Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης #2 ​​​🐅🦀🦀


Hades
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, Stylianopoulos said:

Είναι λίγος ο Μελισσανίδης . Δε μπορεί να σηκώσει στις πλάτες του την ΑΕΚ που εμείς ονειρευόμαστε . 

Ωπ !!!!!!!!!!!

Τι έχουμε εδώ ???

Χώρισες ?

Έδωσες τα παιδιά για υιοθεσία ?

Δεν είσαι πλέον οικογενειάρχης ?????

:lol:

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Sepultura21 said:

Eιναι και λιγο αλητεια αυτο με το Λυμπεροπουλο κι εχει πιασει μια χαρα κι εδω μεσα. θα μου πεις καλα παθαινει κι αυτος, αφου δεν εχει την αξιοπρεπεια να παραιτηθει.

 

Οταν τον ειχε παρει πισω κι ακριβως επειδη ηξεραν ολοι οτι ειναι ανεπαρκης, η αρθρογραφια μιλουσε για ΤΔ που βασικα θα ειναι ο ρουφιανος της διοικησης στα αποδυτηρια (κατι στο οποιο υποτιθεται επασχε ο Σουηδος), ενω παραλληλα τις μεταγραφες θα τις εκανε το εμπειρο, τζαμαουα ''τημ Ταιγκερ'' (ετσι ακριβως το εγραφαν). Απο τοτε και για 3 μεταγραφικες περιοδους, εχει γελασει και το παρδαλο κατσικι στα μεταγραφικα. Επειδη ομως οι δημοσιογραφοι της ΑΕΚ ειναι πουλημενα τομαρια και ο κοσμος της ΑΕΚ ενα ματσο ντιντηδες που φοβουνται να πουν κακη κουβεντα για τον πολυχρονεμενο για διαφορους λογους, ξαφνικα οι μεταγραφες που (δεν) κανει η ομαδα  ξαναεγιναν ευθυνη Λυμπεροπουλου.

 

Οταν τον προσελαβαν λοιπον, τον πηραν για να κανει τον παλιατσο στα αποδυτηρια, και τις μεταγραφες θα τις εκαναν οι υπερσυμβουλοι Τιγρη (κι ο ιδιος με το κοφτερο ματι του). Μετα τα απανωτα φιασκα, ξαφνικα υπευθυνος γι'αυτες ειναι ο Λυμπεροπουλος. Ο οποιος φυσικα σαν τυπικος παλαιμαχος ειναι ικανος να δεχθει τα παντα (στην περιπτωση αυτη το ρολο του εξιλαστηριου θυματος) για ενα πιατο τζαμπα φακες.

 

Ειναι ή ηλιθιοτητα ή δειλια να ριχνει κανεις εστω 1% των ευθυνων γιαυτο που γινεται στον παλιατσο των αποδυτηριων κι οχι σ'αυτον που εχει δηλωσει απεριφραστα οτι τις εχει αναλαβει

Ειναι γενικα ηλιθιο να ασχολειται κανεις με υπαλληλους πλην του καραμαλακα. Απλα οπως ειπες και ο αλλος δεν εχει την ευθιξια να παραιτηθει γι αυτο τα ακουει.

Εχω γραψει εδω και χρονια (και καποιοι πρωην χρηστες μου την επεφταν ως πιο ΑΕΚαρες) οτι τα μαγαζια ειναι των αφεντικων κι επειδη το αφεντικο εκ τσετσενιας ειναι 2-3 επιπεδα ανωτερο του αφεντικου εκ Νικαιας, να ετοιμαζομαστε για πραγματα που ουτε θα φανταζομασταν. Τουλαχιστον εγω το ειχα δουλεψει μεσα στο κεφαλι μου.

@Sepultura21

Λειπεις απο το forum

 

@Stylianopoulos

ΑΕΚτζης σωστος και τρελος insider.

 

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα πάντως να έχεις φτιάξει αυτόν τον μύθο γύρω από το όνομα σου, να σηκώνεις γήπεδο και επειδή είσαι καραμαλακας και δεν κάνεις ούτε τα βασικά για την ομάδα να ξεφτυλιζεσαι έτσι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mobster21 said:

Το έχω ξαναγράψει. Τα τελευταία 45 χρόνια έχουμε ένα πρωτάθλημα λιγότερο από τον βάζελο. 

