Jump to content

ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΟΣ 🇬🇷


GIANNHS
 Share

Recommended Posts

Αυτη η ομάδα δεν μπορεί ουτε αμυνα να παίξει ούτε επίθεση ουτε τίποτα.....

Βοήθα Ευαγγελίστρια

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
On 3/21/2019 at 4:34 PM, XAMΠOΣ said:

Γενικο ειναι απο την επιλογη του συγκεκριμενου κλοουν στην θεση του προπονητη μεχρι στο οτι οι καλυτεροι στην Ελλαδα ειναι αυτα τα τσαρουχια εκει περα. Δεν αντεχουμε να βλεπουμε αιλυνες ουτε με την φανελα της ΑΕΚ πλεον και θα τους βλεπουμε ολους μαζι να κοροιδευουν και ολας? Βρε να μην παρουν βαθμο λεμε.

tenor.gif?itemid=12391005

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Μπορει να γραψει 5 το κοντερ? Να τελειωνει το αστειο με τους Αιλοιναις  πωδωσφερεισταις επιτελους!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ο μπακακης όλο ζεμπεκιες είναι στα δεξιά.....παλεύει με την μπάλα ο καημένος

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, XAMΠOΣ said:

Μπορει να γραψει 5 το κοντερ? Να τελειωνει το αστειο με τους Αιλοιναις  πωδωσφερεισταις επιτελους!!!!!!

Οχι ρε χαμπε, τότε θα τους μαζέψει ολους ο δικος μας.....θα πέσει η αξία τους και θα χτίσει τη νέα ομάδα πάνω τους.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Ο ΜΠΑΚΑΚΗΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΒΑΣΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ Ο ΜΠΑΚΑΚΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Ο καημενος χοροπηδάει να στοπαρει την μπάλα, όπως πηδάνε κάτι γατάκια όταν κυνηγάνε μύγες και ιπτάμενα έντομα

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
3 minutes ago, tarasfw said:

Ο καημενος χοροπηδάει να στοπαρει την μπάλα, όπως πηδάνε κάτι γατάκια όταν κυνηγάνε μύγες και ιπτάμενα έντομα

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ  ΜΥΞΕΣ ΦΥΓΑΝΕ ΚΛΑΙΩ ΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑ

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, XAMΠOΣ said:

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ  ΜΥΞΕΣ ΦΥΓΑΝΕ ΚΛΑΙΩ ΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑ

Χαχαχαχαχαχαχαχα

Αυτο μου θυμίζει....τα γατια που πετάγονται να πιασουν πεταλουδες και μύγες!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
12 minutes ago, tarasfw said:

Χαχαχαχαχαχαχαχα

Αυτο μου θυμίζει....τα γατια που πετάγονται να πιασουν πεταλουδες και μύγες!!!!!!!

SHOW ΜΠΑΚΑΚΗ?

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

ΕΘΝΙΚΗ ΣΤΗΝ ΤΙΒΙ ΧΩΡΙΣ ΗΧΟ ΚΑΙ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΑΠΟ ΕΔΩ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΚΛΑΙΩ

 

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

εληξε 2-2 ! φευγω παω ομονοια τα λεμε. Παγκοσμια εκπληξη. Για αυτο το ποδοσφαιρο ειναι ο βασιλιας των σπορ.

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν κατανοω το τοσο αχτι με την Εθνικη η οποια μας εχει δωσει ανελπιστες χαρες στο παρελθον.

ΟΚ δεν ειναι τοσο ταλαντουχα, δεκτο αλλα δεν νομιζω πως αυτο δικαιολογει το οποιο αναθεμα.

Ειδαμε και τα αλλα ταλαντουχα μπουρδελα με τους Μεσσηδες, Ντιμπαλαδες, Ιγκουαιν και Ικαρντι.

Η Εθνικη Ελλαδος οσο αταλαντη και να ναι ειναι εστεμμενη και οτι συμβαινει μια φορα ξανασυμβαινει καποτε.

Σημερα βρεθηκε να χανει 2-0 στο 25' σε εχθρικο περιβαλλον και εβγαλε αρχιδια κανοντας το 2-2.

Προσωπικα για σημερα εχω να πω πως η μαγκια της επισκιασε την οποια αταλαντοσυνη της.

Τωρα να την κανουμε αφοδευτηριο κομπλεξ επειδη ετσι θα νιωσουμε καλυτερα επειδη η ζωη μας ειναι μιζερη το θεωρω μαλακια.

Να μην σε ψηνει η εθνικη το δεχομαι, απλα τοτε δεν ασχολεισαι υποθετω και ολα καλα.

Να σε ψηνει η εθνικη επισης το δεχομαι, αν και ξερω γω κινδυνευεις να χαρακτηριστεις και φασιστας πλεον.

Να χαιρεσαι οταν διασυρεται λες και αυτο ξερω γω θα σου βελτιωσει την καθημερινοτητα το θεωρω απο μικροψυχο εως και σκατοψυχο.

Γνωμη μου.

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×