Jump to content

Πρωτοσέλιδα, άρθρα και λοιπές ομορφιές. #2


Bukowski
 Share

Recommended Posts

Guest tony_montana

Γενικά ,στο ενωση.gr,πέφτει πολύ κράξιμο στα σχόλια,σε όλα τα άρθρα.αν διαβάσετε και αυτά στο άρθρο του ΤΤ,στο κάδρο είναι πλέον και ο εργολάβος.

Η απουσία κόσμου είναι σωτηρια και για την κλίκα και για τον εργολάβο.

Και φυσικά ,το διαστημα προσαρμογής του Χιμένεθ είναι ελάχιστο.

Εδώ που τα λέμε ,ας πρόσεχε.

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται χρόνο προσαρμογής ο Χιμένεθ. Ούτε θα ψάξει να βρει δικαιολογίες. Όλους μας καθορίζουν τα αποτελέσματα. Και από αυτό θα κριθεί. 

 

 

Ένα χρόνο ήταν ο άλλος. Ας καθάριζε τα αποδυτήρια. Ας έστελνε στην εξέδρα τα παλιόπαιδα. Αλλά τα έβαζε βασικούς όταν στο προηγούμενο τους έκανε αλλαγή στην αλλαγή.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Hoffman21 said:

Τωρα λαιβ ενωση.γρ στο youtube 
Πανος Λουπος: "Τη χρονια του πρωταθληματος ηταν καθοριστικη η παρουσια Μπαγεβιτς στα Σπατα."

Αυτό το έχω ξανά ακούσει κ πλέον αρχίζω κ το πιστεύω για τον "πεθαμένο"...

Ας πούμε μόνο ότι τον Πετράκη τον είχε στείλει κλαμμένο στα αποδυτήρια μια φορά που δεν ήθελε να φωτογραφηθεί  με κάτι παιδάκια για μία ΜΚΟ.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς που δεν θα δω Καρέρα στον πάγκο της ΑΕΚ στο Καραϊσκάκη. Εγώ αυτό κρατάω.

Link to comment
Share on other sites

Μπακάκης πισωπεταλιά, είναι κοπυράιτ Αμιντης, συνεπώς ο τύπος διαβάζει ΚΜ πρωί, μεσημέρι, βράδυ, προ φαγητού.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ακομα και αυτο που ο Σβαρνας ειναι εξαιρετικος εκτος απο τις φασεις που τρωμε γκολ, εχει γραφτει απειρες φορες εδω μεσα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Man Of Faith said:

Ακομα και αυτο που ο Σβαρνας ειναι εξαιρετικος εκτος απο τις φασεις που τρωμε γκολ, εχει γραφτει απειρες φορες εδω μεσα.

Ναι, Μπουκοφσκις κοπυράιτ.

Link to comment
Share on other sites

Just now, MITSAKLAS said:

Ναι, Μπουκοφσκις κοπυράιτ.

Σωστος, κακως δεν του εδωσα κρεντιντς αν και σ αυτον πηγε το μυαλο μου αμεσως.Σορυ Μπουκοφσκι.

Link to comment
Share on other sites

Όποιος και να το γραφει το βρίσκω εξαιρετικο, δεν θα άλλαζα ούτε κόμμα. Είναι όλη η σημερινή σήψη της ΑΕΚ σε ένα άρθρο. Και καλά κάνει και δεν αναφέρει τπτ για το γήπεδο γιατί το θέμα δεν μας έχει βγει απλά από την μύτη, κοντεύει να μας βγει από τον @ωλο πλέον.

