Jump to content

Πρωτοσέλιδα, άρθρα και λοιπές ομορφιές. #2


Bukowski
 Share

Recommended Posts

Just now, Skepastos said:

Τον κώλο του φυλάει και αυτός τι πιστεύεις δεν έχει καταλάβει οτι δεν γυρίζει το έργο με τον Ιταλό;

Τι να γυρίσει; Πλάκα κάνουμε; 

Ο άνθρωπος ή είναι βλάκας ή μας δουλεύει όλους. 

Έχει δίκιο ο Βούλγαρης που λέει ότι το πρωϊ πήρε την ισχυρότερη στήριξη που έδωσε ο Μίμης σε προπονητή και πάει ο απόγευμα σαν βλαχογκόμενα και ρωτάει τους παίκτες αν ειμαι εγώ το πρόβλημα να φύγω και τον πήρε στο μεζέ μέχρι και ο Τσιγκρίνσκι. 

Αντί να πάει και να πει ότι από εδώ και μπρος θα παίζει όποιος καταλαβαίνει κι ακολουθεί ο πλάνο μου. 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MITSAKLAS said:

Τι να γυρίσει; Πλάκα κάνουμε; 

Ο άνθρωπος ή είναι βλάκας ή μας δουλεύει όλους. 

Έχει δίκιο ο Βούλγαρης που λέει ότι το πρωϊ πήρε την ισχυρότερη στήριξη που έδωσε ο Μίμης σε προπονητή και πάει ο απόγευμα σαν βλαχογκόμενα και ρωτάει τους παίκτες αν ειμαι εγώ το πρόβλημα να φύγω και τον πήρε στο μεζέ μέχρι και ο Τσιγκρίνσκι. 

Αντί να πάει και να πει ότι από εδώ και μπρος θα παίζει όποιος καταλαβαίνει κι ακολουθεί ο πλάνο μου. 

 

Δε διαφωνώ. Ο Καρέρα θα φύγει. Το θέμα είναι οτι πρέπει να φύγει αφού σκουπιστούν μερικά μαλακιστήρια πρώτα

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Zara said:

Με τόση στήριξη εμένα αλλού πάει ο νους μου. 

Μήπως είναι φτηνός; 

Καθόλου. 

Link to comment
Share on other sites

Μανταλος, Μπακακης, Ολιβειρα, Λοπες, Σβαρνας, Κρστσιτς, Βασιλαντωνοπουλος, Παουλινιο, Χνιντ πανε στον διαολο.

Κρατας τον Λιβαγια για παγκο με μεγαλο συμβολαιο, για να τον βλεπουν οι επομενοι και να θυμουνται που οδηγουν οι βλαχομαγκιες.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Bukowski said:

 

Κρατας τον Λιβαγια για παγκο με μεγαλο συμβολαιο, για να τον βλεπουν οι επομενοι και να θυμουνται που οδηγουν οι βλαχομαγκιες.

Ωραίο παράδειγμα, πως να είστε εκατομμυριούχος χωρίς να κάνετε τίποτα. 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Bukowski said:

Μανταλος, Μπακακης, Ολιβειρα, Λοπες, Σβαρνας, Κρστσιτς, Βασιλαντωνοπουλος, Παουλινιο, Χνιντ πανε στον διαολο.

Κρατας τον Λιβαγια για παγκο με μεγαλο συμβολαιο, για να τον βλεπουν οι επομενοι και να θυμουνται που οδηγουν οι βλαχομαγκιες.

καλα αυτα βεβαια δεν γινονυται ουτε στο fm.

 

δεν φευγει κανενας απο την ΑΕΚ χωρις πωληση γιατι το πλανο εσοδα-εξοδα δεν βγαινει με αποζημιωσεις.

ο,τι αποζημιωση δινεται αφορα προπονητες, αντε και πολυ εκτακτες περιπτωσεις.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MITSAKLAS said:

Ωραίο παράδειγμα, πως να είστε εκατομμυριούχος χωρίς να κάνετε τίποτα. 

