Jump to content

ΑΕΚ -μποακ μπινε μιζερε πουτανας γιε (Τελικος Κυπελλου): 11/05, 20:30, CosmoteSport 1


CHⓇIS
 Share

Recommended Posts

4 hours ago, Rayo Vallecano 21 said:

Οι διαδηλώσεις ήταν ένα παράδειγμα, αφού μιλάγαμε για ματ. Προφανως άλλο πρόληψη και άλλο καταστολή που γίνεται εξ ορισμού βίαια, αν δεν έχει λειτουργήσει η προληψη. 

Δλδ άμα κάποιος/κάποιοι αρχίσουν και παρεκτρέπονται η δουλειά του ματατζή είναι να πάει να του ανοίξει το κεφάλι; Δεν μπορεί να τον αφήσει να εκτονωθεί απλά προσέχοντας μην πάρει έκταση το επεισόδιο; Δεν θα είναι λάδι στη φωτιά να βιαιοπραγήσει αμέσως όπως κάνουν τα δικά μας ουγκ; Είναι πολλά τα μπορεί, είναι θέμα καθαρά αστυνομικό πως να περιορίσεις περιστατικά με την λιγότερη δυνατή ενέργεια. Είναι άστοχα αυτά που λες για εξ ορισμού. 

Εκτός κι εννοείς να πλακώνονται στο γήπεδο οπαδοί αντιπάλων ομάδων, ε ναι, εκει έχει γκλομπ το μενού, αλλά δεν συζητάγαμε αυτό. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, enck1 said:

Πόσα γέλια θα ρίξω αν γίνουν τα επίσημα αερογέφυρα

 

3 hours ago, Epitaph21 said:

Είναι πιθανό το σενάριο. Αρκετές φορές έχουν πλακωθεί ακόμα και στα δημοσιογραφικά τα τελευταία χρόνια.

Για να λέμε και του στραβού το δίκιο, τα σύκα - σύκα και τη σκάφη - σκάφη και άλλα τέτοια έθνικ, τα "χέρια" στα οποία θα καταλήξουν οι προσκλήσεις -θέμα ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΗΣ ευθύνης των δύο ΠΑΕ- του Τελικού μπορούν άνετα να γίνουν αφορμή για τελικούς "κεκλεισμένων" όλη την επόμενη δεκαετία .... :ph34r:

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SpiRos said:

Δλδ άμα κάποιος/κάποιοι αρχίσουν και παρεκτρέπονται η δουλειά του ματατζή είναι να πάει να του ανοίξει το κεφάλι; Δεν μπορεί να τον αφήσει να εκτονωθεί απλά προσέχοντας μην πάρει έκταση το επεισόδιο; Δεν θα είναι λάδι στη φωτιά να βιαιοπραγήσει αμέσως όπως κάνουν τα δικά μας ουγκ; Είναι πολλά τα μπορεί, είναι θέμα καθαρά αστυνομικό πως να περιορίσεις περιστατικά με την λιγότερη δυνατή ενέργεια. Είναι άστοχα αυτά που λες για εξ ορισμού. 

Εκτός κι εννοείς να πλακώνονται στο γήπεδο οπαδοί αντιπάλων ομάδων, ε ναι, εκει έχει γκλομπ το μενού, αλλά δεν συζητάγαμε αυτό. 

Προφανώς  η καταστολή είναι εξ ορισμού βίαιη. Αυτό που λες είναι άστοχο, γιατί αν τον αφήσει να εκτονωθεί προσέχοντας μην πάρει έκταση το επεισόδιο  τότε δεν υπαρχει καταστολή. Όπως λες και εσύ όμως όταν τα πράγματα ξεφεύγουν τότε έχει γκλομπ το μενού. Δεν υπάρχουν ματ σε καμία χώρα που δεν κάνουν και την βρώμικη δουλειά της καταστολής, μέρος του ρόλου τους είναι. Μάλλον θες να πεις ότι σε καποιες άλλες χώρες την χρησιμοποιούν ως τελευταίο μέσο. Αλλά δεν νομίζω να φταίει αυτό που γίνονται επεισόδια στην Ελλάδα. 

