Jump to content

ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΟΣ 🇬🇷


GIANNHS
 Share

Recommended Posts

Guest XAMΠOΣ

Ολη η εικονα του ΑΙΛΟΙΝΕΙΚΟΥ ΠΩΔΩΣΦΕΡΟΥ σε μια εικονα

x1997a.jpg

Link to comment
Share on other sites

O Μπάρκας τι ακριβώς έπρεπε να είχε κάνει στα γκολ; Μπορεί να μου το εξηγήσει κάποιος αγωνιστικά και όχι με στυλ καναπεδάκια φιλάθλου;

Link to comment
Share on other sites

Just now, SpiRos said:

O Μπάρκας τι ακριβώς έπρεπε να είχε κάνει στα γκολ; Μπορεί να μου το εξηγήσει κάποιος αγωνιστικά και όχι με στυλ καναπεδάκια φιλάθλου;

Για μεταγραφή βγάζεις το δεύτερο 

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
1 minute ago, Aussie said:

Στα ποσα τον διωχνουμε αυτον στον παγκο;

Στην συμφωνια των Πρεσπων πρεπει να δουμε τι προβλεπει για τον Αλεφαντο της Σαλονικης.

Link to comment
Share on other sites

Just now, SpiRos said:

O Μπάρκας τι ακριβώς έπρεπε να είχε κάνει στα γκολ; Μπορεί να μου το εξηγήσει κάποιος αγωνιστικά και όχι με στυλ καναπεδάκια φιλάθλου;

Και στα τρία δεν φταίει αλλά μου σπάει και από την ΑΕΚ ότι δεν έχει νεύρο καθόλου . 

Link to comment
Share on other sites

Μαλακα δε ξέρει ο καθένας σε ποια θέση να παίξει. Τι αχταρμάς είναι αυτός ρε

Link to comment
Share on other sites

Τι μπουρδελο ειναι αυτο.Πως και δεν μας τον εχει φορτωσει ο μεγιστανας και αυτον τον τσαρλατανο;

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
1 minute ago, SpiRos said:

O Μπάρκας τι ακριβώς έπρεπε να είχε κάνει στα γκολ; Μπορεί να μου το εξηγήσει κάποιος αγωνιστικά και όχι με στυλ καναπεδάκια φιλάθλου;

Ο Μπαρκας τιποτα Σπυρο ειλικρινα δεν μπορουσε να κανει τιποτα. Αλλοι τερματοφυλακες μεγαλων ομαδων ισως ειχαν σωσει καποιο απο τα 3.

Link to comment
Share on other sites

Ζούμε εποχές #ethikifamilly . Παιδική χαρά . Ο Γερμανός κατά τα άλλα μας έφταιγε . 

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
Just now, MikrosKaiAtropos said:

Τι μπουρδελο ειναι αυτο.Πως και δεν μας τον εχει φορτωσει ο μεγιστανας και αυτον τον τσαρλατανο;

Μην βιαζεσαι.......

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει παρει και τον Γιαννιωτα να τους χτυπησει στην αντεπιθεση. Τον σκεφτομαι πως ετρεχε οταν εμπαινε αλλαγη στο 85’ και γελαω ακομη.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Epitaph21 said:

Πώς και δεν έχει ακουστεί ακόμα ο Σάμαρης για εμάς;

Έχει γραφτεί εδώ μέσα αλλά είναι και ακριβή η παιχταρα. Πληρώνεται από το ποδόσφαιρο και ο σαμαρης, άδικη η ζωή. 

Εγώ βλέπω κάποια στιγμή να παίρνουμε κολοβο. Ομόνοια παίζει, έχει και τον ασβέστη που θέλουμε στο κμ 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, XAMΠOΣ said:

Ο Μπαρκας τιποτα Σπυρο ειλικρινα δεν μπορουσε να κανει τιποτα. Αλλοι τερματοφυλακες μεγαλων ομαδων ισως ειχαν σωσει καποιο απο τα 3.

Ε τι να κάνουμε, δεν έχουμε ούτε τον Νόιερ ούτε τον Ντε Χεα, Ελλάδα είμαστε και έχουμε τον Μπάρκα.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Ελα τωρα μωρε τα ξεσηκωσανε απο Myconossssss τα παιδια τωρα γΙοΥρΟ και μαλακιες ΝαοΥμ !!!

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Aussie said:

Δεν εχει παρει και τον Γιαννιωτα να τους χτυπησει στην αντεπιθεση. Τον σκεφτομαι πως ετρεχε οταν εμπαινε αλλαγη στο 85’ και γελαω ακομη.

Εδώ παίζει Κολοβός και Μασούρας, γιατί να μην πάρει την ευκαιρία του ο Γιαννιώτας;

Link to comment
Share on other sites

Αλλαγη ο Μπαρκας τωρα και στο ημιχρονο πωληση 5εκ και λεμε και ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
Just now, SpiRos said:

Ε τι να κάνουμε, δεν έχουμε ούτε τον Νόιερ ούτε τον Ντε Χεα, Ελλάδα είμαστε και έχουμε τον Μπάρκα.

Μονο αυτοι οι 2 δεν θα τρωγανε 3 γκολ σε 5 λεπτα σε 3 φασεις ? Οκ απλα οταν δεν βγαζεις εστω 1 απο αυτα τα 3 με μια μαγικη αποκρουση εισαι ενας τερματοφυλακας που δεν αξιζει πανω απο 1εκ μεχρι στιγμης. Αν τον δουλεψουν και αποκτησει εκρηξη και λιγο μαθει να στηθει καπως καλυτερα ισως ανεβει λιγο η τιμη του.

Τωρα οποιος πιστευει οτι αυτο το πραγμα μπορει να πωληθει 10εκ οκ παω πασο.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×