Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης #3 ​​​🐅🦀🦀


Araujo21
 Share

Recommended Posts

4 minutes ago, MITSAKLAS said:

Τι να καθαρίσει; 

Ούτε μια μεταγραφή δεν έχει την υπογραφή του, ούτε μια αποχώρηση (που δεν έγιναν κιόλας). 

Του είπανε φεύγει ο Χούλτ, ΟΚ να φύγει ο Χουλτ. 

Του είπανε θα έρθει ο Ινσούα, ΟΚ να έρθει ο Ινσούα. 

Του είπανε βρήκαμε λαβράκι στην Τυνησία, ΟΚ βρήκατε λαβράκι στην Τυνησία. 

Του είπανε πουλάμε τον Μάνταλο, ΟΚ πουλήστε τον. 

Του είπανε δεν πουλάμε τον Μάνταλο, ΟΚ μην πουλάτε το Μάνταλο. 

Και έτσι πήγανε όλες σχεδόν οι δουλειές του καλοκαιριού. 

Δεν υπήρχε αυτό που ζήσαμε με τον συγκεκριμένο προπονητή μετά την καραντίνα. 

Πιο διεκπαιρεωτικός κι από το Μανώλη που φέρανε τώρα. 

Γράφεις πράγματα ρε συ που είναι δεδομένα για κάθε προπονητή στον οργανισμό, να κάτσω να σου πω τι ακριβώς? Και δε νομίζω να χρειάστηκε ποτέ να πει ΟΚ ή ΟΧΙ για κάποιον παίκτη γιατι τις μεταγραφές τις κάνουν τρία άτομα δε πα να γραφτεί εδώ μέσα οτι θέλετε. ΤΡΕΙΣ (3). . Πήγαν οι εργαζόμενοι στο αφεντικό για να κάνουν παράπονα για το διευθυντή τους που δε δουλέυει. Οι ίδιοι που ζήταγαν ΛΑΙΒ ΣΤΗ ΚΑΜΕΡΑ τον κωστένογλου και οι ίδιοι που ζήτησαν μόλις προχθές τον μανόλο

Τι να κάτσουμε να πούμε

Και στη τελική ο Ιταλός απέδειξε κάπου την αξία του πήρε πρωτάθλημα σε μια χώρα που δεν είναι αντίστοιχη αλβανίας και κολομβίας και Λατρεύτηκε απο κόσμο , τα έβαλε με μανταλους κτλ. Και ξαφνικά ήρθε στην ΑΕΚ και δε δούλευε ε ?

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Vagos21 said:

Μια χαρά προπονητής ήταν ο Καρερα. Εντάξει λίγο πολιτισμένος για τύπους που τρέχουν με σώβρακα στην Γλυφάδα, και για 30χρονους άμπαλους με μαθησιακές δυσκολίες. Το επίπεδο της ομάδας θέλει ηρωισμούς και γραφικότητες, ή τρελούς όπως ο αγαπημένος Χιμένεθ. 
 

Πάμε παρακάτω τώρα. Έφυγε ο αμπαλος Ιταλός. Περιμενουμε σύντομα βελτίωση από τους καλούς που ανέλαβαν 

Για αρχή θα ήθελε προπονητές που σέβονται τον εαυτό τους και τη δουλειά τους και ούτε ο Καρέρα είναι τέτοιος, ούτε ο Μανώλης (βασικά αυτός δε σέβεται τον εαυτό του). 

Τώρα τρελοί, παλαβοί, σοβαροί, τουπεδιάρηδες, γκαζιάρηδες είναι παντελώς αδιάφορο. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

 Φακτ ουαν παίκτες έκαναν παράπονα για τον ότι δεν γνωρίζουν τι να κάνουν στο γήπεδο

Φακτ του.συμπακτες τους έλεγαν ότι ΔΕΝ κάνουν αυτά που τους έλεγε ο προπονητής

Φακτ θρι παίκτες αγνοούν στο γήπεδο συγκεκριμένους συμπαίκτες και συνεργάζονται μόνο με άλλους.

Φακτ φορ συγκεκριμένοι παίκτες επικαλούνται τραυματισμούς .

Αυτό είναι στήσιμο.

