Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης #2 ​​​🐅🦀🦀


Hades
 Share

Recommended Posts

3 minutes ago, Man Of Faith said:

Ψυχραιμια τα σηκωφυγεπουλατωρα δεν χρειαζονται

Βάζω 70, αν βάλει 70 ?

Link to comment
Share on other sites

Να πω εδώ σε κάποιους που ρωτουσαν στο παρελθον, για το ποιος ειχε ακουστει για να μπει συμπαίκτης στην ΑΕΚ. Πριν 3-4 μηνες υπηρχε εντονη φημολογια για τον Πολυ Χατζηιωαννου, αλλα εκτοτε σιγη ασυρματου. Μαλλον το περιβάλλον του Μελισσανιδη διεδιδε τις φημες, που ηταν/είναι ευσεβείς ποθοι.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Ο Πολυς το πολυ να δωσει 1 εκ ευρω για τη σουιτα του και αυτο,σιγα μην κατσει να μπλεξει με μαλακιες,την επαθε μια με τους πολυμετοχικους.

Link to comment
Share on other sites

Καλα εσεις λετε βαλε λεφτα και αυτος θα κοιταξει πως θα ριξει κι αλλο το μπατζετ. Πουτσα του η ΑΕΚ. Το γηπεδο τον νοιαζει.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο το αίσχος ταπείνωσης από τα κομπλεξικα της Τούμπας δεν αντεχεται παλιομαλακα....ομαδα που τη γαμουσαμε οποτε θελαμε μας παιρνει στο σβηστό τελικούς με αναπληρωματικούς.

Αν δε σε νοιάζει το αγωνιστικό αντε και γαμησου μαλακα. Η ΑΕΚ δεν είναι δική σου και αν την πονουσες δε θα την εριχνες....θα τη βοηθούσες και θα έσπρωχνες παλιομαλακα. Έχεις καταντήσει αηδία γαμω το Χ....ο σου

Link to comment
Share on other sites

Μαιο Δεν ερχονται οι Ιταλοι με το στεγαστρο ?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παλιομαλακα κωλογερε σε έχει κάνει πουτανακι ενας τσετσενος....στη φάπα σε έχει μόνιμα, σε πάει κωλοφερατζα ρε ξεφτιλισμένε

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

"Αποτυχαμε...", παμ'παρακατ' τωρα.Τετοια μεταλλαξη μεσα σε μια χρονια,απο πρωταθλητης περυσι,στην απολυτη ξεφτιλα την επομενη,ειχαμε πολλα χρονια να το δουμε,ακομη και στα χρονια της πεσαδας.

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Θελω να δω ποιος μαλακας θα δωσει του χρονου λεφτα για διαρκειας. Προσωπικα δεν ξαναδινω δεκαρα στην ΠΑΕ  μεχρι ειτε νε φυγει ο κ. Δημητρης ειτε αν βαλει το χερι πολυ βαθια στην τσεπη. Μεχρι τοτε θα τρωει το καντηλι της ζωης του κι ο Μακης θα παιρνει ο,τι ευρω θα εδινα για την ΠΑΕ. 

Δημητρακη ειτε δωσε την παε οσο την πηρες ειτε βαλε λεφτα. Τικ τακ τικ τακ

Link to comment
Share on other sites

Η θα φτιαξεις κ ομαδα η αι γαμησου

Ειπες αλλο ομαδα αλλο γηπεδο αλλα τα φραγγα της ομαδας πανε γηπεδο.

Αη γαμησου κ γ τα εισητηρια

Link to comment
Share on other sites

Ααα και πες μας τωρα πως τα πηρες στο κρανιο κ πως σε εστησε ο αλλος γ να φαμε το παραμυθι

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Toν βαρεθηκαμε,ας κανει στην ακρη να δωσει εστω το μανατζμεντ αλλου,βαρεθηκα να ειμαι ο φτωχος συγγενης που παλευει με τα εσοδα/εξοδα,βαρεθηκα να περιμενω την αγια σοφια για να δω και μια ομαδα της προκοπης στον αγωνιστικο χωρο,φετος τον καθαρισανε σαν αυγο,παρασκηνιακα,αγωνιστικα το διελυσε μονος του.

Βαρεθηκααααααααα.

Link to comment
Share on other sites

Φέρε άνθρωπο, πέστου τόσα έχουμε διαθέσιμα, και μην ξαναμπλεχτεις με την ομάδα. ούτε επιταγές ούτε αγαπητικούς ούτε μαντουμαν. Φέρε έναν να ναι ΣΙ Ι Ο

Link to comment
Share on other sites

Και μην πατε σπατα να κραξετε τους υερπαικταραδες που πηρα....λοολλλλ

Link to comment
Share on other sites

Όχι να μην βάλει το χέρι στην τσέπη του. Να κάνει πράξη το έσοδα έξοδα και να επενδυθούν τα κέρδη της ομάδας στην ομάδα.

Το γήπεδο είναι προυπολογισμένο. Δςν βασίζεται στις τυχαίες αγωνιστικές επιτυχίες ή αποτυχίες. Σωστά;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Είσαι μικρός κ λίγος.  Σε γλεντάνε εντός και εκτός γηπέδου κ δεν σε απασχολεί καθόλου. Δηλαδή γμτπ μου ακόμα κ στα αρχιδια σου να έχεις την ΑΕΚ, που την έχεις, από εγωισμό κ μόνο δεν έπρεπε να το επιτρέψεις. 

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

ε μιζερογατα δε μας είχες πει ότι για να φτιάξουμε το γήπεδο θα πάρουμε τη θέση του παοκ στο ελληνικό ποδόσφαιρο. 

Link to comment
Share on other sites

Guest geo_1990

Δεν μπόρεσα να κοιμηθώ ούτε μιση ώρα απο την στεναχώρια μου σήμερα. Σήκω φύγε ρε μπουχέσα. Σήκω φύγε ρε σκατιάρη. Σήκω φύγε γαμώ το μουνί που σε πέταγε. Περιμένω ανακοινωση original εγω ακόμα. Πρεπει να ειναι απόλυτη και ξεκάθαρη. Τους έστειλα εχτές ενα προσχέδιο πώς πρέπει να είναι. Καμια ανοχή πλέον στον πουτάνας γιό. Τίποτα δεν θα είναι ίδιο απο εδώ και πέρα. Το γυαλί έσπασε .

Link to comment
Share on other sites

Το χειρότερο από όλα είναι πως καταλαβαίνω ότι τα παιδιά μας κ τα εγγόνια μας, θα σε έχουν για ευεργέτη διαβάζοντας την ιστορία, κ δεν θα μπορούμε, ούτε θα θέλουμε να εξηγήσουμε τα πράγματα. Κ αυτό μου γαμαει την ζωή, γιατί αναρωτιέμαι πλέον για την ιστορία που ξέρω εγώ. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Και ο Μπαρλος εκανε τραγικα λαθη αλλα εμεινε στην ιστορια για τα θετικα. Βεβαια ο Μπαρλος ειχε το αγωνιστικο κομματι που τον εξυψωσε, αλλα σε καθε περιπτωση το εγκλημα με το να δωσει την εταιρεια στο Ζ και οχι στο Βασσο οταν επρεπε, καταδικασε την ΑΕΚ στα πετρινα χρονια της δεκαετιας του 80.

Link to comment
Share on other sites

  • nikos pinned this topic
  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×