Jump to content

Α.Ε.Κ. - Wolfsburg (Playoff EL): 01/10/20, 21:45, Novasports 2


SpiRos
 Share

mvp - κόουτσινγκ - βραβείο Σοιλέδη  

48 members have voted

  1. 1. mvp

    • Τσιντώτας
    • Βασιλαντωνόπουλος
      0
    • Ινσούα
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Σβάρνας
      0
    • Σιμόες
    • Κρστιτσιτς
    • Σάκχοφ
      0
    • Γκαρσία
    • Μάνταλος
      0
    • Ολιβέιρα
      0
    • Λιβάγια
      0
    • Μαχαίρας
      0
    • Ανσαριφάρντ
  2. 2. Κόουτσινγκ

    • Καλό
    • Μέτριο
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
      0
  3. 3. Βραβείο Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Τσιντώτας
      0
    • Βασιλαντωνόπουλος
      0
    • Ινσούα
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Σβάρνας
      0
    • Σιμόες
    • Κρστιτσιτς
      0
    • Σάκχοφ
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Μάνταλος
    • Ολιβέιρα
    • Λιβάγια
      0
    • Μαχαίρας
      0
    • Ανσαριφάρντ
      0


Recommended Posts

Just now, Bukowski said:

Κυριακη στο Περιστερι δειχνεις αν μπορεις Πρωταθλημα

Και μετα περιμενεις να πεταλωσεις τον Μπαογκ 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Vargas21 said:

Και μετα περιμενεις να πεταλωσεις τον Μπαογκ 

Ενα ενα τα παιχνιδια αν και φετος καλο θα ηταν να κυνηγησουμε ευρωπαικη διακριση (να παμε πχ 16 ή 8 του Γιουροπα).

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, gybe21 said:

Τι έγραψε ο Δηματος οεο??

Και που να του ρίξω μια ματιά?

Ανεβασε βιντεο που αποθεωνει ο κοσμος ομαδα και μανταλο και ο αρχηγος δεν αντεχει και δακρυζει. 

Με λεζαντα "Θα εισαι για παντα ο αρχηγος μας"
Αινιγματικος αλλα αμα πουλησουμε Μανταλο μπορει να παρουμε και κανα πρωταθλημα οπως το 18. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Ενα ενα τα παιχνιδια αν και φετος καλο θα ηταν να κυνηγησουμε ευρωπαικη διακριση (να παμε πχ 16 ή 8 του Γιουροπα).

Συμφωνω, Μια ευρωπαικη διακριση μας χρειαζεται , Οπως και νικες στα ντερμπι. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bukowski said:

Ενα ενα τα παιχνιδια αν και φετος καλο θα ηταν να κυνηγησουμε ευρωπαικη διακριση (να παμε πχ 16 ή 8 του Γιουροπα).

Πρωτα απ ολα πρεπει να αρχισουμε να κανουμε νικες κυριως εντος εδρας.Θυμιζω οτι την προηγουμενη φορα στον ομιλο ειχαμε τρια Χ εντος.Σημερα εγινε μια καλη αρχη.

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει, εχει πιει οτι εχω πιει, εχω φαει μισο κιλο νυχια και ερχομαι με σφυμγους 300 και αντι να κατσω να κανω χαβα και να διαβαζω ΚΜ μεχρι μεχρι το πρωι, καθομαι και βγαζω απιδια...

Ελεος καπου!!!

ΑΕΚΑΡΑ ΡΕ!!!!!!!!!!!!!!!!! Ποσο καυλα!!!!!!!!!!!

Μονο σε μενα η ΓΚΟΛΑΡΑ του καριμ θυμισε κλωναριδη που δεν εκανε την πασα, αλλα με καλυτερη καταληξη?

ΑΕΚΑΡΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Δημάτε όταν σε γαμάει ο Μάνταλος, το πουλί του είναι άραγε φίλος της ΑΕΚ υπό την γνωστή αρχή "ο εχθρός του εχθρού μου είναι φίλος μου"; 

Δημιουργείτε παράλογο του Ράσσελ με τις μαλακίες σας. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bukowski said:

Ο τεραστιος Σιμοες βεβαια ειναι τεραστιος γιατι εκτος των αλλων αποψε ειχε κςι σοβαρα 8αρια μπροστα του. Να τα λεμε κι αυτα

τα σοβαρα 8αρια μπροστα βεβαια φαινονται καλοι και γιατι εχουν το τεραστιο Σιμοες πισω τους.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:


 

Σίγουρα αποθεώθηκε ο Μάνταλος από κόσμο; Δεν το κόβω για αποθέωση.

Πάντως οι συμπαίχτες του τον γουστάρουν. Φαίνεται αυτό.

Ευτυχώς προκριθήκαμε γιατί δεν αντεχόταν και άλλη εσωστρέφεια.

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Πάντως οι συμπαίχτες του τον γουστάρουν. Φαίνεται αυτό.

