Jump to content

Μεταγραφές / Σχεδιασμός: Καλοκαίρι 2020


Man Of Faith
 Share

Recommended Posts

3 minutes ago, Stylianopoulos said:

Έχει παίξει Ελλάδα και τον γνωρίζετε .Στην ΑΕΚ όχι.

Κόντε η Ανσαριφαρντ τότε. Μπεργκ το αποκλείω 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

Κόντε η Ανσαριφαρντ τότε. Μπεργκ το αποκλείω 

Με πρόλαβες. Αν και ο πρώτος έχει συμβόλαιο όπως είδα.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bluesman said:

Με πρόλαβες. Αν και ο πρώτος έχει συμβόλαιο όπως είδα.

Και οι 2 έχουν νομίζω. Εκτός αν μας κουφανει τελείως με κανένα Γιάννου η Κουλούρη 

Link to comment
Share on other sites

Ανσαριφάρντ στις 3 Ιουλίου

" Ακόμα και τώρα υπάρχουν προτάσεις από ελληνικές ομάδες, αλλά δεν θα ήθελα να αναφέρω ποιες είναι γιατί είναι κάτι που δεν μου αρέσει να κάνω. Έχω συμβόλαιο για ακόμη έναν χρόνο με την Αλ Σαϊλίγια και θα ήθελα να μείνω εδώ, αλλά στο μέλλον ποτέ δεν ξέρεις τι θα συμβεί». "

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Skepastos said:

Και οι 2 έχουν νομίζω. Εκτός αν μας κουφανει τελείως με κανένα Γιάννου η Κουλούρη 

Η με τον Κλάους..χαχα

Link to comment
Share on other sites

Έχει πολλούς υποψηφίους ο γαύρος ενω είχε ακουστεί και ο Μακ ΤΟΥ ΠΑΟΚ

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

Έχει πολλούς υποψηφίους ο γαύρος ενω είχε ακουστεί και ο Μακ ΤΟΥ ΠΑΟΚ

Και γω τον Μακ σκεφτομουν!! Ευτυχως ο Ιντεγε εκλεισε Τουρκια

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Stylianopoulos said:

Ο Μάνταλος θα φύγει ,εχει τελειώσει η συζήτηση. Ο ίδιος θέλει να φύγει το έχει μεταφέρει στον μεγάλο εδώ και ένα μήνα γιατί το 1,45 εκ ευρώ που του προσέφεραν ειναι απίστευτο,δε θα το ξαναβρεί ποτέ και πουθενά . Το ποσό για εμάς είναι κάπως λιγότερο από τα 4,5 που βγαίνει . 

Του ζήτησε ο Μελισσανίδης να παίξει στον τελικό και μετά να φύγει και έτσι θα γίνει.

Επίσης έχει κλείσει και ο φορ. Ελεύθερος μας έρχεται και είναι αξιόπιστη λυση. Τον γνωρίζετε  .500χιλιάρικα τον χρόνο.

 

 

Τρείς ώρες μετά για πολλοστή φορά η δικαίωση.

 

Για την ακρίβεια, όπως αναφέρει η «ΩΡΑ των Σπορ», η Αλ Νασρ δίνει στον Μάνταλο 3 εκατ. ευρώ για δύο χρόνια και στην ΑΕΚ 4.5 εκατ. ευρώ. Όμως, είναι ξεκάθαρο πως ο Μάνταλος θα αποχωρήσει από την ΑΕΚ μετά τον τελικό Κυπέλλου στις 30 Αυγούστου κόντρα στον ΟΣΦΠ, αλλά και με δεδομένη την συζήτηση για να επιστρέψει στην «Αγιά Σοφιά». Κάτι που αποτελεί επιθυμία του ίδιου, αλλά και της «Ενωσης».

