Jump to content

Αντικαταστάτης Μιλόγεβιτς  

56 members have voted

  1. 1. Ποιον προτιμάτε;

    • Ξένος με αξιοπρεπές βιογραφικό που δεν εχει δουλέψει ξανά Ελλάδα
    • Γιαννίκης
    • Δώνης
      0
    • Πογέτ
    • Ουζουνίδης
      0
    • Χιμένεθ
    • Δέλλας
    • Ίβιτς
    • Άλλος


Recommended Posts

1 minute ago, Giorgos said:

Εγω τοσο κακο προπονητη οσο τον θεωρειτε καποιοι τον ρουμανο δεν το βλεπω απο που προκυπτει και εαν δεν ειχε κανει τις γελοιες δηλωσεις πιστευω η αντιμετωπηση θα ηταν εστω λιγο πιο θετικη, καθαρα προπονητικα. 

Απο κει και περα τζαμπα το συζηταμε τοσο πολυ γιατι στο τελος δεν το κοβω να ερχεται.

Εγω παλι πιστευω οτι αν απλα τον ειχαμε καρπαζωσει σε εναν εστω τελικο θα γελουσαμε με τις δηλωσεις του. Αλλα επειδη πηγε η σφαλιαρα συννεφο και καταντησαμε ανεκδοτο στον θεσμο, μας πειραζουν οι δηλωσεις του επι εκατο.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Hoffman21 said:

ΜΑΚΡΙΑ ΑΠ' ΤΗΝ ΑΕΚ ΜΑΣ

image.png.0a22b385ab43f5e802152ef7415e06f6.png

Παίζει μια τέτοια μάσκα να την πήρε και ο Μελισσανίδης σπίτι να την φυλάει κάθε βράδυ πριν πέσει για ύπνο

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Bukowski said:

Εγω παλι πιστευω οτι αν απλα τον ειχαμε καρπαζωσει σε εναν εστω τελικο θα γελουσαμε με τις δηλωσεις του. Αλλα επειδη πηγε η σφαλιαρα συννεφο και καταντησαμε ανεκδοτο στον θεσμο, μας πειραζουν οι δηλωσεις του επι εκατο.

Ναι παιζει να ηταν διαφορετικη η αντιμετωπιση και δεν ηταν μονο οι ηττες ηταν και η εικονα της ομαδας οτι μονο κατα τυχη θα μπορουσε να κερδισει, ασχετα με τα σφυριγματα που πηρε και στους τελικους.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Bukowski said:

Εγω παλι πιστευω οτι αν απλα τον ειχαμε καρπαζωσει σε εναν εστω τελικο θα γελουσαμε με τις δηλωσεις του. Αλλα επειδη πηγε η σφαλιαρα συννεφο και καταντησαμε ανεκδοτο στον θεσμο, μας πειραζουν οι δηλωσεις του επι εκατο.

Φαντάσου πάντως Μπούκο -λέμε τώρα-να γίνει καμιά στραβή και να πάρει ο Ρώσος τον Χιμένεθ επάνω, με άνοιγμα ffp και να του δώσει το 2-3πλάσιο μπάτζετ από αυτό του κλεφτοκοτά που θα έχουμε πάρει εμείς .. εκεί να δεις πώς θα πάει η σφαλιάρα σύννεφο και τι ανέκδοτο θα καταντήσουμε ...😅

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, vamos bien said:

Φαντάσου πάντως Μπούκο -λέμε τώρα-να γίνει καμιά στραβή και να πάρει ο Ρώσος τον Χιμένεθ επάνω, με άνοιγμα ffp και να του δώσει το 2-3πλάσιο μπάτζετ από αυτό του κλεφτοκοτά που θα έχουμε πάρει εμείς .. εκεί να δεις πώς θα πάει η σφαλιάρα σύννεφο και τι ανέκδοτο θα καταντήσουμε ...😅

Το 18 που το πηραμε δεν πιστευω οτι το ροστερ του παοκ ηταν καλυτερο απο το δικο μας, ειχε περισσοτερες επιλογες αλλα ποιοτικα δεν νομιζω οτι υπηρχαν μεγαλες διαφορες.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Giorgos said:

Εγω τοσο κακο προπονητη οσο τον θεωρειτε καποιοι τον ρουμανο δεν το βλεπω απο που προκυπτει και εαν δεν ειχε κανει τις γελοιες δηλωσεις πιστευω η αντιμετωπηση θα ηταν εστω λιγο πιο θετικη, καθαρα προπονητικα. 

