Jump to content

16η Αγωνιστικη: Θύελλα Δ. Ραφήνας - ΑΕΚ 22/02/14, 14:00


George_D
 Share

Recommended Posts

Sephi με ποιόν μπροστά;

 

οποιος ναναι οε οε οε. με μηδεν χρεη? αναλαμβανω να μας ανεβασω και γω.

ρε σμογκ. δε γραφω να φυγει ο μελισσανιδης. καλως να κατσει.

αλλα οχι οτι μας κανει και χαρη επειδη ανελαβε την ΑΕΚΑΡΑ απο το μηδεν.

αν κανει το γηπεδο, ΑΝ, ολα θα τα πουμε.

δεν υπαρχει κανα κομπλεξ ουτε αντιπαθεια (ιδιαιτερη).

 

Δε μπορεί όλες οι καταστάσεις να είναι win-win. Να έχουμε δίκιο όταν κράζαμε τον Ντέμη, αλλά να έχουμε και τώρα που λέμε ότι μπορούμε την ΑΕΚ χωρίς χρέη να την πάμε και εμείς.

Αν θες να μιλήσουμε λοιπόν ότι και εμείς μπορούμε να την πάμε, ΠΡΕΠΕΙ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΑΤΕΥΣΟΥΜΕ ΟΛΗ ΜΑΣ ΤΗΝ ΝΤΟΜΠΡΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ και μετά κουβεντιάζουμε που και πως μπορούμε να την φτάσουμε.

 

αδυνατω να ακολουθησω το συλλογισμο που σε οδηγησε απο το να διαβασεις το ποστ μου στο να γραψεις οτι πρεπει να επιστρατεψουμε κτλ... για να ζητησουμε συγνωμη απο το βανδη. πραγματικα απορω.

ειπα απλως, αν νομιζαμε τοτε οτι ηταν πατος για την ΑΕΚ αυτο που γινοταν επι νικολαιδη, ΚΑΙ ΗΤΑΝ τοτε , καναμε λαθος.

κα κανουν λαθος οσοι τρομαζουν για κατι χειροτερο απο δω και περα. τα χειροτερα εχουν γινει ΗΔΗ. κ συνεχιζονται.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μιλάω για χάρη. Για μένα πάντως σοβαρά ο μισός κόσμος που τρέχει φέτος, το κάνει επειδή βλέπει προοπτική και όχι επειδή κάβλωσε με την ιδέα ΑΕΚ. Και σε αυτό καλώς ή κακώς έχει συνεισφέρει ο μελ μελ. Αν ήταν ο Χ,Υ,Ζ μπροστά ούτε κομπάσματα θα είχαμε ούτε με την ψωλή έξω και ερχόμαστε θα ήμασταν.

Link to comment
Share on other sites

μη τρομαζεις, δεν εχει χειροτερο απο αυτο που ζεις σημερα.

λεγαμε για πατους και μαλακιες επι νικολαιδη, να ο πατος! αυτος ειναι που ζεις σημερα.

 

ε και ναι αν πχ εβαζες την ΑΕΚ ΑΥΡΙΟ χωρις χρεη στην Α εθνικη ΧΩΡΙΣ μελισσανιδη, θα ειχα ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΜΕΝΑ, την απαιτηση για στοχο θεση τσαμπιονς λιγκ(δηλαδη δευτερη) και μπατζετ κ ροστερ οσο τα εσοδα δλδ 3ος στην Ελλαδα σε ροστερ.

αμα λεω τιποτα παραλογο πες το μου και μενα να ξερω να συμμαζευτω.

 

Έχει χειρότερο! Ανατολιωτακη Πρόεδρο, Ερτσο να ετοιμάζει γήπεδο και να σου λέει πως κάποια στιγμή ίσως του απαντήσει ο κυλικειαρχης του Σαμαρά στο sms που του έστειλε μετά από 453 τηλέφωνα που τον πήρε και δεν το σήκωνε, να ήσουν 6ος στην βαθμολογία και η Ώρα και οι λοιπές φυλλαδες να σου επιχειρηματολογούν περί του ΣΟΚ της πτώσης στην Γ Εθνική και την ανάγκη να προσαρμοστείς στα νέα δεδομένα του χρόνου για να ανεβείς κτλ..

