Jump to content

Μεταγραφές / Σχεδιασμός: Καλοκαίρι 2020


Man Of Faith
 Share

Recommended Posts

28 minutes ago, Bukowski said:

Στο DM εχεις Σιμοες και Σαμπα. Θα ηταν καλυτερο να φερεις εναν παιχταρα εκει με αναπληρωματικο τον Σιμοες και ο Σαμπα να πηγαινε δανεικος εναν χρονο καπου εξω που να επαιζε θα ελεγα εγω παντως.

Φτάνει ρε Μπούκο με το Σιμοες. Δεν το λέω για σένα. Απλά, τον είδαμε. Ας εμπιστευτούμε και τον πιτσιρικά και ίσως σπυ βγει. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

Φτάνει ρε Μπούκο με το Σιμοες. Δεν το λέω για σένα. Απλά, τον είδαμε. Ας εμπιστευτούμε και τον πιτσιρικά και ίσως σπυ βγει. 

Ο Σαμπανατζοβιτς (21 ειναι πλεον) εχει παιξει στην ΑΕΚ 13 φορες συμολο 386' δηλ κατα μο 29'/ματς. Επειδη ετσι δουλεια δεν γινεται έχεις δυο επιλογες. Η θα του δωσεις φανελα βασικου φετος με την ελπιδα να βγει ή θα τον στειλεις σε μικρομεσαια ευρωπαικη ομαδα μετρια δυναμικης πρωταθληματος οπου θα εξασφαλισεις πως αν ειναι υγιης θα ναι βασικος. Εγω, δεδομενου πως θελουμε DM με αρχιδια, θα εκανα το δευτερο και θα κρατουσα Σιμοες για αναπληρωματικο. Και αν ο Ανελ εδειχνε πραγματα του χρονου θα εστελνα τον Αντρε.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, mporat said:

Εκπληκτικός παραμυθάς ο Κέτσε, πρέπει να γελάει ακόμα από την ώρα που το έγραφε

Εχει χασει ολα τα αποκλειστικα ο Κετσε και γραφει αρχιδιες. Παιζει να του το πε αυτο και κανας Νικοβλακοπουλος για να εξυπηρετησει συγκεκριμενες ατζεντες και αυτος να το ανεβασε ως ειδηση ?

Link to comment
Share on other sites

Μισορεξιες τύπου Σάμπα δεν κάνουν για DM. Εκεί θες Πάπα Μπουπα να τους κυνηγάει με την κουκουνα έξω ή Έμερσον και Βάργκας.

Η ομάδα σίγουρα θα βελτιωθεί δεδομένου ότι πολλοί παίχτες μας δεν είναι έτοιμοι αγωνιστικα. Ο Κριτσικριτσι - για παράδειγμα - ήταν κορυφαίος στον δεύτερο γύρο πέρσι. Σίγουρα θες κάτι καλύτερο στα ίδια λεφτα αλλά στο τσάμπα αυτό βρήκες τότε.

Ας ελπίσουμε ο Γκαρσια να βγει το λίγοτερο Ζούλιο Σέζαρ και όχι κανας Μανού...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1,82 ειναι ο Σαμπανατζοβιτς ΟΚ δεν τον λες και μισορεξια. Τοσο ειναι και ο Καμαρα του γαυρου (και 2 χρονια μεγαλυτερος)

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Asvos21 said:

Μισορεξιες τύπου Σάμπα δεν κάνουν για DM. Εκεί θες Πάπα Μπουπα να τους κυνηγάει με την κουκουνα έξω ή Έμερσον και Βάργκας.

Η ομάδα σίγουρα θα βελτιωθεί δεδομένου ότι πολλοί παίχτες μας δεν είναι έτοιμοι αγωνιστικα. Ο Κριτσικριτσι - για παράδειγμα - ήταν κορυφαίος στον δεύτερο γύρο πέρσι. Σίγουρα θες κάτι καλύτερο στα ίδια λεφτα αλλά στο τσάμπα αυτό βρήκες τότε.

Ας ελπίσουμε ο Γκαρσια να βγει το λίγοτερο Ζούλιο Σέζαρ και όχι κανας Μανού...

Έτσι ρε συ. Δλδ ο Σέζαρ έτρωγε άπειρο βρισίδι και αμφιβαλλω αν έχουμε βρει καλύτερους από τοτε. Τι καταντημα είναι αυτό στα φτερά.

