Jump to content

Γαυρος -ΑΕΚ (10η αγων. Play off): 19/07, 20:00, Novasports 1


Araujo21
 Share

MVP-Κόουτσινγκ-Βραβείο Σοιλέδη  

14 members have voted

  1. 1. M.V.P.

    • Τσιντώτας
      0
    • Παουλίνιο
      1
    • Μπακάκης
      0
    • Σβάρνας
      1
    • Οικονόμου
      0
    • Σιμόες
      0
    • Σιμάνσκι
      2
    • Βέρντε
      0
    • Αλμπάνης
      0
    • Μάνταλος
      4
    • Αραούχο
      1
    • Κρστισίτς
      5
    • Λιβάγια
      0
    • Ολιβέιρα
      0
    • Σαμπανάτζοβιτς
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Καρέρα

    • Καλό
      1
    • Μέτριο
      5
    • Κακό
      5
    • Φυσιολογικό
      3
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Τσιντώτας
      1
    • Παουλίνιο
      0
    • Μπακάκης
      9
    • Σβάρνας
      0
    • Οικονόμου
      0
    • Σιμόες
      3
    • Σιμάνσκι
      0
    • Βέρντε
      0
    • Αλμπάνης
      0
    • Μάνταλος
      1
    • Αραούχο
      0
    • Κρστισίτς
      0
    • Λιβάγια
      0
    • Ολιβέιρα
      0
    • Σαμπανάτζοβιτς
      0


Recommended Posts

λοιπον, το ματς τελείωσε, έστω και με βαριά ήττα. η ομάδα ΟΦΕΙΛΕΙ να το αφήσει πίσω και να επικεντρωθεί τον τελικό, ο οποίος θα είναι για μένα ένα πολύ διαφορετικό ματς. θα το παλέψουμε, αρκεί να λείψουν τα πολλά ατομικά λάθη.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, mporat said:

Ξεφτίλα δεν κατάντησε το φόρουμ, αλλά ο μεγαλος την ομάδα. 

Καρφιτσωστε το αυτό να τελειωνουμε 

Link to comment
Share on other sites

να στειλουνε τον λοπες στο θιβετ να γινει καλα τωρα απο εκει και περα με αυτην την αμυνα μας πιασανε μεζεδες τιποτα αλλο

ραντεβου σε μια εβδομαδα και 1% να εχεις ΑΕΚ εισαι πρεπει να μπεις να τους γαμησεις

Link to comment
Share on other sites

Όσο δεν αλλαζουν αυτά τα νούμερα προς το καλύτερο, τόσο θα έρχονται αυτα τα αποτελεσματα.

 

values.JPG

Link to comment
Share on other sites

ρε μαλάκες τι κάθεστε και τσαμπουκαλεύεστε εδώ μέσα είναι αστείο

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

οφείλουμε να πείσουμε τον @SpiRos να ανοίξει το τοπικ του τελικού. εναλλακτικά @amd που είχε καλά ποσοστά τελευταία. τρίτη επιλογή εγώ, που άνοιξα το τοπικ με τους βου (μη βαράτε ρε!).

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τι φταίει λοιπόν για το αποψινο;

Η διοίκηση της ΑΕΚ

Οι παίχτες της ΑΕΚ

Οι ανύπαρκτοι οπαδοί της ΑΕΚ

☑️ Όλα καλά ειναι στην ΑΕΚ. Μόνη παραφωνία το ΚΜ.

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Οι ήττες ακόμα και οι βαριές, οι κακές βαθμολογικές θέσεις που οδηγούν ακόμα και σε υποβιβασμό, το κακό αγωνιστικό υλικό ποτέ δεν είναι ντροπή. Κανείς δεν εγκαταλείπει μια ομάδα μετά από κάτι από τα παραπάνω. Άλλα πράγματα είναι ντροπή όπως το να πουλάει η διοίκηση σου την ομάδα και τον κόπο της για σκοπούς άσχετους με το αγωνιστικό (παραγοντικούς ή οικονομικούς ας πούμε) και να μην μιλάει κανείς. Για μένα όσοι κατέβηκαν σήμερα να παίξουν είναι ήρωες. Άμπαλοι μεν αλλά ήρωες. Εγώ ας πούμε δεν θα κατέβαινα στην θέση τους μετά το προχτεσινό. Έκαναν πορεία πρωταθλητισμού στον Β' γύρο και στα po και τελικά κατέληξαν τρίτοι επειδή έτσι είχε αποφασίσει η διοίκηση τους από το καλοκαίρι.

Συμφωνώ για τα ξεφτιλίκια Μελ.

Ήρωες σε καμία περίπτωση. Την δουλειά τους κάνουν. Όποιος δεν είναι σε θέση να κάνει τη δουλειά του, απο εδώ πάνε και άλλοι.

Ολο το μελέ είναι ο τελικός. Εκεί θα κριθούν όλοι: οι παίχτες και ο Καρέρα αν θα κάνουν τρίτη φορά την ίδια μαλακία να τρομπάρουν στο α' ημίχρονο και ο Μελ αν θα σε προστατέψει εξωαγωνιστικά, αφού αγωνιστικά κριθηκε ανεπαρκής με τα εγκλήματα του καλοκαιριού κτλ.

