Jump to content

Μεταγραφές / Σχεδιασμός: Καλοκαίρι 2020


Man Of Faith
 Share

Recommended Posts

6 minutes ago, Bukowski said:

Ποιος θα φυγει για να ερθει ο Αλεξ; Εκτος αν κανει κανενα μαγικο ο Ιλια και φυγει ο Κρστσιτς.

Μακάρι ο Σιμοες.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Bukowski said:

Θα πονταρα σε Ματεο Γκαρσια να ξερεις αν και θα ηθελα να ναι χαφ-σκυλι.

Και γω χαφ θα ηθελα. Να τσουλαει η μπαλα . Οχι αλλους συνταξιουχους του ΠΟΕ-ΟΤΑ στην ομαδα

Link to comment
Share on other sites

Επειδή φαίνεται να είχε δίκιο ο Μπουκοφσκι,  ότι δλδ οι άλλοι ήθελαν απλά να ανεβάσουν τιμή, απορώ με τον κητος πραγματικα. Αυτό-φαουλ το θεωρω. 
Δλδ χρεώθηκε την μεταγραφική φάπα απλά για να σε ξοδέψει λιγο παραπανω; Γιατί αδυνατω να πιστέψω ότι δεν μπορούσε να ανεβει κι άλλο.

Οπως και να το κάνουμε επικοινωνιακά θα είναι (αν τελειώσει φυσικά) η πρώτη δυνατή μεταγραφική νικη (καμια σχέση με Μάνταλο-Μπακασετες κλπ), καθαρα λόγω ποσού εννοώ.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Επειδή φαίνεται να είχε δίκιο ο Μπουκοφσκι,  ότι δλδ οι άλλοι ήθελαν απλά να ανεβάσουν τιμή, απορώ με τον κητος πραγματικα. Αυτό-φαουλ το θεωρω. 
Δλδ χρεώθηκε την μεταγραφική φάπα απλά για να σε ξοδέψει λιγο παραπανω; Γιατί αδυνατω να πιστέψω ότι δεν μπορούσε να ανεβει κι άλλο.

Οπως και να το κάνουμε επικοινωνιακά θα είναι (αν τελειώσει φυσικά) η πρώτη δυνατή μεταγραφική νικη (καμια σχέση με Μάνταλο-Μπακασετες κλπ), καθαρα λόγω ποσού εννοώ.

Καλα δεν νομιζω οτι ο στοχος του ηταν να σε ξοδεψει. Οικονομικα αλλωστε δε σε βλεπει. Περισσοτερο εξυπηρετησε τους μανατζερς του παιχτη αυξανοντας την τιμη και φυσικα αυτοι θα του το ανταποδοσουν καποια στιγμη.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nikos said:

Επειδή φαίνεται να είχε δίκιο ο Μπουκοφσκι,  ότι δλδ οι άλλοι ήθελαν απλά να ανεβάσουν τιμή, απορώ με τον κητος πραγματικα. Αυτό-φαουλ το θεωρω. 
Δλδ χρεώθηκε την μεταγραφική φάπα απλά για να σε ξοδέψει λιγο παραπανω; Γιατί αδυνατω να πιστέψω ότι δεν μπορούσε να ανεβει κι άλλο.

Οπως και να το κάνουμε επικοινωνιακά θα είναι (αν τελειώσει φυσικά) η πρώτη δυνατή μεταγραφική νικη (καμια σχέση με Μάνταλο-Μπακασετες κλπ), καθαρα λόγω ποσού εννοώ.

Κακώς μας έχει περασει στο μυαλό πως ο χοντρος ξοδεύει αβέρτα και ειναι απλας. Απλως ξερει να παιζει το παινχνιδι και του εχει βγει λιρα 100 ο Μαρτινς

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Skepastos said:

Μακάρι ο Σιμοες.

Στο DM εχεις Σιμοες και Σαμπα. Θα ηταν καλυτερο να φερεις εναν παιχταρα εκει με αναπληρωματικο τον Σιμοες και ο Σαμπα να πηγαινε δανεικος εναν χρονο καπου εξω που να επαιζε θα ελεγα εγω παντως.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Στο DM εχεις Σιμοες και Σαμπα. Θα ηταν καλυτερο να φερεις εναν παιχταρα εκει με αναπληρωματικο τον Σιμοες και ο Σαμπα να πηγαινε δανεικος εναν χρονο καπου εξω που να επαιζε θα ελεγα εγω παντως.

μπορει να παει και ο σιμανσκι στο 6 ? ?και να φερουμε ενα πιο δημιουργικο χαφ?

Link to comment
Share on other sites

Όπως και να έχει:

Ενα τεράστιο νέο respect στον κυριο Στυλιανοπουλο Μπαναγιώτη, που για μια ακόμα φορά γλέντησε τους πάντες με τις έγκυρες και έγκαιρες πλεροφοριες του.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, George_D said:

μπορει να παει και ο σιμανσκι στο 6 ? ?και να φερουμε ενα πιο δημιουργικο χαφ?