Link to comment
Share on other sites

Να δωσουμε και τα ευσημα στον Ιλια για το κλεισιμο τη; μεταγραφης γιατι με σαρδαναπαλο Καλαματας ακομα θα ημασταν σε προτασεις 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Έτσι ρε συ. Δλδ ο Σέζαρ έτρωγε άπειρο βρισίδι και αμφιβαλλω αν έχουμε βρει καλύτερους από τοτε. Τι καταντημα είναι αυτό στα φτερά.

και ο μπαρμποσα επισης

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vargas21 said:

Να δωσουμε και τα ευση,α στον ιλια για το κλεισιμο τη; μεταγραφης γιατι με σαρδαναπαλο Καλαματας ακομα θα ημασταν σε προτασεις 

Ακομα θα έψαχνε πώς στέλνει e mail ο Νικόλας.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, George_D said:

και ο μπαρμποσα επισης

οκ ήταν κι αυτος πιστεύω. Αν και τοτε, όταν έφυγε, λέγαμε ότι σε 10-15  (πόσες ήταν) μερες που απέμεναν έβρισκες καλυτερο ?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bukowski said:

1,82 ειναι ο Σαμπανατζοβιτς ΟΚ δεν τον λες και μισορεξια. Τοσο ειναι και ο Καμαρα του γαυρου (και 2 χρονια μεγαλυτερος)

Δεν είναι μόνο το ύψος. Είναι πόσο δουλεμενος είναι σωματικά. Κοίτα εδω χεράκια λες και είναι 15 χρονών:

image.png.f0b67ef8d87a8ba787749da18666bbef.png

Link to comment
Share on other sites

Κατ' αρχας ο Νικολας δεν θα εμπλεκε εξ' αρχης με τους Εβραιους που σταυρωσαν τκν Χριστο. Επισης καπως ασχετο, αλλα εγω θα το πω: θεωρουσα καπως ας το πω περιεργο που δεν ειχαμε κανεναν μαυρο παιχτη τα τελευταια χρονια. Γνωμη μου.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Asvos21 said:

Δεν είναι μόνο το ύψος. Είναι πόσο δουλεμενος είναι σωματικά. Κοίτα εδω χεράκια λες και είναι 15 χρονών:

image.png.f0b67ef8d87a8ba787749da18666bbef.png

Καμαρα στην Αζαξιο στην ηλικια του Ανελ

mady-camara-during-photoshooting-of-ac-a

Εχει δρομο ακομα ο Ανελ αλλα πρεπει να αρχισει να παιζει για αρχη. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, nikos said:

Έτσι ρε συ. Δλδ ο Σέζαρ έτρωγε άπειρο βρισίδι και αμφιβαλλω αν έχουμε βρει καλύτερους από τοτε. Τι καταντημα είναι αυτό στα φτερά.

Έχουμε φάει χρόνια τώρα από το κεσεδάκι κρυφός επιθετικός που δυνητικά αγωνίζεται στα πλάγια...είτε αυτός ήταν ο Μασούντ, ο Μπακασετας, ο Κλωναριδης, ο Μανταλος, ο Αραβιδης, ο Λιβαγια. Για να κάνει οβερλαπ ο γαμημενος ο Μπακακης με το σύνδρομο Νίκος Γεωργεας.

Είπαμε οτιδήποτε μπορεί να τριπλαρει θα αποθεωθεί. Έχουμε να δούμε τέτοιο παίχτη από Μπαρμποσα και Πλατελλα, και νορμαλ παίχτη από εποχές Σέζαρ...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Bukowski said:

Κατ' αρχας ο Νικολας δεν θα εμπλεκε εξ' αρχης με τους Εβραιους που σταυρωσαν τκν Χριστο. Επισης καπως ασχετο, αλλα εγω θα το πω: θεωρουσα καπως ας το πω περιεργο που δεν ειχαμε κανεναν μαυρο παιχτη τα τελευταια χρονια. Γνωμη μου.

Ντρεψου. 

D4722C59-7029-4618-98C4-CE0A4F00891E.jpeg

Link to comment
Share on other sites

  Γκαρσία                   Καριμ                Ενομπακαρε(τον πιστεύω πολύ αυτόν, νομίζω θα τον λέω Ενομακάρι)

                                  Λιβάγια 

  Κρστσιτς/Σιμάνσκι/Simoes      Μεταγραφή

  Ινσουα         Χνιντ/Βράνιες   Τσιγκρι/Βράνιες     Μεταγραφή 

                        Τσιντώτας

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Skepastos said:

Ντρεψου. 