Άλλαξε κάτι αυτό στις ισορροπίες ή στο μυαλό των φιλάθλων για το ποιός είναι μεγαλύτερο μέγεθος?

Έτσι λοιπόν δεν αλλάζει και αυτό με τον παοκ.

Θέλει πολύ ακόμα για να μεταβάλει σταθερές.

Έχει κάνει πράγματα πάντως.

Μεταξύ μας όμως. Με τόσο μαρούλι και ο ΟΦΗ θα τα έκανε. Και ο Άρης. Και άλλοι πολλοί.

Αλλα τόσο μαρούλι δεν θα δίνε κάνεις για τον οφη. Ο παοκ είναι πιο δημοφιλής άρα και εμπορικός. 

Link to comment
Share on other sites

λες αν εβαζε καποιος 80 μυρια στον ΟΦΗ να μην γεμιζε το Παγκρητιο καθε δευτερη Κυριακη?

μια χαρα εμπορικος θα ηταν και ο ΟΦΗ και θα εχωνε και οσα εδωσε στα χρεη του παοκ σε μεταγραφες απο day one.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mobster21 said:

Το γεγονός ότι ευθύνεται πρώτα ο Ένας βέβαια δεν αποκλείει το γεγονός ο νυν ΤΔ να είναι ανεπαρκής για την δουλειά που τον έχουν αυτή την στιγμή και να χρειάζεται το κλαμπ έναν πολύ καλύτερο.

 

To εγραψα απο πανω και επελεξες να μην το διαβασεις ....δεν ισχυει αυτο που γραφεις (''ο Μελ ευθυνεται γιατι εχει την υψηλη εποπτεια μπλα μπλα'') γιατι πολυ απλα ειναι ψεμα που διακινειται για τους γνωστους λογους κι επειδη βολευει τους παντες το αναμασουν.

Γραφεις λοιπον '' ο νυν ΤΔ να είναι ανεπαρκής για την δουλειά που τον έχουν αυτή την στιγμή''. Ε, η δουλεια για την οποια την εχουν αυτη τη στιγμη, ειναι να κανει τον παλίατσο στα αποδυτηρια. Τις μεταγραφες τις ανελαβαν απεριφραστα οι ιδιοι, το τημ τους. Οταν το τημ αρχισε να γελοιοποιειται, απλα μετακυλισθηκε η ευθυνη επικοινωνιακα, κι οχι βεβαια ουσιαστικα. Ειναι δειλια να κατηγορειται ο Λυμπεροπουλος για κατι που δεν ειναι στις αρμοδιοτητες του, προκειμενου να υπαρχει παντα ενας αποδιοπομπαιος τραγος πριν το μεαλο αφεντικο

Link to comment
Share on other sites

Όλοι οι πρόεδροι με κάποια οικονομική επιφάνεια είναι μεγαλύτεροι από τα καφενεία που λέγονται "Ελληνικές Ποδοσφαιρικές Ομάδες".

Και οι Κοσκωτάς, Κόκκαλης και Μαρινάκης υπήρξαν μεγαλύτερα μεγέθη από Ολυμπιακό.

Και οι Βαρδινογιάννης, Πατέρας από τον Παναθηναϊκό.

Και οι Μελισσανίδης, ENIC μεγαλύτεροι από την ΑΕΚ.

Και ο Ιβάν από τον ΠΑΟΚ.

Στο μπάσκετ ακόμα περισσότερο.

Όσο πιο μεγάλο πουλί έχει ο ιδιοκτήτης τόσο περισσότερο γαμάει η κάθε ομάδα.

Link to comment
Share on other sites

Διαβαζω ευσεβεις ποθους εδω μεσα.

Ωραια ο μποακ και ο γαυρος ξοδευουν πιο πολλα λεφτα απο μας, ναι το καταλαβαμε αυτο.

Ο δικος μας δεν ξοδευει, εννοειτε οχι δικα του αλλα ουτε καν απο τα εσοδα της ομαδας, και αυτο το εχουμε καταλαβει.

Υπαρχει καποιος ετοιμος να παρει την ΠΑΕ και να ριξει με το καλημερα 20εκ;

Δεν νομιζω θα το ειχαμε καταλαβει.

