Jump to content

16η Αγωνιστικη: Θύελλα Δ. Ραφήνας - ΑΕΚ 22/02/14, 14:00


George_D
 Share

Recommended Posts

προσωπικα στα @@ μου η ηττα δεν με ενδιαφερουν αυτα τα πραγματα αν θα κανω μια ηττα η 2 ισοπαλιες

 

απλα δεν αντεχω της γραφικοτητες δλδ εχεις ενα ροστερ 25 παιχτες

 

οι 15 κανουν κοντρολ με την 2η και οι υπολοιποι 10 ξυνουν το παπαρι τους πλεον

 

και καθεσε και μου κανεις βιντεο θεραπει με μπαγερν? ΕΙΣΑΙ ΒΛΑΚΑΣ? δλδ θα δει μπαγερν ο τσουκαλας ο σταθακης και ο ροβας και θα τι θα γινει θα παιξει στο ιδιο στυλ ?

 

ΕΙΣΑΙ ΣΤΟΚΟΣ ΒΡΕ ΜΑΛΑΚΑ δεν εχει συναισθηση σε ποια κατηγορια παιζεις και οτι απο τουσ 25 παιχτες οι 20 δεν θα ειναι του χρονου στην ΑΕΚ

 

ΒΛΑΜΜΕΝΕ

Link to comment
Share on other sites

Εχουμε τυχαραρπαστο ροστερ, αυτο ειναι το προβλημα. Ο σταρ της ομαδας ειναι ο Πλατελλακος που εδιωξε ο Πανοπουλος.

Link to comment
Share on other sites

προσωπικα στα @@ μου η ηττα δεν με ενδιαφερουν αυτα τα πραγματα αν θα κανω μια ηττα η 2 ισοπαλιες

 

απλα δεν αντεχω της γραφικοτητες δλδ εχεις ενα ροστερ 25 παιχτες

 

οι 15 κανουν κοντρολ με την 2η και οι υπολοιποι 10 ξυνουν το παπαρι τους πλεον

 

και καθεσε και μου κανεις βιντεο θεραπει με μπαγερν? ΕΙΣΑΙ ΒΛΑΚΑΣ? δλδ θα δει μπαγερν ο τσουκαλας ο σταθακης και ο ροβας και θα τι θα γινει θα παιξει στο ιδιο στυλ ?

 

ΕΙΣΑΙ ΣΤΟΚΟΣ ΒΡΕ ΜΑΛΑΚΑ δεν εχει συναισθηση σε ποια κατηγορια παιζεις και οτι απο τουσ 25 παιχτες οι 20 δεν θα ειναι του χρονου στην ΑΕΚ

 

ΒΛΑΜΜΕΝΕ

 

Δεν είναι μαλακας. Απλά μετά το ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ που λέμε παντού είπε να στείλει μήνυμα ως ΓΚΟΥΑΡΔΕΛΛΑ δείχνοντας ΓΚΟΥΑΡΔΙΟΛΑ

Link to comment
Share on other sites

κωστα προσωπικα στα @@ μου που εχασα σημερα δεν με ενοχλει αυτο πραγματικα σου μιλαω

 

με ενοχλει οτι βγαινει μια εικονα καυλαντας και καραγκιοζιας

 

αυτο με ενοχλει

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν ειναι θεμα ροστερ

θεμα νοοτροπιας ειναι. ΔΕ γινεται να λεμε οτι εχει καλυτερο ροστερ η Ραφηνα και ο Αστερας

ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΠΛΑ.

 

Ειναι νοοτροπια που δεν μεταδιδεται. Απο την αρχη της χρονιας παιζουν με αγγαρεια. Αν δεν παιζουν οι αντιπαλοι με την αμυνα στη σεντρα, τοτε γκολ δε μπαινει ουτε με σταγονομετρο..

 

Ε ΠΑΕΙ ΠΟΛΥ.

 

Με καλυτερους παικτες δεν θα συζηταγαμε καν σημερα.

100% θεμα ροστερ ειναι μην το παιδευετε χωρις λογο.