 

Υπάρχει ακόμα χειρότερο. Φέτος να συζητούσαμε και να κάναμε υπολογισμούς για το αν προλαβαίνουμε να γλιτώσουμε τον αγωνιστικό υποβιβασμό Γ από την Β και το αν ο Δημητρελος προλαβαίνει να σφραγίσει εισιτήρια στο επόμενο εντός έδρας ματς στα νταμάρια του Βύρωνα. Σε αυτή την περίπτωση οι προοπτικές θα ήταν:

1. Γλιτώνουμε υποβιβασμό στην Γ και παλεύουμε του χρόνου για σωτηρία και εξυγίανση

2. Πέφτουμε αγωνιστικα στην Γ και το σενάριο με Ανατολιωτακη -Ερτσο αναβάλλεται για ένα χρονο

 

Όλα αυτα τα όμορφα με παράλληλο ξύλο στις κερκίδες και με εμένα μάλλον να εχω εγκαταλείψει τον μάταιο τούτο κόσμο

 

Ψυχραιμία λοιπόν γιατί σε 14 μήνες ίσως έχουμε ανεβεί στην Α και το γήπεδο είναι σχεδόν έτοιμο. Ίσως λέω!

Edited by Bukowski
Link to comment
Share on other sites

αδυνατω να ακολουθησω το συλλογισμο που σε οδηγησε απο το να διαβασεις το ποστ μου στο να γραψεις οτι πρεπει να επιστρατεψουμε κτλ... για να ζητησουμε συγνωμη απο το βανδη. πραγματικα απορω.

ειπα απλως, αν νομιζαμε τοτε οτι ηταν πατος για την ΑΕΚ αυτο που γινοταν επι νικολαιδη, ΚΑΙ ΗΤΑΝ τοτε , καναμε λαθος.

κα κανουν λαθος οσοι τρομαζουν για κατι χειροτερο απο δω και περα. τα χειροτερα εχουν γινει ΗΔΗ. κ συνεχιζονται.

Έκανα ένα απόλυτα σωστό συλλογισμό απέναντι στην άποψη ότι και εμείς μπορούμε να πάμε την ΑΕΚ χωρίς χρέη. Και σου το ξαναγράφω για να σε βοηθήσω, αν θες να πας εσύ, εγώ, ο τάδε, ο δείνα την ΑΕΚ και ταυτόχρονα κράζαμε τον Νικολαίδη, πρέπει να παραδεχτούμε την αστοχία (επιεικώς) της εκτίμησης μας τότε, αλλιώς θα είμαστε παντελώς αναξιόπιστοι.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μιλάω για χάρη. Για μένα πάντως σοβαρά ο μισός κόσμος που τρέχει φέτος, το κάνει επειδή βλέπει προοπτική και όχι επειδή κάβλωσε με την ιδέα ΑΕΚ. Και σε αυτό καλώς ή κακώς έχει συνεισφέρει ο μελ μελ. Αν ήταν ο Χ,Υ,Ζ μπροστά ούτε κομπάσματα θα είχαμε ούτε με την ψωλή έξω και ερχόμαστε θα ήμασταν.

 

100% σωστος.

 

Να σου πω ομως τι πιστευω

αυτο το τελειως σωστο που λες ειναι κ ο λογος που παμε απο φαπα σε φαπα τοσα χρονια.

για να στο πω κοφτα, με τη λογικη αυτη οι γαβροι που βριζουμε μερα νυχτα καβλωνουν πιο πολυ με την ιδεα (τα κερατα τους τι συμβολιζει) της ομαδας τους. μετα τι συζηταμε?

 

επειδη πραγματικα δεν εχω κουραγια να γραφω πολλα. 1 πραγμα μονο.

αν ο κοσμος της ΑΕΚ βλεπει προοπτικη με στελεχη βατραχους λυμπεροπουλους κτλ...μαλλον οραματα βλεπει κ μακαρι να χω λαθος.

Link to comment
Share on other sites

Έχει χειρότερο! Ανατολιωτακη Πρόεδρο, Ερτσο να ετοιμάζει γήπεδο και να σου λέει πως κάποια στιγμή ίσως του απαντήσει ο κυλικειαρχης του Σαμαρά στο sms που του έστειλε μετά από 453 τηλέφωνα που τον πήρε και δεν το σήκωνε, να ήσουν 6ος στην βαθμολογία και η Ώρα και οι λοιπές φυλλαδες να σου επιχειρηματολογούν περί του ΣΟΚ της πτώσης στην Γ Εθνική και την ανάγκη να προσαρμοστείς στα νέα δεδομένα του χρόνου για να ανεβείς κτλ..

