Jump to content

Παλιοί παίκτες της ΑΕΚ #2


nikos
 Share

Recommended Posts

57 minutes ago, Bukowski said:

Οχι θα καθοταν να περιμενει τον Μελισσανιδη να κλεισει το καρε των Σιμοες-Λαμπροπουλος-Μπακασετας.

Από το ένα ακρο στο άλλο μια πουστια δρομος. Και άλλοι έφυγαν, ο τρόπος τους ξεχωρίζει όλους. Και είχε υπογράψει και εξώδικο έστειλε. Μακριά και μη αγαπημένοι 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Skepastos said:

Από το ένα ακρο στο άλλο μια πουστια δρομος. Και άλλοι έφυγαν, ο τρόπος τους ξεχωρίζει όλους. Και είχε υπογράψει και εξώδικο έστειλε. Μακριά και μη αγαπημένοι 

Απο αυτους που μετα εχουν μια ζωη παραπονα απο την ΑΕΚ και τους πληρωνουμε γι αυτο μια ζωη τους... καψερους, προτιμω τους Λαζαρους που και την δουλεια για την οποια πληρωθηκαν εκαναν και δεν θα μας σκοτιζει τα παπαρια μια ζωη. Επισης αρκετα πιο ΑΕΚτζηδικα τα λεει για εκεινη την χρονια απο πολλους κατα καιρους ΑΕΚαρες που ολο τους χρωσταει η ΑΕΚ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν μου είναι αντιπαθής ο Λάζαρος. 

Ο Μίμης ευθύνεται για την συμπεριφορά του. 

Αν ήταν η ΑΕΚ όπως έπρεπε απέναντι του και έφευγε τότε ναι , θα ήταν κόκκινο πανί .

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Bukowski said:

Απο αυτους που μετα εχουν μια ζωη παραπονα απο την ΑΕΚ και τους πληρωνουμε γι αυτο μια ζωη τους... καψερους, προτιμω τους Λαζαρους που και την δουλεια για την οποια πληρωθηκαν εκαναν και δεν θα μας σκοτιζει τα παπαρια μια ζωη. Επισης αρκετα πιο ΑΕΚτζηδικα τα λεει για εκεινη την χρονια απο πολλους κατα καιρους ΑΕΚαρες που ολο τους χρωσταει η ΑΕΚ.

Διάβασες καθόλου τη συνέντευξη του; Το παιδί είναι τρικυμίας. Μόνο ένα πράγμα τονίζει στη συνέντευξη. Τα λεφτά. Τίποτα άλλο. Μέγιστο λιγδοταμπαρο είναι και δεν μου κάνει. 
 

«Θέλω να ξαναγυρίσω στον Παναθηναϊκό», «φάγαμε ψωμάκι στον πολυμετοχικό», «μου χρώσταγαν 6 μήνες στον ΠΑΟΚ», «θα πηγαινα στον Άρη», «ζήτησα κάτιτις παραπάνω απο το Μελισσανίδη», «άφησα τρία ευρώ στην Ιταλία να ερθω στην ΑΕΚ για ένα», «πήγα λεφτά στον ΠΑΟΚ»....

Κάνει συνέντευξη και έχει βγάλει το μπακαλοτεφτερο με τα βερεσεδια. Δεν μπορώ να έχω στην εκτίμηση έναν τέτοιο τυπακο. 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Bukowski said:

Εγω αμα με ειχε βρισει ο Μελισσανιδης στο μεταξυ μας (οπως λεει ουσιαστικα ο Λαζαρος) θα εθετα τον εαυτο μου εκτος ομαδας την αλλη στιγμη. Επισης μαζι με το εξωδικο, να βαλουμε και τα ρεπορταζ εκεινης της περιοδου με τους Κεφτεδες να γραφουν οτι "να δουμε αν ο Λαζαρος εχει υπογραψει να σταματησει ουσιαστικα το ποδοσφαιρο". 

Καλά, δεν χρειάζεται καν να πας στο τότε, αρκεί να δεις το τώρα και πως το «Ούτε εγώ ούτε η ΑΕΚ τηρήσαμε το 2+1» έγινε «Δεν τήρησα το 2+1»

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Nestoridis21 said:

FB_IMG_1622887300285.jpg

Τους αγοραζα τωρα . Ολοι σε θεσεις που χρειαζομαστε 😎

Link to comment
Share on other sites

Ο ΠΑΟΚ κοιτά τον Νέλσον Ολιβέιρα.

