Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης #3 ​​​🐅🦀🦀


Araujo21
 Share

Recommended Posts

Θα σου φύγω, στο ’χα πει
θα σου φύγω και γέλαγες εσύ
πριν μ’ αφήσεις σημάδια
και τα όνειρα άδεια
Θα σου φύγω, στο ’χα πει

________________________________

Ενα τραγουδι για αυτους που εφυγαν, αυτους που φευγουν και αυτους που θα φυγουν απο το forum.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Θα σου φύγω, στο ’χα πει
θα σου φύγω και γέλαγες εσύ
πριν μ’ αφήσεις σημάδια
και τα όνειρα άδεια
Θα σου φύγω, στο ’χα πει

________________________________

Ενα τραγουδι για αυτους που εφυγαν, αυτους που φευγουν και αυτους που θα φυγουν απο το forum.

Εγω νομιζα θα βαλεις Τρυπες σιγα μην κλαψω σιγα μην φοβηθω 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Geologos said:

Ακομα και στην επεξηγηση που δινεις πετας τα καρφια σου για τον Στυλ.

Καλή συνέχεια χαρηκα που είχαμε την ευκαιρια να μας κουνήσεις το δαχτυλο σε καθε ευκαιρια μαχητη-καρδιναλιε

Είπες καρδινάλιο και θυμήθηκα τον Ρισελιέ.

Dibujo2.JPG

Link to comment
Share on other sites

Guest mich21
6 minutes ago, Vargas21 said:

Δεν ειμαστε ολοι το ιδιο. και δεν αντιδρουμε το ιδιο. Και γω με την ιδια λογικη πρεπει νσ μανουριασω με τον @kitrinomauros_asthenis αλλα δεν θα γινει. Καποιοι ειναι πρωτα Original και μετα ΑΕΚ. 

δεκτον . Και ο @fighter21 γενικα τελευταια ηταν πρωτα Τιγρης και μετα ΑΕΚ . Δικαιωμα του και αυτουνου. 

Συνεχιζουμε 

Γιατί? 😯😦

Link to comment
Share on other sites

Just now, kitrinomauros_asthenis said:

Γιατί? 😯😦

Γιατι στραβωσες μαζι μου για ο 10 που κραζει Τιγρη. Μας κοροιδευουν γιαυτο το εβαλα.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Vargas21 said:

Εγω νομιζα θα βαλεις Τρυπες σιγα μην κλαψω σιγα μην φοβηθω 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Τουλαχιστον εχασε και ο σκωλιξ και δεν ανοιξε κι αλλο η διαφορα, οχι οτι εχουμε ελπιδες αλλα κουβεντα να γινεται..

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

Ρε παλουκαρια,πως μπαίνει το όνομα του χρήστη που αναφέρεστε στο μήνυμα,σε κίτρινο ενεργό πλαίσιο;

Link to comment
Share on other sites

Γενικα μην πιανουμε τις μανουρες εδω μεσα, το ΚΜ απαρτιζεται κατα βαση απο Αγγελικουλες και Αννουλες που δεν τσακωνονται ποτε. Παλια επεφτε και κανα report και ετρεχε ο Σταυρος να δει τι και πως τωρα τιποτα, ουτε ραντεβου θανατου ουτε βρισιδια.

Link to comment
Share on other sites

Just now, tony_montana said:

Ρε παλουκαρια,πως μπαίνει το όνομα του χρήστη που αναφέρεστε στο μήνυμα,σε κίτρινο ενεργό πλαίσιο;

Βαζεις @ και αρχιζεις να γραφεις το ονομα

Link to comment
Share on other sites

Just now, tony_montana said:

Ρε παλουκαρια,πως μπαίνει το όνομα του χρήστη που αναφέρεστε στο μήνυμα,σε κίτρινο ενεργό πλαίσιο;

πατας @ και μετα το ονομα

Link to comment
Share on other sites

Κάτω απ’ τα πόδια μου οι δρόμοι καίγονται
Τρέχω σαν ξένος στην πιο ξένη ερημιά
Κι ακούω τις γέφυρες που πίσω μου γκρεμίζονται
μα δε με νοιάζει αν θα γυρίσω πίσω πια

Ό,τι έχω αφήσει εκεί πίσω είναι μια βρωμικη σκιά
Δε με νοιάζει αν θα γυρίσω πίσω πια
Ό,τι έχει μείνει εκεί πίσω είναι μια βρωμικη σκιά
Δε με νοιάζει αν θα γυρίσω

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest mich21
Just now, Vargas21 said:

Γιατι στραβωσες μαζι μου για ο 10 που κραζει Τιγρη. Μας κοροιδευουν γιαυτο το εβαλα.

Ούτε θυμόμουν ότι το ανέβασες εσύ πόσο μάλλον να στραβώσω και μαζί σου. 

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, fighter21 said:

Εξέφρασα την άποψη λίγο νωρίτερα ότι με προβληματίζουν οι όροι με τους οποίους προβάλλεται η είσοδος Καλτσίδη στην ομάδα και ότι ίσως αυτή να είναι κάποιο κόλπο αποπροσανατολισμού που προέρχεται από την διοίκηση και τον Μελ και δεν υπάρχει πραγματικό ενδιαφέρον.