 

Υπάρχει ακόμα χειρότερο. Φέτος να συζητούσαμε και να κάναμε υπολογισμούς για το αν προλαβαίνουμε να γλιτώσουμε τον αγωνιστικό υποβιβασμό Γ από την Β και το αν ο Δημητρελος προλαβαίνει να σφραγίσει εισιτήρια στο επόμενο εντός έδρας ματς στα νταμάρια του Βύρωνα. Σε αυτή την περίπτωση οι προοπτικές θα ήταν:

1. Γλιτώνουμε υποβιβασμό στην Γ και παλεύουμε του χρόνου για σωτηρία και εξυγίανση

2. Πέφτουμε αγωνιστικα στην Γ και το σενάριο με Ανατολιωτακη -Ερτσο αναβάλλεται για ένα χρονο

 

Όλα αυτα τα όμορφα με παράλληλο ξύλο στις κερκίδες και με εμένα μάλλον να εχω εγκαταλείψει τον μάταιο τούτο κόσμο

 

Ψυχραιμία λοιπόν γιατί σε 14 μήνες ίσως έχουμε ανεβεί στην Α και το γήπεδο είναι σχεδόν έτοιμο. Ίσως λέω!

 

οχι ολοι μαζι ρε μαγκες.

 

θα το διαβασω αυριο ειμαι για μπανιο

 

edit: νταξει, σε μια γρηγορη αναγνωση νομιζω δεν εχω κατι να σου απαντησω.

 

Ισως στο τελος μονο αυτο που λες, να σου πω οτι ειμαι απολυτα ψυχραιμος αφοτου πεσαμε, και ηδη μετανοιωνω που εγραψα σημερα για την μπαλα και χαλαω το καλο κλιμα. το κανω τακτικα αυτο γενικα και μαλακια μου. γραψε ακυρο.

Edited by Sephiroth
Link to comment
Share on other sites

Έκανα ένα απόλυτα σωστό συλλογισμό απέναντι στην άποψη ότι και εμείς μπορούμε να πάμε την ΑΕΚ χωρίς χρέη. Και σου το ξαναγράφω για να σε βοηθήσω, αν θες να πας εσύ, εγώ, ο τάδε, ο δείνα την ΑΕΚ και ταυτόχρονα κράζαμε τον Νικολαίδη, πρέπει να παραδεχτούμε την αστοχία (επιεικώς) της εκτίμησης μας τότε, αλλιώς θα είμαστε παντελώς αναξιόπιστοι.

 

αντε παλι τα ιδια.

 

που αστοχησαμε ρε μιτσακλα?

δλδ δεν εχω κρατησει μεμο τι ελεγες για να στο λεω σε πρωτο πληθυντικο αυτο αλλα για μενα μπορω να πω!

πραγματικα δε καταλαβαινω τι θες να πεις.

 

υ.γ. μια φρεσκια παε ΑΕΚ χωρις χρεη απο το μηδεν, αυριο, στην Α εθνικη, δεν εχει αναγκη κανεναν.

Ενας στυλ αλαφουζου θα βρεθει. του πουστη. μαλακας ειναι οποιος δεν αρπαξει την ΑΕΚ τετοια εποχη. πολυ μαλακας.

ειναι απλο και κατανοητο αυτο, θεωρωντας το γηπεδο μια ανεξαρτητη ιστορια με το ιδιοκτησιακο, οπως παντα ελεγε ο μελ

Link to comment
Share on other sites

ΠΕΣΑΜΕ ΣΤΗ Γ...δεν υπαρχει χειροτερη ξεφτυλα χανεις κερδιζεις τις θυελλες...το θεμα ειναι να ανεβεις..τιποτα αλλο..δηλαδη αμα το παιρναμε χωρις ηττα θα ταν ολα κυριλε?

Πιασαμε πατο πιο χαμηλα δεν παει και μου φρικαρετε γιατι χασαμε απο τον αστερα και γιατι δεν κανει οβερλαπ ο τσουκαλας..δεν λεω να γουσταρουμε αλλα ενταξει...