Θα θελαμε να ξοδεψει περισσοτερα;

Ναι.

Ελα ομως που δεν τα δινει ειτε γιατι δεν τα εχουμε ειτε γιατι πανε στο γηπεδο.

Μπορουμε να απαιτησουμε να ξοδευτουν καλυτερα τα οποια λεφτα δινουμε και να οργανωθει καλυτερα η ομαδα;

Εννοειται, αλλα οοοοοχι πρεπει να σηκωθει να φυγει γιατι ο επομενος που θα ερθει θα ριχνει φραγκα οσο δυο φορες ο ζμπαουγκ και ο γαυρος.

Καλη τυχη μ' αυτο.

Τα εχω παρει πιο πολυ απ' ολους σας με τον Μελισσανιδη και αν εσεις δεν βλεπετε ζμπαουγκ στην καθημερινοτητα σας εγω βλεπω καθε μερα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Υποθετική ερώτηση στους φιλους και συνοπαδούς 

Αν χάναμε τρεις σερί τελικούς απο τους νιονιους και σας την έλεγαν κάθε μέρα στην δουλειά θα σας ενοχλούσε; 

Αν σας έλεγαν κάθε μέρα χαρτινε θα σας πείραζε ; Ένας Δούκας κράζει και κάποιοι ενοχλήθηκαν . Εδω πάνω τζάμπατζηδες μας ανεβάζουν κλεφτες μας κατεβάζουν 

Εγώ δεν θέλω να ξοδέψουμε εκκατομυρια . Ομάδα σαν την περυσινη μπορούμε μα κάνουμε; Να μπορώ να γυρίζω ματς και να βουλώνω τα ορκ 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Sepultura21 said:

 

To εγραψα απο πανω και επελεξες να μην το διαβασεις ....δεν ισχυει αυτο που γραφεις (''ο Μελ ευθυνεται γιατι εχει την υψηλη εποπτεια μπλα μπλα'') γιατι πολυ απλα ειναι ψεμα που διακινειται για τους γνωστους λογους κι επειδη βολευει τους παντες το αναμασουν.

Γραφεις λοιπον '' ο νυν ΤΔ να είναι ανεπαρκής για την δουλειά που τον έχουν αυτή την στιγμή''. Ε, η δουλεια για την οποια την εχουν αυτη τη στιγμη, ειναι να κανει τον παλίατσο στα αποδυτηρια. Τις μεταγραφες τις ανελαβαν απεριφραστα οι ιδιοι, το τημ τους. Οταν το τημ αρχισε να γελοιοποιειται, απλα μετακυλισθηκε η ευθυνη επικοινωνιακα, κι οχι βεβαια ουσιαστικα. Ειναι δειλια να κατηγορειται ο Λυμπεροπουλος για κατι που δεν ειναι στις αρμοδιοτητες του, προκειμενου να υπαρχει παντα ενας αποδιοπομπαιος τραγος πριν το μεαλο αφεντικο

το διαβασα

και λεω

αφου αυτος παει τα ταξιδια στο εξωτερικο για παιχτες

μονο για παλιατσος ειναι αυτη την στιγμη στο κλαμπ?

γιατι για ΤΔ μου μοστραρεται

Link to comment
Share on other sites

https://www.aekfc.gr/newsdetails/neos-technikos-defthyntis-o-nikos-lymperopoulos-50990.htm?lang=el&path=463335758

τεχνικος διευθυντης σε παε δεν ειναι μονο παλιατσος

ας βγει μονος του να πει τον πραγματικο ρολο του να το ξερουμε κι εμεις που δεν τα καταφερνουμε ευκολα

Link to comment
Share on other sites

Ο Λύμπε έχει σημαντικότατο ρόλο στην ΑΕΚ και καμία σχέση με παλιάτσο ή μπροστινό απλά για να μη χρεώνεται ο μεγάλος ή καρπαζοεισπράκτορα. Ειναι ο ΤΔ και κάτι παραπάνω μιας και ακούει τη γνώμη του ο μεγάλος για τα πάντα .. και Πάνο αυτός ασχολείται με παίκτες και μεταγραφές .Έως πέρσι το καλοκαίρι έμπαινε στα πόδια του και ο Παπαδόπουλος ,τον κάρφωσε ο Λύμπε που ενοχλήθηκε και ο μεγάλος είπε απόλυτος κυρίαρχος στο θέμα θάναι ο Καλαματιανός. Εκεί έληξε και η οποια συζήτηση για το ποιος κάνει κουμάντο στα μεταγραφικά και στις σχετικές συζητήσεις.

