Jump to content

Recommended Posts

Ο κολλητός από Ιταλία και μαλακίες. Ακου τι γραφουν ρε τα μουναπανα και πληρωνονται κιολας. Βρήκαν τον κολλητό (!!) του και τον ρώτησαν και αυτός τους απάντησε ότι ο Καρέρα έχει παίξει 6 ματς εδώ και έχει διακαή πόθο την serie A. Το μουνί της μάνας σας. Το να σε βλέπει σαν σκαλοπάτι είναι λογικό εδώ ξέρω γω κάτι Κουτίνιο και κάτι Σουαρεζ βλέπαν κοτζάμ Λιβερπουλ ως σκαλοπάτι. Παρολα αυτα, πιστεύω ότι θέλει πρώτα να κάτσει και να δείξει έργο ο συγκεκριμένος. Ας τον καβλωσουμε εμεις μιας και ειναι και συναισθηματικος και βλεπουμε, ξεκινωντας απο αυριο.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Vargas21 said:

Αρχίσαμε τις μαλακίες 

Και φυσικά η Sporrime τελευταία πολλά αρθρακια για την ΑΕΚ με σκοπό το τρύπημα. 

 Ο Μάσιμο Καρέρα, πάντως, συνεχίζει να εμφανίζεται φειδωλός αναφορικά με τις προθέσεις του για τον Μάιο και μετά! Δύσκολα του παίρνεις λέξη μα ο «κολλητός» του από Ιταλία που τον επισκέφθηκε και πρόσφατα πάντα λέει πως το μαράζι του είναι ένας πάγκος στην Serie A. Ο νοών νοείτω...(SPORTIME)

Φίλε vargas θα σου έλεγα να μην αγχώνεσαι. Ο πρόεδρος όποιον θέλει τον κρατάει. 

Link to comment
Share on other sites

Τρομερο ρεπορταζ.Και μενα μου ειπε μια ξαδερφη του Μαρτινς οτι το μαραζι του ειναι να προπονησει ομαδα της πρεμιερ λιγκ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ολοι οι προπονητες που εργαζονται στην Ελλαδα αν τους ερθει προταση απο κορυφαιο πρωταθλημα ξεκινανε το πακεταρισμα με το που κατεβασουν το ακουστικο.Ο Σιλβα ειχε παρατησει τον Βαγγελα τελη Ιουνιου πανω στην προετοιμασια.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Vagos21 said:

Φίλε vargas θα σου έλεγα να μην αγχώνεσαι. Ο πρόεδρος όποιον θέλει τον κρατάει. 

Φίλε Vagos δεν αγχώνομαι καθόλου. Μου κάνουν απλά εντύπωση ορισμένες φυλλάδες για το ταιμινγκ και τον σκοπό που βγάζουν αυτά που βγάζουν ειδικά με την ΑΕΚ 

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, MikrosKaiAtropos said:

Τρομερο ρεπορταζ.Και μενα μου ειπε μια ξαδερφη του Μαρτινς οτι το μαραζι του ειναι να προπονησει ομαδα της πρεμιερ λιγκ.

Καλή η ξαδέρφη;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vargas21 said:

Αρχίσαμε τις μαλακίες 

Και φυσικά η Sporrime τελευταία πολλά αρθρακια για την ΑΕΚ με σκοπό το τρύπημα. 

 Ο Μάσιμο Καρέρα, πάντως, συνεχίζει να εμφανίζεται φειδωλός αναφορικά με τις προθέσεις του για τον Μάιο και μετά! Δύσκολα του παίρνεις λέξη μα ο «κολλητός» του από Ιταλία που τον επισκέφθηκε και πρόσφατα πάντα λέει πως το μαράζι του είναι ένας πάγκος στην Serie A. Ο νοών νοείτω...(SPORTIME)

Ναι 1,5 χρονο ηταν ο Μασιμο εκτος ομαδων μπας και βρει προταση απο Ιταλια και πανω στο τριμηνο του στην ΑΕΚ σκοτωνεται η μιση Serie A ποια θα τον πρωτοπαρει. Οσο ετρεξε και η μιση La Liga για τον Μανολο που πηρε και Πρωταθλημα στο μεταξύ.

