Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης #2 ​​​🐅🦀🦀


Hades
 Share

Recommended Posts

H πρώτη ερώτηση είναι απλή:

 

Έστω ότι φεύγει... Τότε ποιος;

 

και συνεχίζουμε...

 

 

Με ΕΠΟ, Σουπερλιγκ και την τοπική μαφία ποιος θα τα βάλει;

 

Με την ντόπια πολιτική ηγεσία ποιος;

 

Με την Ορίτζιναλ ποιος θα κάτσει στο ίδιο τραπέζι;

 

 

 

και πολλά άλλα...

 

Η ΑΕΚ μαγαζί γωνία δεν είναι.  Θέλει ειδική διαχείριση σε όλα τα επίπεδα.  Επίσης το Ελληνικό πρωτάθλημα έχει συγκεκριμένα χαρακτηριστικά που κάνουν την σωστή διαχείριση προπονητή και αγωνιστικών θεμάτων απλό ζήτημα...  Εκτός εάν έχουμε πάθει όλοι αμνησία και ξεχνάμε ότι ξεκινούσες με 3 οφ-σάιντ δώρο.

 

Συνεχίστε τώρα.

 

 

Υ.Γ.  Το τραγικό θα είναι να φας αποκλεισμό από την Ευρώπη.  Τραγικό.  Για εμένα προσωπικά αγγίζει την Γ Εθνική (και πριν προλάβει κανείς να γράψει... τι είναι αυτά που λες, είναι ΔΙΚΗ μου γνώμη)

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ποιος θα αναλάβει;  Πες ένα όνομα

 

Κοίτα ΑΝ έφευγε τώρα ο Αγγελόπουλος θα αναλάμβανε.

Και σε του χρόνου τέτοια εποχή θα του πετάμε γιαούρτια.

Link to comment
Share on other sites

Ποιος θα αναλάβει; Πες ένα όνομα

Δεν θα φυγει λεμε καμια μαλακια να περναει η ωρα.Θα αρμεξει και την τελευταια σταγονα.

Link to comment
Share on other sites

 ''Aν δεν ηταν η Αγια Σοφιά εχθες έβαζε επισημα πωλητήριο ''

Αν δεν ήταν η Αγιά Σοφιά τι ακριβώς θα πωλούσε; Τέλος πάντων, τα λεφτά στο ταμείο και ας κάνει ό,τι θέλει.

Link to comment
Share on other sites

Γενικά παντως επικρατεί αναβρασμός . Το ολον συστημα ψωφολογάει .

 Πρεπει να το παρουμε αλλιως για να σωσουμε το

 του χρονου .

 

Εχθες ακουστηκαν παλι τρομερες ατακες.

Νευρωτικές σπασμωδικότατες καταστάσεις εχουν κυριαρχήσει.

 Ο ενας παιζει το χαρτί του ολο φευγω ειμαι απογοητευμενος

 ο αλλος παιζει το χαρτι ειμαι προπονητης στην ΑΕΚ κ που να παω καλυτερα

 οι αλλοι μεσα παιζουν(το πουλι τους) και  το χαρτι χαμενη χρονιά είναι γιατι να παιξω και στο 100%

 για Λαμπρο φωναζαν χθες πως εχει συμφωνησει με τον εναν του σοφιτελ ..για Σιμοε με τον αλλον ..

  για Κασέτα οτι εχει προβληματα προσωπικα ..

 ο κοσμος μας ειναι χωρισμενος ξεκαθαρα και τα χωνει στους χθεσινους οπαδους ξεχνώντας

 την φετινη καρμοιρια που προσδιορισε και ολακαιρη την χρονια ..

 

 Επισης να μην ξεχασω οτι ειναι απαραδεκτο ολοκληρο ΟΑΚΑ

 να μην εχει εναν μονιμο γιατρο που να ξερει να ραβει

 και να χανει ο προεδρος του επιστημονικου συμβουλιου ΚΜ και συγχρονως ηρωικος οπαδος της ΑΕΚ

 ο  '' περνουσα να μάθω κάνα νεό ρε παιδια  και με χώσανε ''

 ολοκληρο το πρωτο ημίωρον της αναμετρησεως  .