Εγω θελω σε εναμιση χρονο να φτιαχνω ομαδα για τιτλο και να βλεπω το ναο να υψωνεται..Αν δεν γινει αυτο φρικαρουμε παρεα...μεχρι τοτε εγω κανω τουμπεκι και περιμενω..

Προβατο και αεκακι 21

seph ειδαμε και τις γριες που ειναι μονες τους και χωρις χρεη...για να ανεβουν απο τη γ ενωθηκανε με την ΑΕ ποντιων...

Link to comment
Share on other sites

διαβασα διαβασα και δεν εχω καταλαβει τελιακ τι θελουμε να ξεκουμπιστει ο μελισσανιδης να τα κανουμε μονοι μας?

 

να ξεκουμπιστουν ολοι γυρο απο τον μλισσανιδη και να ερθουν αλλοι?

 

να ξεκουμπιστουν μονο οι παιχτες και οχι ο προπονητης?

 

ας το παρουμε χαμπαρι αυτος ειναι ο μελισσανιδης αυτους εχει βαλει καλως κακως η το δεχεσε η οχι και δεν ασχολεισε

 

το 70% του κοσμου ασχολειτε φετος επειδη ειναι μπροστα ο μελισσανιδης αλλιως θα ειχες διοικηση τον αγγελιδη η τον ανατολ

 

δεν σας αρεσει με γεια σας και χαρα σας δικαιωμα σας αφου σας αρρωσταινει κοψτε το.

Link to comment
Share on other sites

οι γριες ειναι μετρο συγκρισης σε ποιο τομεα?

 

καλο σαββατοβραδο ολοι.

ειχε και καλες ειδησεις η ημερα. (μπασκετ)

βολλευ οσοι ασχολειστε μην εχετε αγωνια τη χασαμε την τετραδα.

καληνυχτες

Link to comment
Share on other sites

διαβασα διαβασα και δεν εχω καταλαβει τελιακ τι θελουμε να ξεκουμπιστει ο μελισσανιδης να τα κανουμε μονοι μας?

 

να ξεκουμπιστουν ολοι γυρο απο τον μλισσανιδη και να ερθουν αλλοι?

 

να ξεκουμπιστουν μονο οι παιχτες και οχι ο προπονητης?

 

ας το παρουμε χαμπαρι αυτος ειναι ο μελισσανιδης αυτους εχει βαλει καλως κακως η το δεχεσε η οχι και δεν ασχολεισε

 

το 70% του κοσμου ασχολειτε φετος επειδη ειναι μπροστα ο μελισσανιδης αλλιως θα ειχες διοικηση τον αγγελιδη η τον ανατολ

 

δεν σας αρεσει με γεια σας και χαρα σας δικαιωμα σας αφου σας αρρωσταινει κοψτε το.

 

Βασικα μας έχουν σπάσει τα νεύρα που δεν μπορούμε να τρέξουμε τον χρονο μερικούς μήνες μπροστά

Link to comment
Share on other sites

Βασικα μας έχουν σπάσει τα νεύρα που δεν μπορούμε να τρέξουμε τον χρονο μερικούς μήνες μπροστά

 

αυτη η κολοχρονια ειναι να περασει...του χρονου θα εχουμε το μπασκετακι α1 να ψιλοξεκαβλωνουμε και θα μετραμε αντιστροφα στη μπαλλα..μερα που περναει δε θα ξαναπερναει...αμα σηκωνεται και κανας ναος...

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
διαβασα διαβασα και δεν εχω καταλαβει τελιακ τι θελουμε να ξεκουμπιστει ο μελισσανιδης να τα κανουμε μονοι μας?

 

να ξεκουμπιστουν ολοι γυρο απο τον μλισσανιδη και να ερθουν αλλοι?

 

να ξεκουμπιστουν μονο οι παιχτες και οχι ο προπονητης?

 

ας το παρουμε χαμπαρι αυτος ειναι ο μελισσανιδης αυτους εχει βαλει καλως κακως η το δεχεσε η οχι και δεν ασχολεισε

 

το 70% του κοσμου ασχολειτε φετος επειδη ειναι μπροστα ο μελισσανιδης αλλιως θα ειχες διοικηση τον αγγελιδη η τον ανατολ

 

δεν σας αρεσει με γεια σας και χαρα σας δικαιωμα σας αφου σας αρρωσταινει κοψτε το.