Link to comment
Share on other sites

Στη χωρα μπουρδελο στη χωρα που δεν κανει τιποτα σωστα στη χωρα που δεν μπορει να φτιαξει ενα καινουριο δρομο χωρις λακουβες ζηταμε απο το ποδοσφαιρο της να λειτουργει ως προτυπο.

Στη χωρα του αδωνι και του πολακη σας φταιει ο πρεζας 7 ο σουγιας 13 και μπαφος 21 αλλα δυστυχως αυτοι ειναι το μοναδικο σοβαρο αξιοθεατο που αζιζει να ασχοληθεις στη σουπαλιγκα.

Με τι να ασχοληθεις με το υπερθεαμα εντος αγωνιστικου χωρου με τις γηπεδαρες που παρεχουν ολες τις ανεσεις στους θεατες η με ολα τα λαμογια προεδρους που ειναι στις ομαδες για να εξυπηρετουν δικα τους οφελη;

Κανετε συγκρισεις με το εξωτερικο λες και μοιαζουμε σε καποιο τομεα με τους ξενους και πρεπει να τους μοιασουμε και στο ποδοσφαιρο.

Κανουν το παν να διωξουν και αυτους τους λιγους μαλακες που ασχολουνται ακομα και αφου οταν ψηφιζουμε βγαζουμε μαλακες γιατι δεν καταργουμε και τις εκλογες και αφου και η δημοκρατια εγινε μπουρδελο γιατι δεν την καταργουμε και αυτη;

Ειδα τη φωτογραφια απο λειβαδια στα σπιτια λογικα απαγορευτικο παλι γιατι θα καναμε επεισοδεια με τους λεβαδειακους.

Ουτε εγω γουσταρω να βλεπω παπουδες και παιδακια να τρωνε δακρυγονα αλλα αυτοι οι αγωνες δεν ειναι για παππουδες και παιδακια.

Και εγω γουσταρω να κοιμαμαι με πορτες ανοικτες αλλα διπλοκλειδωνω.

Δυτικοευρωπαιοι δεν θα γινουμε ποτε οσες ονειρωξεις και να εχετε εδω ελλαντα εδω βαλκανια εδω ανατολη.

ΑΕΚ ΓΑΜΑ ΤΗ ΤΟΥΜΠΑ ΟΛΗ.

 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Λογικά η 11αδα θα είναι σαν τη χθεσινή με σιμοες στη θέση γαλανό και μπακακη σε Γκάλο που πήραν γερές ανάσες για να είναι τούρμπο . Οι άλλοι είναι ετοιμοπόλεμοι και λυσσασμένοι . 

Link to comment
Share on other sites

Ας κάνουν έναν τελικό ΜΟΝΟ με γυναίκες, ελεύθερη είσοδο. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bukowski said:

Τωρα που πες Καραλης-Ντεμης, θυμηθηκα τοτε που ξεσκιζε ο Καραλης τον "Ντεμακο" και να σου τα "σωπα ρε κοντε" και δωστου τα "ωπα ρε Ντεμουλη" ωσπου τον πηρε ο "Ντεμακος τηλεφωνο αυτοπροσωπως και ακολουθηκε ενας πολιτισμενος διαλογος με τον "κο Νικολαϊδη" ή "κο Ντεμη" ή "κο Προεδρο" με τον Γιαννκη ν ξεροκαταπινει στα ενδιαμεσα σαν γαλλιδα πορνοσταρ. Απο τα μεγαλυτερα γαμησια εβερ σε ΑΡΔ αυτο. Ασχετο αλλα το θυμηθηκα.

