Jump to content

Αντικαταστάτης Μιλόγεβιτς  

56 members have voted

  1. 1. Ποιον προτιμάτε;

    • Ξένος με αξιοπρεπές βιογραφικό που δεν εχει δουλέψει ξανά Ελλάδα
    • Γιαννίκης
    • Δώνης
      0
    • Πογέτ
    • Ουζουνίδης
      0
    • Χιμένεθ
    • Δέλλας
    • Ίβιτς
    • Άλλος


Recommended Posts

Το 365 λέει ότι νο 2 στόχος είναι ο Μιλόγεβιτς.

Ο δάσκαλος ξέρετε τι έχει γράψει.

Οποτε μην αρχίζετε πάλι να ξοδεύετε ιντερνετικό μελάνι αν δεν κωλοκατσει η υποθεση.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Bukowski said:

Στο μεταξυ αν ειναι να φερεις Μιλογιεβιτς για ποιον λογο εδιωξες Ιβιτς ας πουμε; Ετσι για να καταλαβουμε δηλαδη ποσο για τον πουτσο πλανο εχουμε.

Ρητορική ερώτηση έτσι; 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nedved21 said:

Και για τον Κικε εκει θα συζηταμε. Εντωμεταξυ δεν καταλαβαινω απο που και εως που θεωρειται ο Λουτσεσκου προπονητης του 1εκ επειδη πηρε ενα στημενο πρωταθλημα, ενω στην Ευρωπη εχει φαει ντροπιαστικες κατραπακιες.

Ισως επειδη δεν εχει παρει μονο ενα (στημενο) πρωταθλημα αλλα και παλι αυτα η αγορα τα αποφασιζει. Προφανως μπορει να τα βρει και αλλου τα χρηματα που προσφερουμε, αλλιως θα ερχοταν μπουσουλωντας.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

Καλά για την ΑΕΚ μιλάμε. Η άποψη μου το Σεπτέμβρη μπορεί να είναι για κωλοχαρτο. Και δεν σημαίνει ότι πεφτω στα πάντα μέσα. Άπειρες μαλακιες έχω πει όπως όλοι μας. Αλήθεια όμως μεταξύ των 2 είμαι φουλ υπέρ Σερβου

Ναι απλα επειδη δεν εχω καμια αποψη για τον Μιλογοβετς, δεν θυμαμαι τι εκανε στον νιονιο ουτε ειδα ματς του Ερυθρου, προσπαθω κι εγω να μαζεψω καμια πληροφορια απο εδω και απο κει.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Vargas21 said:

Δεν θελω να κρατησει Κριστισιτς ομως...........δεν εχει να δωσει αλλο ο συγκεκριμενος 

Μην αποκλείεις να κάνει παπάδες ο Κριστισιτς αν έρθει. Με αυτόν στο ΤΣΛ έκανε φοβερή χρόνια 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Giorgos said:

Ναι απλα επειδη δεν εχω καμια αποψη για τον Μιλογοβετς, δεν θυμαμαι τι εκανε στον νιονιο ουτε ειδα ματς του Ερυθρου, προσπαθω κι εγω να μαζεψω καμια πληροφορια απο εδω και απο κει.

Στην Ahli που πηγε μετα τον Αστερα παντως εβαζε κατα μο 1,41 και ρουφαγε 1,66 γκολ ανα ματς. Ισως αυτο ειδαμε (το total football δηλ) και πορωθηκαμε, ειναι το μονο που βγαζει νοημα στην επιλογη του. Εκατσε σε 41 (17Ν, 6Ι, 18Η) παιχνιδια και πηρε πουλο. Το ερωτημα ειναι, εφοσον εβαλε δυο φορες τον Αστερα στους ομιλους, δεν βρηκε κατι καλυτερο μετα;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Ισως επειδη δεν εχει παρει μονο ενα (στημενο) πρωταθλημα αλλα και παλι αυτα η αγορα τα αποφασιζει. Προφανως μπορει να τα βρει και αλλου τα χρηματα που προσφερουμε, αλλιως θα ερχοταν μπουσουλωντας.