Δεν ξερω ρε συ τον εχω πιο πολυ για να μοιραζεται την μια θεση των CM με Γαλανοπουλο (την αλλη ειναι να την μοιραζονται Μανταλος με Κρστσιτς αλλο που χτες αναγκαστηκαν να παιξουν μαζι). Εκτιμω πως ενας παιχταρας DM θα ανεβαζε και τους δυο CB πισω του και τους δυο CM μπροστα του ενω με γρηγορη πασα θα μπορουσε ο καθε Λεβι να κανει ζημιες. Γενικα ειναι τρομερα κομβικη θεση και δεν αντεχεται να μην παρουμε εκει παιχτη. Επειδη λοιπον εκει εχεις Σιμοες και Σαμπα (DM ειναι ο Σαμπα) για εμενα θες παιχτη αθλητικο, ψηλο με καλη πασα και κλεψιματα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ χθες σιχάθηκα το διδυμο Σιμοες Κρστιτσιτς παντως. Αφήνω την Μανταλινα απ´εξω γιατί τον έχουμε χιλιο-αναλύσει αυτόν μέχρι πού μπορεί.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Εγώ χθες σιχάθηκα το διδυμο Σιμοες Κρστιτσιτς παντως.

Εγω το Μανταλος, Κριστισιτς

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, nikos said:

Εγώ χθες σιχάθηκα το διδυμο Σιμοες Κρστιτσιτς παντως. Αφήνω την Μανταλινα απ´εξω γιατί τον έχουμε χιλιο-αναλύσει αυτόν μέχρι πού μπορεί.

τουλάχιστον ο σιμοες (παλαίμαχος πια) κάποτε έχει προσφέρει στην ΑΕΚ αυτός ο κριστισιτς 2 χρόνια τώρα ένα καλό ματς δεν έχει κάνει... 

Link to comment
Share on other sites

Ολοι στα χαφ μας ειναι μισοπνευμονοι και κοντοι. Θες αθλητη ψηλο, δυνατο να ξερει να κανει μια ευστοχη πασα για να βγει η μπαλα απο την αμυνα στην επιθεση χωρις γιομα.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, nikos said:

Εγώ χθες σιχάθηκα το διδυμο Σιμοες Κρστιτσιτς παντως. Αφήνω την Μανταλινα απ´εξω γιατί τον έχουμε χιλιο-αναλύσει αυτόν μέχρι πού μπορεί.

Καλα ο Μανταλος χτες αναγκαζοταν να γυρναει στην περιοχη μας να παρει μπαλα. ΟΚ στο 60 ειχε πεθανει βεβαια. Με Σιμανσκι διπλα του που χει ενεργεια και εναν DM πισω του στυλ Ντιοπ ξερω γω θα ναι πολυ καλυτερος. Βεβαια κανονικα πρεπει να φυγει.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Vargas21 said:

Εγω το Μανταλος, Κριστισιτς

Μανταλος Κρστσιτς ειναι για να μοιραζονται μια θεση. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Hoffman21 said:

Ολοι στα χαφ μας ειναι μισοπνευμονοι και κοντοι. Θες αθλητη ψηλο, δυνατο να ξερει να κανει μια ευστοχη πασα για να βγει η μπαλα απο την αμυνα στην επιθεση χωρις γιομα.

Ο Σιμανσκι ειναι 1,82 παντως. Γενικα προσευχες να επανελθει καλα.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Καλα ο Μανταλος χτες αναγκαζοταν να γυρναει στην περιοχη μας να παρει μπαλα. ΟΚ στο 60 ειχε πεθανει βεβαια. Με Σιμανσκι διπλα του που χει ενεργεια και εναν DM πισω του στυλ Ντιοπ ξερω γω θα ναι πολυ καλυτερος. Βεβαια κανονικα πρεπει να φυγει.

Πιστεύω το χτεσινό θα βοηθήσει πολύ στο γίνουν οι κατάλληλες κινήσεις 

Link to comment
Share on other sites

Εκεί ήθελα να εστιάσω κυριως, στον Κρστιτσιτς.

1,5 χρόνο στην ΑΕΚ, να έχει κάνει μερικά καλά 30 λεπτα. Ξαφνικα έγινε μια χαρα παίκτης. Ο παλαίμαχος.

Οκ έχει περάσει πρόβλημα υγείας, ανθρώπινα το σέβομαι, αλλά δεν κάνει τώρα τι να κάνουμε δλδ. Να περιμένουμε μηπως και παιξει κάθε φορά; 

Αμπαλος δεν είναι αλλα εμφανως δεν αντέχει και ούτε πρόκειται να αλλάξει αυτό. Τον είδαμε τοσες φορές πλεον.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, nikos said:

Εκεί ήθελα να εστιάσω κυριως, στον Κρστιτσιτς.