 

Εμενα με ενοχλει οταν βλεπω ασυλια και πρωσοπολατρεια σε λαθος κινησεις και κουκουλωμα με ΜΗ κριτικη σε καποιον που εδωσε απλα ελπιδα στον λαο της ΑΕΚ και τιποτα αλλο μεχρι στιγμης.

Απο εκει και περα εγω το λεω ξεκαθαρα οτι θελω να φυγει ο Δελλας ΕΧΘΕΣ γιατι δεν κανει να προπονει οχι την ΑΕΚ στην Γ αλλα ουτε την Πετρομαγουλα στην Ω τοπικου !

Να φυγουν το καλοκαιρι οι ΜΗ ποδοσφαιριστες και να παρει ποδοσφαιριστες ανταξιους της ΑΕΚ και της φημης που λεει οτι εχει σαν προεδρος και χεστηκα αν ειναι Β Εθνικη θελω μονο νικες και μπαλλαρα ν α κοψει τον λαιμο του αλλιως ας μην αναλαμβανε προεδρο θελαμε οχι κατασκευαστη και αρχιτεκτονα γηπεδου ουτε διαμεσολαβητη μεταξυ κυβερνησης( χαχα εδω γελαμε αν βγει ο Συριζα )

Να φυγουν Ντουσαν Στρατος και οποιοςδηποτε ΑΣΧΕΤΟΣ που επειδη επαιξε καποτε μπαλλα στην Αεκ αυτο δεν τον κανει και εππαγγγελματια να κανει πειραματα στην κασιδα μας !

Ποτε θα γινουν ολα αυτα το καλοκαιρι που ΘΑ ειμαστε στην Α η ΟΤΑΝ ειναι ετοιμο το γηπεδο?

 

Περναμε κανενα ειδος ΤΙΜΩΡΙΑΣ που λεει οτι 2 χρονια θα βλεπουμε φολα μπαλλα θα ξεφτιλιζομαστε απο Ταβερνες και δεν θα ξοδεψει λεφτα για κανονικους ποδοσφαιριστες?

Για μενα Απετυχαν φετος και δεν θελω να τους δοκιμασω και του χρονου που θα ειναι 100 φορες δυσκολοτερα τα πραγματα ! ΝΑ φερει κανονικο προπονητη κανονικο τεχνικο διευθυντη κανονικους παραγοντες και οχι την παρεα του και οποιος συμπαθει λες και η ΑΕΚ ειναι κανενα καφενειο που παυρνει ο καφετζης τους φιλους του να κανει ομαδα .

Αρκετα η Ξεφτιλα που παιζουμε στην Γ αρκετα η ξεφτιλα που αποκλειστηκαμε απο το αστειο κυπελο της Γ αρκετα η ξεφτιλα που χανουμε απο ταβερνες της Γ αρκετα η ξεφτιλα που περναει αυτη η ομαδα και ο λαος της.

Α Ρ Κ Ε Τ Α

Ποδοσφαιρικη ομαδα ειναι ουτε λογιστικο ουτε αρχιτεκτονικο γραφειο ουτε γραφειο δημοσιων σχεσεων ουτε παραρτημα της κυβερνησης για να μας κανει χαρες ! Θελω να κερδιζει η ομαδα μου καθαρα με μπαλλαρα και με παιχταραδες και στην Α τοπικη κατηγορια δεν με ενδιαφερει να κοψει τον λαιμο του αφου ανελαβε !!!

Link to comment
Share on other sites

O kosmos deixnei anoxi mono kai mono g to gipedo.k xero polu kosmo pou einai etsi.k kaka ta psemata o monos pou pisteuo oti mporei na to kanei einai o melisan.an den tha arxisoun ta paratragouda

Link to comment
Share on other sites

στο ξαναγραφψ και εγω θελω να ριχνω μονο 10αρες και να παιζω μπαλαρα

 

αλλα το αφεντικο αυτους θελει μεχρι να αποφασισει οτι θα θελει καποιους αλλους

 

επειδη εναλλακτικη δεν υπαρχει γινεται υπομονη μεχρι να δουμε που θα βγαλει το γηπεδικο.

