Jump to content

Recommended Posts

Ηρθε προπονητής που δε μας πουλάει οπαδιλικι όπως ο Πογετ που χειροκροτουσε το πέταλο ή ο Χιμένεθ που είχε κι αυτός τη δόση του και φοβόμαστε. Νομίζω είναι φως φανάρι, ο τύπος απλά είναι επαγγελματίας χωρίς να λέει πόσο γαμαει ο δικέφαλος και νομίζουμε ότι θα φύγει αύριο. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mporat said:

Ηρθε προπονητής που δε μας πουλάει οπαδιλικι όπως ο Πογετ που χειροκροτουσε το πέταλο ή ο Χιμένεθ που είχε κι αυτός τη δόση του και φοβόμαστε. Νομίζω είναι φως φανάρι, ο τύπος απλά είναι επαγγελματίας χωρίς να λέει πόσο γαμαει ο δικέφαλος και νομίζουμε ότι θα φύγει αύριο. 

Μια χαρα οπαδιλικια πουλαει και ο Καρερα γενικα απλα δεν ξερει αν θα ναι εδω σε 4 μηνες οποτε λογικο να εστιαζει αποκλειστικα και μονο στην δουλεια του. Αν μεινει θα δουμε αλλα πραγματα του χρονου.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, greg_voo said:

Ρε πούστη έχει ήδη αρχίσει να γεννιέται φοβία μέσα μου ότι ο Καρέρα δεν ανανεώνει ..δε μπορώ να ξεπεράσω το σόκ.

1)Σου λεω δε μπορωωω σου λεω δε μπορωωωωώ δε μπορώ δε μπορώ   ΑΕΚαρα απο σενα να απεξαρτηθώ..

2)Το έχω πάθει και γω ρε μλκ αυτό παλιότερα προ 25ετιας θα ήταν, είχα φοβία οτι δε θα ανανεωθεί η σύμβαση μου με μια Χριστίνα απο πλατεία Σκατζουράκη. Είχε γίνει φάση καλοκαίρι στην Πάρο για πολλές μέρες τιναζαμε τις περούκες μας οπου στεκόμασταν και οπου βρισκόμεθα,εκείνη συνέχισε μετά διακοπές Ίο εγώ παρέμεινα στο νησί . Καταλαβαίνεις τώρα..

Τότε δεν είχαμε και κινητά αγόραζα τηλεκαρτες και πήγαινα στις μαλακίες αυτές του Κόκκαλη τους θαλάμους περιμένοντας πίσω απο Αλβανούς που θέλαν να παρουν τους δικούς τους στο Ελμπασάν.

Τεσπα χωρις πολλά λόγια γιατί πήγε 1.15 η ώρα,πέρασα ενα 20ημερο οπως εσυ με Καρέρα μέχρι να γυρίσουμε Αθήνα αμφότεροι και να δω τι θα παιχθεί τελικά με το μωρό .

Σε καταλαβαίνω εισαι σε τρομερή τσίτα φίλε.

 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω ότι πουλάει οπαδιλικι ο Μασσιμο, απλά έχει ταυτιστεί συχνά με τις ομάδες στις οποίες βρέθηκε. Μακάρι μια μέρα να ταυτιστεί και με την ΑΕΚ. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Stylianopoulos said:

2)Το έχω πάθει και γω ρε μλκ αυτό παλιότερα προ 25ετιας θα ήταν, είχα φοβία οτι δε θα ανανεωθεί η σύμβαση μου με μια Χριστίνα απο πλατεία Σκατζουράκη. Είχε γίνει φάση καλοκαίρι στην Πάρο για πολλές μέρες τιναζαμε τις περούκες μας οπου στεκόμασταν και οπου βρισκόμεθα,εκείνη συνέχισε μετά διακοπές Ίο εγώ παρέμεινα στο νησί . Καταλαβαίνεις τώρα..

Τότε δεν είχαμε και κινητά αγόραζα τηλεκαρτες και πήγαινα στις μαλακίες αυτές του Κόκκαλη τους θαλάμους περιμένοντας πίσω απο Αλβανούς που θέλαν να παρουν τους δικούς τους στο Ελμπασάν.

