Jump to content

Αντικαταστάτης Μιλόγεβιτς  

56 members have voted

  1. 1. Ποιον προτιμάτε;

    • Ξένος με αξιοπρεπές βιογραφικό που δεν εχει δουλέψει ξανά Ελλάδα
    • Γιαννίκης
    • Δώνης
      0
    • Πογέτ
    • Ουζουνίδης
      0
    • Χιμένεθ
    • Δέλλας
    • Ίβιτς
    • Άλλος


Recommended Posts

2 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Τι είναι αυτό που μας κάνει να πιστεύουμε ότι ο Μελ θα στηρίξει περισσότερο την ΑΕΚ του ρουμάνου από αυτή όλων των προηγούμενων προπονητών; 

Το γεγονος οτι ηταν προσωπικη του επιθυμια απο εποχες Ξανθης. Για να τον θελει ακομη και τωρα και για να του δινει τοσο μεγαλο ποσο οσο λεει ο Στυλ, λογικα θα τον στηριξει και περισσοτερο απο τους αλλους προπονητες.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Οτι αυτη την φορα η επιλογη προπονητη θα ειναι 100% δικη του. Και κρινοντας απο το πως στηριζει τις επιλογες του (Μανταλος, Μπακακης, Σβαρνας κτλ) μπορουμε να υποθεσουμε.

Και ο Ζουζουνίδης νομίζω ήταν δική του επιλογή.

Link to comment
Share on other sites

Από τώρα φαντάζομαι να τα διαβάζουμε αυτά περί προσωπικής επιλογής που αυτη τη φορά θα στηριχθεί,  από τους ρεπόρτερς της ΑΕΚ, μέχρι να προσγειωθουμε  στην πραγματικότητα. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

Σαν κεντρικό νόημα καταλαβαίνω τι θες να πεις. Δεν θα είχα πρόβλημα με το Ρουμάνο αν άφηνε την ΑΕΚ έξω απο όλο αυτό. Αλλά αυτός όπου στεκόταν και όπου βρισκόταν κλέφτες μας ανέβαζε, ναζιστές μας κατέβαζε. Θα μου πεις εδώ κατάπιαμε ολόκληρο Μπάγεβιτς και θα έχεις και δίκιο. Δεν ξέρω, εμένα προπονητικά, σαν προσωπικότητα, σαν στάση κλπ δεν μου κολλάει....Χίλιες φορές Μιλόγεβιτς αν είναι αυτό το ταβάνι μου...

Την ΑΕΚ δεν την αφησε εξω απο αυτο, γιατι πανω στην ιστορια αυτη, φανατισε ολο το τμημα ωστε την επομενη χρονια να κανει νταμπλ. Και του βγηκε. Και τελικα αυτο μετραει. Σε αντιθεση με τους κοπανους τους δικους μας που μετα το Πρωταθλημα και με το νταμπλ μπροστα τους, κοντεψαν να φανε 5 γκολ γιατι ετρεχαν στον γαμο του Καραγκιοζη Ανεστη. Την δουλεια του μια χαρα την εκανε στον ΠΑΟΚ, μακαρι να την κανει και σε εμας με αναλογο παθος γιατι εχουμε πηξει στις δημοσιες σχεσεις, οπως τοτε που ο Δελλας ελεγε στον Μπουονανοτε να χτυπησε κορνερ στην Τουμπα ενω πετουσαν πραγματα επειδη ηθελε να τα χει κανα με τους συντοπιτες του. Εγω ετσι το βλεπω, απλα περιμενω αναλογο παθος ξαναλεω και στην ΑΕΚ και με το που ερθει δηλωση που ξεκαθαρα θα βαζει τα πραγματα στην θεση τους γισ το μεγεθος του club.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Skepastos said:

Και ο Ζουζουνίδης νομίζω ήταν δική του επιλογή.

Ο Λυμπε εκανε το κονε.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Aussie said:

Λυμπε

 

2 minutes ago, Bukowski said:

Ο Λυμπε εκανε το κονε.