Link to comment
Share on other sites

Πόσο Λα Σουρεάλ είναι αυτή η ομάδα. Ο μοναδικός οργανισμός που ο εφαρμοστής μιας πολιτικής της εταιρίας  μπορεί ταυτόχρονα να είναι και σχολιαστής της πολιτικής και όλοι να το θεωρούμε φυσιολογικό. Ο οργανισμός ανακάλυψε ότι η κύρια αιτία της χαμένης χρονιάς είναι η ψυχολογία του κοπαδιού. Δεν ευθύνονται τα εκφυλισμένα κύτταρα του Βαλκάνιου, η προσωποποιημένη απελπισία στο πρόσωπο  των ακραίων μπακ μας, οι λαδοπόντικες των αποδυτηρίων, τα πνευματικά αδιέξοδα του αρχηγού πριν τις εκτελέσεις των στημένων, το ιατρικό ιστορικό του Τζίσους,  οι σημαντικοί ρόλοι που έχει αναθέσει το Πρυτανείο  στην στρατιά των γραφικών παλαιμάχων μας, η διαπόμπευση του ποδοσφαιρικού ορθολογισμό μέσω της προθέσεως του Μεγάλου να αφήσει το οικουμενικό του στίγμα ως ο άνθρωπος που γκρέμισε των μανατζερισμό. Η φυσική του θέση του τεχνικού διευθυντή μας θα ήταν δίπλα στην Ζενεβιέβ Μαζαρί (την γώριζα παλιά) για να σχολιάζει την ικανότητα των διαγωνιζόμενων να ανταποκριθούν στις ανάγκες του Μυκονιάτικου Καλοκαιριού. Και ερωτώ, αν πριν υπογράψει με εμάς ως τεχνικός διευθυντής έβαζε την τζίφρα του ως επίτροπος του GNTM, θα προκαλούσε σε κανέναν εντύπωση;

 Ο κόσμος έχει γίνει εξαιρετικά κυνικός και καχύποπτος. Όντως κάθε ποστάρισμα του γραφείου τύπου αντιμετωπίζεται ως ένα πιάτο του μετρ της αρλούμπας από όλους μας. Δεν υπάρχει άνθρωπος που μπορεί να πάρει στα σοβαρά τα αυτιστικά αντανακλαστικά του μαμούθ να την λέει σε όσους αμφισβητούν τις  αποφάσεις του Κονκλάβιου και την "δημοσιογραφική" επαιτεία των κιοφτέδων για ένα σουβλάκι πάρα πάνω. Ένας οδοστρωτήρας παραλογισμού από τον τίγρικο μηχανισμό που αβαντάρει την περιφρόνηση Του για το ποδοσφαιρικό κόστος,  δείχνοντας τις πολεμίστρες και τους ατσαλένιους αετούς. Ο υπεύθυνος της φετινής κατάντιας δεν αισθάνεται την παραμικρή  ανάγκη να πει μια κουβέντα για την αποτυχία του και να τραβήξει μια ρότα από το μπούσουλα της αυτοκριτικής και όχι του τρολαρίσματος. Είμαστε αδιόρθωτοι. Ο πρωινός καφές στα Σπάτα θα είναι ένας ακόμα διαγωνισμός ρουφιανικης αρεστότητας, ένα τουρνουά γλειψίματος προς τον Πρύτανη. Δυστυχώς για όλους μας τα περιθώρια είναι ασφυκτικά ελάχιστα. Όλες οι ευρωπαϊκές διοργανώσεις μας πετούν μία προς μία, έξω με τις κλοτσιές. Όσοι επιμένουν να συνδέουν το άδειασμά της κλεψύδρας  με το κρεβάτι του Δόκτορος Φρόιντ είναι σαν επενδύουν σε αυτές, εξού και το αρχικό μου συμπέρασμα. Ο οργανισμός δεν έχει ανάγκη ενός ακόμα Βεληγκέκα. Δεν χρειαζόμαστε κάποιον να πείσει τον αρχηγό ότι είναι ο Κρόιφ. Δεν θέλουμε έναν Μπαμπαστρούμφ για τον Κροάτη Μελένιο και τον Αργεντίνο Σκουντούφλη να τους προστατεύσει από το επερχόμενο ξεβράκωμα στου Χαριλάου. Βλέπω τον Πρύτανη με ένα τσίπουρο στο χέρι να σχολιάζει τις μαλακίες του ίδιου και στη συνέχεια να δημιουργεί όλες τις απαραίτητες συνθήκες της επανάληψης. Παιχνιδάκι του είναι, στα παπάρια του κιόλας
 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, MITSAKLAS said:

Για αρχή θα ήθελε προπονητές που σέβονται τον εαυτό τους και τη δουλειά τους και ούτε ο Καρέρα είναι τέτοιος, ούτε ο Μανώλης (βασικά αυτός δε σέβεται τον εαυτό του). 