  • Δικεφαλάκι 12
Link to comment
Share on other sites

Επίσης, τι ακριβώς τον απογοήτευεσε χθες; Ο Λιβάγια; Ο κόσμος; Η ήττα; Τι απ' όλα τα παραπάνω δεν είναι στο χέρι του; Δεν είναι στο χέρι του το να μη φέρνει στην ΑΕΚ για τον πούτσο παίχτες; Δεν είναι στο χέρι του το να είναι το γήπεδό μας ασφαλές και καθαρό από μαλακισμένα; Αν ο Τίγρης απογοητεύτηκε που απεδείχθη ότι με Πέτρους Μάνταλους θα σε γαμάει όποιος θέλει, όπως θέλει, τότε καλώς όρισε στην πραγματικότητα.

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα ΑΝ έφευγε τώρα ο Αγγελόπουλος θα αναλάμβανε.

Και σε του χρόνου τέτοια εποχή θα του πετάμε γιαούρτια.

 

 

ο Αγγελόπουλος θα κάτσει στο ίδιο τραπέζι με ΕΠΟ/ΕΠΑΕ κτλ... και κάθε λαμόγιο της ΕΠΣΑΝΑ (πως στο διάολο λέγετε

Link to comment
Share on other sites

Επίσης, τι ακριβώς τον απογοήτευεσε χθες; Ο Λιβάγια; Ο κόσμος; Η ήττα; Τι απ' όλα τα παραπάνω δεν είναι στο χέρι του; Δεν είναι στο χέρι του το να μη φέρνει στην ΑΕΚ για τον πούτσο παίχτες; Δεν είναι στο χέρι του το να είναι το γήπεδό μας ασφαλές και καθαρό από μαλακισμένα; Αν ο Τίγρης απογοητεύτηκε που απεδείχθη ότι με Πέτρους Μάνταλους θα σε γαμάει όποιος θέλει, όπως θέλει, τότε καλώς όρισε στην πραγματικότητα.

 

 

Μπορεί και από τις ίδιες του τις μαλακίες.  Απλά είναι εγωϊστής και ποτέ δεν θα τις παραδεχθεί.

 

Δηλαδή τι έπρεπε να πετάει στα σύνεφα;

 

Εσύ δεν απογοητεύτηκες που εκεί που λες μπορεί να πάρω το Χ έρχεται αλλόκοτο πέναλτι;

Link to comment
Share on other sites

ο Αγγελόπουλος θα κάτσει στο ίδιο τραπέζι με ΕΠΟ/ΕΠΑΕ κτλ... και κάθε λαμόγιο της ΕΠΣΑΝΑ (πως στο διάολο λέγετε

 

Ρώτησες ποιος θα αναλάμβανε αν έφευγε ο Μελισσανίδης αν δεν κάνω λάθος.

Δεν ρώτησες πως θα τα πήγαινε αυτός που θα αναλάμβανε (μεταξύ μας θεωρώ πως καλύτερα από φέτος θα μας είχε και ας μην είχε πάρε δώσε με ΕΠΟ/ΕΠΑΕ κτλ).

Αν δεν περίμενα να ολοκληρωθεί το γήπεδο πρώτα θα ήμουν ήδη στα κάγκελα για διάδοχη λύση χτες.

Link to comment
Share on other sites

ο Αγγελόπουλος θα κάτσει στο ίδιο τραπέζι με ΕΠΟ/ΕΠΑΕ κτλ... και κάθε λαμόγιο της ΕΠΣΑΝΑ (πως στο διάολο λέγετε

Εβδομοι ειμαστε με τον ψημενο απο τη νικαια που τους παιζει στα δαχτυλα.Θα μαθει και αυτος με τον καιρο,οπως αρχισε να μαθαινει και στο μπασκετ.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί και από τις ίδιες του τις μαλακίες.  Απλά είναι εγωϊστής και ποτέ δεν θα τις παραδεχθεί.

 

Δηλαδή τι έπρεπε να πετάει στα σύνεφα;

 

Εσύ δεν απογοητεύτηκες που εκεί που λες μπορεί να πάρω το Χ έρχεται αλλόκοτο πέναλτι;

 

Όχι Γιώργο, δεν πίστεψα ποτέ ότι θα έπαιρνες το Χ χθες, θεωρούσα δεδομένο ότι τουλάχιστον ένα θα σου το κολλήσουν. Ο τρόπος αδιάφορος.