Ευτυχώς προκριθήκαμε γιατί δεν αντεχόταν και άλλη εσωστρέφεια.

 

Είχα βρει μια φωτο αλλά δεν μου ανέβαινε.

Από συμπαικτες σιγουρα αποθεώθηκε ναι..

Link to comment
Share on other sites

Μέσα στην όλη μαλακια με το Μάνταλο θα βγουν και 2-3 καλά. Το πρώτο ότι δείχνεις ότι πας να γίνεις πάλι οικογένεια και το δεύτερο ότι την επόμενη φορά που ο Πετρακης θα είναι χάλια, τουλάχιστον θα σκιζεται στην άμυνα για τους συμπαίχτες του που τον σήκωναν στους ώμους...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Α και για να μην ξεχνιομαστε μαλακες ΑΡΔ μας, αυτον εχουμε στον παγκο που μονο σας αγχος ειναι μην επισκιαστει ο Μελισσανιδης. Γιδια 

14801706650457.jpg

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Bukowski said:

Κρστσιτς κλασσικος τριτοκοσμικος Σερβος προχωραμε. Αυριο θα του στειλει ο Μελ τον λογαριασμο.

Χαχαχαχα, έκλαψα. 

 

Είδα τα βίντεο με τον κόσμο και άφησε αυτήν την γλυκόπικρη γεύση μέσα μου. Πόσο λείπει η μπάλα στον κόσμο, πόσο μου λείπει κι εμένα, πόσο θα λείπει και στους παίχτες φαντάζομαι ένα γήπεδο γεμάτο.

Η Ουεφα είπε για κόσμο έως 30% της χωρητικότητας στους ομίλους ΑΝ το επιτρέπουν οι νόμοι της χώρας.

Link to comment
Share on other sites

Στο μεταξυ κατα το Σελτικ-Μπαρκας μην δουμε και καναν Τσιντωτα να πηγαινει Γερμανια. Δηλαδη τι γκολ εφαγε ο δικος τους;

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Bukowski said:

Α και για να μην ξεχνιομαστε μαλακες ΑΡΔ μας, αυτον εχουμε στον παγκο που μονο σας αγχος ειναι μην επισκιαστει ο Μελισσανιδης. Γιδια 

14801706650457.jpg

Αργά - σταθερά - θα το μεταδώσει το dna

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Στο μεταξυ κατα το Σελτικ-Μπαρκας μην δουμε και καναν Τσιντωτα να πηγαινει Γερμανια. Δηλαδη τι γκολ εφαγε ο δικος τους;

Βασικα τον βρηκε στο αναποδο ποδι. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Στο μεταξυ κατα το Σελτικ-Μπαρκας μην δουμε και καναν Τσιντωτα να πηγαινει Γερμανια. Δηλαδη τι γκολ εφαγε ο δικος τους;

Δεν ξέρω τι θα γίνει με τον Παναγιώτη στο τέλος, μπορεί σε ταλέντο να υστερεί σε σχέση με τον Μπάρκα, αλλά εμένα μου δείχνει ότι έχει ....ιδια. Δεν μένει βιδωμένος στα δοκάρια του και βγαίνει από την εστία Ταλιμπάν. Ο Μπάρκας ήταν πιο συγκρατημένος, δεν θα πω πιο χεστης, αλλά δεν θυμάμαι και καμία έξοδο του δυνατη

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

Δεν ξέρω τι θα γίνει με τον Παναγιώτη στο τέλος, μπορεί σε ταλέντο να υστερεί σε σχέση με τον Μπάρκα, αλλά εμένα μου δείχνει ότι έχει ....ιδια. Δεν μένει βιδωμένος στα δοκάρια του και βγαίνει από την εστία Ταλιμπάν. Ο Μπάρκας ήταν πιο συγκρατημένος, δεν θα πω πιο χεστης, αλλά δεν θυμάμαι και καμία έξοδο του δυνατη

Ο Τσιντωτας εχει προσωπικοτητα. Το πιθανοτερο βεβαια ειναι να μεινει στην ΑΕΚ για παντα οπως τον εχω κοψει. Μακαρι να εξελιχθει, αλλωστε τα καλα του χρονια ειναι μπροστα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Ο Τσιντωτας εχει προσωπικοτητα. Το πιθανοτερο βεβαια ειναι να μεινει στην ΑΕΚ για παντα οπως τον εχω κοψει. Μακαρι να εξελιχθει, αλλωστε τα καλα του χρονια ειναι μπροστα.

Συμφωνω 100%

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Στο μετσξυ ο Κρστσιτς δεν παει καλα γενικα δηλαδη τοσο μισος για τον καδο δικαιολογειται μονο αν μεσα σε αυτον ειναι ο Τσουκαλας.

Αποψη μου ε

Link to comment
Share on other sites

Δεν παει καλα και πριν που κατι σπρωχνανε τον Μανταλο για πλάκα αυτος το ειχε παραξηλώσει. 

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×