Για ένα μεγάλο διάστημα τον αποκαλούσε αποκλειστικά και ειρωνικά "Θεμιστοκλή". Και χαιρόμασταν οι "αντι-ντεμικοί" τότε, με την διαφορά ότι εμείς ήμασταν 20 χρονών μαλακιστήρια.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, NIS21 said:

 

Ουτε εγω γουσταρω να βλεπω παπουδες και παιδακια να τρωνε δακρυγονα αλλα αυτοι οι αγωνες δεν ειναι για παππουδες και παιδακια.

Και εγω γουσταρω να κοιμαμαι με πορτες ανοικτες αλλα διπλοκλειδωνω.

 

Καταλαβαίνω το πνεύμα και συμφωνώ ότι αυτοί οι αγώνες καλός η κακός είναι να αποφεύγονται από ευπαθείς ομαδες αλλά δεν νομίζω ότι υπάρχει ηλικιακό στα δακρυγόνα . Όποιος και να το φάει το ίδιο σκατα κάνει ( ειδικά αυτά που πετάνε στους τελευταίους τελικούς) απλά σε παππούδες και παιδιά είναι απλά εγκληματικό . 

Πάντως η δική μου γνώμη είναι ότι από το στιγμή που υπάρχει ανικανότητα από τους αρμόδιους και τη κυβέρνηση να γίνει ένας τελικός έστω με στοιχειώδης ασφάλεια και ας γίνουν ένα δύο όπως πχ με το γαύρο στο 4-4 ( ότι έγινε έγινε στη τάφρο έξω δεν έγινε τπτ ούτε φάγαμε τπτ ) τότε κεκλεισμένων . 

Link to comment
Share on other sites

Τα κεκλεισμένων είναι απλά παραδοχή αποτυχίας και ανικανότητας ας που 60-70% αρμόδιοι και το υπόλοιπο ομάδες . Ο κόσμος τι φταίει ? Πάντα θα υπάρχουν 10-30-100 που θα κάνουν τις μαλακίες τους αυτά γίνονται παντού απλά έχουν τρόπους να μην φτάνουν στο πονάει χέρι κόβω χέρι . 

Link to comment
Share on other sites

Το κεκλεισμενων ειναι 100% ευθυνη των δυο ΠΑΕ. Αν αυτες ηθελαν να γινει με κοσμο θα γινοταν με κοσμο. Αν ηθελαν να μην ανοιξει ρουθουνι δεν θα ανοιγε ρουθουνι. Ουτε το ενα ουτε το αλλο ηθελαν ομως οποτε εβαλαν τον χαζοβασιλειαδη να "αποφασισει".

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, AG21 said:

Καταλαβαίνω το πνεύμα και συμφωνώ ότι αυτοί οι αγώνες καλός η κακός είναι να αποφεύγονται από ευπαθείς ομαδες αλλά δεν νομίζω ότι υπάρχει ηλικιακό στα δακρυγόνα . Όποιος και να το φάει το ίδιο σκατα κάνει ( ειδικά αυτά που πετάνε στους τελευταίους τελικούς) απλά σε παππούδες και παιδιά είναι απλά εγκληματικό . 

Πάντως η δική μου γνώμη είναι ότι από το στιγμή που υπάρχει ανικανότητα από τους αρμόδιους και τη κυβέρνηση να γίνει ένας τελικός έστω με στοιχειώδης ασφάλεια και ας γίνουν ένα δύο όπως πχ με το γαύρο στο 4-4 ( ότι έγινε έγινε στη τάφρο έξω δεν έγινε τπτ ούτε φάγαμε τπτ ) τότε κεκλεισμένων . 

Απλα εγω που εχω φαει 5 10 δακρυγονα μπορω καπως να το αντιμετωπισω αν και περυσι τα χρειαστηκα ο παππους και το παιδακι τι θα κανουν;

Και μιας και ειπαμε δακρυγονα βρειτε μου μια χωρα παγκοσμιως που ματατζηδες πετανε δακρυγονα σε κλειστο χωρο.

Μια εστω και στη ζουαζιλανδη.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Σε Ισπανία και Γαλλία πάντως ρίχνουν πλαστικές σφαίρες στο ψαχνό και υπάρχει κόσμος που έχει το μάτι του. 

