Jump to content

Γαυρος -ΑΕΚ (10η αγων. Play off): 19/07, 20:00, Novasports 1


Araujo21
 Share

MVP-Κόουτσινγκ-Βραβείο Σοιλέδη  

14 members have voted

  1. 1. M.V.P.

    • Τσιντώτας
      0
    • Παουλίνιο
      1
    • Μπακάκης
      0
    • Σβάρνας
      1
    • Οικονόμου
      0
    • Σιμόες
      0
    • Σιμάνσκι
      2
    • Βέρντε
      0
    • Αλμπάνης
      0
    • Μάνταλος
      4
    • Αραούχο
      1
    • Κρστισίτς
      5
    • Λιβάγια
      0
    • Ολιβέιρα
      0
    • Σαμπανάτζοβιτς
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Καρέρα

    • Καλό
      1
    • Μέτριο
      5
    • Κακό
      5
    • Φυσιολογικό
      3
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Τσιντώτας
      1
    • Παουλίνιο
      0
    • Μπακάκης
      9
    • Σβάρνας
      0
    • Οικονόμου
      0
    • Σιμόες
      3
    • Σιμάνσκι
      0
    • Βέρντε
      0
    • Αλμπάνης
      0
    • Μάνταλος
      1
    • Αραούχο
      0
    • Κρστισίτς
      0
    • Λιβάγια
      0
    • Ολιβέιρα
      0
    • Σαμπανάτζοβιτς
      0


Recommended Posts

1 minute ago, amd said:

ποτε στην ιστορια σου δεν ειχες παραπανω λεφτα απο αυτους 

Εγραψα κι αλλα. Ότι δεν υπερέχεις ΠΟΥΘΕΝΑ αλλου.

Link to comment
Share on other sites

Καθαρά αγωνιστικά, και με δεδομένη την πορεία μας σε όλη την χρονιά, δεν αξίζαμε και παραπάνω από την τρίτη θέση, άσχετα αν ο πάοκ μας έδωσε την ευκαιρία να  πάρουμε  την δεύτερη θέση εξωαγωνιστικά και μεις την πετάξαμε.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Γιατί υπάρχει η εντύπωση ότι δεν αγαπάμε την ΑΕΚ όσοι γράφουμε αρνητικά και ειρωνικά αυτές τις μέρες; 

Link to comment
Share on other sites

Πώς θα είναι άλλο παιχνίδι το κύπελλο? 

Θα μάθουμε στο μπακακη κοντρόλ  και στο Μάνταλο να κάνει σουτ? 

 

Ας είμαστε ρεαλιστές και ας ελπίσουμε στο θαύμα 

 

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nikos said:

Εγραψα κι αλλα. Ότι δεν υπερέχεις ΠΟΥΘΕΝΑ αλλου.

σημερα δεν υπερεχεις ουτε το μεχρι 2017 υπηρεχες ομως πουθενα αλλα τους κηδεψες μεσα εξω ουτε το 2015 υπερηχες ειχες αρπαξει ντορτι εκει μεσα αλλα στον τελικο τους πετσωσες 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mporat said:

Γιατί υπάρχει η εντύπωση ότι δεν αγαπάμε την ΑΕΚ όσοι γράφουμε αρνητικά και ειρωνικά αυτές τις μέρες; 

Δεν νομίζω πως τέθηκε θέμα αγάπης ή μη, απλά κάποιοι δεν γουστάρουν να διαβάζουν αρνητικά σχόλια για την ομάδα. Εντάξει σεβαστό είναι γενικά και κατανοητό απλά ο κάθε ένας αντιδρά διαφορετικά. Εγώ πχ όταν αισθάνομαι πως με δουλεύουν είτε στα εθνικά, είτε στα ποδοσφαιρικά, είτε στα οικονομικά είτε στα γκομενικά αντιδρώ ειρωνικά προς την όλη κατάσταση χωρίς να καίγομαι μην θίξω Πατρίδα, Ομάδα, Γυναίκες κτλ. Κάποιοι τότε ίσως με πουν Εθνομηδενιστή, Πουτάνας Γιο και μισογύνη..

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mporat said:

Γιατί υπάρχει η εντύπωση ότι δεν αγαπάμε την ΑΕΚ όσοι γράφουμε αρνητικά και ειρωνικά αυτές τις μέρες; 

Το χιουμορ ειναι η ευγενεια της απελπισιας

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Rayo Vallecano 21 said:

Καθαρά αγωνιστικά, και με δεδομένη την πορεία μας σε όλη την χρονιά, δεν αξίζαμε και παραπάνω από την τρίτη θέση, άσχετα αν ο πάοκ μας έδωσε την ευκαιρία να  πάρουμε  την δεύτερη θέση εξωαγωνιστικά και μεις την πετάξαμε.