Με το Λύμπε ρε παιδιά δεν έλεγαν οτι τα είχε σπάσει ο Σαχλαμαρίνος;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

 

Με το Λύμπε ρε παιδιά δεν έλεγαν οτι τα είχε σπάσει ο Σαχλαμαρίνος;

Δεν εχω ιδεα τι εγινε μετα, παντως εχει γραφτει και εδω οτι μετα απο ενα ΑΕΚ-ΠΑΟ ο Λυμπε πηγε στον μεγαλο τον Ουζουνιδη να συζητησουν.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

"Το πήρε πάνω του ο τίγρης.Αυτήν την φορά  δεν άκουσε κανέναν, έκλεισε τον προπονητή που ο ίδιος γουστάρει και καλά έκανε εδώ που τα λέμε, ενώ φέρνει παικταράδες που θα στηρίξουν την προσωπική του επιλογή" 

Ανάλυση σε κάποιο site της ΑΕΚ. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

 

Με το Λύμπε ρε παιδιά δεν έλεγαν οτι τα είχε σπάσει ο Σαχλαμαρίνος;

Γισ τον Μπεργκ ειχαν πλακωθει. Αλλα ο Λυμπε του εδωσε την ευκαιρια να παει απο τον ψοφιο τοτε Βαζελο στην Πρωταθλητρια ΑΕΚ. Συγκεκριμενα τον πηγε σουμπιτο στον Μελισσανιδη μετα απο εκεινο το ματς με τον ΠΑΟ που χαν φαει 3 γκολ νομιζω. Ο Λυμπε ηθελε να διωξει Μανολο εξ αρχης ε και ο Μελ δεν χαλαστηκε με "Ελληνα κοουτς". Του βγηκε βεβαια γιατι τσεπωσε 20m. Αλλα ο Λυμπε τον εφερε.

Link to comment
Share on other sites

Και λεει ερχεται και κανει δηλωσαρα τυπου "Για μενα ειναι σαν να μην τα ειπα ποτε".

😂

Link to comment
Share on other sites

Μέτριος προπονητής και αχωνευτος τύπος. Δώσε τα λεφτά σε μεταγραφές κ κρατα Χιμένεθ. Αυτή η σκατοφατσα στον πάγκο, στην πρώτη στραβή, θα είναι αιτία να πλακωνόμαστε μεταξύ μας πάλι. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Bukowski said:

Και λεει ερχεται και κανει δηλωσαρα τυπου "Για μενα ειναι σαν να μην τα ειπα ποτε".

😂

AXAXAXAXAXAXAXAXAXA

Link to comment
Share on other sites

Οποιον κ να φέρει προπονητη αν δν ανέβει αισθητα το μπατζετ παλι φάπες θα τρώμε 

Όποτε μην αγχώνεστε. Το ξέρουμε το εργο

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Vagos21 said:

Μέτριος προπονητής και αχωνευτος τύπος. Δώσε τα λεφτά σε μεταγραφές κ κρατα Χιμένεθ. Αυτή η σκατοφατσα στον πάγκο, στην πρώτη στραβή, θα είναι αιτία να πλακωνόμαστε μεταξύ μας πάλι. 

Δεν πειραζει θα φωναξουμε με παθος:

"Ραζβαν Ραζβαν

την μανα σου

ΑΕΚτζηδες την γαμαν"

εαν τα σκατωσει. Σιγα που θα πλακωθουμε μεταξυ μας γι αυτον. Βασικα αυτο το "θα πλακωθουμε για τον Χ" μου θυμιζει αυτο το "θα γινει εμφυλιος στην Ελλαδα αν συμβει το Ψ".

Link to comment
Share on other sites

ΟΛΕΣ ήταν δικές του επιλογές. Μην ακούω για λύμπε κ τέτοια τώρα, μονά ζυγά μονόζυγα.