Link to comment
Share on other sites

Οτι δηλαδη ο μεσος Ελληνας θελει καταστολη ανωτερου επιπεδου απο... Ζουαζιλανδη.

Sorry αλλα δεν ειμαι και τοσο σιγουρος εχοντας δει τι αποψεις ειχε ο μεσος Ελληνας τα τελευταια χρονια για την σταση την αστυνομιας στις περιπτωσεις Γρηγοροπουλου, Αγανακτισμενων, Εξαρχειων κτλ.

Ο μεσος Ελληνας, οχι δακρυγονα σε κλειστο χωρο γουσταρει απο τα σωματα ασφαλειας, αλλα απαιτει και σφαιρες αμα λαχει για να μπορει να κοιμαται με ανοιχτα παραθυρα οπως παλια (επι χουντας δηλαδη). Ολα τα παραπανω βεβαια τα απαιτει για τους γυρω του. 

Γνωμη μου

Link to comment
Share on other sites

Ο μεσος ελληνας ειναι για το πουτσο και στα αρχιδια μας τι θελει και τι ζηταει.

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, NIS21 said:

Ο μεσος ελληνας ειναι για το πουτσο και στα αρχιδια μας τι θελει και τι ζηταει.

 

Ναι μονο που οι αποφασεις του καθοριζουν το τι κρατος θα εχουμε και εμεις φυσιολογικα εχουμε για τον πουτσο κρατος.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Ναι μονο που οι αποφασεις του καθοριζουν το τι κρατος θα εχουμε και εμεις φυσιολογικα εχουμε για τον πουτσο κρατος.

Αρα και το κρατος κεκλεισμενων μεχρι να γινει σωστο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Άρχισαν τις προκλήσεις βλέπω οι Βουλγάρες κι ακόμα είναι Δευτέρα.

 

Link to comment
Share on other sites

Είτε μιλάει είτε κλάνει ο Γιωργάκης είναι το ίδιο πράμα.

Για τα εισιτήρια βλέπω να πηγαίνουν μόνο σε αφαν γκατε κατ'αντιστοιχία με τελικούς μπασκετ γαύρος-βάζελος στο Ελληνικό.

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Bukowski said:

Οτι δηλαδη ο μεσος Ελληνας θελει καταστολη ανωτερου επιπεδου απο... Ζουαζιλανδη.

Sorry αλλα δεν ειμαι και τοσο σιγουρος εχοντας δει τι αποψεις ειχε ο μεσος Ελληνας τα τελευταια χρονια για την σταση την αστυνομιας στις περιπτωσεις Γρηγοροπουλου, Αγανακτισμενων, Εξαρχειων κτλ.

Ο μεσος Ελληνας, οχι δακρυγονα σε κλειστο χωρο γουσταρει απο τα σωματα ασφαλειας, αλλα απαιτει και σφαιρες αμα λαχει για να μπορει να κοιμαται με ανοιχτα παραθυρα οπως παλια (επι χουντας δηλαδη). Ολα τα παραπανω βεβαια τα απαιτει για τους γυρω του. 