Για μένα ,ανεπαρκής.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

τελος παντων

δεν ειναι το πρωτο προβλημα ο Λυμπεροπουλος

σκεφτομαι οτι ο αλλος θα φτιαξει το γηπεδο και θα εχει το τριτο μπατζετ επειδη ο βαζελος δεν υπαρχει

οτι του χρονου ο γαυρος ο κανονικος με φοβιζει περισσοτερο απο αυτον του βορρα

οτι δεν θα υπαρχει κανεις να δωσει 100μυρια για να παρει παε αεκ οταν τελειωσει ο Μελ

μπερδεμα

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Stylianopoulos said:

Ο Λύμπε έχει σημαντικότατο ρόλο στην ΑΕΚ και καμία σχέση με παλιάτσο ή μπροστινό ή καρπαζοεισπράκτορα. Ειναι ο ΤΔ και Πάνο αυτός ασχολείται μόνος του με παίκτες και μεταγραφές .Έως πέρσι το καλοκαίρι έμπαινε στα πόδια του και ο Παπαδόπουλος ,τον κάρφωσε ο Λύμπε που ενοχλήθηκε και ο μεγάλος είπε απόλυτος κυρίαρχος στο θέμα θάναι ο Καλαματιανός. Εκεί έληξε και η οποια συζήτηση για το ποιος κάνει κουμάντο στα μεταγραφικά και στις σχετικές συζητήσεις.

Για μένα ,ανεπαρκής .

Πουλο χθες!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια για να λεμε τα πραγματα με το ονομα τους.

ο Δελλας, ο Κετσμπαγια, ο Ουζουνιδης, ο Λυμπεροπουλος 

ανεξαρτητα απο την όποια αξια εχουν ή δεν εχουν, θα ειχαν αφησει διαφορετικη γευση αν ειχαν σηκωθει να φυγουν μονοι τους οταν ειδαν οτι τους κοροιδευουν ή οτι δεν μπορουν να ανταποκριθουν σε υπερβασεις που τους ζητηθηκαν.

Επειδη ομως η θεση που τους δοθηκε ειναι μαλλον κοντα στο max που μπορουσαν να φτασουν επαγγελματικα, εκαναν/κανουν τις παπιες.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nikos said:

Ειναι γενικα ηλιθιο να ασχολειται κανεις με υπαλληλους πλην του καραμαλακα. Απλα οπως ειπες και ο αλλος δεν εχει την ευθιξια να παραιτηθει γι αυτο τα ακουει.

Εχω γραψει εδω και χρονια (και καποιοι πρωην χρηστες μου την επεφταν ως πιο ΑΕΚαρες) οτι τα μαγαζια ειναι των αφεντικων κι επειδη το αφεντικο εκ τσετσενιας ειναι 2-3 επιπεδα ανωτερο του αφεντικου εκ Νικαιας, να ετοιμαζομαστε για πραγματα που ουτε θα φανταζομασταν. Τουλαχιστον εγω το ειχα δουλεψει μεσα στο κεφαλι μου.

@Sepultura21

Λειπεις απο το forum

 

@Stylianopoulos

ΑΕΚτζης σωστος και τρελος insider.

 

Σασταγραφάκιας ! Κουράζεις ! :D

Τσικιρικιτζής .... :ph34r:

 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Ban Viveur said:

12χρονοι είναι οι συνάδελφοι σου ;

5χρονοι.. Είναι επιχείρημα αυτό?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Ban Viveur said:

5χρονοι ;

Τώρα δικαιολογούνται τα παραπάνω 

Ενταξει εχεις ορεξη για πλακα, Το καταλαβαινω. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ban Viveur said:

Όρεξη έχω πάντα, όχι για πλάκα 

Γράφεις 

Και σε ξαναρωτώ 

Αυτοί.... στη δουλειά είναι πάνω από 12 ετών ;

 