Συμφωνώ και εγώ και η αλήθεια είναι πως στο παιχνίδι της χρονιάς για τη δεύτερη θέση δεν κερδισαμε.

Ίσως είναι καλύτερα να μένουν τα πράγματα ως έχουν καμμιά φορά γιατί δεν βλέπω πως αυτή η ομάδα θα έπαιζε παιχνίδι τέλος Αυγούστου 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Δεν νομίζω πως τέθηκε θέμα αγάπης ή μη, απλά κάποιοι δεν γουστάρουν να διαβάζουν αρνητικά σχόλια για την ομάδα. Εντάξει σεβαστό είναι γενικά και κατανοητό απλά ο κάθε ένας αντιδρά διαφορετικά.

αρνητικα σχολια να διαβασουμε ειρωνιες προς την ΑΕΚ ξαναλεω και οχι τον μελισσανιδη να μην γραφονται αλλα ο καθενας εφκραζεται οπως νομιζει απο την αλλη αν εκφραζεται καπως δινει το δικαιωμα να εκφραστει και καποιος αλλος για τον αλλο αναλογα 

φαυλος κυκλος

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω μετά την τετάρτη και ειδικά σήμερα ούτε καν χιούμορ έκανε κανείς.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mporat said:

Γιατί υπάρχει η εντύπωση ότι δεν αγαπάμε την ΑΕΚ όσοι γράφουμε αρνητικά και ειρωνικά αυτές τις μέρες; 

Λόγω της έντασης που δημιουργήθηκε με τη μη ένσταση και τις εν θερμώ αντιδρασεις

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bukowski said:

Δεν νομίζω πως τέθηκε θέμα αγάπης ή μη, απλά κάποιοι δεν γουστάρουν να διαβάζουν αρνητικά σχόλια για την ομάδα. Εντάξει σεβαστό είναι γενικά και κατανοητό απλά ο κάθε ένας αντιδρά διαφορετικά.

καλα τωρα, λες κι εγινε ποτε θεμα για τα "αρνητικα σχολια". Μη κανεις το χαζο μωρε.

Link to comment
Share on other sites

Just now, amd said:

αρνητικα σχολια να διαβασουμε ειρωνιες προς την ΑΕΚ ξαναλεω και οχι τον μελισσανιδη να μην γραφονται αλλα ο καθενας εφκραζεται οπως νομιζει απο την αλλη αν εκφραζεται καπως δινει το δικαιωμα να εκφραστει και καποιος αλλος για τον αλλο αναλογα 

φαυλος κυκλος

Εάν δεν το παρατήρησες βέβαια, ακριβώς επειδή κατανοώ ότι κάποιοι θα αντιδράσουν, δεν απάντησα σε όποιους θίχτηκαν. Οπότε κανένας φαύλος κύκλος τουλάχιστον όσον αφορά το κομμάτι που μου αναλογεί.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Εάν δεν το παρατήρησες βέβαια, ακριβώς επειδή κατανοώ ότι κάποιοι θα αντιδράσουν, δεν απάντησα σε όποιους θίχτηκαν. Οπότε κανένας φαύλος κύκλος τουλάχιστον όσον αφορά το κομμάτι που μου αναλογεί.

τωρα να βγαλουμε να τις μετρησουμε Νικο? εγω τον εχω 16 ποντους εσυ? για το γενικο κλιμα μιλαω απλα εσενα εκανα quote

και εμενα ο φελμαν με διαολοστειλε και ο μοντανας ειπε οτι παιρνω 20αρικο ξερω γω και εγω εχω πει μπουφο τον αλεξ (ασχετα αν το πηρα πισω γιατι ηταν λαθος)

δεν υπαρχει λογος να γραφονται ειρωνιες προς την ΑΕΚ ξαναλεω στα @@ μου γραψε οτι θες για τον μελισσανιδη

Link to comment
Share on other sites

Just now, aris2168 said:

καλα τωρα, λες κι εγινε ποτε θεμα για τα "αρνητικα σχολια". Μη κανεις το χαζο μωρε.