D4722C59-7029-4618-98C4-CE0A4F00891E.jpeg

1-2 στα τοσα χρονια δεν ειναι σοβαρος αριθμος. Εγω πιστευω πως ο Μελισσα ιδης δε  γουσταρει μαυρους. Βασικα κρινοντας και απο την δηλωση που χε κανει για Μπατιστα ειμαι ψιλοσιγουρος. Του βγηκε και ο Χρυσανθος παλτο και θα ειπε "οχι μαυρους" ξερω γω.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Bukowski said:

Κατ' αρχας ο Νικολας δεν θα εμπλεκε εξ' αρχης με τους Εβραιους που σταυρωσαν τκν Χριστο. Επισης καπως ασχετο, αλλα εγω θα το πω: θεωρουσα καπως ας το πω περιεργο που δεν ειχαμε κανεναν μαυρο παιχτη τα τελευταια χρονια. Γνωμη μου.

Το έχω αναφέρει πάρα πολλές φορές. Είναι αρκετά νωπές οι μνήμες από τα ηχηρά γέλια όποτε έπαιρνε τη μπάλα ο Κρισάντους και τα σχόλια μεταξύ μπαρμπάδων σχετικά με "Πίου" κτλ. Τη στιγμή μάλιστα που είχαν ανοχή κάτι τύποι σαν τον Ανάκογλου και το Γροντή, τα καλά τα παιδιά.

Δυστυχώς στις θύρες 7-9-11 του οακα βασιλεύει η έλλειψη ανοχής σε μαύρους παίχτες που δεν είναι τουλάχιστον Ντιόπ. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, mporat said:

Το έχω αναφέρει πάρα πολλές φορές. Είναι αρκετά νωπές οι μνήμες από τα ηχηρά γέλια όποτε έπαιρνε τη μπάλα ο Κρισάντους και τα σχόλια μεταξύ μπαρμπάδων σχετικά με "Πίου" κτλ. Τη στιγμή μάλιστα που είχαν ανοχή κάτι τύποι σαν τον Ανάκογλου και το Γροντή, τα καλά τα παιδιά.

Δυστυχώς στις θύρες 7-9-11 του οακα βασιλεύει η έλλειψη ανοχής σε μαύρους παίχτες που δεν είναι τουλάχιστον Ντιόπ. 

Ελπιζω να αλλαξει αυτο με Ενομπακαρε και Λεβι φετος και να φερουμε αλλον εναν εκει στα χαφ. Απλα θεωρω πως ειναι και θεμα διοικησης αυτο ολο εκτος των αλλων. Δηλαδη ΟΚ δεν σου βγηκαν ο Φουρταδο και ο Κρισαντους, αλλα μετα το εκοψες τελειως και εσυ και εμειναν αυτοι στο μυαλο. Παλιοτερα με Σοαρες πχ δεν θυμομουν κατι αναλογο. Ελπιζω και το σουπερ χιτ του Ταμαντανι για την ΑΕΚ να αλλαξει λιγο ολο αυτο γιατι με χαλαγε αρκετα.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Bukowski said:

Επισης καπως ασχετο, αλλα εγω θα το πω: θεωρουσα καπως ας το πω περιεργο που δεν ειχαμε κανεναν μαυρο παιχτη τα τελευταια χρονια. Γνωμη μου.

Ομοίως. Εγώ να κάνω την εξομολόγηση μου, το θεωρούσα δάχτυλο Μπάγεβιτς , μου είχε καρφωθεί από τότε με Εντίνιο θυμάμαι ??

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Ελπιζω να αλλαξει αυτο με Ενομπακαρε και Λεβι φετος και να φερουμε αλλον εναν εκει στα χαφ. Απλα θεωρω πως ειναι και θεμα διοικησης αυτο ολο εκτος των αλλων. Δηλαδη ΟΚ δεν σου βγηκαν ο Φουρταδο και ο Κρισαντους, αλλα μετα το εκοψες τελειως και εσυ και εμειναν αυτοι στο μυαλο. Παλιοτερα με Σοαρες πχ δεν θυμομουν κατι αναλογο. Ελπιζω και το σουπερ χιτ του Ταμαντανι για την ΑΕΚ να αλλαξει λιγο ολο αυτο γιατι με χαλαγε αρκετα.

Δεν είναι ότι διαφωνώ κιόλας. Απλά πιστεύω ότι είναι και οι αγορές που κοιτάς και έχεις πρόσβαση.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, JOSS said:

Ομοίως. Εγώ να κάνω την εξομολόγηση μου, το θεωρούσα δάχτυλο Μπάγεβιτς , μου είχε καρφωθεί από τότε με Εντίνιο θυμάμαι ??

Μπα ο Μπαγεβιτς πρεπει να γουσταρε μαυρους, στα νιατα του κιολας πρεπει να χε αγαπητικους τον Οφορικουε και τον Αμπονσα. Μερακλης ο πουστης.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×