Ο @Stylianopoulos με ρώτησε με προσωπικό μήνυμα αν μιλώντας για αποπροσανατολισμό αναφέρομαι στον ίδιο.

............................................................

Καλή συνέχεια σε όλους.

 

 Στα είπα και πριβέ στα λέω και εδώ . Γράψε ξεκάθαρα ποιος ειναι αυτός στο φορουμ που παιζει το παιχνίδι της διοικησης και θελει να αποπροσανατολίσει τον κόσμο .. με αφορμή το ενδιαφερον Καλτσιδη και μέσω ΚΜ όλα αυτά ε που γράφουμε 20-25 άτομα όλα και όλα ...  και ασε τις υπονοιες και τα ισως και τα δεν και τις μαλακίες .

Εγω ειχα γράψει πέρσι ναι πως επιβεβαιώνω από εγκυρη πηγη το ενδιαφερον του για την ΑΕΚ και το επιβεβαίωνε πέρσι υψηλά ιστάμενος στην ΠΑΕ. Δε μου κατέβηκε απτο μυαλό ότι ενδιαφέρεται να μπει για να χαρούμε όλοι μαζί εδώ.

Επισης αυτα τα δε θελει να μου εξηγησει πριβέ τι σχεση εχει με την ΠΑΕ ΑΕΚ κλπ ειναι επίσης επικά  . Δεν οφείλω να εξηγώ στον καθένα αν και γιατί γνωρίζω και μιλάω με 2-3 ανθρώπους . Εχω πληρώσει για την ΑΕΚ ,δεν εχω πληρωθεί ποτέ.

   Αυτά για την ώρα .

  Συνέχισε να γράφεις στο άλλο φόρουμ και να μας διαβάζεις εφεξής απο την κλειδαρότρυπα.

  YΓ. Το μόνο που έπεσες μέσα είναι τα ψυχολογικά θέματα.

 

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Bukowski said:

Γενικα μην πιανουμε τις μανουρες εδω μεσα, το ΚΜ απαρτιζεται κατα βαση απο Αγγελικουλες και Αννουλες που δεν τσακωνονται ποτε. Παλια επεφτε και κανα report και ετρεχε ο Σταυρος να δει τι και πως τωρα τιποτα, ουτε ραντεβου θανατου ουτε βρισιδια.

Χαχαχα ποτέ αυτά στο κμ. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Vargas21 said:

Γιατι στραβωσες μαζι μου για ο 10 που κραζει Τιγρη. Μας κοροιδευουν γιαυτο το εβαλα.

Δικιο ειχε.Αν ειναι να κανεις κατι καντο σωστα.Εγω θα εβαζα τις δηλωσεις Μαρινακη τοτε μετα το 4-0 αλλα κυκλοφορει ο Στυλιανοπουλος και φαινεται εκνευρισμενος.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, MikrosKaiAtropos said:

Δικιο ειχε.Αν ειναι να κανεις κατι καντο σωστα.Εγω θα εβαζα τις δηλωσεις Μαρινακη τοτε μετα το 4-0 αλλα κυκλοφορει ο Στυλιανοπουλος και φαινεται εκνευρισμενος.

Ειπαμε να μην βαζουμε τα χερακι μας να βγαζουμε τα ματακια μας 😀😀😀

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Bukowski said:

Βαζεις @ και αρχιζεις να γραφεις το ονομα

 

12 minutes ago, Hoffman21 said:

πατας @ και μετα το ονομα

Πριν γραψεις το ονομα, ξεκινας με @

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν γράφω στο τόπικ του Φίλαθλου ή του Ελευθέριου Βενιζέλου, αλλα...

Όταν τελειώσουν όλα αυτα, γήπεδο, covid και τα ρέστα, θα αμπαλάρουμε τον Φίλαθλο και θα τον αποστείλουμε στο Ταμτούμ προς άγραν αυτοκρατορικών λεμουρίων & βασιλικών ταμαρίνων. Για να μην του κόψουμε το μεράκι θα τον αφήσουμε να κρατήσει το Σουμπούτεο του και να διαθέσει όσο χρόνο επιθυμεί με την ανάπτυξη της ομάδας  και των εγκαταστάσεων. 
 

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

@aris2168 ευχαριστώ και σένα 😂

Μπαγασες,με συγκινησατε με την άμεση ανταπόκριση σας.

Τέτοια αντανακλαστικά ,εσείς και ο εργολάβος με τον παουλινιο.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Σηματοδοτει αραγε η αποχωρηση του χρηστη @fighter21 την εισοδο του φορουμ σε μια νεα εποχη; 

1000 τα 1000 ΑντιΜανταλικο πλεον

Link to comment
Share on other sites

Just now, tony_montana said:

ΚΜ το site που γκρέμισε τον μανταλισμο

Αυτο θα γινει οταν μρ το καλο ΦΥΓΕΙ 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×