Jump to content

Γήπεδο στη Νέα Φιλαδέλφεια - Vol. VIII


Recommended Posts

Καλύτερα 30000 θέσεις  και τοποθετημένα τα καθίσματα  όπως πρέπει αντί για πολύ πυκνά για να βγουν 31 η 32 χιλιάδες θέσεις και βλαστημαμε κάθε Κυριακή με την ασφυξία που θα παθαινουμε.  Το θέμα είναι να κάθεσαι σαν άνθρωπος όχι σα παστωμενο γίδι για να λένε κάποιοι σα παιδάκια έχω την έχω 31 πόντους εγώ την έχω 33 πόντους ( τη Φιλαδέλφεια) 

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, luckyluck said:

Καλύτερα 30000 θέσεις  και τοποθετημένα τα καθίσματα  όπως πρέπει αντί για πολύ πυκνά για να βγουν 31 η 32 χιλιάδες θέσεις και βλαστημαμε κάθε Κυριακή με την ασφυξία που θα παθαινουμε.  Το θέμα είναι να κάθεσαι σαν άνθρωπος όχι σα παστωμενο γίδι για να λένε κάποιοι σα παιδάκια έχω την έχω 31 πόντους εγώ την έχω 33 πόντους ( τη Φιλαδέλφεια) 

2K περισσότερα καρεκλάκια, με 30€/τικέτο μ.ο. (και λίγα λέω) και 5 sold out την χρονιά = 300K τον χρόνο. Καθόλου λίγα. Δεν έχει σχέση η εμμονή με την χωρητικότητα με την πόσο την έχουμε. Που παίζει ρόλο κι αυτό στο ποδόσφαιρό, αλλά άλλη κουβέντα.

Επίσης δεν ξέρω τι σημαίνει το πυκνά και αραιά, μπορείς να φέρεις παράδειγμα από συγκεκριμένο γήπεδο; Εγώ παντού πυκνά τα βλέπω στην Ευρώπη, αλλά μπάλα είναι όχι θέατρο.

Link to comment
Share on other sites

Καρεκλάκια προδιαγραφών Νεα Χαλκιδώνα Αρένα, λοιπόν. Λογικό, γιατί όταν διακονεύεις στην Περιφέρεια δεν μπορείς να έχεις και απαιτήσεις για ποιότητα.  θα μπορούσε να  μη βάλει και καθόλου και να μοιράζει αφρολέξ. Περισσότεροι τζαμπατζήδες θα χωρέσουν. Αν ήταν θέμα απλής αριθμητικής θα το είχαμε λύσει το θέμα. Πόσο κοστίζει ένα δείπνο στο ΝΙΚΚΕΙ; Πόσα σουβλκάκια αγοράζω με τα ίδια χρήματα από το οβελιστήριο της γειτονιάς; Πόσα τζιράρει το ένα μαγαζί και πόσα το άλλο;

Link to comment
Share on other sites

Όσα πιο πολλά καρεκλακια τόσο το καλύτερο και ας κάνουν δίαιτα όσοι δεν χωράνε η να πληρώνουν δύο καρεκλακια. 

Link to comment
Share on other sites

Guest fighter21

Μακάρι να είναι έτοιμο τον Σεπτέμβριο του 21 αλλά δεν δίνω πλέον βάση σε τέτοιες εκτιμήσεις γιατί έχουν πέσει όλες έξω. Να θυμίσω πως μας έλεγαν κάποτε ότι το γήπεδο αν δεν προκύψουν προβλήματα απο την στιγμή που θα εκδοθεί η οικοδομική άδεια θα είναι έτοιμο σε 1,5 χρόνο.

Link to comment
Share on other sites

Αξία θα έχει μόνο αν έχουμε πρόοδο με το κορονοιό μέχρι τότε αλλιώς καλύτερα να πάει πιο πίσω . 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×