 

Link to comment
Share on other sites

αποκλείετε ο χρήστης μπουκόφσκι να θέλει διαβασμένο ελευθερόπουλο στο πάγκο της μοναχοκόρης

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, enck1 said:

αποκλείετε ο χρήστης μπουκόφσκι να θέλει διαβασμένο ελευθερόπουλο στο πάγκο της μοναχοκόρης

Στηριζω φιλο Ελε που τα πιναμε στο κεντρο μια εποχη και αρχηγο αποστολης τον παιχταρα τον Γρηγορη Γεορταδο... Γεωργατο.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Στηριζω φιλο Ελε που τα πιναμε στο κεντρο μια εποχη και αρχηγο αποστολης τον παιχταρα τον Γρηγορη Γεορταδο... Γεωργατο.

Που βρίσκεται αυτή η ψυχή Μπούκο; Σοβαρά ρωτάω

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Skepastos said:

Που βρίσκεται αυτή η ψυχή Μπούκο; Σοβαρά ρωτάω

Ηρακλη, Κερκυρα και Παναχαική ως κοουτς συνολικα 6 παιχνιδια. Λογικα τον κερδισε το παθος του για τον εναλλακτικο κινηματογραφο (αυτοσχεδιος παλαιστινιακος κτλ). Παντως κακογερασε..20210413_200622.jpg.a8ab5cba3b76fec6afa20a6dfa2366ed.jpg

Link to comment
Share on other sites

Η ΑΕΚ ειναι πολυ μεγαλύτερο μεγεθος απο τη ρουμανικη νυφιτσα. Το οτι την εβαλε στο στομα της μια νυφιτσα, δεν ειναι απο μονο του κατι σαν γεγονος. Κλαιν. Τον πουτσο μας ολοκληρο εβαλε στο στομα της η νυφιτσα, τα υπολοιπα ηταν παρελκομενα.

Το θέμα είναι οτι διαφωνω με οσους λενε οτι ειναι κατι προπονητικα. Υστερει παρα πολυ. Και στην Ξανθη ήταν για τα μπαζα και στον παοκ σκατα ήταν αλλα τον εσπρωξαν οι διαιτησιες και οι κομβικοι ακριβοι παικτες που είχε και που εγινε συναστρια να πιασουν ολοι καλοι αποδοση μια διετια τριετια.

Δωσε μου εμενα εκεινον τον μπισεβαρ στη θεση του μανταλου, εκεινο τον ματος στη θεση του μπακακη και εκεινον τον βαρελα στη θεση του σβαρνα και μας βγαζω δευτερους με μικρη διαφορα απο τον πρωτο και μεγαλη απο τον τριτο.

Και που να πιασουμε και αλλους παικτες.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Bukowski said:

Ηρακλη, Κερκυρα και Παναχαική ως κοουτς συνολικα 6 παιχνιδια. Λογικα τον κερδισε το παθος του για τον εναλλακτικο κινηματογραφο (αυτοσχεδιος παλαιστινιακος κτλ). Παντως κακογερασε..20210413_200622.jpg.a8ab5cba3b76fec6afa20a6dfa2366ed.jpg

Πωπωπω...τον έφαγαν οι καταχρήσεις μάλλον

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Skepastos said:

Πωπωπω...τον έφαγαν οι καταχρήσεις μάλλον

Και η υπεραναλυση 😂

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μιλαμε για τον προπονηταρα που αποκλειστηκε απο την Εστερσουντ και τον φαπαδιασε η Βιντι(μεσα-εξω,) ναι η Βιντι που θα περναγε στο Τσ. Λ. αλλα τον κλεψαμε, και η Μπατε Μπορισοφ.

Ο Μιλογιεβιτς τουλαχιστον εχει και μια νικη απεναντι στην μετεπειτα πρωταθλητρια Ευρωπης Λιβερπουλ με Κρστστς στα χαφ, και γενικα παρουσιασε ενα αξιοσεβαστο συνολο εκεινη την χρονια στο Τσ.Λ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×