 

και για να στο πω γιατι δεν λες να το καταλαβεις

 

ΟΧΙ ΔΕΝ ΘΑ ΞΟΔΕΨΕΙ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΡΙΧΝΟΥΜΕ 10ΑΡΕΣ και να μην μας πιανουν τα νευρα η τα γελια καθε βδομαδα

 

νομζιω οτι αυτο εχει γινει σαφες μεχρι σημερα οτι δεν θα ξοδεψει ουτε ευρω παραπανω για να πετυχει αυτο που θεωρειται το μινιμουμ (δηλαδη 2 ανοδους σε 2 χρονια) ολα τα αλλα ειναι για να περνουν κλικ οι αρδ και να γραφει η ωρα.

 

ολοι ελπιζουν να γινει το γηπεδο αν δεν γινει απλα θα βρεθει η ΑΕΚ να παιζει με 2,000 νοματαιους καθε αγωνιστικη.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως Χαμπο αυτο το "μέχρι να βγει ο ΣΥΡΙΖΑ" πολύ το ακούω, άλλα βλέπω πως η ΑΥΓΉ του ΣΥΡΙΖΑ μια χαρά τα παίρνει από τον ΟΠΑΠ. Λογικα αν έρθει ο ΣΥΡΙΖΑ θα κυνηγήσει τον Μελισσανίδη όσο κυνήγησε η ΝΔ του Καραμανλή τον Κόκκαλη...

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

ammd το εχω καταλαβει ρε συ και αυτο ειναι που με ενοχλει. Δεν διαφωνω σε αυτα που λες !

Απλα εγω ΔΕΝ ΔΕΧΟΜΑΙ να παιζει με την ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΟΥ κανενας Μελλισανιδης και χωρις να λεω να σηκωθει να φυγει θα κανω κριτικη οσο η ομαδα χανει απο ταβερνες και οσο οι κινησεις ειναι αυτες που γραφεις απο πανω.

Οταν και ΑΝ κανει γηπεδο και οταν και ΑΝ ανεβει στην Α και οταν και ΑΝ φερει παιχταραδες θα το ΒΟΥΛΩΣΩ !

Δεν μπορω να καταλαβω γιατι πρεπει να δεχομαι οτι μαλακια και να κανει χωρις να την συζηταμε και να γκρινιαζουμε? Ουτε τον δειραμε ουτε τον γιουχαραμε ουτε τιποτα ! Εδω μεσα τα λεμε μεταξυ μας και νομιζω ειναι καλυτα απο το να μεταφερθουν αυτα τα νευρα σε αυτους εκει περα.

Απο εκει και περα πιστευω οτι αν δεν υπηρχε το γηπεδο απο πανω απο τα κεφαλια μας μεσα στο συννεφακι θα ειχαμε παρατραγουδα που δεν εχει ξαναδει κανεις στην Ελλαδα......!

Υπομονη λοιπον το δεχομαι και σκαω για το καλο της Ομαδας εκει που πρεπει αλλα εδω μεσα ας μιλαμε ελευθερα και ανοιχτα ρε συ !

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
Πάντως Χαμπο αυτο το "μέχρι να βγει ο ΣΥΡΙΖΑ" πολύ το ακούω, άλλα βλέπω πως η ΑΥΓΉ του ΣΥΡΙΖΑ μια χαρά τα παίρνει από τον ΟΠΑΠ. Λογικα αν έρθει ο ΣΥΡΙΖΑ θα κυνηγήσει τον Μελισσανίδη όσο κυνήγησε η ΝΔ του Καραμανλή τον Κόκκαλη...

 

Δεν εχεις αδικο για την ΑΥΓΗ απλα η ΑΥΓΗ δεν ανηκει στον Συριζα εκτος και αν τα ΝΕΑ και το ΕΘΝΟΣ ανηκουν στο ΠΑΣΟΚ....απο την αλλη καταλαβαινω τι λες και το σκεπτικο σου αλλα το οτι μπορει να βγει ο Συριζα το εβαλα για την αποψη οτι ειναι φιλαρακι του Σαμαρα ( μια μερα θα οριεται οτι δεν ειχε καμμια σχεση μαζι του στο εγγυουμαι αυτο ) και οτι τρεχουν θεματα γηπεδου κτλ με τις γνωριμιες του κτλ κτλ ...!