Link to comment
Share on other sites

Βασικά εδώ κοροϊδεύαμε χτες ότι εκεί γύρω στο 70' θα το αρπάζαμε όπως και έγινε τελικά, ποιο Χ τώρα;

Link to comment
Share on other sites

Εβδομοι ειμαστε με τον ψημενο απο τη νικαια που τους παιζει στα δαχτυλα.Θα μαθει και αυτος με τον καιρο,οπως αρχισε να μαθαινει και στο μπασκετ.

 

και πρωταθλητές ε...

 

μην το ξεχνάμε αυτό.

 

Επίσης εάν κάνει κούρσα και πας 2ος θα είσαι οκ εσύ προσωπικά που κοτσάρεις το 7ος απαξιωτικά;

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Όχι Γιώργο, δεν πίστεψα ποτέ ότι θα έπαιρνες το Χ χθες, θεωρούσα δεδομένο ότι τουλάχιστον ένα θα σου το κολλήσουν. Ο τρόπος αδιάφορος.

 

Ε, δεν είναι αδιάφορος ρε Σταύρο.  Γιατί είναι θέμα πειθαρχίας.  Και αυτός και ο Τσόσιτς.  Και αυτό είναι η μεγαλύτερη απογοήτευση.

 

Ας το έτρωγες από ωραία μπάλα.  Να πεις είμαι για τον πούτσο.

 

Τρως γκολ απο χαβαλέ...

Link to comment
Share on other sites

Ε, δεν είναι αδιάφορος ρε Σταύρο.  Γιατί είναι θέμα πειθαρχίας.  Και αυτός και ο Τσόσιτς.  Και αυτό είναι η μεγαλύτερη απογοήτευση.

 

Ας το έτρωγες από ωραία μπάλα.  Να πεις είμαι για τον πούτσο.

 

Τρως γκολ απο χαβαλέ...

 

"Προπονητής σας μέχρι το καλοκαίρι θα είναι ο Κλαρίνος"

Link to comment
Share on other sites

Τον Μακη να τον αφησετε ησυχο.

Μια χαρα ειναι εκει που ειναι.

Να βρειτε αλλον για τα κωλοποδοσφαιρα σας.

Link to comment
Share on other sites

και πρωταθλητές ε...

 

μην το ξεχνάμε αυτό.

 

Επίσης εάν κάνει κούρσα και πας 2ος θα είσαι οκ εσύ προσωπικά που κοτσάρεις το 7ος απαξιωτικά;

 

Eγω ειμαι οκ μονο οταν βλεπω οτι η διοικηση κανει οτι μπορει για να ειναι η ομαδα πρωτη.Ανεξαρτητου αποτελεσματος.Γι αυτο και δεν με εχεις δει ποτε να ειμαι οκ.

Link to comment
Share on other sites

και τι θες να πεις;

 

Θέλω να πω ότι στηρίζει μέχρι αηδίας έναν ΜΑΛΑΚΑ που έχει διαλύσει αγωνιστικά μια ομάδα που ήταν στο μάξιμουμ συγκεντρωμένη.

Γι αυτό και τρως αστεία γκολ, είσαι απείθαρχος και όλα αυτά τα όμορφα.

Γιατί δεν φέρνει έναν καταξιωμένο προπονητή;

Θα σου πω εγώ.

Γιατί τώρα που ξόφλησε επιχειρηματικά, θέλει να σουλατσάρει στα Σπάτα όπως οι συνταξιούχοι πάνε στον καφενέ.

Με σοβαρό κόουτς δεν έχει τέτοια.

Και φυσικά οι κούπες θέλει να ναι δικές του και όχι του κάθε.... Μανοοοοοολο Χιμένεθ.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Εβγαλε 25εκ απο το πουθενα και διελυσε την ομαδα και εμεις συζητηταμε για το αν υπαρχει καλυτερος.Απιστευτα πραγματα.

Link to comment
Share on other sites

Eγω ειμαι οκ μονο οταν βλεπω οτι η διοικηση κανει οτι μπορει για να ειναι η ομαδα πρωτη.Ανεξαρτητου αποτελεσματος.Γι αυτο και δεν με εχεις δει ποτε να ειμαι οκ.

 

Η διοίκηση έκανε αυτό που έκανε.  Το να μην είσαι οκ, είναι νορμάλ. Κανείς δεν είναι.  Πως μπορείς να είσαι όταν βλέπεις ομάδα δεμένη που πέρισυ σε "σήκωνε" εφέτος να είναι χαβαλέ...