Σαν τον Φορτουνη κι αυτος. Να μπαινει στο γηπεδο και αμα κανει μαλακια να τα ακουει απο τον Μαχαιρα κσι τον Γαλανοπουλο.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Bukowski said:

Σαν τον Φορτουνη κι αυτος. Να μπαινει στο γηπεδο και αμα κανει μαλακια να τα ακουει απο τον Μαχαιρα κσι τον Γαλανοπουλο.

Και θα κλαίει ο Λιβάγια δλδ. 

Είναι μια άποψη, αλλά δε βλέπω κάτι παιδαγωγικό να έχεις έναν παρκαρισμένο προβληματικό εκατομμυριούχο. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Bukowski said:

Btw στο νεο γηπεδο θα χουμε πολυ κλαμα.

Φραπέδες στο Μπακάκη; Δεν υιοθετώ.

Link to comment
Share on other sites

Μλκς είδα ξαφνικά στο Facebook φωτογραφία Τσακίρη με μάσκα λίγο κατεβασμένη για μανγκιά.

Σκιάχτηκα.

Link to comment
Share on other sites

Ο αρχηγός της ΑΕΚ στα 16 ντέρμπι με τους τρεις μεγάλους για πρωτάθλημα που αγωνίστηκε από τη σεζόν 18-19, έχει απολογισμό τρεις ασίστ κι αυτό είναι όλο. Για γκολ ούτε λόγος. Αλήθεια απορειτε γιατί δεν στρίβουμε στα ντέρμπι; Με άφαντο αρχηγό; Εκεί ξέπεσε η ομάδα δυστυχώς. Και να έχω κάποιους να κάνουν σαν υστερικοι πως έδωσε απαντήσεις με το γκολ στο Αγρίνιο...Έλεος!!!

Υγ: Βλέπετε κάνω σκοντο και δεν βάζω μέσα τελικούς Κυπέλλου Ελλάδος.

ΜΙΑΟΥΛΗΣ

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Quote

πουστρο-Τσάρλυς:

Μπορούν πάντως στην ΑΕΚ να κρατήσουν την προσπάθεια των ποδοσφαιριστών τους και την σπουδαία εμφάνιση του Γκαρσία. Δεν νομίζω πως υπήρχε αμφιβολία, αλλά το παιχνίδι με την ΑΕΚ, έδειξε για ακόμα μία φορά, πόσο ανώτεροι είναι οι ερυθρόλευκοι από τον εγχώριο ανταγωνισμό, όμως υπήρξε μία μορφή αλαζονείας, που δεν είναι καλός σύμβουλος. Χάθηκε μία μεγάλη ευκαιρία, για να πάρει νωρίς σημαντικό προβάδισμα στο πρωτάθλημα.

Κατάλαβες δλδ. 

Βαριόντουσαν μωρέ τα παιδιά να κερδίσουν, σου λέει άσε την άλλη φορά που θα έχω όρεξη γιατί τώρα βαριέμαι, νικάω κι έτσι. 

Θα μου πεις εδώ δε σε παραδέχτηκαν ούτε τη χρονιά του Μανόλο που τους είχες κάνει τον κώλο πυροσωλήνα, τώρα που παραπατάς σαν κοτόπουλο θα σε δουν αντικειμενικά. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, MITSAKLAS said:

Κατάλαβες δλδ. 

Βαριόντουσαν μωρέ τα παιδιά να κερδίσουν, σου λέει άσε την άλλη φορά που θα έχω όρεξη γιατί τώρα βαριέμαι, νικάω κι έτσι. 

Θα μου πεις εδώ δε σε παραδέχτηκαν ούτε τη χρονιά του Μανόλο που τους είχες κάνει τον κώλο πυροσωλήνα, τώρα που παραπατάς σαν κοτόπουλο θα σε δουν αντικειμενικά. 

Τσαρλυ άλλος τσαρλατανος μαζί με το φίλο του τον Καίσαρη, γράφουν μόνο για γαυροβαζελους και βου, για κάποιο άγνωστο λόγο δεν λερώνουν τα πληκτρολόγια τους για την ΑΕΚ. Αν έχουν 2 άρθρα ο καθένας όλα αυτά τα χρόνια είναι θαύμα. Μούλοι. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Πού την είδες την αλαζονεία ρε Τσάρλυ, κωλογαυρος είσαι; Ούτε στον γαυρο δεν τα γράφουν αυτά.