Τώρα τρελοί, παλαβοί, σοβαροί, τουπεδιάρηδες, γκαζιάρηδες είναι παντελώς αδιάφορο. 

Αυτά που λες θα ίσχυαν αν είχαμε μια σοβαρή διοίκηση. Που θα σεβόταν η ίδια την ομάδα. 
 Τώρα πάμε στο τρελοί, παλαβοί, κλπ 

Link to comment
Share on other sites

καλά απορίας άξιο είναι πως γίνεται να μην έχει παραιτηθεί τόσο καιρό. Τον κατουράνε οι πάντες πλέον . Δε βαρέθηκε να τρώει σβερκιές ? δε κουράστηκε οπως είπε να πάρει πούλο να γλιτώσουμε απο τη ντουσανίλα του οργανισμού ?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Skepastos said:

Το θέμα μας δηλαδή εδώ μέσα είναι ποιος την έχει μεγαλύτερη και αν φταίει περισσότερο η διοίκηση, οι τεχνικοί διευθυντές, οι προπονητες η οι παίχτες; Εγώ λέω να κοιτάξουμε λίγο περισσότερο την ΑΕΚ και να τους βάλουμε όλους στο κάδρο. Για εμένα ευθύνες έχει μέχρι και ο Χιμένεθ που στο πρώτο του παιχνίδι συνέχισε την προκλητική ασυλία σε ορισμένους. Δεν μπορώ να διανοηθώ ότι ξεκίνησε αγύμναστο παίχτη και θυσίασε την πρώτη του αλλαγη βγάζοντας κανονικό αθλητή και όχι αυτόν. 

Το αυτό.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Bukowski said:

Στο διαολο να παει αμεσα και τα λεφτα της Γ Εθνικης, του CL, των δυο ομιλων EL και των πωλησεων που θα πηγαιναν για να φτιαξει γηπεδο στα ταμεια.

Χμμμ γνωστη ατακα αυτη αλλα χωρις αναφορες για οδοντοστοιχία.Ποιος εισαι χρηστη Μπουκοφσκι;😎

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, enck1 said:

όλοι θέλαμε να φύγει αργά η γρήγορα ο ιταλός απλά ΕΡΓΑΛΕΙΑΚΑ κ μόνο έπρεπε να βγάλει τη χρονιά με τον ίβιτς , να σπάσουν τα αυγουλάκια να γίνουν ομελέττα.

 

Καπως ετσι το βλεπω κι εγω

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MITSAKLAS said:

Για αρχή θα ήθελε προπονητές που σέβονται τον εαυτό τους και τη δουλειά τους και ούτε ο Καρέρα είναι τέτοιος, ούτε ο Μανώλης (βασικά αυτός δε σέβεται τον εαυτό του). 

Τώρα τρελοί, παλαβοί, σοβαροί, τουπεδιάρηδες, γκαζιάρηδες είναι παντελώς αδιάφορο. 

Σωστό το θέμα είναι ποιός είναι αυτός και αν θα ερχόταν στην ΑΕΚ του κυρ. Δημήτρη. Και άντε και τον τούμπαραν, σε πόσο διάστημα θα την έκανε; Εχω μάθει απο έγκυρο άνθρωπο οτι ο πιο σοβαρός ΤΔ που πέρασε απο την ΑΕΚ ήταν ο Ματιάσεβιτς και την έκανε σε 2 μήνες μόλις κατάλαβε σε τι μπουρδέλο είχε μπλεξει. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, mobster21 said:

Ναι θα ακούσει μια εταιρεία τον Πάνο Γαλάτσι που γράφει στο ίντερνετ και θα αλλάξει στρατηγική. Τα αποτελέσματα βλέπει ο κάθε επιχειρηματίας. Και έχει προφανώς ένα πλάνο στο μυαλό του. Ο Μελ έχει προτεραιότητα το γήπεδο. Όταν τελειώσει με το καλό να κάτσουμε να το συζητήσουμε το όλο θέμα. Μέχρι τότε έχει ένα συγκεκριμένο μπάτζετ για το αγωνιστικό και επιλέγει ποιός θα το διαχειριστεί πιο καλά. Εγώ αυτό έχω στο μυαλό μου. Μου αρέσει δεν μου αρέσει το να φαντασιώνομαι Ρώσους μεγιστάνες είναι κάτι που δεν μου το επιτρέπει η ηλικία μου. Προτιμώ να έχω μπροστά μου την πραγματικότητα και να ασχολούμαι με αυτή και όχι με σενάρια. Όταν υπάρχει κάτι χειροπιαστό να το συζητήσουμε κι αυτό.

 

 

Εγραψα δυο τρια ποστ οτι οτι δεν θελω σηκωφυγεπουλατωρα και εννοειται οτι πρεπει να τελειωσει το γηπεδο και μετα βλεπουμε.Επισης εχω γραψει οτι η επομενη μερα δεν με χαλαει αν υπαρχει σωστη διαχειριση γιατι ουτε εγω φαντασιωνομαι μεγιστανες απο κανενα σημειο του οριζοντα.Και δεν νομιζω οτι φαντασιωνεται κανενας εδω μεσα ετσι πιστευω τουλαχιστον δηλαδη.Ολοι ρεαλιστες ειμαστε μ αυτην την ομαδα.Και ετσι πρεπει δηλαδη γιατι ζησαμε να δουμε και το χειροτερο σεναριο.Οποτε ολοι περιμενουμε να δουμε τι θα γινει οταν τελειωσει το γηπεδο.Απλα τα εχουμε παρει καπου γιατι απο εκει που βλεπαμε οτι παρ ολη την ανοργανωσια που υπηρχε απο την χρονια της επιστροφης στο αγωνιστικο, ακομα κι ετσι μεχρι το '18 γινοντουσαν βηματα μπροστα.Απο τοτε και μετα ομως γινονται αλματα προς τα πισω.Δεν μας παιρνει να καιμε χρονιες, εχουμε καψει ηδη αρκετες και γινονται συνεχως τα ιδια λαθη, δεν ειναι δυνατον να μην αντιδρασει ο κοσμος.Αλλα σηκωφυγεπουλατωρα δεν ακουγονται σχεδον απο πουθενα.Τωρα οποιος ονειρευεται μεγιστανες τι να πω;Μακαρι αλλα δεν ειμαι και πολυ αισιοδοξος.Επισης εχω γραψει οτι δεν γινεται να λεμε δωσε την ομαδα σε αλλον και ασχολησου με το γηπεδο, αυτο ειναι εκτος πραγματικοτητας.ΠΑΕ και γηπεδο ειναι αλληλενδετα.Τωρα οταν ολοκληρωθει το γηπεδο και αποφασισει να παραμεινει στο τιμονι, εννοειται οτι θα το αποδεχτουμε αλλα αν συνεχισουμε στον ιδιο δρομο εννοειται θα πεσει και κραξιμο, ετσι ειναι το ποδόσφαιρο.Αν φυγει γιατι τον κραζει ο κοσμος ομως τοτε δεν θα πουμε "πωπω και τωρα τι κανουμε" αφου ετσι κι αλλιως ποσο θα κατσει ακομα.

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Man Of Faith said:

Χμμμ γνωστη ατακα αυτη αλλα χωρις αναφορες για οδοντοστοιχία.Ποιος εισαι χρηστη Μπουκοφσκι;😎

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

ΧΑΜΠΟC αλήθειαc με φειδωλή δόση Φλιντ. Retrospectively, έπρεπε να έχει δικό του τοπικ να γράφει ραψωδίες για σαπιοδοντά. Στα ρεπά του Φλιντ, διάλογοι καρδιάς μεταξύ @Bukowski και @magician για Μαρίνο, και ενδιάμεσα scouting report από Μικρό και Άτροπο για β' Σουηδίας. Στιγμές δόξας ΚΜ. Για αυτά γίναμε ΚουΜουΕδες.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, enck1 said:

όλοι θέλαμε να φύγει αργά η γρήγορα ο ιταλός απλά ΕΡΓΑΛΕΙΑΚΑ κ μόνο έπρεπε να βγάλει τη χρονιά με τον ίβιτς , να σπάσουν τα αυγουλάκια να γίνουν ομελέττα

 

 

Δεν νομιζω να εσπαγε τπτ αλλο περα απο τα νευρα μας. Και οι παικτες θα τον εγραφαν, και αυτος σταρχιδια του ,τουςιδιους θα ξαναεβαζε 11αδα, και ο ιβιτς θα συνεχιζε να καπνιζει το πουρο του με το μεταξωτο φουλαρι του.