Απο κει και περα τζαμπα το συζηταμε τοσο πολυ γιατι στο τελος δεν το κοβω να ερχεται.

Κακος δεν είναι, όπως δεν είναι και ο Χιμένεθ. Δεν είναι όμως και προπονητής του μυριου. Σε αυτά τα λεφτά φέρνεις καλύτερο και εν πασει περιπτώσει προσωπικά ακόμα και καλύτερο να μη φερεις, ο Μιλόγεβιτς μου φαίνεται πολύ πιο ενδιαφέρουσα λύση..

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Skepastos said:

Κακος δεν είναι, όπως δεν είναι και ο Χιμένεθ. Δεν είναι όμως και προπονητής του μυριου. Σε αυτά τα λεφτά φέρνεις καλύτερο και εν πασει περιπτώσει προσωπικά ακόμα και καλύτερο να μη φερεις, ο Μιλόγεβιτς μου φαίνεται πολύ πιο ενδιαφέρουσα λύση..

Εγω για κάποιον λόγο πιστεύω οτι τον Μιλόγεβιτς θα το κοροϊδέψει στα μεταγραφικα και στα μπατζετ. 

Γενικά παντως, ακόμα και οσοι είναι υπέρ της πρόσληψης του Ρουμανου, κυριως  ψάχνουν να προσαρμοστούν στις ειδικές ανάγκες του μπαρμπα που διοικει (ποιον θα κοροϊδέψει λιγότερο πχ), δεν αγάπησε ξαφνικα κανεις τον Ραζβαν.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Αν τον είχε καρπαζωσει ο Μανολο  στους δύο  τελικούς, δεν θα έδειχνε καν ενδιαφέρον ο Μελ. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Γενικά παντως, ακόμα και οσοι είναι υπέρ της πρόσληψης του Ρουμανου, κυριως  ψάχνουν να προσαρμοστούν στις ειδικές ανάγκες του μπαρμπα που διοικει (ποιον θα κοροϊδέψει λιγότερο πχ), δεν αγάπησε ξαφνικα κανεις τον Ραζβαν.

Ε ναι

Link to comment
Share on other sites

Η αποψη μου ειναι οτι, οποιον και να φερει, αν δεν αποφασισει να φερει 4 ΠΑΙΚΤΑΡΑΔΕΣ και τουλαχιστον αλλους 3-4 αξιολογους παικτες, παλι μια απο τα ιδια θα εχουμε.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Skepastos said:

Κακος δεν είναι, όπως δεν είναι και ο Χιμένεθ. Δεν είναι όμως και προπονητής του μυριου. Σε αυτά τα λεφτά φέρνεις καλύτερο και εν πασει περιπτώσει προσωπικά ακόμα και καλύτερο να μη φερεις, ο Μιλόγεβιτς μου φαίνεται πολύ πιο ενδιαφέρουσα λύση..

Δεν ειναι του μυριου, δεκτο, το θεμα ειναι ποιους μπορεις να ψησεις να ερθουν και επισης εαν ψηνεται ο μεγαλος να δωσει αυτα τα λεφτα και οτι επιπλεον μπορει να ζητησει σε προπονητη που δεν ξερει.

Για τον Μιλογεβιτς πραγματικα δεν εχω αποψη, μπορει οντως να ειναι καλυτερη και πιο ενδιαφερουσα επιλογη και εγω θα ελεγα για να ειναι πιο ηρεμα τα πραγματα συνολικα και να δουλεψει χωρις θεματα οτι ειναι η πιο λογικη επιλογη απο τους δυο, αν και για καποιο λογο εχω την αισθηση οτι με τον ρουμανο σε θεματα μεταγραφων θα δουμε ουσιαστικοτερη στηριξη.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, nikos said:

Εγω για κάποιον λόγο πιστεύω οτι τον Μιλόγεβιτς θα το κοροϊδέψει στα μεταγραφικα και στα μπατζετ. 

Γενικά παντως, ακόμα και οσοι είναι υπέρ της πρόσληψης του Ρουμανου, κυριως  ψάχνουν να προσαρμοστούν στις ειδικές ανάγκες του μπαρμπα που διοικει (ποιον θα κοροϊδέψει λιγότερο πχ), δεν αγάπησε ξαφνικα κανεις τον Ραζβαν.