Μολις κοιταξα στο Wiki,

1 πρωταθλημα Ελλαδας,

1 Β' Εθνικη Ρουμανιας,

1 πρωταθλημα Σαουδικης Αραβιας.

Αυτα τα πρωταθληματα εχει. 

Ο Δωνης 1εκ παιρνει ξερω 'γω; Παρομοιες επιτυχιες εχει.

 

Σαφεστατα ανωτερα αποτελεσματα με πολυ λιγοτερα λεφτα εχει ο Μιλογιεβιτς στην καριερα του.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bukowski said:

Στην Ahli που πηγε μετα τον Αστερα παντως εβαζε κατα μο 1,41 και ρουφαγε 1,66 γκολ ανα ματς. Ισως αυτο ειδαμε (το total football δηλ) και πορωθηκαμε, ειναι το μονο που βγαζει νοημα στην επιλογη του. Εκατσε σε 41 (17Ν, 6Ι, 18Η) παιχνιδια και πηρε πουλο. Το ερωτημα ειναι, εφοσον εβαλε δυο φορες τον Αστερα στους ομιλους, δεν βρηκε κατι καλυτερο μετα;

 

2941446-1-750x430.jpg

Έρχεται το καλύτερο...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Στην Ahli που πηγε μετα τον Αστερα παντως εβαζε κατα μο 1,41 και ρουφαγε 1,66 γκολ ανα ματς. Εκατσε σε 41 (17Ν, 6Ι, 18Η) παιχνιδια και πηρε πουλο. Το ερωτημα ειναι, εφοσον εβαλε δυο φορες τον Αστερα στους ομιλους, δεν βρηκε κατι καλυτερο μετα;

Λογικα καπου θα εβρισκε αλλα με μισθο Μελισσανιδη. Τα στατιστικα του παντως εκει ειναι ασχημα αλλα δεν εχω ιδεα τι σημασια εχουν, τι ροστερ ειχε και τι ροστερ ειχαν οι αντιπαλοι, τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, AlexKR21 said:

Το '20 ξαμπήκε στους ομίλους του Τσου Λου (Τότεναμ, Μπάγερν, γαύρος) και ήταν πάλι αξιοπρεπέστατος (3 βαθμοί) και αποκλείστηκε από τον πολύ δυνατό περσινό γαύρο με χαζό πέναλτι στο τέλος.

Σορυ, αλλά το 20 στους ομίλους είχε σκορ 18-0, με Μπαγερν, Τοτεναμ. 18-0.

Από όλο τον ποδοσφαιρικό πλανήτη, το να έχουμε επικεντρωθεί σε δύο προπονητές, απλά και μόνο επειδή τους έχουμε δει στο Ελλαδιστάν, μαρτυρά το πόσο απέχουμε από το να χαρακτηριστούμε σοβαρό κλαμπ.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Skepastos said:

Μην αποκλείεις να κάνει παπάδες ο Κριστισιτς αν έρθει. Με αυτόν στο ΤΣΛ έκανε φοβερή χρόνια 

μιλάμε για τον ίδιο παίκτη που τρώμε στη μάπα 2 χρόνια τώρα; ρε σεις, θα με τρελάνετε;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μιλώντας για επικοινωνιακά αυτογκόλ, να σχολιάσουμε επίσης το ότι υποτίθεται κοιτάζεις για προπονητή που θέλεις να αλλάξει τα πάντα, να του δώσεις τον απόλυτο έλεγχο και να του φέρεις και "7 τοπ μεταγραφές" για να σε ξαναβάλει στο κόλπο, και για να γίνουν όλα αυτά παίζει να καταλήξεις σε αυτόν που εδώ και μήνα εσύ ο ίδιος διαρρέεις ότι "δεν είναι η πρώτη σου επιλογή".