1,5 χρόνο στην ΑΕΚ, να έχει κάνει μερικά καλά 30 λεπτα. Ξαφνικα έγινε μια χαρα παίκτης. Ο παλαίμαχος.

Οκ έχει περάσει πρόβλημα υγείας, ανθρώπινα το σέβομαι, αλλά δεν κάνει τώρα τι να κάνουμε δλδ. Να περιμένουμε μηπως και παιξει κάθε φορά; 

Αμπαλος δεν είναι αλλα εμφανως δεν αντέχει και ούτε πρόκειται να αλλάξει αυτό. Τον είδαμε τοσες φορές πλεον.

Για ροτεισον καλος ειναι 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Πιστεύω το χτεσινό θα βοηθήσει πολύ στο γίνουν οι κατάλληλες κινήσεις 

Μακαρι

Link to comment
Share on other sites

Πρόεδρος Μπειτάρ σε Σουλούκου: Έδωσα τον λόγο μου στην ΑΕΚ, εκεί επέλεξε να πάει ο Λέβι

Ο Ολυμπιακός παρ’ ότι ο Πέδρο Μαρτίνς… έκοψε τον Γκαρσία, επανήλθε με νέα πρόταση, με την Γενική Διευθύντρια της Πειραϊκής ΠΑΕ να επικοινωνεί πριν λίγο με τον ιδιοκτήτη των Ισραηλινών, ο οποίος της απάντησε πως ο παίκτης έκλεισε στην ΑΕΚ

Ο Ολυμπιακός δεν θέλει να δεχτεί με τίποτα πως έχασε τον Λέβι και έτσι αποφάσισε να κάνει μια απέλπιδα προσπάθεια για ρελάνς. Σύμφωνα με αποκλειστικές πληροφορίες, η Γενική Διευθύντρια της Πειραϊκής ΠΑΕ κ. Λίνα Σουλούκου, παρ’ ότι ο Πέδρο Μαρτίνς… έκοψε τον 22χρονο εξτρέμ, όπως διαβάζουμε σε σχετικά ρεπορτάζ, αργά το βράδυ επικοινώνησε τηλεφωνικά με τον πρόεδρο της Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ και τον ενημέρωσε πως καταθέτει νέα βελτιωμένη πρόταση για τον παίκτη. Η απάντηση του ιδιοκτήτη της Μπεϊτάρ, ήταν ξεκάθαρη αφού εξήγησε στην κ. Σουλούκου πως “Έχω δώσει τον λόγο μου στην ΑΕΚ! Εκεί επέλεξε να πάει και ο ποδοσφαιριστής”!

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

365

Ο Ολυμπιακός δεν θέλει να δεχτεί με τίποτα πως έχασε τον Λέβι και έτσι αποφάσισε να κάνει μια απέλπιδα προσπάθεια για ρελάνς. Σύμφωνα με αποκλειστικές πληροφορίες, η Γενική Διευθύντρια της Πειραϊκής ΠΑΕ κ. Λίνα Σουλούκου, παρ’ ότι ο Πέδρο Μαρτίνς… έκοψε τον 22χρονο εξτρέμ, όπως διαβάζουμε σε σχετικά ρεπορτάζ, αργά το βράδυ επικοινώνησε τηλεφωνικά με τον πρόεδρο της Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ και τον ενημέρωσε πως καταθέτει νέα βελτιωμένη πρόταση για τον παίκτη. Η απάντηση του ιδιοκτήτη της Μπεϊτάρ, ήταν ξεκάθαρη αφού εξήγησε στην κ. Σουλούκου πως “Έχω δώσει τον λόγο μου στην ΑΕΚ! Εκεί επέλεξε να πάει και ο ποδοσφαιριστής”!

Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

365

Ο Ολυμπιακός δεν θέλει να δεχτεί με τίποτα πως έχασε τον Λέβι και έτσι αποφάσισε να κάνει μια απέλπιδα προσπάθεια για ρελάνς. Σύμφωνα με αποκλειστικές πληροφορίες, η Γενική Διευθύντρια της Πειραϊκής ΠΑΕ κ. Λίνα Σουλούκου, παρ’ ότι ο Πέδρο Μαρτίνς… έκοψε τον 22χρονο εξτρέμ, όπως διαβάζουμε σε σχετικά ρεπορτάζ, αργά το βράδυ επικοινώνησε τηλεφωνικά με τον πρόεδρο της Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ και τον ενημέρωσε πως καταθέτει νέα βελτιωμένη πρόταση για τον παίκτη. Η απάντηση του ιδιοκτήτη της Μπεϊτάρ, ήταν ξεκάθαρη αφού εξήγησε στην κ. Σουλούκου πως “Έχω δώσει τον λόγο μου στην ΑΕΚ! Εκεί επέλεξε να πάει και ο ποδοσφαιριστής”!

%CF%83%CE%B1%CE%BD%CF%8C.jpg?v=636525547

Ελεος ρε Κεφτε

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×