Λοιπον για να μαστε σοβαροι, αν ο Καρερα και ο καθε Καρερα εχει προταση απο ομαδα top πρωταθληματος εφυγε ακομα και συμβολαιο να εχει. Εδω εφυγε ο αλλος του ΠΑΟΚ το καλοκαιρι για Ελλαδα. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Hades said:

Εντάξει σαν σκαλοπάτι μας βλέπει. Έχει φιλοδοξίες δεν είναι απόλυτα κακό αυτό, επαγγελματίας είναι. Εμένα μου δείχνει ότι γουστάρει πάντως και όσο κάθεται στον πάγκο θα δίνει το 100% 

Αμα ειχε φιλοδοξιες οπως το εννοουν οι Ελληνες, οι Βαλκανιοι και γενικοτερα οι Λατινοι δεν θα πηγαινε βοηθος στην Μοσχα εχοντας κανει το αγροτικο του ως βοηθος στην Ιταλια σε τοπ επιπεδο. Επειδη προφανως ειναι συγκροτημενος ανθρωπος, γνωριζει πως αν θελει να παει Ιταλια και να στεριωσει θα πρεπει να δειξει εργο ΚΑΙ στην ΑΕΚ. 

Link to comment
Share on other sites

Εκλαμβανω την σημερινη κινηση με την αποκτηση Αραουχο, ως σημαδι οτι ο Μελ αρχισε να βαζει μυαλο και δεν θα κανει ταρζανιες στο θεμα του Μασιμο το καλοκαιρι.

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Man Of Faith said:

Εκλαμβανω την σημερινη κινηση με την αποκτηση Αραουχο, ως σημαδι οτι ο Μελ αρχισε να βαζει μυαλο και δεν θα κανει ταρζανιες στο θεμα του Μασιμο το καλοκαιρι.

Πιο πιθανο να ειναι σημαδι οτι αυριο πουλαει Ολιβειρα Λιβαγια και Μπαρκα

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, aris2168 said:

Πιο πιθανο να ειναι σημαδι οτι αυριο πουλαει Ολιβειρα Λιβαγια και Μπαρκα

Ακομα και αυτο προοδος ειναι για τον Μελ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Στο μυαλό του Μελ ?

Νομίζω τα δείγματα του είναι καλύτερα ακόμα και από το γκους και σαφώς από μανολο. 

Link to comment
Share on other sites

Αποκλειστική συνέντευξη ΑΕΚ, Παρασκευή 31/01.
Ο Μάσιμο Καρέρα μιλάει αποκλειστικά στον Γιώργο Βασιλείου για τις τελευταίες εξελίξεις με τον Ολιβέιρα αλλά και τη μεγάλη επιστροφή του Σέρχιο Αραούχο στον Δικέφαλο!

 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

«Δεν θέλω να βλέπω παίκτες να κατεβάζουν μούτρα όταν δεν μπαίνουν στην ενδεκάδα. Δεν θα ανεχτώ κάτι τέτοιο. Όποιος έχει τέτοια συμπεριφορά θα πηγαίνει στην κερκίδα. Εγώ όταν δεν έπαιζα πωρωνόμουν περισσότερο και προσπαθούσα να κερδίσω τη θέση μου. Θέλω να έχω παίκτες που είναι έτοιμοι να παίξουν στην ενδεκάδα. Να ξέρετε πως όλοι είσαστε ίσοι»

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Ρε πούστη έχει ήδη αρχίσει να γεννιέται φοβία μέσα μου ότι ο Καρέρα δεν ανανεώνει και επιστρέφει κάποιος -ίδης / -όγλου. Δεν μπορώ να ξεπεράσω το σοκ της μετάβασης. 

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, greg_voo said:

Ρε πούστη έχει ήδη αρχίσει να γεννιέται φοβία μέσα μου ότι ο Καρέρα δεν ανανεώνει και επιστρέφει κάποιος -ίδης / -όγλου. Δεν μπορώ να ξεπεράσω το σοκ της μετάβασης. 

Μιλογεβιτς

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ότι θα μείνει μέχρι το καλοκαίρι του  2021.

Για μετά δεν ξέρω. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Asvos21 said:

Στην χειρότερη να φέρουν πάλι Χιμένεθ ?

Σου εχει φερει πολλες φορες ο Μελισσανιδης καλοκαιρι σοβαρο προπονητη για να σου φερει και φετος;

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Bukowski said:

Σου εχει φερει πολλες φορες ο Μελισσανιδης καλοκαιρι σοβαρο προπονητη για να σου φερει και φετος;

Παντελιδης

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vargas21 said:

Παντελιδης

Απο Παντελιδηδες μονο Παντελος τιποτα αλλο.

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unfeatured this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×