Νίκο καταλαβαίνω τι λες και την άποψη αυτή που εκφράζεις. Πραγματικά όμως το λέω και μπορεί να φαίνομαι κολλημένος αλλά θεωρώ αδιανόητο να δίνει η ΑΕΚ ένα μυριο για προπονητή και να μη βρίσκει αξιόλογο προπονητή απέξω, εγγνωσμενης αξίας. Ίσως είμαι άσχετος, ίσως έχουν αλλάξει τα συμβόλαια στους προπονητες τα τελευταία χρόνια αλλά αλήθεια μου φαίνεται πολύ κουλό 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Hoffman21 said:

Η αποψη μου ειναι οτι, οποιον και να φερει, αν δεν αποφασισει να φερει 4 ΠΑΙΚΤΑΡΑΔΕΣ και τουλαχιστον αλλους 3-4 αξιολογους παικτες, παλι μια απο τα ιδια θα εχουμε.

Μπορεί  αν έρθει ο Λουτσεσκου, να το αποφασίσει :)

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Giorgos said:

Δεν ειναι του μυριου, δεκτο, το θεμα ειναι ποιους μπορεις να ψησεις να ερθουν και επισης εαν ψηνεται ο μεγαλος να δωσει αυτα τα λεφτα και οτι επιπλεον μπορει να ζητησει σε προπονητη που δεν ξερει.

Για τον Μιλογεβιτς πραγματικα δεν εχω αποψη, μπορει οντως να ειναι καλυτερη και πιο ενδιαφερουσα επιλογη και εγω θα ελεγα για να ειναι πιο ηρεμα τα πραγματα συνολικα και να δουλεψει χωρις θεματα οτι ειναι η πιο λογικη επιλογη απο τους δυο, αν και για καποιο λογο εχω την αισθηση οτι με τον ρουμανο σε θεματα μεταγραφων θα δουμε ουσιαστικοτερη στηριξη.

Εγώ ξερεις τι έχω αρχίσει να πιστεύω; Ότι ο Μελισσανίδης ψάχνει προπονητες αλεξικέραυνα. Να ασχολουνται όλοι με αυτους και ο ίδιος να μένει στο απυρόβλητο. Αν εξαιρέσεις Καρερα όλοι οι υπόλοιποι τα τελευταία χρόνια τέτοιες επιλογές ήταν. Από το Χιμένεθ που ήταν αγαπητός σε κερκίδα αλλά αντιπαθής σε δημοσιογράφους, τον Ουζουνίδη το βαζελο και τώρα το Λουτσεσκου. Ασχολούμαστε μια βδομάδα με το βλάκα και δεν λέει κανεις το προφανές. Μελισσανίδη φέρε καλυτερο προπονητή. Έχουμε μείνει να συζητάμε αν κάνει η δεν κάνει, την επικοινωνιακή ήττα του ΠΑΟΚ, για το αν θα ζητήσει παίχτες η όχι κλπ. Εγώ πάλι έχω καταλήξει ότι είναι μια επιλογή αναλώσιμη με σκοπό να καταλήξει ο Μελισσανίδης «απυροβολητος» στα εγκαινια της Αγία Σοφίας 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Skepastos said:

Νίκο καταλαβαίνω τι λες και την άποψη αυτή που εκφράζεις. Πραγματικά όμως το λέω και μπορεί να φαίνομαι κολλημένος αλλά θεωρώ αδιανόητο να δίνει η ΑΕΚ ένα μυριο για προπονητή και να μη βρίσκει αξιόλογο προπονητή απέξω, εγγνωσμενης αξίας. Ίσως είμαι άσχετος, ίσως έχουν αλλάξει τα συμβόλαια στους προπονητες τα τελευταία χρόνια αλλά αλήθεια μου φαίνεται πολύ κουλό 

το ιδιο λέμε.

προκειται περι καλτ ιδιοκτήτη και ψάχνουμε τώρα ποιος θα βρεθεί μπας και τον ψήσει να το σοβαρέψει λιγο.

Ε, εμφανως -αν τον ψήνει καποιος- τον ψήνει αυτος.