Η ενισχυθούν ομάδας της Θεσσαλονίκης εξετάζουν επιθετικών, καθώς είναι δεδομένη η πρόθεση τους να ενισχυθούν στη θέση του σέντερ φορ.

Με τον Κάρολ Σφιντέρσκι καθοδόν για το EURO 2021 και τον Μάικλ Κρμέντσικ, που επίσης θα συμμετάσχει στο Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα με την εθνική Τσεχίας, να έχει τυπικά επιστρέψει στην Κλαμπ Μπριζ, όπου ανήκει, οι «ασπρόμαυροι» έχουν έτοιμες και κάποιες εναλλακτικές λύσεις

Σύμφωνα με το «gazzetta.gr» μια απ’ αυτές είναι και ο Νέλσον Ολιβέιρα, o οποίος μετά από δύο σεζόν στην Ελλάδα με τη φανέλα της ΑΕΚ (70 συμ., 26 γκολ, 10 ασίστ) είναι ελεύθερος και δεν υπάρχουν σημάδια, ότι η Ένωση θα κινηθεί για να τον ανανεώσει, καθώς έχει ρίξει όλο το βάρος στην περίπτωση του Σέρχιο Αραούχο.

Ο 29χρονος Πορτογάλος επιθετικός έχει προταθεί στον ΠΑΟΚ και το πρώτο ποσό που έπεσε στο τραπέζι ήταν κοντά στις ετήσιες αποδοχές (1,1 εκατομμύριο ευρώ) στο διάστημα της παρουσίας του στην ΑΕΚ.

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με τον Τούρκο δημοσιογράφο Ertan Süzgün η Ρίζεσπορ έχει κάνει πρόταση για τον Κροάτη πρώην παίκτη της ΑΕΚ.

Ο Λιβάγια ζητάει 1 εκατ. ευρώ ετησίως για να υπογράψει, χωρίς κάποιο μπόνους, ενώ θέλει και 300 χιλιάδες ευρώ για να υπογράψει.

Εκτός από την Ρίζεσπορ και άλλες τουρκικές ομάδες ενδιαφέρονται για τον Κροάτη. Παράλληλα στον Λιβάγια έχει κάνει πρόταση και η Χάιντουκ Σπλιτ, η οποία του προσφέρει 600 χιλιάδες ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα για τον παίχτη αυτό. Οσο ταλέντο έχει τόσο μυαλό του λείπει

Link to comment
Share on other sites

Έχει δίκιο παντως. Δεν ταιριάζουν οι φιλοδοξίες του με της Ομάδας μας 

Link to comment
Share on other sites

Επίσης ένα παράδοξο.

1Μ για τριετές με τον κολλητό Μάνταλο αντί 600κστην Κροατία. Χωρίς Μάνταλο. 

Πετραν ψαξου

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

Μόλις πέρασε από κάτω από το μπαλκόνι του πατρικού μου ,ο ο ο ......

ΠΟΙΟΣ ΠΟΙΟΣ ΠΟΙΟΣ 

Ο ΜΑΥΡΟΣ Ο ΘΕΌΣ!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, tony_montana said:

Μόλις πέρασε από κάτω από το μπαλκόνι του πατρικού μου ,ο ο ο ......

ΠΟΙΟΣ ΠΟΙΟΣ ΠΟΙΟΣ 

Ο ΜΑΥΡΟΣ Ο ΘΕΌΣ!

Μίλησες ρε συ στον αρχοντα;

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana
10 minutes ago, Nestoridis21 said:

Μίλησες ρε συ στον αρχοντα;

Όχι γιατι είναι γείτονας, τον έχω ξαναπετυχει στο σουπερμάρκετ με την κόρη και την σύζυγό του. 

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι ζει στο σπίτι του πατέρα του στα δυτικά προάστια . Έτσι μου είχε πει τωρινός γείτονας του. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, AG21 said:

Νομίζω ότι ζει στο σπίτι του πατέρα του στα δυτικά προάστια . Έτσι μου είχε πει τωρινός γείτονας του. 

Το dia noche στον Αλιμο υπάρχει ακόμα; Το έχει;

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nestoridis21 said:

Το dia noche στον Αλιμο υπάρχει ακόμα; Το έχει;

Από ότι μου είπαν μάλλον όχι. 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×