Τεσπα χωρις πολλά λόγια γιατί πήγε 1.15 η ώρα,πέρασα ενα 20ημερο οπως εσυ με Καρέρα μέχρι να γυρίσουμε Αθήνα αμφότεροι και να δω τι θα παιχθεί τελικά με το μωρό .

Σε καταλαβαίνω εισαι σε τρομερή τσίτα φίλε.

Με νιώθεις.. 

Όντως με τον κόουτς και τα @@ που επιδεικνύει στη διαχείριση της ομάδας, σε συνδυασμό με σοβαρές και μετρημένες δηλώσεις... ήρθε να προστεθεί το λατίνο συναίσθημα από τα Κανάρια... 

προκρίσεις σε μπάσκετ, χάντμπολ....

ε, τι πιο κοντά στον έρωτα... 

:wub:

τι παίχτηκε με το μωρό τελικά??

 

23 minutes ago, Bukowski said:

Μια χαρα οπαδιλικια πουλαει και ο Καρερα γενικα απλα δεν ξερει αν θα ναι εδω σε 4 μηνες οποτε λογικο να εστιαζει αποκλειστικα και μονο στην δουλεια του. Αν μεινει θα δουμε αλλα πραγματα του χρονου.

Εντάξει, μετά από όσα έχουμε δει με τον πάγκο μας, μετά από ένα χρόνο κανονικότητας θα πάθουμε στέρηση, ας βγάλει κανά χούι κι αυτός. Ας τον έχουμε όμως εδώ ως τότες. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Δεν νομίζω ότι πουλάει οπαδιλικι ο Μασσιμο, απλά έχει ταυτιστεί συχνά με τις ομάδες στις οποίες βρέθηκε. Μακάρι μια μέρα να ταυτιστεί και με την ΑΕΚ. 

Καλα δεν τα βιντεο με Σπαρτακ

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Stylianopoulos said:

1)Σου λεω δε μπορωωω σου λεω δε μπορωωωωώ δε μπορώ δε μπορώ   ΑΕΚαρα απο σενα να απεξαρτηθώ..

2)Το έχω πάθει και γω ρε μλκ αυτό παλιότερα προ 25ετιας θα ήταν, είχα φοβία οτι δε θα ανανεωθεί η σύμβαση μου με μια Χριστίνα απο πλατεία Σκατζουράκη. Είχε γίνει φάση καλοκαίρι στην Πάρο για πολλές μέρες τιναζαμε τις περούκες μας οπου στεκόμασταν και οπου βρισκόμεθα,εκείνη συνέχισε μετά διακοπές Ίο εγώ παρέμεινα στο νησί . Καταλαβαίνεις τώρα..

Τότε δεν είχαμε και κινητά αγόραζα τηλεκαρτες και πήγαινα στις μαλακίες αυτές του Κόκκαλη τους θαλάμους περιμένοντας πίσω απο Αλβανούς που θέλαν να παρουν τους δικούς τους στο Ελμπασάν.

Τεσπα χωρις πολλά λόγια γιατί πήγε 1.15 η ώρα,πέρασα ενα 20ημερο οπως εσυ με Καρέρα μέχρι να γυρίσουμε Αθήνα αμφότεροι και να δω τι θα παιχθεί τελικά με το μωρό .

Σε καταλαβαίνω εισαι σε τρομερή τσίτα φίλε.

 

Αχ αυτή η πλατεία Σκατζουράκη...

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

ανανεωστε το συμβολαιο στον ανθρωπο σημερα το βραδυ να τελειωνουμε απο θεμα προπονητη

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μήτσο κράτα τον και τα καλοκαιρια, με τετοια ΠΟΥΤΣΑ, βάλτον και για βυθόμετρο στα καραβια σου.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, gybe21 said:

Μάσιμο διάβασε την βαζελα γιατί αυτοί τρέχουν.

με οποιον παιζουμε ξερουμε πλεον οτι ο δικος μας θα εχει διαβασει πολυ καλα τον αντιπαλο

θα κλειδωσει το κεντρο με τον Σερβο, τον Πολωνο και τον Μανταλο και θα παρει σβηστα το παιχνιδι με Αραουχο Λιβαγια Ολιβειρα μπροστα

Link to comment
Share on other sites

Αρχιζουμε και παιρνουμε ιδεα γιατι στη Σπαρτακ λατρεύτηκε.

