Jump to content

ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΟΣ 🇬🇷


GIANNHS
 Share

Recommended Posts

Α και για να μην ξεχνιομαστε 4 βαθμους σε δυο ματς χωρις τον Μανταλο η Εθνικη.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Bukowski said:

Εγω δεν κατανοω το τοσο αχτι με την Εθνικη η οποια μας εχει δωσει ανελπιστες χαρες στο παρελθον.

ΟΚ δεν ειναι τοσο ταλαντουχα, δεκτο αλλα δεν νομιζω πως αυτο δικαιολογει το οποιο αναθεμα.

Ειδαμε και τα αλλα ταλαντουχα μπουρδελα με τους Μεσσηδες, Ντιμπαλαδες, Ιγκουαιν και Ικαρντι.

Η Εθνικη Ελλαδος οσο αταλαντη και να ναι ειναι εστεμμενη και οτι συμβαινει μια φορα ξανασυμβαινει καποτε.

Σημερα βρεθηκε να χανει 2-0 στο 25' σε εχθρικο περιβαλλον και εβγαλε αρχιδια κανοντας το 2-2.

Προσωπικα για σημερα εχω να πω πως η μαγκια της επισκιασε την οποια αταλαντοσυνη της.

Τωρα να την κανουμε αφοδευτηριο κομπλεξ επειδη ετσι θα νιωσουμε καλυτερα επειδη η ζωη μας ειναι μιζερη το θεωρω μαλακια.

Να μην σε ψηνει η εθνικη το δεχομαι, απλα τοτε δεν ασχολεισαι υποθετω και ολα καλα.

Να σε ψηνει η εθνικη επισης το δεχομαι, αν και ξερω γω κινδυνευεις να χαρακτηριστεις και φασιστας πλεον.

Να χαιρεσαι οταν διασυρεται λες και αυτο ξερω γω θα σου βελτιωσει την καθημερινοτητα το θεωρω απο μικροψυχο εως και σκατοψυχο.

Γνωμη μου.

τι ωραιο ποστ ρε φιλε....

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Είδα μόνο β' ημίχρονο,το μόνο που χαλάστηκα πως δεν πίστεψαν στο τέλος για νίκη,έπρεπε να το κυνηγήσουν περισσότερο.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
On 3/27/2018 at 10:46 PM, Bukowski said:

Εθνικη Ελλαδος αδιαφορη εντελως απο οταν την εκαναν οι Γκιρτζικηδες σαν τα μουτρα τους.

Επαιζε ο καθε Μπουχαλακης.

Μα ημαρτον που λεει και ο αλλος.

Μετα ανελαβε η γενια του Γιουρο.

Ο Καραγκουνης, ο Φυσσας και οι λοιπες δημοκρατικες δυναμεις.

Εφεραν τον (τι μαλακα ειναι) Μαρκαριαν και την αποτελειωσαν.

Για μενα εκεινη την διετια, κοπηκε το οποιο συναισθηματικο ας πουμε δεσιμο με την Εθνικη.

Συνεπεσε και με τον υποβιβασμο της ΑΕΚ.

Πλεον να πανε να γαμηθουν..

Οταν θα ξαναφτιαξουν σοβαρη Εθνικη χωρις γαυρους νοτου και βορρα (ποτε δηλαδη γιατι χαθηκε το μομεντουμ) τα ξαναλεμε...

Συμφωνω απολυτα.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, XAMΠOΣ said:

SHOW ΜΠΑΚΑΚΗ?

Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Κλαιω λεμεεεεεεε......αυτο ακριβώς κάνει.....αυτο ειχα φωτο στο μυαλο μου

Αχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα.  

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, XAMΠOΣ said:

Συμφωνω απολυτα.

Με βάση αυτό το post λοιπόν εγώ εντάσσομαι σε αυτούς που είναι αδιάφοροι σχετικά για την εθνική (έτσι όπως την καταντήσανε).

Δεν κάθομαι όμως να πανηγυρίζω ξέρω γω όταν χάνει, να κλαίω όταν κερδίζει κτλ.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Δεν ειδα κανεναν να πανηγυριζει που αρπαξε 2 στο 20λεπτο ουτε να κλαιει κανεις που εφερε 2-2. Χαβαλε καναμε 2-3 με το τσιρκο. Εισαι υπερβολικος λιγο. Εχω βρει 20 ποστ σου στα 4 χρονια που λες 10 φορες χειροτερα και γελας με τα χαλια περισσοτερο απο οτι εμεις σημερα με τον ταβερνιαρη του ζμπαογκ στον παγκο....απλα εβαλα ενα και εγρψα οτι συμφωνω.....ουτε φασαρια εχω ορεξη ουτε να σου την μπω ουτε να σε προσβαλω...εσυ τρωγεσαι παλι ρε συ ελεος.....Εγω συγκεκριμενα εχω ιδια αποψη για την εθνικη οπως λες και εσυ την καταντησανε και στα αρχιδια μου την γραφω και φυσικα δεν ασχολουμαι. Χαβαλε σε ενα φορουμ κανουμε οπως κανουμε πχ οταν παιζει μια Ελληνικη ομαδα με μια ξενη και τρωει 5αρα.

Αν εθιξα τα εθνικα σας αισθηματα και σας προσβαλα ως Ελληνες που δεν γουσταρω την Εθνικη ομαδα σας ζηταω συγγνωμη αλλα η γνωμη μου για αυτο το τσιρκο δεν αλλαζει.