Ναι ειναι ολοι πανω απο 12 ετων . Ειναι 40 ειναι 50 ειναι διαφορες ηλικιες, Και μαλλον εχεις αγνοια απο μπαοκ

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν ήταν πάνω απο 12 ετών θα πηγαινε η επιθεώρηση εργασίας

Link to comment
Share on other sites

Καλα λιγο στ'αρχιδια μας αν μας τρολαρει ο περιγυρος. Προσωπικα δεν ασχολουμαι καθολου και καμια φορα αρχιζω τα ρατσιστικα/αντεθνικα, σοκαρονται και τελειωνει η κουβεντα. Ομαδα Ρωσοποντιων ειναι ο παοκ, αν δεν εχεις συναδελφους Ρωσοποντιους (να απειλειται η ζωη σου) ή φρικιαστικους SJW να θιγονται απο το ρατσιστικο του πραγματος, πονταρε εκει.

Τι να πω κι εγω που η μαυρη μου η μοιρα μ'εφερε σε γαμηλιο παρτυ και παρακμιακο αφτερ εκεινη την ημερα, οπου και ακουσα 4 φορες εν μεσω εξαλλοσυνης αυτο το πραγμα (για να καταλαβαινετε τι περναμε εδω πανω)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καπως πιο ηρεμα πλεον και βλεποντας τα σαλιγγαρια ( ΑΡΔ ) να βγαινουν απο τις τρυπες τους και να αρθρωνουν κραυγουλες πανικου.

Η ΑΕΚ πηρε περυσι το πρωταθλημα ( κα εκανε μια συμπαθητικη εως καλη πορεια στην ευρωπη ) χωρις να το εχει σχεδιασει και χωρις να το θελει πραγματικα η διοικηση της. 

Την αμεσως επομενη χρονια στοχο τεθηκε η εισοδος στο cl με παραπλευρο μασκαρεμα περι μεταγραφων απο τα λεφτα του cl . Η ομαδα κατοπιν τρυπηθηκε ξερα απο την διοικηση της καθως η μεταγραφη που εκανε ηταν ο Γιαννωτας + το ηθικο σκελος μετα τις πρωτες σφαλιαρες που επεσαν στο cl  με το παραγκωνισμο παιχτων που μεχρι περυσι ηταν #aekfamily κτλ κτλ.

Ολο αυτο εγινε διοτι ο Μελισσανιδης προκειμενου να γλιτωσει τα 10 15 μυρια που επρεπε να βαλει θελησε να τα τραβηξει απο την ομαδα  και πηρε αυτο το ρισκο πρωτον γιατι θεωρησε οτι θα την εβγαζε καθαρη με μαρινο και το υπαρχων ροστερ ( τουλαχιστον σε ενα ανεκτο βαθμο - δεν εγινε - ) και γιατι θεωρησε πως υπαρχει χρονος να εξυπηρετηθει το πλανο του το οποιο ειναι γηπεδο - πρωταθλημα αποθεωση βασιλεια στην ιδιωτικη ( μεχρι και μετα θανατον ??? ) σουιτα του.

Το ρισκο εχει γυρισει μπουμερανγκ , το πλανο εχει μεινει πισω και πλεον πιστευω πως εχει καταλαβει πως η υπομονη θα στο νεο γηπεδο σε σχεση με την ανταγωνιστικοτητα της ομαδας θα διαρκεσει το πολυ ενα εξαμηνο. 

Ελπιζω να εχει το καθαρο μυαλο και τη δυναμη να ξεκινησει να  αντιστρεφει τη κατασταση ( θελει και τυχη βεβαια πλεον ) διοτι σε αντιθετη περιπτωση φοβαμαι γι αυτα που θα περασει για αλλη μια φορα η ΑΕΚ .

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Ελπιζω να εχει το καθαρο μυαλο και τη δυναμη να ξεκινησει να  αντιστρεφει τη κατασταση ( θελει και τυχη βεβαια πλεον ) διοτι σε αντιθετη περιπτωση φοβαμαι γι αυτα που θα περασει για αλλη μια φορα η ΑΕΚ .

Άμα είχε καθαρό μυαλό θα τον έλεγαν "Βίτγκενστάιν" όχι "Τίγρη". Τα ζώα δεν λειτουργούν με το μυαλό αλλά με τα ένστικτα, άρα βοήθειά μας.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×