικης στερειται και λογικης.

Επισης το να συγκρινουμε τον Ριβαλντο (που παπαρια μπαλα επαιξε στην ΑΕΚ αλλα τεσπα) που ηταν παγκοσμια κλαση με Βαλμπουεναδες και Σκρτεληδες ειναι σαν να μου συγκρινεις τον Κριστιανο με τον Ντιμπαλα

Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω σε τι κατάσταση είναι ο Φερμαελεν. Αν έχει κίνητρο να παίξει Ελλάδα κτλ αλλά μιλάμε για σούπερ βιογραφικό. 

Όσοι πάτε να κοροιδεψετε σκεφτείτε τι αποθέωση θα γράφατε αν ερχόταν σε εμάς 

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
3 minutes ago, nikos said:

Συζηταμε γιατι μας αρεσει η μπαλα και ειμαστε ΑΕΚ.

Δεν συζηταμε γιατι πιστευουμε οτι πηραμε τον νεο Ντανι Αλβες.

Διαφορετικα παμε γενικες συζητησεις να μιλησουμε για γκομενες.

Γνωμη μου.

Δεν ειπα να μην συζηταμε για ΑΕΚ και μπαλα αλλα το να ασχολιομαστε σοβαρα τωρα με οτι σκουπιδι μας πεταει ο δυναστης προσπαθωντας να κοροιδεψουμε τον ευατο μας οτι ειναι καλος παιχτης η οτι θα βοηθησει λεω ειναι και αυτο ενα δειγμα το ποσο ζημεια μας εχει κανει η μπακαλιαση του γερολαδα. Συμφωνω και εκει ηταν το poiont Μου οτι ασχολιομαστε 10 ωρες με καποιον που ακομα δεν εχει καν υπογραψει και τον φερνουν ως αναπληρωματικο του Μπακακη.....! Παιχτη ελευθερο των 200κ. Ε αυτο ειναι καταντια αλλα τι κανουμε αυτους φερνει για αυτους συζηταμε συμφωνω. Αλλα ειναι καταντια.

Γνωμη μου. Αποψη μου. Φιλικα χωρις παρεξηγηση Χαμπος?Ειπαμε να φερει ΑΘΛΗΤΕΣ Νικο και οχι και ετσι.

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Κανεις δεν θα πάρει διάρκειας φέτος,τελειώσαμε,θα πάρει ενα ταληρο το πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα κίνηση είναι και στη σωστη λογικη. 

Φθηνός ???και κυρίως με γεμάτες χρονιές. Μακρυά απο στοιχήματα τύπου οικονομου, μπογιέ κτλ 

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
1 minute ago, Saxon21 said:

Κανεις δεν θα πάρει διάρκειας φέτος,τελειώσαμε,θα πάρει ενα ταληρο το πολυ.

Θα παρουν κατι Μικελαντζελοι

Link to comment
Share on other sites

@ΧΑΜΠΟΣ υπαρχει λογος να βγαλεις εναν παιχτη μας πριν καν πατησει Ελλαδα σκουπιδι επειδη δεν τον ξερεις; Τον Σιμοες, τον Γιοχανσον, τον Λοπεζ, τον Λιβαγια (που ολοι τον εκραζαν) ας πουμε τους ηξερες;

Link to comment
Share on other sites

Guest Tasos

Πριν μερικά ποστ με αφορμή αυτό που είχε γράψει ο Νίκος έβγαινε ένας υπολογισμός πρόχειρος ότι μπορούσαν να πέσουν 8 μυρια και να φερουμε παικταράδες. 

Αλλα πρέπει να υπάρχει ποδοσφαιρική λογική, προετοιμασία και όραμα. 

Μεχρι στιγμής για 2η χρόνια βλέπω το αντίθετο. 

Μακάρι ο ερχομός του Καινούργιου προπονητή να το αλλάξει αυτό. Εγώ δεν θέλω να κρίνω από τις 10 Ιουνίου ... αλλά μέχρι τέλος του μήνα θα ξέρουμε αυτή η στάνη τι γάλα θα βγάλει. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, XAMΠOΣ said:

Θα παρουν κατι Μικελαντζελοι

Οσοι παρουν ειναι Μικελαντζελοι, ενω οσοι δεν παρουν Νιτσε και βαλε...

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Hades said:

Δε ξέρω σε τι κατάσταση είναι ο Φερμαελεν. Αν έχει κίνητρο να παίξει Ελλάδα κτλ αλλά μιλάμε για σούπερ βιογραφικό. 

Όσοι πάτε να κοροιδεψετε σκεφτείτε τι αποθέωση θα γράφατε αν ερχόταν σε εμάς 

Εντωμεταξυ ειμαστε με Τσιγκρινσκι(33),Οικονομου(λολ)

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
Just now, Bukowski said:

@ΧΑΜΠΟΣ υπαρχει λογος να βγαλεις εναν παιχτη μας πριν καν πατησει Ελλαδα σκουπιδι επειδη δεν τον ξερεις; Τον Σιμοες, τον Γιοχανσον, τον Λοπεζ, τον Λιβαγια (που ολοι τον εκραζαν) ας πουμε τους ηξερες;

Εγω τον εβγαλα σκουπιδι? Η καρτελες του ΦΜ τον εβγαλαν, Τωρα αν τα θελω της ΑΕΚ του ΤΖΑΜΠΑΤΖΗ ψευτοπροεδρου ειναι αυτοι οι παιχτες οκ ειναι παιχταρας τι να πω και παλι καλα που τον εφερε μπραβο. Ισως οταν η ομαδα βγαλει 150εκ εσοδα ΚΑΣΕΡΙ φερει καποιον για βασικο καλυτερο του Μπακακακη.