Σε κάθε περίπτωση - κλειδιά σε Καρέρα, Ιβιτς και βλέπουμε - ανεξαρτήτως αποτελέσματος στο κύπελλο.

Link to comment
Share on other sites

αντε και αμα την πει ο ενας στον αλλο θα μεγαλωσουν τα τσουτσουνια σας ατομα τωρα που γνωριζομαστε μεταξυ μας σοβαρα εχουμε μοιραστει την ιδια κερκιδα, εκδρομες κτλπ ποιος ο λογος ?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, stavros 9-11 said:

Τι φταίει λοιπόν για το αποψινο;

Η διοίκηση της ΑΕΚ

Οι παίχτες της ΑΕΚ

Οι ανύπαρκτοι οπαδοί της ΑΕΚ

☑️ Όλα καλά ειναι στην ΑΕΚ. Μόνη παραφωνία το ΚΜ.

 

οι οπαδοι που ακριβως φταίνε???

Link to comment
Share on other sites

Just now, Asvos21 said:

Συμφωνώ για τα ξεφτιλίκια Μελ.

Ήρωες σε καμία περίπτωση. Την δουλειά τους κάνουν. Όποιος δεν είναι σε θέση να κάνει τη δουλειά του, απο εδώ πάνε και άλλοι.

Ολο το μελέ είναι ο τελικός. Εκεί θα κριθούν όλοι: οι παίχτες και ο Καρέρα αν θα κάνουν τρίτη φορά την ίδια μαλακία να τρομπάρουν στο α' ημίχρονο και ο Μελ αν θα σε προστατέψει εξωαγωνιστικά, αφού αγωνιστικά κριθηκε ανεπαρκής με τα εγκλήματα του καλοκαιριού κτλ.

Σε κάθε περίπτωση - κλειδιά σε Καρέρα, Ιβιτς και βλέπουμε - ανεξαρτήτως αποτελέσματος στο κύπελλο.

Δεν είναι δουλειά τους να σπάνε τα πόδια τους και να αποφασίζει η διοίκηση της ομάδας να συνταχθεί με την παρανομία και το νταβατζηλίκι των Βουλγάρων για λόγους που αυτή μόνο γνωρίζει (εμείς απλά υποθέτουμε). Ας τους το έλεγε ότι στόχος είναι η τρίτη θέση εξ' αρχής, όχι να τους το λέει προτελευταία αγωνιστική και παραμονές τελικού αφού έδωσαν τους περισσότερους αγώνες της ιστορίας τους σε μία σεζόν.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, GIANNHS said:

οι οπαδοι που ακριβως φταίνε???

Ξέρω γω; Το γεγονός ότι βίαζε το κουφάρι σου ένας Κωστένογλου μισή σεζόν χωρίς να ακουστεί κιχ από πλευράς τους είναι νορμάλ;

Το γεγονός ότι κλήθηκε η ΑΕΚ να πάρει μια απόφαση προχθές και οι οπαδοί δεν έβγαλαν ούτε φειγ βολάν είναι νορμάλ;

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, stavros 9-11 said:

Τι φταίει λοιπόν για το αποψινο;

Η διοίκηση της ΑΕΚ

Οι παίχτες της ΑΕΚ

Οι ανύπαρκτοι οπαδοί της ΑΕΚ

☑️ Όλα καλά ειναι στην ΑΕΚ. Μόνη παραφωνία το ΚΜ.

 

  ο ιταλος 

Link to comment
Share on other sites

Just now, stavros 9-11 said:

Τι φταίει λοιπόν για το αποψινο;

Η διοίκηση της ΑΕΚ.

Οι παίχτες της ΑΕΚ

Οι ανύπαρκτοι οπαδοί της ΑΕΚ

☑️ Όλα καλά ειναι στην ΑΕΚ. Μόνη παραφωνία το ΚΜ.

 

Έχεις χειρότερη ομάδα αγωνιστικά . Τόσο χειρότερη που πρέπει οι άλλοι να κάνουν το χειρότερο τους παιχνίδι και εσύ το καλύτερο για να κερδίσεις 

Έχεις υποδεέστερη  διοίκηση συνολικά 

 

Έχεις οπαδικο κίνημα μουγκό πλέον άρα ανύπαρκτο σε ότι αφορά την ομάδα 

 

Το σημερινό ήταν αναμενόμενο 

Και ο τελικός για μένα στα @@ μου. Έχεις πάρει κάποιους, έχεις χάσει τόσους, ας χάσεις και ένα που είσαι αουτσάιντερ.

Αυτό που με χαλάει είναι η έλλειψη προοπτικής και οι σάπιες βάσεις που ξαναχτίζεται η ΑΕΚ .