Μητσο κρατα τον και του χρονου θα βλεπουμε ομαδα να την πιεις στο ποτηρι. 

Link to comment
Share on other sites

Ενημερωτικα ο Καρερα ειπε σε εμας ναι αλλα σε παοκ οχι. Αυτο κατι λεει για τα δυο κλαμπς.

Επισης θα ειχε ενδιαφερον να βρει καποιος ποσοι διαφορετικοι παιχτες εχουν σκοραρει επι ημερων του.

Link to comment
Share on other sites

Στα playoff θα δουμε ψηγματα πρωταθληματικης ΑΕΚ, καλυτερης απο 18

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Στα playoff θα δουμε ψηγματα πρωταθληματικης ΑΕΚ, καλυτερης απο 18

Για αρχη πρεπει να κερδισουμε τον βαζελο στο μεταξυ μας να παμε την δοαφορα στο +7 απο τον τεταρτο και μετα να τα δωσουμε ολα για δευτερη θεση. Οχι επειδη θα μπουμε CL αλλα γιατι ειναι καλο το καλοκαιρι να εχουμε διπλη ευκαιρια για ομιλους EL.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Bukowski said:

Ενημερωτικα ο Καρερα ειπε σε εμας ναι αλλα σε παοκ οχι. Αυτο κατι λεει για τα δυο κλαμπς.

Επισης θα ειχε ενδιαφερον να βρει καποιος ποσοι διαφορετικοι παιχτες εχουν σκοραρει επι ημερων του.

Στο πρωταθλημα 11 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vargas21 said:

Στο πρωταθλημα 11 

Αυτο απο μονο του κατι λεει. Σημερα ειδαμε σεντρα απο χαφ κεφαλια-γκολ απο το αλλο χαφ και 0-1. Μεγαλη υποθεση.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Για αρχη πρεπει να κερδισουμε τον βαζελο στο μεταξυ μας να παμε την δοαφορα στο +7 απο τον τεταρτο και μετα να τα δωσουμε ολα για δευτερη θεση. Οχι επειδη θα μπουμε CL αλλα γιατι ειναι καλο το καλοκαιρι να εχουμε διπλη ευκαιρια για ομιλους EL.

ο βαζελος δε δεν μας ταιριαζει καθολου αγωνιστικα και τον πετυχαινουμε ανεστημενο

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

ο βαζελος δε δεν μας ταιριαζει καθολου αγωνιστικα και τον πετυχαινουμε ανεστημενο

Εμεις τον αναστησαμε εκεινο το υπεροχο βραδυ που αντι να τον διασυρεις εχασες κιολας

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

ο βαζελος δε δεν μας ταιριαζει καθολου αγωνιστικα και τον πετυχαινουμε ανεστημενο

Δεν βγάζουν 3 συνεχόμενα παιχνίδια υψηλής έντασης σε μια βδομάδα. Και πρώτος τους στόχος είναι το κύπελλο.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, 1989 generation said:

Δεν βγάζουν 3 συνεχόμενα παιχνίδια υψηλής έντασης σε μια βδομάδα. Και πρώτος τους στόχος είναι το κύπελλο.

Και ο δικος μας ?

Link to comment
Share on other sites

Just now, 1989 generation said:

Δεν βγάζουν 3 συνεχόμενα παιχνίδια υψηλής έντασης σε μια βδομάδα. Και πρώτος τους στόχος είναι το κύπελλο.

Εχουν πολυ καλα τρεξιματα, θεωρω τα βγαζουν.

Επισης εχουν καλυτερο κεντρο, γρηγορους παιχτες στην επιεση και καλο τρανζιτιον.

Θεωρω θα ναι δυσκολο, θα δειξει

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vargas21 said:

Και ο δικος μας ?

Σωστά. Αλλά εμείς παίζουμε στο Αγρίνιο με τους τελευταίους που δε θα ασχοληθούν καθόλου γιατί καίγονται, όχι στην Τούμπα με τον ΠΑΟΚ. Και έχουμε και καλύτερη ποιότητα από αυτούς, μην τρελαθούμε κιόλας..

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unfeatured this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×