Link to comment
Share on other sites

Ο καίσαρης (πατέρας και γιος) είναι ο λόγος που σταμάτησα να παίρνω matchmoney (όταν έπαιζα στοίχημα) απίστευτα κομπλεξικοί με την ΑΕΚ. Φαντάζομαι και ο Τσάρλι τα ίδια σκατά θα είναι. Έδινε και κάτι προτάσεις που έστελνε όλο τον κόσμο κουβά. Εννοείται στο ραδιόφωνό τους και στο site τους έχω να μπω καμιά δεκαριά χρόνια τότε που στην τρίτη επιστροφή του βάτραχου στην ΑΕΚ έβριζε ο καίσαρης από την εκπομπή του τους ΑΕΚτζήδες που τον κράζαν και έλεγε "ο Μπάγεβιτς είναι μεγαλύτερο μέγεθος από την ΑΕΚ''. Black list από τότε.

Link to comment
Share on other sites

– ΕΚΕΙΝΟΙ (οι τρείς ή όσοι άλλοι) , ΠΟΥ ΓΕΛΑΣΑΝ, ΟΤΑΝ Η ΑΕΚ ΔΕΧΤΗΚΕ ΤΟ ΓΚΟΛ ΣΤΟ 59΄, ΟΤΑΝ Ο «ΕΛΛΗΝΑΡΟΨΥΧΟΣ» ΠΟΡΤΟΓΑΛΟΣ, 31ΧΡΟΝΟΣ ΑΝΤΡΕ ΣΙΜΟΕΣ, ΥΨΩΘΗΚΕ ΩΣ ΤΗΝ ΟΡΟΦΗ ΤΟΥ «ΚΑΛΑΤΡΑΒΑ» ΚΑΙ ΙΣΟΦΑΡΙΣΕ, ΣΤΟ 80΄, ΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ;

* να κλάψουν;

…ΚΙ ΟΤΑΝ ΣΤΟ (90΄)Ο ΤΑΝΚΟΒΙΤΣ, ΑΠΟ ΒΑΣΙΛΟ-ΤΣΙΑΡΤΙΑ ΜΠΑΛΙΑ, ΕΧΑΣΕ ΤΟ ΑΧΑΣΤΟ (γιατί δεν είναι ούτε Νεστορίδης, ούτε Παπαϊωάννου, ούτε Μπάγεβιτς, ούτε Ντέμης, ούτε Μπλάνκο) ΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΚΑΝΑΝ;

• «να αυτοκτονούσαν»;

ΦΡΙΞΟΣ ΚΩΝΣΤΑΣ

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Τέρμα αντιπαθητικοί οι Καισαροτσάρληδες,απο εποχές που ασχολιόμουν και διάβαζα άρθρα και άκουγα ραδιόφωνα.

Πλέον αν δεν έβλεπα την αναφορά εδώ στα ονόματα τους,δεν θυμόμουν καν την ύπαρξη τους στα της αθλητικής δημοσιογραφίας.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Γκαρσια πετυχε γκολ που στην Ελλαδα τουλαχιστον μπαινει μια φορα στα 10 χρονια και αν, και πηρε το 73.8% των ψήφων για καλυτερο γκολ και οχι το 100%.Στο μεταξυ οταν βλεπουμε υμνους για τον Χατζηπαναγη (δικαιως) ολο τετοια γκολ βαζουνε.Δηλαδη ποσο κομπλεξ εχουνε απεναντι στην ΑΕΚ κάποιοι που δεν μπορουν να αναγνωρισουν ουτε καν ενα τετοιο σπανιο γκολ.Δυστυχως γι αυτους αυτο το χτυπημα ολα δειχνουν πως "το εχει" ο Γκαρσια.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν το εχω διαβασει το αρθρο, αλλα δεν υπαρχει ΠΟΤΕ θεμα συγκρισης του Σκοκο με τον Λιβαγια. Τα μαγκικα γκολ που ειχε βαλει ο Νατσο μεσα στον Ολυμπιακο και αυτα στον Παοκ δεν τα βαζει ουτε στον υπνο του ο Λιβαγια. 

Link to comment
Share on other sites

  • nikos pinned this topic
  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×