Γνωμη μου

το θέμα δεν είναι η καταστολή άλλα η ανεπάρκεια η μάλλον ότι δεν θέλουν πρόληψη γιατί απλά θέλουν να μην γίνονται αγώνες με κόσμο και να τα ρίχνουν στο κόσμο και όχι στη δική τους ανεπάρκεια . όσοι πήγαμε πέρσι τελικό μπορούμε να καταλάβουμε πόσο για το πούτσα μέτρα ασφαλείας πήραν , πώς τα αυτοδιαλύσαν μόνοι τους , πόσο αναίτια έριχναν τα δακρυγόντα . Εγώ κάτα τύχη βρέθηκα ακριβώς μπροστά τη στιγμή που έγινε η πρώτη μανούρα στο πρώτο έλεγχο στις κλούβες και όλο ξεκίνησε γιατί υπήρχε κάτι χιλιάδες κόσμο και τους περνάγαν σιγα σιγά και απο πίσω είχαν στιμώξει μικρά παιδιά και μεγάλους ανθρώπους και έπεσε μουρμούρα και τα γνωστά << αντε πιο γρήγορα μαλάκες  >> και τέτοια και η αντίδραση της αστυνομίας αντί να κάνει τη δουλειά της ήταν να βάλουν τις μάσκες και να φλομώσουν το κόσμο . Μετά αντί να πέσουν πάνω σε αυτούς τους 5-10 που βρήκαν αφορμή να κάνουν τα δικά τους ( είχαν μπεί απο πριν και βγήκαν απο το γήπεδο)  τους αφήσαν εντελώς ( ούτε κάν ασχολήθηκαν) και έριχαν στο κόσμο που ερχόταν ( εκείνη τη στιγμή ήμουν στο σιντριβάνι αφού είχα περάσει και απομακρύνθηκα αρκετά και τα έβλεπα όλα )  .  Μετά μέσα στο γήπεδο οι δικοί μας οι οργανωμένοι ήταν ΑΨΟΓΟΙ προσπαθούσαν να κάνουν κερκίδα και να κρατήσουν τους διάφορους που ήθελαν μανούρες κάτι μόνο πιτσιρίκια που βλέπουν πολλή avengers είχαν φορέσει κάτι φουλ φέις με ήρωες και ήταν κάπου στην 5 και πάλι οι αστυνομία δεν έκανε τπτ και απλά έριχναν δακρυγόνα μετά στο τέλος είχαμε και τη πίκρα μας και είχαν κλείσει εγκληματικά όλες τις εξόδους και είχαν μόνο στη κατηφόρα και τα εριξαν ΟΛΑ και όταν λέμε όλα ΟΛΑ τόσο που όπως εσύ έτσι και εγώ στα γήπεδα έχω φάει κάμποσα και πάντα το έριχνα στη πλάκα του στίλ δεν με αγγίζει τπτ και τέτοια άλλα εκεί τα χρειάστηκα μου κόπηκε η ανάσα κυριολεκτικά αφού βρέθηκα μέσα στο νέφος όπως και χιλιάδες κόσμο και είχα μπροστά μου μόνο τη σιδερένια μάντρα και είχα πανικό γιατί κάπου πίσω μου ήταν ο αδελφός μου και ο πατέρας μου με αναπνευστικό πρόβλημα ( τώρα θα μου πείτε γιατί ήρθε , άρρωστος ΑΕΚτζής είναι δεν μπορέσαμε να το κρατήσουμε μια ολόκληρη οικογένεια) . Αυτά . 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, agelos said:

Άρχισαν τις προκλήσεις βλέπω οι Βουλγάρες κι ακόμα είναι Δευτέρα.

 

Και που είσαι ακόμα, έχουμε μέχρι το Σάββατο. 

Λογικά το μούλικο θα έρθει οακα με τους μπραβους μόνο για να προκαλέσει 

Link to comment
Share on other sites

Οι παίκτες μας όπως βλέπω και θέλω να πιστεύω περιμένουν το τελικό εδώ και κάνα δίμηνο και θα μπούν μέσα με λύσσα . Θα δαγκώνουν κυριολεκτικά . 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, AG21 said:

το θέμα δεν είναι η καταστολή άλλα η ανεπάρκεια η μάλλον ότι δεν θέλουν πρόληψη γιατί απλά θέλουν να μην γίνονται αγώνες με κόσμο και να τα ρίχνουν στο κόσμο και όχι στη δική τους ανεπάρκεια . όσοι πήγαμε πέρσι τελικό μπορούμε να καταλάβουμε πόσο για το πούτσα μέτρα ασφαλείας πήραν , πώς τα αυτοδιαλύσαν μόνοι τους , πόσο αναίτια έριχναν τα δακρυγόντα . Εγώ κάτα τύχη βρέθηκα ακριβώς μπροστά τη στιγμή που έγινε η πρώτη μανούρα στο πρώτο έλεγχο στις κλούβες και όλο ξεκίνησε γιατί υπήρχε κάτι χιλιάδες κόσμο και τους περνάγαν σιγα σιγά και απο πίσω είχαν στιμώξει μικρά παιδιά και μεγάλους ανθρώπους και έπεσε μουρμούρα και τα γνωστά << αντε πιο γρήγορα μαλάκες  >> και τέτοια και η αντίδραση της αστυνομίας αντί να κάνει τη δουλειά της ήταν να βάλουν τις μάσκες και να φλομώσουν το κόσμο . Μετά αντί να πέσουν πάνω σε αυτούς τους 5-10 που βρήκαν αφορμή να κάνουν τα δικά τους ( είχαν μπεί απο πριν και βγήκαν απο το γήπεδο)  τους αφήσαν εντελώς ( ούτε κάν ασχολήθηκαν) και έριχαν στο κόσμο που ερχόταν ( εκείνη τη στιγμή ήμουν στο σιντριβάνι αφού είχα περάσει και απομακρύνθηκα αρκετά και τα έβλεπα όλα )  .  Μετά μέσα στο γήπεδο οι δικοί μας οι οργανωμένοι ήταν ΑΨΟΓΟΙ προσπαθούσαν να κάνουν κερκίδα και να κρατήσουν τους διάφορους που ήθελαν μανούρες κάτι μόνο πιτσιρίκια που βλέπουν πολλή avengers είχαν φορέσει κάτι φουλ φέις με ήρωες και ήταν κάπου στην 5 και πάλι οι αστυνομία δεν έκανε τπτ και απλά έριχναν δακρυγόνα μετά στο τέλος είχαμε και τη πίκρα μας και είχαν κλείσει εγκληματικά όλες τις εξόδους και είχαν μόνο στη κατηφόρα και τα εριξαν ΟΛΑ και όταν λέμε όλα ΟΛΑ τόσο που όπως εσύ έτσι και εγώ στα γήπεδα έχω φάει κάμποσα και πάντα το έριχνα στη πλάκα του στίλ δεν με αγγίζει τπτ και τέτοια άλλα εκεί τα χρειάστηκα μου κόπηκε η ανάσα κυριολεκτικά αφού βρέθηκα μέσα στο νέφος όπως και χιλιάδες κόσμο και είχα μπροστά μου μόνο τη σιδερένια μάντρα και είχα πανικό γιατί κάπου πίσω μου ήταν ο αδελφός μου και ο πατέρας μου με αναπνευστικό πρόβλημα ( τώρα θα μου πείτε γιατί ήρθε , άρρωστος ΑΕΚτζής είναι δεν μπορέσαμε να το κρατήσουμε μια ολόκληρη οικογένεια) . Αυτά . 

Έτσι ακριβώς. Κι εγώ μόλις βγήκα από την 32 βρέθηκα σε ένα νέφος, χάθηκα με τους φίλους που ήμουν γιατί αρχίσαμε να τρέχουμε να βρούμε λίγο αέρα, αλλά οι τύποι είχαν ψεκάσει όλη την περιοχή, ήταν απίστευτο. Όταν κατέβηκα την κατηφόρα και βγήκα προς Σπύρου Λούη πήρα ανάσα, αλλά κι εκεί κάτι κολόμπατσοι αρχίσανε να ξαναψεκάζουν χωρίς λόγο..Ευτυχώς, δεν είχα πάρει τον πατέρα μου, θα έμενε εκεί. Υπήρχε κόσμος δίπλα που έπεφτε κάτω και παιδάκια. Και δεν ακούστηκε τίποτα, μια χαρά όλα για την αστυνομία...

Link to comment
Share on other sites

Η ΠΑΕ αυτό που πρέπει να κάνει είναι να δώσει τις προσκλήσεις... Ξεκινώντας από τη πυγμαχία  κ την άρση βαρών.

