Jump to content

Γήπεδο στη Νέα Φιλαδέλφεια - Vol. VIII


Recommended Posts

Αν υπολογίσουμε ότι κάθε σειρά είναι 900-950 καθίσματα μέσο όρο και κάτω 20 ( αντι 15) πάνω 15 σειρές ( αντί 14 ) και με 29 σειρές έβγαινε οριακά πάνω απο 30.000 τότε ίσως πάμε και για στάνταρ 32.000-33.000+ . 

Εγώ τις σειρές ( 29) της είχα μετρήσει απο τα αρχικά σχέδια της ΠΑΕ που έδειχνα τα κερακλάκια και απο ότι θυμάμαι είχαμε συζητήσει και εδώ . 

όσο για τα επιπλέων καθίσματα άνετα μπορεί να τα είχε παραγγείλει μαζί με αυτά για τα σπάτα ( απο τον ίδιο )  εκτός περιφέρειας . 

Link to comment
Share on other sites

Η κλίση τοποθέτησης των καθισμάτων που βρίσκονται πάνω από την μπούκα είναι διαφορετική σε σχέση με την κλίση των υπολοιπων καθισμάτων της ίδιας θύρας.

Am I missing something?

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, nikos said:

Δεν τρελαίνομαι, αλλά δεν με χαλάει κι όλας, δεν είναι και κάτι μόνιμο οπότε μικρό το κακό.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, nikos said:

δεν το βρίσκω άσχημο. είναι παιχτες που το αξίζουν και που πραγματικά χαίρεσαι που θα το χαρούν όταν γίνει. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, agelos said:

Η κλίση τοποθέτησης των καθισμάτων που βρίσκονται πάνω από την μπούκα είναι διαφορετική σε σχέση με την κλίση των υπολοιπων καθισμάτων της ίδιας θύρας.

Am I missing something?

Αν εννοεις την γωνια τοποθετησης, ειναι διαφορετικη γτ η φωτο ειναι απο θυρα σε γωνια του γηπεδου.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, nikos said:

Βασικα για ολα αυτα θα μπορουσε να ρωταει και τον κοσμο ηλεκτρονικα (συγκεκριμενα τους κατοχους διαρκειας της τελευταιας 5ετιας). Δεν καταλαβαινω το πως και γιατι κανει του κεφαλιου του.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, agelos said:

Η κλίση τοποθέτησης των καθισμάτων που βρίσκονται πάνω από την μπούκα είναι διαφορετική σε σχέση με την κλίση των υπολοιπων καθισμάτων της ίδιας θύρας.

Am I missing something?

Νομίζω ότι το έχω παρατηρήσει σε όλες τις θύρες. Δεν είναι ωραίο. Δεν ξέρω πώς αποφάσισαν να το κάνουν αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Μηπως δεν σας αρεσει επειδη δεν εχει μπει του Ντουσκο ακομη; Λογικα περιμενει το αλογο κατα παραγγελια.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Bukowski said:

Βασικα για ολα αυτα θα μπορουσε να ρωταει και τον κοσμο ηλεκτρονικα (συγκεκριμενα τους κατοχους διαρκειας της τελευταιας 5ετιας). Δεν καταλαβαινω το πως και γιατι κανει του κεφαλιου του.

Καλά ο κόσμος θα ψήφιζε κανά πυλώνα Ντούσαν οπότε άστο καλύτερα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AlexKR21 said:

Καλά ο κόσμος θα ψήφιζε κανά πυλώνα Ντούσαν οπότε άστο καλύτερα

Αμα ψηφιζε Ντουσαν ο κοσμος, ας εμπαινε και ο Ντουσαν. Σοβαρα το λεω.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Bukowski said:

Αμα ψηφιζε Ντουσαν ο κοσμος, ας εμπαινε και ο Ντουσαν. Σοβαρα το λεω.

Δεν θα ταίριαζε το... πράσινο με το υπόλοιπο γήπεδο. Καλύτερα οι 4 που έβαλε από μόνος του.

Link to comment
Share on other sites

δεν παμε να φτιαξουμε νεους οπαδους .παμε να κλεψουμε τους 60φευφα των αλλων ομαδων 

Link to comment
Share on other sites

Προτείνω να αλλάζει κάθε φορά, να έχει και τύπου κουίζ να ψαρώνει ο κοσμος, πχ τετράδα Μηλοπουλος, Βολονακης, Δρακοπουλος, Τερι Μπαταλης.

Να μην το βρίσκουν ούτε οι τοπικ σταρτερς της ονοματοδοσιας των ΠκΟ.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, bitter3011 said:

δεν παμε να φτιαξουμε νεους οπαδους .παμε να κλεψουμε τους 60φευφα των αλλων ομαδων 

Στοχευει σε αυτούς που έχουν αγοραστική δύναμη ο τίγρης.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα έβαζα διαφημίσεις η projector / videowall που να παίζει διαφορά από τις ποδοσφαιρική μορφές μέχρι διαφημίσεις αλλά δεν είναι δική μου τσέπη τα έσοδα που χάνονται. 

Link to comment
Share on other sites

Όσο για την ιδέα την έκλεψε από το μιχαλαντζελο που ονόμαζε από παίκτες πυλώνες και γερανους. Προφανώς και ο Μελ χαζεύει τα βιντεακια του. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AG21 said:

Όσο για την ιδέα την έκλεψε από το μιχαλαντζελο που ονόμαζε από παίκτες πυλώνες και γερανους. Προφανώς και ο Μελ χαζεύει τα βιντεακια του. 

Μήπως ο Μελ είναι ο καλός φίλος?? ☺️

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Bukowski said:

received_608283583858880.jpeg

Καλύτερη θα ήταν μια από τις φώτο που πιάνει το κεφάλι του...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×