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω με Μπουκοφσκι και θεωρω ότι το πιθανό άκυρο από Πουτσεσκου είναι ιδιαιτερα κακη εξέλιξη για τους λογους που έχουμε αναλύσει. Κοινως θα έχουμε μια από τα ίδια για 9η σερι σεζον.

Φθηνια, ζαριές, καπελώματα. Πιστεύω ότι αυτά ζήτησε να αλλάξουν ο Ρουμάνος για αυτό δεν τα βρήκαν.

Συνεχιζουμε λοιπόν στα γνωστα, έστω και με κάποιον συμπαθέστερο στον παγκο.

 

Θα μάθει νεότερα και θα τοποθετηθεί εκ νέου κι ο δάσκαλος φυσικά.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, nedved21 said:

Μολις κοιταξα στο Wiki,

1 πρωταθλημα Ελλαδας,

1 Β' Εθνικη Ρουμανιας,

1 πρωταθλημα Σαουδικης Αραβιας.

Αυτα τα πρωταθληματα εχει. 

Ο Δωνης 1εκ παιρνει ξερω 'γω; Παρομοιες επιτυχιες εχει.

 

Σαφεστατα ανωτερα αποτελεσματα με πολυ λιγοτερα λεφτα εχει ο Μιλογιεβιτς στην καριερα του.

Επισης ενα AFC Champions League, 2 Κυπελλα Ρουμανιας και 2 Κυπελλα Ελλαδας.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, agelos said:

Σορυ, αλλά το 20 στους ομίλους είχε σκορ 18-0, με Μπαγερν, Τοτεναμ. 18-0.

Αξχιοπρεπης

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, agelos said:

Σορυ, αλλά το 20 στους ομίλους είχε σκορ 18-0, με Μπαγερν, Τοτεναμ. 18-0.

Από όλο τον ποδοσφαιρικό πλανήτη, το να έχουμε επικεντρωθεί σε δύο προπονητές, απλά και μόνο επειδή τους έχουμε δει στο Ελλαδιστάν, μαρτυρά το πόσο απέχουμε από το να χαρακτηριστούμε σοβαρό κλαμπ.

Δεν το θυμόμουν αυτό. Έχεις δίκιο είχε και μερικά πολύ άσχημα αποτελέσματα, αλλά εκείνη την χρονιά βλέπω ότι και η Τότεναμ πχ έφαγε 7 απ' την Μπάγερν. 

Θεωρώ ότι η γενική εικόνα παραμένει καλή πάντως...

Σε αυτό το τελευταίο δεν διαφωνώ, πάντα όμως προσπαθώ να βλέπω τα πράγματα με τα ρεαλιστικά δεδομένα. Όνειρό μου και μένα είναι να φέρουμε τον επόμενο «Φερέρ», το βλέπεις να γίνεται; Απ' το να πηγαινοφέρνουμε κάθε εξάμηνο τον Χιμένεθ και να φέρνουμε τον κάθε άσχετο, ας δώσουμε τα κλειδιά στον Μιλόγεβιτς που επιμένω έχει δείξει έργο στην καριέρα του. Τα κυβικά μας μέχρι εκεί είναι, δυστυχώς

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, agelos said:

μιλάμε για τον ίδιο παίκτη που τρώμε στη μάπα 2 χρόνια τώρα; ρε σεις, θα με τρελάνετε;

Κρστσιτς μετενσαρκωση Βιενλινσκι με ολιγη απο Λαγο Μπαναωτη.

Link to comment
Share on other sites

Αποψη μου πως αν η χρονια ξεκινησει με Μιλογεβιτς, θα ολοκληρωθει με Χιμενεθ.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Κρστσιτς μετενσαρκωση Βιενλινσκι με ολιγη απο Λαγο Μπαναωτη.