 

Οι παικτες αυτοι αρκουν απλα να ανεβουν ευκολα. Δεν ειναι για κατι αλλο απο εκει και περα. Και η νοοτροπια του παιχτη, θεμα (και) αξιας ειναι, ο σοβαρος επαγγελματιας δεν κανει αγγαρεια ποτε ουτε την ψωνιζει χωρις λογο.

Edited by nikos
Link to comment
Share on other sites

Οταν ξερεις καλυτερη μπαλα απο τον αλλους δεν σημαινει οτι θα κερδιζεις ολα τα ματς.

 

Για να κερδιζεις ολα τα ματς

1) πρεπει να ξερεις πολυ-πολυ-πολυ καλυτερη μπαλα

2) πρεπει να εισαι σοβαρος, ισορροπημενος κι ετοιμος ως επαγγελματιας, ως προσωπικοτητα κλπ.

 

Ε τα παιδια που εχουμε εμεις ΔΕΝ. Ουτε το 1) ουτε το 2). Κι ουτε εχουν και κανενα δασκαλο στον παγκο, αλλα προσωπικα το βρισκω δευτερευον αυτο οταν μιλαμε για ροστερ εντελως της σειρας.

Link to comment
Share on other sites

τι καθεστε και κανετε αναλυσεις επι αναλυσεων τωρα. τα χουμε γραψει, η ομαδα ειναι μιας χρησης που λενε εκτος απο 2-3-4 μοναδες που θα μεινουν και του χρονου. μεσα στο προγραμμα ειναι και η ηττα και καποια στιγμη θα ερχοταν. μπαλα ειναι. παιζανε οι αλλοι 90 λεπτα με 10 παιχτες μεσα στην περιοχη, δεν εμπαινε μεσα η μπαλα περνουσε ο χρονος και εγινε η στραβη. η ηττα φερνει γκρινια στην Ελλαδα πολυ περισσοτερη.... αυριο θα δειτε καμια μπουλντοζα στη ν.φ για να χρυσωθει το χαπι. αυτα.

Link to comment
Share on other sites

Θεωρω οτι οι Φετσηδες και οι Πλατελλες αυτου του κοσμου (τυχαια τα ονοματα λογω φρατζας) δεν ειναι ετοιμες προσωπικοτητες που θα σοβαρευτουν σε ολα τα ματς. Δεν μπορουν.

 

Εξηγησα τι εννοω δεν ειναι θεμα ποιοτητας.

 

Υγ. Ποια νοοτροπια και πρασινα αλογα βλεπουν Μελισσανιδη και χεζονται. Απλα ειναι ανισορροπα τα παιδια, δεν ειναι ετοιμα, εξηγησα τι εννοω παραπανω.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Αυριο θα εχει μια μαυρη σελλιδα η λερα για σπορ και μεθαυριο το γηπεδο που ειναι σχεδον ετοιμο και η εμπορικη ονομασια που σφαζεται ολος ο πλανητης ποιος θα πρωτοπαρει την δουλεια κτλ κτλ...!

Ερρε τι εχει να γινει του χρονου.....!

 

Α και για να μην ξεχνιομαστε...1-2 μερες θα κρατησει η γκρινια και μετα πωπωπω ολους θα τους γαμησουμε του χρονου κτλ και τι εγινε μωρε για μια ηττα και δεν μας νοιαζει και ανεβηκαμε απο Ιανουαριο κτλ κτλ κτλ....

 

Τζαμπα μαγκας....τιποτα αλλο δεν εχω να πω....τζαμπα μαγκας

 

 

 

Την Επομενη του αποκλεισμου στο Κυπελλο...

 

18678285.jpg

 

 

Την παραεπομενη του αποκλεισμου στο Κυπελλο.....

 

18682115.jpg

 

 

Αντε γαμηθητε ρε ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ ΓΛΥΦΤΕΣ ΞΕΦΤΙΛΙΣΜΕΝΟΙ ΑΡΔ εχετε τεραστιο μεριδιο ευθυνης για οτι συμβαινει γαμημενοι ε γαμημενοι.