Κλαιν μαιν φαση,απο το συνολο των 30 35 ποσοι ειναι ολοι ζητημα νασχολιοταν ο κολονελο κι ο λιβαι γκαρσια

Link to comment
Share on other sites

Just now, tan21 said:

γαμιόσαντο (ε) είναι το ορθότερον

Και γαμιόντουσανε μου αρέσει

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Asvos21 said:

Τι τελετε κύριε?

4417304.jpg

Βρήκες τη φωτογραφία που συνοδεύει τη λέξη στο λεξικό!

Link to comment
Share on other sites

Το καλυτερο είναι που είχε πει, δν τους έχω ειδοποιήσει ακόμα. 😅😅

Link to comment
Share on other sites

όλα αυτά τα βίντεο τα βλέπουν οι αλλόθρησκοι όπως βλέπουμε εμείς τσουκαλά για να γελάσουμε

θα τη γυρίσει τη τράπουλα σίγουρα ο μητσάρας ελ κουγιας.  Τώρα έρχεται η ειδοποίησηη

Link to comment
Share on other sites

Υπέρ αναλύετε περι ευθυνών υπαλλήλων.

Ο Μητσος βρίσκεται 8η χρονια στην ομάδα και πρωταθλητισμο έκανε την 1. Α, ναι, πήρε κι 1 κυπελλο. 
Εκεί τελειώνει η κουβέντα για το τι μπορεί.

Υπερεκτίμησε τις δυνατότητες του, νόμιζε ότι το τζαμπατζιλίκι του θα περάσει λόγω του ότι είναι πονηρός.

Γειασαν του μαγκα για το γήπεδο λοιπόν και θα τον ευχαριστούμε για παντα, αλλά στα της ΠΑΕ είναι πολύ λιγος. Γενικά λιγος, όχι μονο οικονομικά.

Το έχει αποδεχτεί κι ο ιδιος κατα κάποιον τροπο, εκεί που ξεκίνησε τις μαγκιές, ότι θα ειδοποιήσει, ότι ο άλλος είπε μαμα 20 χρονων και ότι ας τολμήσει ο Σκουτέρης (κύκνειο άσμα η όποια αμυνα που -απλά- επαιξε τοτε), μετα το βούλωσε. Πλέον απλά από τον έναν τρώει τις φάπες του και τον 2ο τον εξυπηρετεί όπου μπορεί.

Και πλέον οι μαγκιές του περιορίστηκαν στον Κουγια, τον Κακο, τον Ζήκο και τον Μιαούλη. Και σε κάτι Πεταυρακηδες και Παουλίνιο βέβαια.

Περιμενει την μερα που θα μπει Φιλαδέλφεια σε αποθέωση. Θα ξεχαστούν κι ολα για ένα διάστημα, θα μείνει και στην ιστορία και τελος.


 

Εμεις Εντωμεταξυ τι ειχες ΑΕΚ τι είχα πάντα, θα ζουμε για τον... επόμενο.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Hoffman21 said:

image.png.f7a62aa1b06d74b4e5b3c9a2cd9727de.png

στο μεταξύ πιο πιθανό είναι να είπε "ξέρω που μένει ο τάδε στα εξάρχεια, θα πάω σπίτι του αν ξαναμιλήσει" παρά το σανό που πουλάνε 

σαν το ντέμη ο ρουφιάνος αλλά μας βόλεψε μια χαρά τότε

ένα ένα θα βγούν στη φόρα, ίσως έπρεπε να τρώμε απανωτές φάπες για να νιώσουμε λίγο πόσο υποβαθμίζουμε την ΑΕΚ για τον μαλάκα

Link to comment
Share on other sites

Αλεξεη θα πληρωσεις μια μεταγραφη ή θα τα βαλει παντελονι ο εγυηητης?

Γιαυτα πρωτος ειναι 

Screenshot_2.jpg

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×