Μακάρι να τους γαμησουμε 

Μόνο ΑΕΚ

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, stavros 9-11 said:

Ξέρω γω; Το γεγονός ότι βίαζε το κουφάρι σου ένας Κωστένογλου μισή σεζόν χωρίς να ακουστεί κιχ από πλευράς τους είναι νορμάλ;

Το γεγονός ότι κλήθηκε η ΑΕΚ να πάρει μια απόφαση προχθές και οι οπαδοί δεν έβγαλαν ούτε φειγ βολάν είναι νορμάλ;

αρα μιλας για τους οργανωμένους..... και αφου λοιπον οι οργανωμένοι καναν τουμπεκί γιατι ο υπολοιπος κοσμος δεν επαναστάτησε

Link to comment
Share on other sites

επίσης δεν ξέρω τι είδατε εσείς, αλλά Σιμάνσκι, σε ένα ακόμα ντερμπι σε πολύ ρηχά νερά. απογοήτευση.

Link to comment
Share on other sites

Just now, agelos said:

επίσης δεν ξέρω τι είδατε εσείς, αλλά Σιμάνσκι, σε ένα ακόμα ντερμπι σε πολύ ρηχά νερά. απογοήτευση.

εγω ειδα τον σιμοες να μην σταυρωνει πασα ο σιμανσκι που επαιξε wingback 45 λεπτα δεν ξερω τι μπορουσε να κανει ισα ισα που οσο μπορουσε εβγαινε και μπροστα

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, GIANNHS said:

αρα μιλας για τους οργανωμένους..... και αφου λοιπον οι οργανωμένοι καναν τουμπεκί γιατι ο υπολοιπος κοσμος δεν επαναστάτησε

Ποιος; Αυτός που φώναζε "στειλ' τους Μάκη στο δωματιακι" ; Από αυτούς δεν περιμένω ούτε να ξέρουν τι ώρα είναι εδώ και 20+ χρόνια

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως πάγια άποψη μου είναι πως χρονιά με τίτλο είναι πετυχημένη χρονιά και το χω ξαναπεί. Προτιμάω χρονιά με Κύπελλο και 6η θέση, από χρονιά χωρίς τίτλο και δεύτερη θέση ας πούμε. Οπότε ακόμα και αν μακροπρόθεσμα πιθανή κατάκτηση τίτλου θα αποβεί καταστροφική για την ομάδα αφού θα επιβραβεύσει τα φετινά καραγκιοζιλίκια και θα νομιμοποιήσει πιθανά μελλοντικά, οφείλεις να το σηκώσεις για να κλείσει το κεφάλαιο αυτής την σεζόν όπως πρέπει. Τα άλλα είναι μελλοντικά, καλά να μαστε να βριζόμαστε εδώ.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, GIANNHS said:

αρα μιλας για τους οργανωμένους..... και αφου λοιπον οι οργανωμένοι καναν τουμπεκί γιατι ο υπολοιπος κοσμος δεν επαναστάτησε

Για αυτόν λέγονται και είναι  οργανωμένοι .

Για να έχουν φωνή .

Τον απλό κόσμο τον βλέπεις εδώ . Κλαιν

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Εμένα πάντως πάγια άποψη μου είναι πως χρονιά με τίτλο είναι πετυχημένη χρονιά και το χω ξαναπεί. Προτιμάω χρονιά με Κύπελλο και 6η θέση, από χρονιά χωρίς τίτλο και δεύτερη θέση ας πούμε. Οπότε ακόμα και αν μακροπρόθεσμα πιθανή κατάκτηση τίτλου θα αποβεί καταστροφική για την ομάδα αφού θα επιβραβεύσει τα φετινά καραγκιοζιλίκια και θα νομιμοποιήσει πιθανά μελλοντικά, οφείλεις να το σηκώσεις για να κλείσει το κεφάλαιο αυτής την σεζόν όπως πρέπει. Τα άλλα είναι μελλοντικά, καλά να μαστε να βριζόμαστε εδώ.

Εσυ τους πρωταγωνιστες τους έκοψες ότι έχουν κουράγια;

Ή νομίζεις ότι το κυπελλο τους καίει ιδιαιτερα; 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, amd said:

εγω ειδα τον σιμοες να μην σταυρωνει πασα ο σιμανσκι που επαιξε wingback 45 λεπτα δεν ξερω τι μπορουσε να κανει ισα ισα που οσο μπορουσε εβγαινε και μπροστα

Σιμόες είναι συχνά απογοητευτικός σε αυτά τα ματς. θέλει 2-3 επαφές για να κάνει κοντρολ κι ένα σημαντικό λάθος το έχει στο τσεπάκι.

Από τον Πολωνό περιμένω εκτός από το να κόβει, να βγάζει και μια πρώτη πάσα της προκοπής, όχι μόνο πίσω και παράλληλα.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, agelos said:

Σιμόες είναι συχνά απογοητευτικός σε αυτά τα ματς. θέλει 2-3 επαφές για να κάνει κοντρολ κι ένα σημαντικό λάθος το έχει στο τσεπάκι.

Από τον Πολωνό περιμένω εκτός από το να κόβει, να βγάζει και μια πρώτη πάσα της προκοπής, όχι μόνο πίσω και παράλληλα.

 

μα δεν παιρνει την 1η μπαλια για την βγαλει μπροστα ο σιμοες την παιρνει 

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×