Edited by ΧΑΜΠΟΣ
Link to comment
Share on other sites

αν πραγματικά θέλει να κάνει μεγάλη ομάδα, ας στελεχώσει την ομάδα με ικανά άτομα σε κάθε θέση και ας αφήσει τους παλαιμάχους να κάνουν άλλη δουλειά....όποιον αγαπάμε δεν σημαινει οτι θα τον βαζουμε και στην ΑΕΚ.

σαν πολλοι να εχουν μαζευτει εκει...τρωνε το μαρουλι και δουλεια τιποτα.....

Link to comment
Share on other sites

Επαιξε η ΑΕΚ στη Γ εθνικη με τη διασταυρωση ραφηνας. Και εχασε.

 

Κατα τα αλλα ο ντεμης και ο αδαμιδης μας εκαναν αεκακι. Καθυστερημενοι μελισσανιδικοι, προβατα και αεκακια

Link to comment
Share on other sites

Εγω ακομα δεν εχω καταλαβει μετα απο τοσα χρονια γιατι ασχολειστε τοσο με τους αρδ. Εμποροι ειναι, ο,τι γουσταρουν κανουν.

Επισης το να επηρεαζουν και καποιους που εχουν iq χαρτοπετσετας, τι προβλημα να ειναι;

Link to comment
Share on other sites

Επαιξε η ΑΕΚ στη Γ εθνικη με τη διασταυρωση ραφηνας. Και εχασε.

 

Κατα τα αλλα ο ντεμης και ο αδαμιδης μας εκαναν αεκακι. Καθυστερημενοι μελισσανιδικοι, προβατα και αεκακια

 

Το οτι ο Μελ γαμιεται πατοκορφα για τα καλοκαιρινα (για τα οποια υπενθυμιζω οτι ημουν απο τους λιγους που εκραζε οταν ειδα τα φιλικα και καταλαβα-τωρα ειναι αργα για δακρυα), δεν σημαινει οτι οι σιχαμενοι που ανεφερες δεν μας εκαναν ΑΕΚακι.

 

Τα εχω γραψει χιλιες φορες. Με αυτη την λογικη να παμε σε Ζητα και Τροχανα να τουσ κανουμε ass licking για την προσφορα τους.

 

Και ΑΕΚακια ειναι οσοι εζησαν τα 90s και δεν ηθελαν/δεν τους ενοιζε να τα ξαναζησουν. Μονο αυτοι ειναι ΑΕΚακια (για μενα). Ολοι οι αλλοι ψαχνουν το κατα την γνωμη τους καλυτερο δυνατο.

Edited by nikos
Link to comment
Share on other sites

Έχουμε πει ένα εκατομμύριο φορές ότι το στοίχημα έιναι το γήπεδο τουλάχιστον σε ορίζοντα διετίας. Αυτό όμως δεν μειώνει το γεγονός ότι φέτος γράφεται μια ακόμα ιστορία, και ήττες σαν την σημερινή κοστίζουν πολύ και στο γόητρο της ομάδας και στο προφιλ του "ερχόμαστε". Τώρα γιατί 11 επαγγελματίες ποδοσφαιριστές δεν μπορούν να βρουν λύση απέναντι σε ερασιτέχνες να κάτσουν να το βρουν αυτοί που πρέπει, αν θέλουν και αν μπορούν φυσικά.

 

θα αλλαζα μονο το "αν θελουν και αν μπορουν" σε "ΝΑ θελουν και ΝΑ μπορουν", αλλιως πολυ απλα δε μας κανουν.

 

Με αφορμη το ποστ σου να πω τη γνωμη μου για το ποδοσφαιρο μετα απο κανα χρονο...

Νεοσυστατη παε,ταξης μεγεθους ΑΕΚ, πατωντας στην απελπισια του λαου της και στην ιστορια της ΠΑΕ (αλλα οχι και στα χρεη της) δεν εχει καμμια απολυτως αναγκη να προσκυναει κανεναν μελισσανιδη. Μπορουμε και μονοι μας απο το μηδεν οπως ξεκιναει και αυτος κ τελικα εκλασε ενα φρυδι.

