Jump to content

Κραϊόβα-ΑΕΚ (Γ' Προκρ. γύρος Europa League-1ος αγ.): 08/08, 19:15, CosmoteSport 1


parakmiakos
 Share

MVP-Κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

28 members have voted

  1. 1. M. V. P.

    • Μπάρκας
      0
    • Χουλτ
      0
    • Παουλίνιο
      0
    • Σβάρνας
      0
    • Βράνιες
      0
    • Σιμόες
      0
    • Σιμάο
      0
    • Βέρντε
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Ζεραλδες
      1
    • Κλωναρίδης
      0
    • Λιβάγια
      27
    • Ολιβέιρα
      0
    • Κρστισίτς
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Καρντόσο

    • Καλό
      3
    • Μέτριο
      14
    • Κακό
      5
    • Φυσιολογικό
      6
  3. 3. Βραβείο Σοϊλέδη

    • Μπάρκας
      0
    • Χουλτ
      2
    • Παουλίνιο
      0
    • Σβάρνας
      0
    • Βράνιες
      0
    • Σιμόες
      0
    • Σιμάο
      3
    • Βέρντε
      11
    • Μάνταλος
      2
    • Ζεράλδες
      3
    • Κλωναρίδης
      7
    • Λιβάγια
      0
    • Ολιβέιρα
      0
    • Κρστισίτς
      0


Recommended Posts

Τι καραγκιοζιλικι είναι αυτό με τις πασουλες στον Μπάρκα ρε πουστη μου

Link to comment
Share on other sites

Όσα έκανε ο Μάρκο σε 10 λεπτά δεν τα έκαναν όλοι άλλοι μαζί σε ένα ημίχρονο 

Link to comment
Share on other sites

Θέλει 20 δευτερόλεπτα για το ημίχρονο και αντι να στείλουν την μπάλα μπροστά κανουν πασούλες.

Link to comment
Share on other sites

Δεν τραβαει αυτο που θελει να παιξει ο καραφλας.Το ειπαμε μια το ειπαμε δυο το λεμε τρεις ε δεν ξερω τι θα γινει στο τελος.

Link to comment
Share on other sites

Just now, MikrosKaiAtropos said:

Δεν τραβαει αυτο που θελει να παιξει ο καραφλας.Το ειπαμε μια το ειπαμε δυο το λεμε τρεις ε δεν ξερω τι θα γινει στο τελος.

Θα χασεις το μετρημα.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα αυτη η Κραϊοβα ειναι καλη ομαδα και εμεις την εχουμε περιορισει ή ειναι μια ομαδα πολυ χαμηλου επιπεδου;Γιατι δεν μου φαινεται και ομαδα που μπορει να μας κανει την ζημια.

Το λεω επειδη διαβαζα οτι ειναι καλη ομαδα κτλ κτλ.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Giallonero said:

manolo-1.jpg

Είναι αμυντικογενής, τρελός, βολικός και ψυχάκιας, δεν μας κάνει λέμε

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Man Of Faith said:

Τελικα αυτη η Κραϊοβα ειναι καλη ομαδα και εμεις την εχουμε περιορισει ή ειναι μια ομαδα πολυ χαμηλου επιπεδου;Γιατι δεν μου φαινεται και ομαδα που μπορει να μας κανει την ζημια.

Το λεω επειδη διαβαζα οτι ειναι καλη ομαδα κτλ κτλ.

Αυτοί για να βάλουν γκολ θα πρέπει να κάνουμε μαλάκια και να τους το δώσουμε εμεις , από δική τους ενέργεια ούτε σε 10αγωνες . 

Link to comment
Share on other sites

Απορώ πως γίνεται να φαινόμαστε πιο κακοι ( ή ισοδύναμοι) απο αυτή την ομάδα. Μανταλε ουστ. Δεν είναι κόλλημα πώς να το κάνουμε. Δεν κάνει.

Link to comment
Share on other sites

Έχουν δύο σέντρες επικίνδυνες που αν είχαν καλό CF θα έγραφε.

Όταν η μπάλα πηγαίνει στο πλάι έχουμε θέμα.

 

Link to comment
Share on other sites

Τελειωνεις πανευκολα την προκριση απο σημερα. Το θεωρω εφικτο ενα σκορ τυπου 0-2. Πολυ κακοι οι Ρουμανοι δεν φοβιζουν με τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

1500 Ρουμανάκια με συνοδούς είναι μέσα στην Κραϊόβα τωρα. Έως 4.000 είναι τελικά το όριο από την ΟΥΕΦΑ  γενικά για παιδιά&γονείς σε κεκλεισμένων  . Δε ξέρω πως γίνεται η διαδικασία αλλά είναι μια καλή λύση για μας στη ρεβάνς αλλά και 29/08 με όποιον περάσει . 

Σπάρτα-Τραμπζοσπορ 57' στο 1-0 . 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, AG21 said:

Αυτοί για να βάλουν γκολ θα πρέπει να κάνουμε μαλάκια και να τους το δώσουμε εμεις , από δική τους ενέργεια ούτε σε 10αγωνες . 