Δεν κάνω τον χαζό, το ανέλυσα ακόμα περισσότερο με edit. Προσωπικά δεν κολλάω ιδιαίτερα σε ομάδες, πατρίδες, φιλίες, γκόμενες, οικογένειες κτλ. Αν αισθανθώ πως αυτά στα οποία πιστεύω και τα οποία αγαπώ με περνάνε για χαζό αντιδρώ όπως νιώθω χωρίς κολλήματα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, amd said:

τωρα να βγαλουμε να τις μετρησουμε Νικο? εγω τον εχω 16 ποντους εσυ? για το γενικο κλιμα μιλαω απλα εσενα εκανα quote

Δεν σε παίρνει να τις μετρήσουμε αν όντως τον έχεις 16 πόντους πάντως.

Γνώμη μου.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Δεν σε παίρνει να τις μετρήσουμε αν όντως τον έχεις 16 πόντους πάντως.

Γνώμη μου.

να ρωτησω την πιατσα ? ?

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, amd said:

σου ειπα στις ηττες εισαι τραγικος αλλα στα 14 ματς η διαφορα ειναι 1 νικη 

ακριβως τα ιδια ειναι με κυπελλο μεσα. 5-4 γαυρος πρωταθλημα, 3-2 εμεις κυπελλο

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, amd said:

σημερα δεν υπερεχεις ουτε το μεχρι 2017 υπηρεχες ομως πουθενα αλλα τους κηδεψες μεσα εξω ουτε το 2015 υπερηχες ειχες αρπαξει ντορτι εκει μεσα αλλα στον τελικο τους πετσωσες 

Το θέμα είναι αν μπορεις να έχεις ίδιες απαιτήσεις με αυτούς ή αν θεωρείς ότι δεν δικαιούσαι να εχεις. Αν μας ενδιαφέρει ως οργανισμό εννοώ, δεν μιλάω για σένα.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, amd said:

και εμενα ο φελμαν με διαολοστειλε και ο μοντανας ειπε οτι παιρνω 20αρικο ξερω γω και εγω εχω πει μπουφο τον αλεξ (ασχετα αν το πηρα πισω γιατι ηταν λαθος)

Εγώ πάντως εδώ μέσα δεν έχω διαολοστείλει κανέναν πλην Χάμπου απ' όσο θυμάμαι. Επίσης επειδή κάποιοι με έχετε γνωρίσει και τα έχουμε πει και πιει αρκετές φορές, νομίζω πως ξέρετε πως όσα γράφω εδώ μέσα τα λέω και από κοντά δεν έχω τέτοιο θέμα. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Το θέμα είναι αν μπορεις να έχεις ίδιες απαιτήσεις με αυτούς ή αν θεωρείς ότι δεν δικαιούσαι να εχεις. Αν μας ενδιαφέρει ως οργανισμό εννοώ, δεν μιλάω για σένα.

προφανως εχεις ιδιες απαιτησεις αλλα για να εχεις ιδιο αποτελεσμα πρεπει να εισαι πολυ πιο ευστοχος στις επιλογες σου οταν εισαι ακομα και με μικροτερα μπατζετ του παιρνεις το πανω χερι διαχρονικα 

Link to comment
Share on other sites

Ασχετο έχουν βάλει πουλμανάκι κι αυτοί. Θυμάστε ποιος το έκανε πρώτος Ελλάδα, εμεις ή αυτοί; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Εγώ πάντως εδώ μέσα δεν έχω διαολοστείλει κανέναν πλην Χάμπου απ' όσο θυμάμαι. Επίσης επειδή κάποιοι με έχετε γνωρίσει και τα έχουμε πει και πιει αρκετές φορές, νομίζω πως ξέρετε πως όσα γράφω εδώ μέσα τα λέω και από κοντά δεν έχω τέτοιο θέμα. 

βρε ετσι νιωσανε ετσι κανανε τι να κανουμε τωρα δεν θα τους παρω το κεφαλι ουτε θα τους κακισω μεγαλα παιδια ειμαστε απλα επειδη ολοι εχουν νευρα αλλοι τα εκφραζουν ετσι αλλοι αλλιως απλα η ειρωνια προς την ΑΕΚ αυξανει τα νευρα δεν τα χαλαρωνει 

αμα δεν ηταν φορουμ και τα λεγαμε απο κοντα με ολους δεν θα υπηρχε ποτε καμια παρεξηγηση

Link to comment
Share on other sites

Otan trome Bakakh sthn mapa xronia tora den eimaste katholou efstoxoi stis epiloges  mas omos. Toso dyskolo einai na vroume kapoion kalytero?

Link to comment
Share on other sites

Just now, felman said:

Otan trome Bakakh sthn mapa xronia tora den eimaste katholou efstoxoi stis epiloges  mas omos. Toso dyskolo einai na vroume kapoion kalytero?

Όχι 

Είναι θέμα θέλησης 

 

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×