Τωρα για το γηπεδο οκ. Ολα σωστα. Αλλα αν δεν τον ενοιαζε κ επιχειρηματικα το ολο εγχειρημα με την ΑΕΚ δε θα το εκανε. Καλη η τουμπεκα και χρησιμοτατη, αλλα μεχρι ενος σημειου. Μη κοροιδευομαστε...

η ΑΕΚ εξακολουθει να εχει την ιδια αρρωστια που ειχε τα τελευταια χρονια πριν πεσει....

κ μεχρι να το λυσουμε αυτο προκοπη δε θα χει.

Link to comment
Share on other sites

Γ εθνικη και χανεις απο τη Ραφηνα και τον Αστερα. ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΓΙΟΙ. Μονο οτι ο ΤΑΠΑΣ σε ειχε στην Α και ΤΣΟΥΛΟΥ, και ο Αδαμιδης σηκωσε ΚΥΠΕΛΛΟ με Σκοκο και Ντιοπ, ειναι ΑΚΡΩΣ ΦΑΝΕΡΟ ΠΟΙΟΣ ΜΑΣ ΕΦΤΑΣΕ ΕΔΩ ΣΗΜΕΡΑ.

Ο Νοτιας και οι υπολοιποι.

Link to comment
Share on other sites

Δεν αγιοποιώ κανένα τίγρη και είμαι από τους πρώτους που έγραφα συνέχεια πως η προσωπολατρεία στην ΑΕΚ έχει κοστίσει σε όλους τους τομείς.

 

Συμφωνώ με αυτό που είπες για την νεοσύστατη ομάδα κτλ, αλλά γήπεδο χωρίς πλάτη κάποιου στυλ Μελ δεν θα έβλεπες στον αιώνα τον άπαντα. Για αυτό εστιάζω εκεί, τα μπετά θα μείνουν για χρόνια ενώ οι κατσαπλιάδες αυτού του κόσμου πάνε και έρχονται.

 

Δεν μπορώ να μπω όμως ούτε στο τρυπάκι του ότι ο Ντέμης μας είχε τσουλού, ο Αδαμίδης κύπελλο και δεν συμμαζεύεται. Ο τάπας ευθύνεται που μετά το 44 τα χρέη δεν μηδενίστηκαν όπως ευαγγελιζόταν, αυτός υιοθέτησε πρώτος το ΑΕΚ δεν γίναμε για τα πρωταθλήματα και ότι το κάθε πουστοχωριό έχει δικαίωμα να μας κοιτάζει στα μάτια. Ακόμα και ο τρόπος που έφυγε, μην αφήνοντας μια σταθερή διάδοχη κατάσταση γάμησε τον οργανισμό ΑΕΚ. Αυτό σε συνδιασμό με πολλά άλλα μας έφερε πέρσι στο να είμαστε μεταξύ φθοράς και αφθαρσίας. Τώρα αν εσείς πιστεύετε ότι η ΑΕΚ με Δημητρόπουλο και τον Χ εκάστοτε Δημητρόπουλο θα μπορούσε να σταθεί κάποια στιγμή στα πόδια της είναι άλλο καπέλο. Για μένα ο οργανισμός νοσούσε και ήθελε ρεστάρτ. Το ρεστάρτ έγινε, το θέμα είναι κατα πόσο θα είναι επιτυχημένο ή όχι.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
θα αλλαζα μονο το "αν θελουν και αν μπορουν" σε "ΝΑ θελουν και ΝΑ μπορουν", αλλιως πολυ απλα δε μας κανουν.

 

Με αφορμη το ποστ σου να πω τη γνωμη μου για το ποδοσφαιρο μετα απο κανα χρονο...

Νεοσυστατη παε,ταξης μεγεθους ΑΕΚ, πατωντας στην απελπισια του λαου της και στην ιστορια της ΠΑΕ (αλλα οχι και στα χρεη της) δεν εχει καμμια απολυτως αναγκη να προσκυναει κανεναν μελισσανιδη. Μπορουμε και μονοι μας απο το μηδεν οπως ξεκιναει και αυτος κ τελικα εκλασε ενα φρυδι.