 

Το να γράφουμε, σήκω φύγε κτλ... μέχρι κατάρες είναι άλλο πράγμα.  

Link to comment
Share on other sites

Γενικά παντως επικρατεί αναβρασμός . Το ολον συστημα ψωφολογάει .

 Πρεπει να το παρουμε αλλιως για να σωσουμε το

 του χρονου .

 

Εχθες ακουστηκαν παλι τρομερες ατακες.

Νευρωτικές σπασμωδικότατες καταστάσεις εχουν κυριαρχήσει.

 Ο ενας παιζει το χαρτί του ολο φευγω ειμαι απογοητευμενος

 ο αλλος παιζει το χαρτι ειμαι προπονητης στην ΑΕΚ κ που να παω καλυτερα

 οι αλλοι μεσα παιζουν(το πουλι τους) και  το χαρτι χαμενη χρονιά είναι γιατι να παιξω και στο 100%

 για Λαμπρο φωναζαν χθες πως εχει συμφωνησει με τον εναν του σοφιτελ ..για Σιμοε με τον αλλον ..

  για Κασέτα οτι εχει προβληματα προσωπικα ..

 ο κοσμος μας ειναι χωρισμενος ξεκαθαρα και τα χωνει στους χθεσινους οπαδους ξεχνώντας

 την φετινη καρμοιρια που προσδιορισε και ολακαιρη την χρονια ..

 

 Επισης να μην ξεχασω οτι ειναι απαραδεκτο ολοκληρο ΟΑΚΑ

 να μην εχει εναν μονιμο γιατρο που να ξερει να ραβει

 και να χανει ο προεδρος του επιστημονικου συμβουλιου ΚΜ και συγχρονως ηρωικος οπαδος της ΑΕΚ

 ο  '' περνουσα να μάθω κάνα νεό ρε παιδια  και με χώσανε ''

 ολοκληρο το πρωτο ημίωρον της αναμετρησεως  .

τόσο εύκολα τα παρατάει δλδ ο πρόεδρος? στράβωσε μια κατάσταση με δική του ευθύνη κυρίως και τα παρατάει? αυτή η συμπεριφορά είναι πιο ανησυχητική απο όσα έχει κάνει φέτος. Δείχνει σαν να ψάχνει αφορμή...  

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να πω ότι στηρίζει μέχρι αηδίας έναν ΜΑΛΑΚΑ που έχει διαλύσει αγωνιστικά μια ομάδα που ήταν στο μάξιμουμ συγκεντρωμένη.

Γι αυτό και τρως αστεία γκολ, είσαι απείθαρχος και όλα αυτά τα όμορφα.

Γιατί δεν φέρνει έναν καταξιωμένο προπονητή;

Θα σου πω εγώ.

Γιατί τώρα που ξόφλησε επιχειρηματικά, θέλει να σουλατσάρει στα Σπάτα όπως οι συνταξιούχοι πάνε στον καφενέ.

Με σοβαρό κόουτς δεν έχει τέτοια.

Και φυσικά οι κούπες θέλει να ναι δικές του και όχι του κάθε.... Μανοοοοοολο Χιμένεθ.

 

 

Το εάν ξόφλησε επιχειρηματικά το ξέρεις;  

 

Σταμάτησε να πληρώνει μισθούς στην Αετζίαν ή βλέπεις να πουλάει καράβια;  Η τα έδεσε;

 

 

Θυμάσαι καμμία δήλωση του να λεέι είναι δική μου η κούπα;  Ήθελα το πρωτάθλημα και το πήρα... κτλ...

 

Να λέει γραφικότητες για την συνεισφορά του;

 

Ίσα, ίσα που στα ΙΣΙΑ πήρε την ΕΥΘΎΝΗ ΜΕ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΠΑΝΩ ΤΟΥ

Link to comment
Share on other sites

Εβγαλε 25εκ απο το πουθενα και διελυσε την ομαδα και εμεις συζητηταμε για το αν υπαρχει καλυτερος.Απιστευτα πραγματα.

 

 

Από το πουθενά τα "έβγαλε"   ( ; ; ; ; ;) .... Μάλιστα.  Την πρόκριση την πήρε ο πουθενάς.

 

Ήμασταν και κωλόφαρδοι που κληρωθήκαμε με την Βίντι κτλ... και παίξαμε με τα καφενεία Μπενφίκα, Μπάγερν, Άγιαξ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×