υγ. Μακαρι να ήταν το μονο κουλό στον Μελισσαν αυτό 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

Εγώ ξερεις τι έχω αρχίσει να πιστεύω; Ότι ο Μελισσανίδης ψάχνει προπονητες αλεξικέραυνα. Να ασχολουνται όλοι με αυτους και ο ίδιος να μένει στο απυρόβλητο. Αν εξαιρέσεις Καρερα όλοι οι υπόλοιποι τα τελευταία χρόνια τέτοιες επιλογές ήταν. Από το Χιμένεθ που ήταν αγαπητός σε κερκίδα αλλά αντιπαθής σε δημοσιογράφους, τον Ουζουνίδη το βαζελο και τώρα το Λουτσεσκου. Ασχολούμαστε μια βδομάδα με το βλάκα και δεν λέει κανεις το προφανές. Μελισσανίδη φέρε καλυτερο προπονητή. Έχουμε μείνει να συζητάμε αν κάνει η δεν κάνει, την επικοινωνιακή ήττα του ΠΑΟΚ, για το αν θα ζητήσει παίχτες η όχι κλπ. Εγώ πάλι έχω καταλήξει ότι είναι μια επιλογή αναλώσιμη με σκοπό να καταλήξει ο Μελισσανίδης «απυροβολητος» στα εγκαινια της Αγία Σοφίας 

Εχω την αισθηση οτι η πλειοψηφια εδω μεσα εχει αντιστοιχη αποψη με εσενα και εγω τουλαχιστον κατι τετοιο πιστευω, η κουβεντα που γινεται ειναι κατα  κυριο λογο εαν η ομαδα θα μπορουσε να βγει εν τελει κερδισμενη απο αυτο με βαση τον παραγοντα Μελισσανιδη και οτι αυτο συνεπαγεται.

Link to comment
Share on other sites

Όλες οι απόψεις κάποιων από μας αφορούν το -κατα την γνώμη μας- καλυτερο δυνατόν με βάση τις υπάρχουσες συνθηκες.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Όλες οι απόψεις κάποιων από μας αφορούν το -κατα την γνώμη μας- καλυτερο δυνατόν καλο- με βάση τις υπάρχουσες συνθηκες.

 

Ακριβως αυτο, φυσικα υπαρχουν καλυτεροι του Λουτσεσκου και του Μιλογεβιτς αλλα η κατασταση ειναι τοσο οτι να ναι διοικητικα που προσπαθουμε να σκεφτουμε πως μεσα σε αυτη την παρανοια μπορει να βγει κατι καλο.

Ουτε εγω τρελαινομαι για τον Ραζβαν, αντιπαθαστατη προσωπικοτητα και φυσιογνωμια, αλλα ειναι ενας οκ προπονητης που ξερουμε οτι για να ερθει θα ζητησει συγκεκριμενα πραγματα και πιστευουμε(ελπιζουμε) οτι ο Μελ ειναι ψημενος να τον φερει και να τον στηριξει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι επαγγελματίας θα πει 

Έρχομαι σε μεγάλη ομάδα της Ελλάδας να κατακτήσω επιτοίχιες 

Άλλοι έφταιγαν το 18 όχι η ΑΕΚ 

Τα έλεγα με φόρτιση 

Θα μιλήσω με πράξη όχι λόγια 

Μόνο ΑΕΚ και φωτό με την κούπα 

 

 

** Δεν πιστεύω πως θα έρθει 

Link to comment
Share on other sites

Άρχισαν και τα poll για Λουτσεσκου τα site 

68% όχι στον sport fm 

 

Υγ. Τίγρης: τον είχα κλεισει αλλά γκρίνιαζαν, πάμε σε εναλλακτικη λυση Παράσχου 

Link to comment
Share on other sites

Με αφορμή το αντιπονοματικο πόνημα του Δεοπουλου, να τονίσουμε ότι ο Αδωνισμος, όχι το παραληρηματικο κομμάτι το οποίο είναι άλλη ιστορία, ως wanabe αντι-λαικισμος είναι η υποκουλτούρα της εποχής. Ποια είναι αυτή ; Είναι ένα μίγμα λαζογερμανικου Προτεστανισμου και θολοαριστείας που προκρινει το δυσάρεστο ως το ιδεατό. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, nikos said:

Άρχισαν και τα poll για Λουτσεσκου τα site 

68% όχι στον sport fm 

 

Υγ. Τίγρης: τον είχα κλεισει αλλά γκρίνιαζαν, πάμε σε εναλλακτικη λυση Παράσχου 

Καλα στο οχι βαλε και τα μπαοκια. Γενικα αστεια αυτα τα πολς.

Link to comment
Share on other sites

  • George_D pinned and unfeatured this topic
  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×