 

Υγ. 1 Να ξεκαθαρίσω και κάτι όσον αφορά την αφεντομουτσουναρα μου και τα γραφόμενα μου εδώ μέσα. Εμενα πλεον με τελείωσε οριστικά ο Μητσος. Δεν με πείραξε καθόλου που έφυγε ο Καρερα, ούτε καν ότι έφυγε ο Ίβιτς. Με πείραξε ότι το τελευταίο 10% ελπίδας  που μου είχε απομείνει με αυτόν τον άνθρωπο στην διοίκηση κατάλαβα ότι ήταν φρούδες ελπίδες, γιατί όχι απλά δεν παίζει φράγκο, αλλά ο τυπος δεν γνωρίζει καν τι κανει και ούτε πρόκειται να μάθει. Ο άνθρωπος είναι παντελώς ανίκανος από ΚΑΘΕ αποψη να διοικήσει την ΠΑΕ ΑΕΚ .&-

Υγ. 2 Ακόμα τραγικότερο ότι δεν υπάρχει άλλος. Σήψη, μιζερια, πληρης παρακμή.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Man Of Faith said:

Δεν ξερω αν εχει ξαναμπει το link εδω.Εξαιρετικο αρθρο σχεδον ολο το ρεζουμε των πραγματων που γραφουμε εδω περα.

http://oneloveaek.blogspot.com/2020/12/memes.html?m=1

Πιστευω το χει γραψει χρηστης (ισως και χυστης) του ΚΜ.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Bukowski said:

Πιστευω το χει γραψει χρηστης (ισως και χυστης) του ΚΜ.

Το σκεφτηκα οτι παιζει να γραφει εδω μεσα.Σιγουρα διαβαζει ομως και καλα κανει.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, nikos said:

Όποιος και να το γραφει το βρίσκω εξαιρετικο, δεν θα άλλαζα ούτε κόμμα. Είναι όλη η σημερινή σήψη της ΑΕΚ σε ένα άρθρο. Και καλά κάνει και δεν αναφέρει τπτ για το γήπεδο γιατί το θέμα δεν μας έχει βγει απλά από την μύτη, κοντεύει να μας βγει από τον @ωλο πλέον.

 

Υγ. 1 Να ξεκαθαρίσω και κάτι όσον αφορά την αφεντομουτσουναρα μου και τα γραφόμενα μου εδώ μέσα. Εμενα πλεον με τελείωσε οριστικά ο Μητσος. Δεν με πείραξε καθόλου που έφυγε ο Καρερα, ούτε καν ότι έφυγε ο Ίβιτς. Με πείραξε ότι το τελευταίο 10% ελπίδας  που μου είχε απομείνει με αυτόν τον άνθρωπο στην διοίκηση κατάλαβα ότι ήταν φρούδες ελπίδες, γιατί όχι απλά δεν παίζει φράγκο, αλλά ο τυπος δεν γνωρίζει καν τι κανει και ούτε πρόκειται να μάθει. Ο άνθρωπος είναι παντελώς ανίκανος από ΚΑΘΕ αποψη να διοικήσει την ΠΑΕ ΑΕΚ .&-

Υγ. 2 Ακόμα τραγικότερο ότι δεν υπάρχει άλλος. Σήψη, μιζερια, πληρης παρακμή.

Δικιο εχεις αλλα ασε ενα 10% για οταν γυρισουμε Νεα Φιλαδελφεια ετσι για να υπαρχει.

Link to comment
Share on other sites

Το διάβασα λίγο γρήγορα το άρθρο. Τοποθετείται καλά όσον αφορά την ουσία. Μια ερώτηση μόνο. Αφού κούρασαν οι αλλαγές προπονητή θα έλεγε ναι για Χιμένεθ τριετίας για να τον κρίνουμε σωστά τον άνθρωπο? Και γιατί με τον Καρντόσο φωνάζαμε να φύγει στο δίμηνο? Ρητορική η ερώτηση αλλά οκ. 

Link to comment
Share on other sites

Οχι και διμηνο.Καποιοι φωναζαμε να φυγει απο το πρωτο φιλικο κιολας

Link to comment
Share on other sites

Προφανως η απαντηση προς το χρηστη Mobster21 ειναι οτι ο Καρντοσο ηταν τσαρλατανος και φωναζε απο μακρια.Εκτος αν πιστευει κανεις οτι αν τον ειχαμε κρατησει θα παιζαμε τικι τακα με Τσιγκρνισκι Σβαρνα Τσιντωτα στο build up.

Link to comment
Share on other sites

  • nikos pinned this topic
  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×