Link to comment
Share on other sites

Guest AEK Goa
55 minutes ago, Bukowski said:

Οπως λεγαμε γιατι δεν κραταει Σιμοες, Μπακασετα και τωρα λεμε πως παιζει και να καναμε μαλακια.

Σιγα τον παιχτη τον Γκαλο ρε σεις ελεος, επειδη ειναι βασικος εκτελεστης στημενων ο Μανταλος φαινοταν Ζουνινιο Μπερναμπουκανο.

Επι της ουσιας αναπληρωματικος του Μπακακη ηταν.

Αν ο νεος ειναι καλος αμυντικα, μια χαρα θα τον ξεχασουμε τον Γκαλο.

Μονο μην ειναι κανα σουρωτηρι.

Συμφωνώ μαζί σου χωρίς να θέλω να μειώσω την προσφορά του Γκάλο έτσι αλλά φαινόταν φέτος ότι και βιολογικά είχε πέσει πολυ, δεν νομίζω ότι θα μπορούσε να βγάζει 90λεπτα άνετα ο Γκάλο τη νέα σαιζόν καλύτερα που δεν ανανεωσε. Απλά να είναι αντάξιος ο παουλινιο.. εγώ αυτό που περιμένω πως και πως είναι να έρθει ένας CB γρηγοροσ και δυνατός και έναν αμυντικό χαφ με τα χαρακτηριστικά του σιμοεσ τη σαιζόν 2017-18 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Tasos said:

Πριν μερικά ποστ με αφορμή αυτό που είχε γράψει ο Νίκος έβγαινε ένας υπολογισμός πρόχειρος ότι μπορούσαν να πέσουν 8 μυρια και να φερουμε παικταράδες. 

Αλλα πρέπει να υπάρχει ποδοσφαιρική λογική, προετοιμασία και όραμα. 

Μεχρι στιγμής για 2η χρόνια βλέπω το αντίθετο. 

Μακάρι ο ερχομός του Καινούργιου προπονητή να το αλλάξει αυτό. Εγώ δεν θέλω να κρίνω από τις 10 Ιουνίου ... αλλά μέχρι τέλος του μήνα θα ξέρουμε αυτή η στάνη τι γάλα θα βγάλει. 

Βασικα φετος μετα απο καιρο ειναι η πρωτη σεζον που φαινεται να υπαρχει λογικη.

Το αν αρεσει η δεν αρεσει στον κοσμο ειναι παντελως αδιαφορο.

Εκλεισες προπονητη μπαμ μπαμ που προφανως ειχε συμφωνησει καιρο πριν και παρακολουθουσε την ομαδα, ξεκινησες ξεσκαρταρισμα στο ροστερ και ολα τα ρεπορταζ μιλανε για πολυ συγκεκριμενες θεσεις παιχτων με ονοματα που ειναι μια χαρα για Ελλαδα.

Δεν ξερω τι περιμενες ακριβως εσυ...

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Hades said:

 

Όσοι πάτε να κοροιδεψετε σκεφτείτε τι αποθέωση θα γράφατε αν ερχόταν σε εμάς 

Αποθέωση από ποιόν; Εγώ σίγουρα θα έκραζα. Πήραμε και τον Λεσκοτ. Καλύτερο όνομα. Τι καταλάβαμε;

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SpiRos said:

Αποθέωση από ποιόν; Εγώ σίγουρα θα έκραζα. Πήραμε και τον Λεσκοτ. Καλύτερο όνομα. Τι καταλάβαμε;

Και ο Αλμειδα το χτηνος καλο ονομα ηταν

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, SpiRos said:

Αποθέωση από ποιόν; Εγώ σίγουρα θα έκραζα. Πήραμε και τον Λεσκοτ. Καλύτερο όνομα. Τι καταλάβαμε;

Ο λεσκοτ αποθεώθηκε σίγουρα όταν έκλεισε. Και ο Φερμαελεν έχει καλύτερο βιογραφικό από τον τζολεον

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, XAMΠOΣ said:

Δεν ειπα να μην συζηταμε για ΑΕΚ και μπαλα αλλα το να ασχολιομαστε σοβαρα τωρα με οτι σκουπιδι μας πεταει ο δυναστης προσπαθωντας να κοροιδεψουμε τον ευατο μας οτι ειναι καλος παιχτης η οτι θα βοηθησει λεω ειναι και αυτο ενα δειγμα το ποσο ζημεια μας εχει κανει η μπακαλιαση του γερολαδα. Συμφωνω και εκει ηταν το poiont Μου οτι ασχολιομαστε 10 ωρες με καποιον που ακομα δεν εχει καν υπογραψει και τον φερνουν ως αναπληρωματικο του Μπακακη.....! Παιχτη ελευθερο των 200κ. Ε αυτο ειναι καταντια αλλα τι κανουμε αυτους φερνει για αυτους συζηταμε συμφωνω. Αλλα ειναι καταντια.

Γνωμη μου. Αποψη μου. Φιλικα χωρις παρεξηγηση Χαμπος?Ειπαμε να φερει ΑΘΛΗΤΕΣ Νικο και οχι και ετσι.

Για τον @SpiRos που λεει δεν την παλευουμε πηγαινε βασικα.

Και τι να κανουμε ρε Σπυρε;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×