Ναι ετσι το βλεπω κι εγω

Link to comment
Share on other sites

Just now, Stylianopoulos said:

1500 Ρουμανάκια με συνοδούς γονείς είναι μέσα στην Κραϊόβα τωρα. Έως 4.000 είναι το όριο από την ΟΥΕΦΑ  γενικά για παιδιά&γονείς σε κεκλεισμένων  . Δε ξέρω πως γίνεται η διαδικασία αλλά είναι μια καλή λύση για μας στη ρεβάνς αλλά και 29/08 με όποιον περάσει . 

Σπάρτα-Τραμπζοσπορ 57' στο 1-0 . 

Kαπου διαβασα οτι εμεις δεν μπορουμε να το κανουμε αυτο γιατι τα σχολεια ειναι κλειστα,στη Ρουμανια τα στρωνουν στο διαβασμα και το καλοκαιρι

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Stylianopoulos said:

1500 Ρουμανάκια με συνοδούς γονείς είναι μέσα στην Κραϊόβα τωρα. Έως 4.000 είναι τελικά το όριο από την ΟΥΕΦΑ  γενικά για παιδιά&γονείς σε κεκλεισμένων  . Δε ξέρω πως γίνεται η διαδικασία αλλά είναι μια καλή λύση για μας στη ρεβάνς αλλά και 29/08 με όποιον περάσει . 

Σπάρτα-Τραμπζοσπορ 57' στο 1-0 . 

Καλο θα ηταν αυτο να γινει στη Ριζουπολη. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Man Of Faith said:

Τελικα αυτη η Κραϊοβα ειναι καλη ομαδα και εμεις την εχουμε περιορισει ή ειναι μια ομαδα πολυ χαμηλου επιπεδου;Γιατι δεν μου φαινεται και ομαδα που μπορει να μας κανει την ζημια.

Το λεω επειδη διαβαζα οτι ειναι καλη ομαδα κτλ κτλ.

Εδώ είναι ένα ζήτημα θα έλεγα ψυχολογίας της ΑΕΚ. Βλέπεις τους άλλους πάνε παίζουν με τον Άγιαξ όλο μαγκιά. Δε λέω ότι κι αυτό είναι το ενδεδειγμένο, αλλά από το δικό μας το πουστριλικι χίλιες φορές. Θα φέρουμε κανα Χ σήμερα και θα διαβάσουμε για ήρωες που γράφτηκαν στην ιστορία του ποδοσφαίρου.

Στο μεταξύ είμαστε χαλαρά η χειρότερη ομάδα απ' όσες ελληνικές έχουν παίξει μέχρι σήμερα. Δεν υπάρχει τίποτε απολύτως θετικό.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς βάλανε τον Άρη γαμω τη Θεσσαλονίκη τους και δε θα δω το β μέρος 

Πάμε για το διπλό 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Hades said:

Δυστυχώς βάλανε τον Άρη γαμω τη Θεσσαλονίκη τους και δε θα δω το β μέρος 

Πάμε για το διπλό 

Δειξε τους τι θα πει «Hades» και ευχησου τους ολοψυχα καλη επιτυχια.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Hades said:

Δυστυχώς βάλανε τον Άρη γαμω τη Θεσσαλονίκη τους και δε θα δω το β μέρος 

Πάμε για το διπλό 

Ε δε θα χάσεις κ τίποτα

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, stavros 9-11 said:

Εδώ είναι ένα ζήτημα θα έλεγα ψυχολογίας της ΑΕΚ. Βλέπεις τους άλλους πάνε παίζουν με τον Άγιαξ όλο μαγκιά. Δε λέω ότι κι αυτό είναι το ενδεδειγμένο, αλλά από το δικό μας το πουστριλικι χίλιες φορές. Θα φέρουμε κανα Χ σήμερα και θα διαβάσουμε για ήρωες που γράφτηκαν στην ιστορία του ποδοσφαίρου.

Στο μεταξύ είμαστε χαλαρά η χειρότερη ομάδα απ' όσες ελληνικές έχουν παίξει μέχρι σήμερα. Δεν υπάρχει τίποτε απολύτως θετικό.

Καλα δεν ειδα και καμια μαγκια απο τους αλλους αλλα εχεις δικιο για μας.Σχεδον παντα ειχαμε αυτο το μπλαζε υφακι στα ευρωπαικα ματς, ειδικα τα εκτος εδρας ακομα και με υποδεεστερους αντιπαλους.Γι αυτο εχουμε φερει και ασχημα αποτελεσματα ασχετως αν προκριθηκαμε.Δεν ξερω αν μπορει να αλλαξει αυτο, το dna της ομαδας κουβαλαει πολλα ασχημα εκτος απο τα καλα, εχεις επισημανει κι εσυ μερικα.

Θετικο δεν βλεπω κι εγω σημερα ουτε περιμενω και τιποτα.Μονο την νικη αν κερδισουμε.Γενικα δεν ξερω αν μπορουμε να περιμενουμε πολλα θετικα φετος, κατι δεν μου κανει κλικ αν και ειναι νωρις και κινηθηκαμε αρκετα ορθολογικα φετος.

Μακαρι να διαψευστω και να σπασουμε τα κοντερ φετος.

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×