Ρε παιδια το μελλον της ομαδας μας δεν πρεπει να βασιστει σε κανεναν Σαμαρα Μελισσανιδη κτλ ....το μελλον της ομαδας ειναι το ΓΗΠΕΔΟ και ο λαος της και κανενας αλλος !

Ενας Μελισσανιδης χωρις πελατες στον ΟΠΑΠ χωρις αυτοκινητα να πουλαει καυσιμα και χωρις λαο της ΑΕΚ ειναι ενα ΤΙΠΟΤΑ .

Ενα γηπεδακι στην ΝΦ θελουμε ακομα και με ξυλινες εξεδρες και χωρις οροφη να το γεμιζουμε καθε κυριακη και τελος !! Τα θπολοιπα μετα θα ερθουν αν δεν γινουν μαλακιες οπως παντα και λαμογιες !!

Τωρα η Ο σαμαρας η ο Τσιπρας χεστηκα πραγματικα και δεν συνδεω την ομαδα μου με την πολιτικη και την εκαστοτε εξουσια ! Αυτα ειναι παπαριες και οπως λες οτι μπορει να του κλασει τα @@ ο τσιπρας οπως του κοκκαλη ετσι μπορει να τον χωσει και φυλακη οπως μπηκε παλια και αυτος και προεδροι του μπαογκ ..... και σορρυ αλλα ο Μελ δεν ειναι κοκκαλης Ακομα....παει να γινει με τον ΟΠΑΠ αλλα ακομα δεν εχει ιντρακομ και ziemens....

Link to comment
Share on other sites

γιατι δυστυχως δεν εχουμε εναλλακτικη

 

οχι για την ομαδα γιατι οπως ειπε ο σεφι ο καθενας με 0 χρεη θα ανεβαινε αβαδιστα απο την Γ

 

αλλα για το γηπεδο, αφου θελουμε το ρημαδι το γηπεδο δεν εχουμε εναλλακτικη εκτος αν ξερει κανεις αλλος αλλον τροπο να χτισει το γηπεδο.

Link to comment
Share on other sites

Ε και πιο παλιά ο Σαμαράς ήταν κολλητός του Κόκκαλη! Δεν νομίζω πως οι επιχειρηματίες είναι κολλητοί των πολιτικών άλλα το αντίθετο συμβαίνει

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
γιατι δυστυχως δεν εχουμε εναλλακτικη

 

οχι για την ομαδα γιατι οπως ειπε ο σεφι ο καθενας με 0 χρεη θα ανεβαινε αβαδιστα απο την Γ

 

αλλα για το γηπεδο, αφου θελουμε το ρημαδι το γηπεδο δεν εχουμε εναλλακτικη εκτος αν ξερει κανεις αλλος αλλον τροπο να χτισει το γηπεδο.

 

Οχι δυστηχως δεν υπαρχει τροπος σε αυτο το σαπιο συστημα καποιος απλος θνητος να χτισει γηπεδο ! Δεν θα τον αφησουν αν δεν ταισει λαδωσει βρωμισει κοσμο και κοσμακη....ειναι γνωστα αυτα αδερφε γιαυτο ξαναλεω κλεινουμε τα ματια και κανουμε τους μαλακες μηπως γινει και μετα θα τα πουμε.....!

Που μας καταντησαν παντως ε? Την πιο περηφανη ομαδα να παρακαλαμε διαπλεκομενους και κυβερνησεις για ενα γηπεδο στο δικο μας οικοπεδο....

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
Ε και πιο παλιά ο Σαμαράς ήταν κολλητός του Κόκκαλη! Δεν νομίζω πως οι επιχειρηματίες είναι κολλητοί των πολιτικών άλλα το αντίθετο συμβαίνει

Συμφωνω απλα οταν οι πολιτικοι μπαινουν φυλακα βλεπε τσοχατζοπουλο παπαγεωργοπουλο δεν τους ηξερε κανεις....και κανεις δεν ειχε συνεργαστει μαζι τους....!!

Ε κατι τετοιο θα συμβει οταν τελειωσει η προδοσια της πατριδας μας μια μερα και τιμωρηθουν οι προδοτες.....για αυτο ας προσεχει λιγο τις αγκαλιτσες και τα φιλακια με τον Σαμαρα γιατι θα το μετανιωσει μια μερα και οι φωτογραφιες μενουν....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×