Τωρα για το γηπεδο οκ. Ολα σωστα. Αλλα αν δεν τον ενοιαζε κ επιχειρηματικα το ολο εγχειρημα με την ΑΕΚ δε θα το εκανε. Καλη η τουμπεκα και χρησιμοτατη, αλλα μεχρι ενος σημειου. Μη κοροιδευομαστε...

η ΑΕΚ εξακολουθει να εχει την ιδια αρρωστια που ειχε τα τελευταια χρονια πριν πεσει....

κ μεχρι να το λυσουμε αυτο προκοπη δε θα χει.

 

Ωραιος...!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Το ρεσταρτ παντως το κανεις για να τρεξει καλυτερα κατι η να ξεκολησει απο κατι και οχι να σου βγαλει αλλα 100 προβληματα.

Δηλαδη πεσαμε στην Γ τα χρεη εμειναν δεν πληρωθηκε φραγγο χανουμε στο κυπελλο χανουμε στο πρωταθλημα δεν εχουμε κανεναν παιχτη της προκοπης μπηκανε 2 φαγανες καθαρισανε 5 χορτα και κανανε 1 τρυπα να παρουν χωμα βγηκε και ενα βιντεακι στο youtube και για ολα αυτα πρεπει να ειμαστε περηφανοι για την προεδραρα μας?

Τι αλλο εκανε ρε παιδια? Δεν με ενδιαφερει τι ΘΑ κανει....τι εκανε λεμε...? Θυσιαστηκε πουθενα? Ξοδεψε πουθενα τα λεφτα του να σωσει την ΑΕΚ? Τι εκανε ? Επειδη μαζεψε 10-15 βετερανους διπλα του να τους ταισει και καλα για ενοτητα κτλ?

Θα μου πειτε οτι ανεβασε την ομαδα?? ΕΙναι αυτο επιτυχια σοβαρα μιλαμε?? Απο που την ανεβασε? Να πανηγυριζουμε που ανεβηκαμε απο ιανουαριο και που 15 φορες μας βγηκε η παναγια να κερδισουμε που? Στην Γ? Τοσο χαμηλα ρε την εχουμε την ΑΕΚΑΡΑ μας που την ειχαμε ξεγραμενη χωρις τον Μελισανιδη? Τι εκανε πεστε μου και που ξοδεψε τι? Περασανε 10 μηνες απο τοτε που ηρθε? Επειδη ανεβηκε η ομαδα με τις ταβερνες ττις ερασιτεχνικες πρεπει να ξεφτιλιστουμε? Δεν νοιαζεται κανεις για την ιστορια της ΑΕΚ? Τι με νοιαζει αν εχει λεφτα και ειναι γαμιας και πονηρος και καταφερτζης.....στην ΑΕΚ θα κανει κατι? Τι να περιμενω ρε να παει Α οταν δεν μπορει να επιβληθει στην Γ? Δηλαδη αν μπορεις να δειρεις ενα τερας καθεσαι και τρως ξυλο απο μια μυξα γιατι εισαι παντοδυναμος και υπαρανω να τον δειρεις? Τι νοοτροπια ειναι αυτη ρε μαγκες? Θα τρελαθω ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε !!!!! Και ο πηλιαδακης εκανε γηπεδο στην Λαρισα και??????????? Σιγα ρε τι εγινε ρε? Στο τελος θα βγαλει το γηπεδο με δωρεες απο τον κοσμο απο το κρατος και απο τα λεφτα που ΔΕΝ ΞΟΔΕΨΕ ΚΑΙ ΞΕΦΤΙΛΙΣΤΗΚΑΜΕ και θα του κανουμε και αγαλμα οτι αυτος ειναι σωτηρας και απο πανω διοτι εχει 1-2 ΛΑΜΟΓΙΑ στην κυβενρηση πλατες?? Ρε ουστ ρε η ΑΕΚ δεν σημαινει λαμιογια ρε σημαινει προσφυγια και δεν εχουμε αναγκη τα ψιχουλα που θα πεταξει απο το τα καρβελια που τρωει.....αντε στην τελικη και οποιος ειναι προσωπολατρης ξυδακι που κατηγορουμε το λαμογιο αντε λεμε μην ξερασω με την μιζερια του 1990 που μαζεψαμε....