Τα υπολοιπα που λες για μιζερη ζωη και βορθους κομπλεξισμου κτλ δεν καταλαβα απο που τα εβγαλες? Πρεπει ολοι να υποστηριζετε το ιδιο σε μια σσυζητηση για να μην προσβαλετε τον αλλον ολη την ωρα?

Ενοχλησα εγω κανεναν που χαρηκε με την νικη η με την ισοπαλια ? Εγω γουσταρω να χανει ! Δικαιωμα μου δεν ειναι? Προσεξτε λιγο με τις προσβολες γιατι ξερω και εγω ΠΟΛΥ καλα να προσβαλω με αυτους που διαφωνω αλλα δεν το εχω κανει ΠΟΤΕ.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Για μενα αιλυνες ποδοσφαιριστες και προπονητες  δεν υπαρχουν ουτε σε εθνικο ουτε σε συλλογικο επιπεδο. Εχω την ιδια αποψη απο παντα...τα ιδια λεω παντα και τα γραφω και εδω μεσα. Σε οποιον δεν αρεσουν αυτα που γραφω η τον κουραζουν γιατι διαφωνει ( διοτι αν πανηγυριζα δεν θα κουραζα ...οπως αν υμνουσα αντι να κατηγορω τον μασελα ) η τον αηδιαζουν και ΕΦΟΣΟΝ δεν προσβαλω κανεναν προσωπικα μπορει πολυ απλα να χρησιμοποιησει την παρακατω επιλογη να τελειωνουμε και να μην ξαναδει ποτε τι γραφω και τελος.

Οποιος δεν το κανει αλλα μου πηζει τα συκωτια γιατι διαφωνει με ποστ μου και με προσβαλει σημαινει οτι εχει ορεξη για φασαρια στην ουσια και δεν ειναι πραγματικος ο λογος που γραφει οτι ενοχληθηκε. Αλλο να διαφωνει καποιος και να το συζητησουμε και αλλο να εκτοξευοντε προσβολες ειρωνιες και προσωπικες επιθεσεις ολη την ωρα με οποιο ποστ μου διαψωνει καποιος. Αυτα παιδια .

 

Screenshot_3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Με αφήνει παγερά αδιάφορο η εθνική σχεδόν από πάντα. Το Γιούρο το πανηγύρισα κυρίως γιατί παρασύρθηκα από το μικρό της ηλικίας μου στο κλίμα των ημερών αλλά όχι τίποτα τρελα πράγματα. Χθες πχ είδα το πρώτο 20 λεπτο πονεσαν τα μάτια μου και γύρισα κανάλι. Μαθαίνοντας ότι πήραμε x ένα και το αυτό. 

Link to comment
Share on other sites

Γ αυτο αλλαξε η εικονα της εθνικης μετα το 20λεπτο.νομιζα το γυρισε ο τζομπανης....???

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Για μενα υπαρχουν κατα καιρους πιο ενδιαφερουσες και λιγοτερο ενδιαφερουσες εθνικες. Συνηθως το δευτερο βεβαια.

Η συγκεκριμενη, με τον  γραφικο στον παγκο κι ενα τσουρμο αμπαλους να παιζουν, σιγουρα ειναι στην δευτερη κατηγορια. 

Υγ. Δεν θεωρω οτι ειναι υποχρεωμενος κανενας να απολογηθει για την σταση του προς την εθνικη ομαδα. Ισα-ισα ειναι δυσκολο και παραξενο συναισθηματικα πχ να υποστηριζεις για μια μερα παικτες που ολες τις αλλες μερες βριζεις.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ρε χαλαρώστε λίγο.....ούτε χαβαλέ δεν μπορούμε να κάνουμε με τα άθλια ταγαρια που σκουντουφλαγανε ο ένας πάνω στον άλλο;

με το δεσπότη στον παγκο της εθνικης;

Ποια εθνική και ποιο φρόνημα εθνικό;

οι ιδιοι οι ελληνες δεν της παραχωρούν γήπεδο για να παίξει.

ΜΟΝΟ ΑΕΚ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
3 minutes ago, tarasfw said:

Ρε χαλαρώστε λίγο.....ούτε χαβαλέ δεν μπορούμε να κάνουμε με τα άθλια ταγαρια που σκουντουφλαγανε ο ένας πάνω στον άλλο;

με το δεσπότη στον παγκο της εθνικης;

Ποια εθνική και ποιο φρόνημα εθνικό;

οι ιδιοι οι ελληνες δεν της παραχωρούν γήπεδο για να παίξει.

ΜΟΝΟ ΑΕΚ

Like επειδη δεν εχω αλλα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Και βέβαια έβαλε Μαυρία. Και σε 1μιση μήνα το πολύ θα γραφτει και για μας.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Με το πασχαλάκη τον κλόουν θα προσπαθήσει να μπεί ομίλους ο μπάοκ . Θα γελάσουμε τον αύγουστο . 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest XAMΠOΣ

Ελα ολα καλα τι λεει για σημερα η Παναγια η Ποδοσφαιρουσα? Θα πεσει το γελιο του αιωνα σημερα...?

Τερμα ο Μπαρκας.

Link to comment
Share on other sites

Το παιχνίδι της ζωής του απόψε και αύριο βροχή οι προτάσεις στα γραφεία του τίγρη 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×