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Και λεει ειναι ετοιμο το γηπεδο τον Ιουνιο του 2021 αλλα επειδη ο Μανταλος εχει συμβολαιο μεχρι το 2022 με την Αλ Νασρ θα τον περιμενουμε να γυρισει ελευθερος για να μπουμε στο νεο γηπεδο 1 χρονο μετα με αυτον αρχηγο.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Skepastos said:

Έχει πολλούς υποψηφίους ο γαύρος ενω είχε ακουστεί και ο Μακ ΤΟΥ ΠΑΟΚ

O Mακ είχε ακουστεί για ΑΕΚ και παλαιότερα αλλά δεν ξέρω αν θεωρείται πλέον αξιόπιστη λύση. Νομίζω είχε πέσει αρκετά η απόδοση του. Ταιριάζει πάντως στον σχεδιασμό γιατί χρησιμοποιώντας έναν μπασκετικό όρο είναι κόμπο επιθετικός.

Link to comment
Share on other sites

Ο Ιρανός είναι . Τα έχει συμφωνήσει με τον Ίβιτς του οποίου είναι και προσωπική επιλογή.

Καλή λύση, αξιόπιστη σίγουρα.

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Stylianopoulos said:

Ο Ιρανός είναι . Τα έχει συμφωνήσει με τον Ίβιτς του οποίου είναι και προσωπική επιλογή.

Καλή λύση, αξιόπιστη σίγουρα.

Άρα Καρίμ 

Δεν τον συμπαθώ 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Stylianopoulos said:

Ο Ιρανός είναι . Τα έχει συμφωνήσει με τον Ίβιτς του οποίου είναι και προσωπική επιλογή.

Καλή λύση, αξιόπιστη σίγουρα.

Εξαρταται ως τι ερχεται; Ως αντι-Αραουχο ή ως εξτρα λυση μπροστα;

Μαλλον το πρωτο ισχυει, αφου υπαρχει και ο Ενομπακαρε.

Αρα ξεχναμε εξτρεμ αν δεν φυγει ο Βερντε. Ο Ανσαριφαρντ μπορει στα πλαγια μονο κατα συνθηκη. Παμε λοιπον για διδυμο Ολιβειρα-Ανσαριφαρντ για την θεση μπροστα.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Stylianopoulos said:

Ο Ιρανός είναι . Τα έχει συμφωνήσει με τον Ίβιτς του οποίου είναι και προσωπική επιλογή.

Καλή λύση, αξιόπιστη σίγουρα.

Καλός παίχτης και δεδομένα θα βοηθήσει. Αχωνευτος για το πέσιμο θεατρο στο ΟΑΚΑ και για κάτι δηλώσεις που έκανε πριν κάνα μήνα για γαυρο και χοντρό. Δύσκολα να παίξει πλάγια άρα ξεχνάμε Αραούχο και πάμε για ένα καθαρό δεξί εξτρεμ

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν πεταω και την σκουφια μου αλλα εμπιστευομαι προπονητη και Ιλια. 
Μαλλον το διδυμο θα ειναι Αραουχο Καριμ στο τελος

Link to comment
Share on other sites

Είναι προφανές ότι έψαχναν αναπληρωματικο φορ που να μπορεί να παίξει και διπλα στον Ολιβέιρα όταν χρειάζεται, με αλληλοσυμπλήρωση χαρακτηριστικών στο παιχνίδι τους.

Τωρα τι σύγκριση να κάνουμε με τον Αραουχο, κουραστήκαμε να τον δανειζόμαστε, είναι ακριβός για αγορά για το ταμειο μας και προφανως δεν τα είχε και πολύ καλά με τον Καρερα.

Περισσοτερο στο στυλ του Μπλάνκο είναι ο Ανσαριφαρντ, να το πούμε χοντρικά.

Link to comment
Share on other sites

Παντως η Αλ Νασρ δινει 4.5εκ+3εκ=7.5εκ για να παρει τον καπιτανο για 2 σεζον. Οχι και ασχημο ντιλ. Ευγε Ιλια.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×