Link to comment
Share on other sites

χάμπε ότι να΄ναι.

 

Ο μελ μέχρι στιγμής δεν έχει κάνει τίποτα παρά να βάλει μπροστά το όνομα του και να δεσμευτεί. Το γεγονός ότι αυτός κινεί τα νήματα στο γήπεδο και κατεβαίνουν άρθρα για ψήφιση προφανώς δεν σου λέει κάτι. Δεν έχεις να παραδειγματιστείς από τους κορμοράνους δλδ, και είναι ακριβώς το ίδιο με το γήπεδο του πηλαδάκη στη λάρισα. Δεν μπορείς να καταλάβεις την ειδοποιό διαφορά του να σηκώσεις ΓΗΠΕΔΟ σε αστικό ιστό το 2014 με το να σηκώσεις γήπεδο σε ένα κατσικοχώρι οκ.

 

Γράφεις επίσης ότι τα χρέη έμειναν, δεν το σχολιάζω καν. Θέλω να μου πεις πως ο νιαου σε ξεφτύλισε, και αν δεν ασχολιόταν μαζί σου τώρα αν θα ήσουν ρούλης ή όχι. Απλά πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Οκ δεν θελω να ξαναγινει οτι μετα το κυπελλο και να χαλασουμε τις καρδιες μας παλι ! Δεν συμφωνω οτι ειμουν η θα γινομουν ποτε ρουλης δεν συμφωνω οτι εκτος το ονομα του εβαλε κατι αλλο εργα στην ΝΦ δεν εχουν αρχισει ομαδα δεν εχω Γ εθνικη παιζω και χανω και γελαει ο κοσμος ...και ξερεις και κατι...?? Σιγα την μεγαλη προσωπικοτητα μωρε που δεσμευτηκε με το ονομα του ..... αν κατι στραβωσει και δεν του παει καλα θα φυγει νυχτα θα βγαλει μια ανακοινωση απο τους συμβουλατορες του σαν αυτους που εχουν τα φιλαρακια του στην κυβερνηση που κανουν το ασπρο μαυρο και τελος...!

Μου θυμιζει το ας πειναει ο λαος ...τα νουμερα στα κομπιουτερς πανε καλα....αρρα ολα καλα !

Οκ αν αυτο θελετε ρε παιδια οκ παω πασο απλα διαφωνω.

Link to comment
Share on other sites

Χαμπο είσαι λίγο υπερβολικός. Για το χάλι το αγωνιστικό δεν φταίει ο Μελισσανίδης. Αλλοίμονο αν θέλουμε Μελισσανίδη να ανεβούμε από την Γ. Έλεος. Ο Μελισσανίδης ΌΤΑΝ του ζητησαν παίχτες πέρσι το καλοκαίρι που η ομάδα δεν τσουλαγε πήρε ΟΠΟΙΟΥΣ του ζητησαν. Η ΑΕΚ πάσχει από στελέχωση ποδοσφαιρικού τμήματος. Θα μου πεις ποιος τους έφερε. Ο Μελισσανίδης μόνο που η ομάδα πέρσι στήθηκε ΣΤΟ ΠΟΔΙ κάτι λογικό. Δεν θα τα βάλω με τον Μελισσανίδη που δεν μπορούν να κερδίσουν την Θύελλα! Με τον Δέλλα και τον Κορδερο θα τα βάλω. Απλά πράγματα

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Ολοι εχουμε δικιο καπου και φυσικα λεγοντε υπερβολες και απο μενα πανω στον εκνευρισμο μου ! Ολοι μανουριαζουμε γιατι αγαπαμε την ομαδα . Εγω δεν γραφω αλλα γιατι ειμαι πολυ εκνευρισμενος και δεν εχω ορεξη να τσακωθω με κανεναν φιλο απο δω μεσα τσαμπα και βερεσε επειδη παιζουν τον πουλακι τους τα μαλακισμενα στην ομαδα....!