θαυμάζω όσους είναι ακόμα αισιόδοξοι ότι τα παρτάλια μας, με κάποιον μαγικό τρόπο, θα γίνουν παικτούρες με το νέο προπονητή.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, AlexKR21 said:

Τον Μιλόγεβιτς εγώ τον πιστεύω πάρα πολύ

Και με Πανιώνιο και με Ερυθρό Αστέρα έδειξε σπουδαίο έργο

Με τον Πανιώνιο βγήκε 2ος(!!) στην κανονική διάρκεια του πρωταθλήματος το '17 και με τον Ερυθρό Αστέρα είχε 2/2 πρωταθλήματα (όταν πήγε πρωταθλήτρια ήταν η Παρτιζάν), ενώ και στην Ευρώπη είχε εξαιρετικά αποτελέσματα 

Το '18 πήγε στους 32 του Γιουρόπα περνώντας από πολύ δύσκολο όμιλο με Άρσεναλ, Κολωνία και ΜΠΑΤΕ Μπόρισοφ

Το '19 έβαλε τον Αστέρα στους ομίλους του Τσου Λου (αποκλείοντας την πολύ δυνατή Σάλτσμπουργκ) και είχε τιμιότατη συγκομιδή 4 βαθμών σε όμιλο-θάνατο με Παρί-Λίβερπουλ-Νάπολι (ο γαύρος του Μάρτινς με πολύ μεγαλύτερο μπάτζετ είχε φέτος 3 βαθμούς και σε ευκολότερο όμιλο)

Το '20 ξαμπήκε στους ομίλους του Τσου Λου (Τότεναμ, Μπάγερν, γαύρος) και ήταν πάλι αξιοπρεπέστατος (3 βαθμοί) και αποκλείστηκε από τον πολύ δυνατό περσινό γαύρο με χαζό πέναλτι στο τέλος.

Δεν έχει δηλαδή επιτυχίες μόνο στα προκριματικά, αλλά και στους ομίλους μια χαρά στάθηκε...

Το μόνο ανησυχητικό είναι αν όντως θα απαιτήσει ουσιαστική στήριξη και μεταγραφές ή αν θα είναι βολικός και θα ρθει να πάρει τον μισθό του και να γίνει το επόμενο εξιλαστήριο θύμα. 

Αν στηριχθεί πραγματικά του δίνω πολλές πιθανότητες να πετύχει. Αλλά, πλέον, προσωπικά έχω χάσει κάθε ελπίδα απ' τον Μελισσανίδη

5ος δεν ηταν ο Πανιωνιος το 17?

Link to comment
Share on other sites

Just now, agelos said:

θαυμάζω όσους είναι ακόμα αισιόδοξοι ότι τα παρτάλια μας, με κάποιον μαγικό τρόπο, θα γίνουν παικτούρες με το νέο προπονητή.

Εγώ πάντως έβαλα αστερίσκο και πολύ σημαντικό, αν στηριχθεί με χρόνο και μεταγραφές, κάτι που δεν το θεωρώ πιθανό

Αλλά σαν προπονητή εγώ τον θεωρώ καλό

Link to comment
Share on other sites

Παντως μπεσα τωρα, προτιμαω Γιαννικη και τα λεφτα να πανε σε δυνατη στελεχωση του, απο Μιλογεβιτς και 2,5 βοηθους του χιλιαρικου με καταγωγη απο το μαρτυρικο Πριζρεν.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Geologos said:

5ος δεν ηταν ο Πανιωνιος το 17?

Μετά τα πλέι οφ, στην κανονική διάρκεια θυμάμαι ότι ήταν 2ος

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Επισης ενα AFC Champions League, 2 Κυπελλα Ρουμανιας και 2 Κυπελλα Ελλαδας.

Ο Δωνης,

1 Κυπελλο Ελλαδας με ΑΕΛ,

2 τελικους κυπελλου με Ατρομητο,

2 πρωταθληματα Κυπρου και 1 κυπελλο Κυπρου με ΑΠΟΕΛ,

3 κυπελλα Αραβιας με Αλ-Χιλαλ,

1 κυπελλο Ισραηλ με Μακαμπι.

 

Καλα και ο Λουτσεσκου δυτικοτερα της Πραγας, οχι 1εκ δεν βρισκει αλλα ουτε 100κ.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • George_D pinned and unfeatured this topic
  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×