 

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, AG21 said:

το θέμα δεν είναι η καταστολή άλλα η ανεπάρκεια η μάλλον ότι δεν θέλουν πρόληψη γιατί απλά θέλουν να μην γίνονται αγώνες με κόσμο και να τα ρίχνουν στο κόσμο και όχι στη δική τους ανεπάρκεια . όσοι πήγαμε πέρσι τελικό μπορούμε να καταλάβουμε πόσο για το πούτσα μέτρα ασφαλείας πήραν , πώς τα αυτοδιαλύσαν μόνοι τους , πόσο αναίτια έριχναν τα δακρυγόντα . Εγώ κάτα τύχη βρέθηκα ακριβώς μπροστά τη στιγμή που έγινε η πρώτη μανούρα στο πρώτο έλεγχο στις κλούβες και όλο ξεκίνησε γιατί υπήρχε κάτι χιλιάδες κόσμο και τους περνάγαν σιγα σιγά και απο πίσω είχαν στιμώξει μικρά παιδιά και μεγάλους ανθρώπους και έπεσε μουρμούρα και τα γνωστά << αντε πιο γρήγορα μαλάκες  >> και τέτοια και η αντίδραση της αστυνομίας αντί να κάνει τη δουλειά της ήταν να βάλουν τις μάσκες και να φλομώσουν το κόσμο . Μετά αντί να πέσουν πάνω σε αυτούς τους 5-10 που βρήκαν αφορμή να κάνουν τα δικά τους ( είχαν μπεί απο πριν και βγήκαν απο το γήπεδο)  τους αφήσαν εντελώς ( ούτε κάν ασχολήθηκαν) και έριχαν στο κόσμο που ερχόταν ( εκείνη τη στιγμή ήμουν στο σιντριβάνι αφού είχα περάσει και απομακρύνθηκα αρκετά και τα έβλεπα όλα )  .  Μετά μέσα στο γήπεδο οι δικοί μας οι οργανωμένοι ήταν ΑΨΟΓΟΙ προσπαθούσαν να κάνουν κερκίδα και να κρατήσουν τους διάφορους που ήθελαν μανούρες κάτι μόνο πιτσιρίκια που βλέπουν πολλή avengers είχαν φορέσει κάτι φουλ φέις με ήρωες και ήταν κάπου στην 5 και πάλι οι αστυνομία δεν έκανε τπτ και απλά έριχναν δακρυγόνα μετά στο τέλος είχαμε και τη πίκρα μας και είχαν κλείσει εγκληματικά όλες τις εξόδους και είχαν μόνο στη κατηφόρα και τα εριξαν ΟΛΑ και όταν λέμε όλα ΟΛΑ τόσο που όπως εσύ έτσι και εγώ στα γήπεδα έχω φάει κάμποσα και πάντα το έριχνα στη πλάκα του στίλ δεν με αγγίζει τπτ και τέτοια άλλα εκεί τα χρειάστηκα μου κόπηκε η ανάσα κυριολεκτικά αφού βρέθηκα μέσα στο νέφος όπως και χιλιάδες κόσμο και είχα μπροστά μου μόνο τη σιδερένια μάντρα και είχα πανικό γιατί κάπου πίσω μου ήταν ο αδελφός μου και ο πατέρας μου με αναπνευστικό πρόβλημα ( τώρα θα μου πείτε γιατί ήρθε , άρρωστος ΑΕΚτζής είναι δεν μπορέσαμε να το κρατήσουμε μια ολόκληρη οικογένεια) . Αυτά . 

Στα πολυ σωστα που λες να πουμε και προπερσι στο βολο αρκουσαν 2 3 διμοιριες στην αερογεφυρα για να μην γινουν τα χειροτερα επεισοδια που εχουν γινει ποτε εντος γηπεδου.

Ειναι τοσο αχρηστοι και ανικανοι;

Εγω πιστευω απλα χεστες σου λεει που να ανεβουμε εκει πανω και αμα μας την πεσουνε εμεις απο θα φυγουμε;Αστην ετσι και βλεπουμε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×