Σιγουρα δεν παιζει μπαλλα ο Μελ αλλα εγω εκενυριζομαι με την αβαντα που εχει απο παντου ελεος στην Γ ειμαστε δεν πηραμε cl με αυτον και ειμαστε αχαριστοι που γκρινιαζουμε ρε παιδια ! Εχουμε μαραζωσει γαμω την τρελα μου απο την στεναχωρια ουτε πλακα δεν μπορω να κανω...

Link to comment
Share on other sites

θα αλλαζα μονο το "αν θελουν και αν μπορουν" σε "ΝΑ θελουν και ΝΑ μπορουν", αλλιως πολυ απλα δε μας κανουν.

 

Με αφορμη το ποστ σου να πω τη γνωμη μου για το ποδοσφαιρο μετα απο κανα χρονο...

Νεοσυστατη παε,ταξης μεγεθους ΑΕΚ, πατωντας στην απελπισια του λαου της και στην ιστορια της ΠΑΕ (αλλα οχι και στα χρεη της) δεν εχει καμμια απολυτως αναγκη να προσκυναει κανεναν μελισσανιδη. Μπορουμε και μονοι μας απο το μηδεν οπως ξεκιναει και αυτος κ τελικα εκλασε ενα φρυδι.

Τωρα για το γηπεδο οκ. Ολα σωστα. Αλλα αν δεν τον ενοιαζε κ επιχειρηματικα το ολο εγχειρημα με την ΑΕΚ δε θα το εκανε. Καλη η τουμπεκα και χρησιμοτατη, αλλα μεχρι ενος σημειου. Μη κοροιδευομαστε...

η ΑΕΚ εξακολουθει να εχει την ιδια αρρωστια που ειχε τα τελευταια χρονια πριν πεσει....

κ μεχρι να το λυσουμε αυτο προκοπη δε θα χει.

 

Τρόμος.

Link to comment
Share on other sites

μη τρομαζεις, δεν εχει χειροτερο απο αυτο που ζεις σημερα.

λεγαμε για πατους και μαλακιες επι νικολαιδη, να ο πατος! αυτος ειναι που ζεις σημερα.

 

ε και ναι αν πχ εβαζες την ΑΕΚ ΑΥΡΙΟ χωρις χρεη στην Α εθνικη ΧΩΡΙΣ μελισσανιδη, θα ειχα ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΜΕΝΑ, την απαιτηση για στοχο θεση τσαμπιονς λιγκ(δηλαδη δευτερη) και μπατζετ κ ροστερ οσο τα εσοδα δλδ 3ος στην Ελλαδα σε ροστερ.

αμα λεω τιποτα παραλογο πες το μου και μενα να ξερω να συμμαζευτω.

Link to comment
Share on other sites

μη τρομαζεις, δεν εχει χειροτερο απο αυτο που ζεις σημερα.

λεγαμε για πατους και μαλακιες επι νικολαιδη, να ο πατος! αυτος ειναι που ζεις σημερα.

 

ε και ναι αν πχ εβαζες την ΑΕΚ ΑΥΡΙΟ χωρις χρεη στην Α εθνικη ΧΩΡΙΣ μελισσανιδη, θα ειχα ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΜΕΝΑ, την απαιτηση για στοχο θεση τσαμπιονς λιγκ(δηλαδη δευτερη) και μπατζετ κ ροστερ οσο τα εσοδα δλδ 3ος στην Ελλαδα σε ροστερ.

αμα λεω τιποτα παραλογο πες το μου και μενα να ξερω να συμμαζευτω.

Δε μπορεί όλες οι καταστάσεις να είναι win-win. Να έχουμε δίκιο όταν κράζαμε τον Ντέμη, αλλά να έχουμε και τώρα που λέμε ότι μπορούμε την ΑΕΚ χωρίς χρέη να την πάμε και εμείς.

Αν θες να μιλήσουμε λοιπόν ότι και εμείς μπορούμε να την πάμε, ΠΡΕΠΕΙ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΑΤΕΥΣΟΥΜΕ ΟΛΗ ΜΑΣ ΤΗΝ ΝΤΟΜΠΡΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ και μετά κουβεντιάζουμε που και πως μπορούμε να την φτάσουμε.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×