Jump to content

Αντικαταστάτης Μιλόγεβιτς  

56 members have voted

  1. 1. Ποιον προτιμάτε;

    • Ξένος με αξιοπρεπές βιογραφικό που δεν εχει δουλέψει ξανά Ελλάδα
    • Γιαννίκης
    • Δώνης
      0
    • Πογέτ
    • Ουζουνίδης
      0
    • Χιμένεθ
    • Δέλλας
    • Ίβιτς
    • Άλλος


Recommended Posts

16 minutes ago, Vargas21 said:

Τα πλανα ειναι λαοπλανα.  Δωσε οραμα στον λαο και παρτου την χυψη 

Και οχι μονο αυτες τις συντεταγμενες αλλα και την ζητανι

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, nikos said:

Πλάνα τριετίας. Μελισσανίδης, Αλαφούζος και λοιποί φτωχοί συγγενείς.

13 χρονια μετα την φυγη Ντεμη απο Προεδρου, ήρθε ο Τιγραρος χωρις χρεη και αφου μας εριξε στην Γ να μας πουλησει πλανο τριετιας χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα επος

Link to comment
Share on other sites

Podcasting,  κιοφτες, πλάνα τριετίας = όνειρο ζω μην με ξυπνάτε.

Κάνω μια παρένθεση και θα τονίσω ότι αν στα πέτρινα χρόνια έβγαινε κάποιος και σου μίλαγε για πλάνο 3ετιας θα τον κοίταγες σαν τον σφαγμένο αρνί. Δεν έχω παράπονο σε αυτό ο κόσμος προχωράει μπροστά και δεν με στεναχωρεί αν ξεριζωθεί η γραφικότητα από τις κερκίδες. Όμως, μεταξύ μας τώρα, πλάνα 3τιας υπάρχουν όταν επενδύεις σε ανθρώπινο δυναμικό όχι σε μπιντέδες και παρεκκλήσια. Μια και η επένδυση είναι για τους περισσότερους στον οργανισμό ένα χωριό έξω από την Καρδίτσα, προτείνω να αφήσουμε στην άκρη αυτά τα συνομοτικά και να μιλήσουμε για τα υποκατάστατα. Πρωτάθλημα εσείς ; Νέα Σκεπαστή εμείς.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Καλά τα λέει. Πλάνο τριετίας να μην χαλάνε και τα stats  με τους 52 προπονητές.

Link to comment
Share on other sites

Κρούση σε Sergei Rebrov σύμφωνα με ΤΤ, νυν κοουτς της Φερεντσβαρος.

@SpiRos, έχουμε γνώμη;

 

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλο σέντερ φορ ήταν, στα νιάτα του. 

Σαν προοπονητης διαβάζω Ντιναμό Κιέβου, αχλι κ φερενσβαρος. Με ppg πάνω από 2.

 Δλδ πολυ καλο για να ρθει σε μας. Χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλός προπονητής και δεν τρολάρω! μαθητής του Λομπανόφσκι, φτιάχνει σύγχρονες ομάδες, καλογυμνασμένες, με ψηλούς και αθλητικούς παίχτες, προτιμά εξτρεμ με εφεση στο σκοράρισμα που ειναι και το δυνατό σημείο των ομάδων του και έχει κάνει παρα πολυ καλες εμφανισεις στην Ευρώπη. Το κυριότερο; Απο το 14 μόνο μια χρονια δεν εχει κάνει πρωταθλητισμό - δεν εχει σηκωσει κουπα! Εγώ λέω ναι με χίλια!!!!

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, agelos said:

Κρούση σε Sergei Rebrov σύμφωνα με ΤΤ, νυν κοουτς της Φερεντσβαρος.

@SpiRos, έχουμε γνώμη;

 

Από εμένα είναι NAI!

Από μπανταλομπακάκηδες σίγουρα είναι ΟΧΙ, θα πέσει κλάμα άμα έρθει, οπότε δεν έρχεται.

Link to comment
Share on other sites

Το κυριότερο είναι του δόγματος "Ολοι μαζί επίθεση" - "Ολοι μαζί άμυνα". Κατι που σημαίνει οτι και λόγω των παραστάσεων του ως παίχτης, ο οποίος μάλιστα δεν ήταν και το καλύτερο παιδί, κάτι Μάνταλους και κάτι αρχίδια θα τους φερθεί όπως πρέπει. 

ΚΛΕΙΣΤΕ ΤΟΝ ΧΘΕΣ

Link to comment
Share on other sites

Την περασμενη Τεταρτη ειχα γραψει αυτο για το προφιλ του προπονητη που χρειαζομαστε20210517_123121.thumb.jpg.589f726420138ec9a8c710ae2ad88a00.jpgΟ Ουκρανος πληρει τις προϋποθεσεις.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο βιογραφικό και αφού καλύτεροι γνωστές από εμένα λένε ναι, τότε φουλ ναι και από εμένα. 

Έγινε ξαφνική στροφή από την Γαλλία στην Ουκρανία?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Skepastos said:

Το κυριότερο είναι του δόγματος "Ολοι μαζί επίθεση" - "Ολοι μαζί άμυνα". Κατι που σημαίνει οτι και λόγω των παραστάσεων του ως παίχτης, ο οποίος μάλιστα δεν ήταν και το καλύτερο παιδί, κάτι Μάνταλους και κάτι αρχίδια θα τους φερθεί όπως πρέπει. 

ΚΛΕΙΣΤΕ ΤΟΝ ΧΘΕΣ

Μεχρι να καταλαβει τι εστι Μανταλος κσι υδροβιοτοπος "ΑΕΚ" θα ειναι στο -12 και θα φυγει. Να το ξαναπω. Αν δεν παρουν πουλο Μανταλος, Μπακακης, Σβαρνας και Λοπες προκοπη δεν.-

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Την περασμενη Τεταρτη ειχα γραψει αυτο για το προφιλ του προπονητη που χρειαζομαστε. Ο Ουκρανος πληρει τις προϋποθεσεις.

Μπούκο όλα στο χορτάρι. Αλλά ο Ουκρανός έχει τα φόντα για ψηλά. Όλα στο χορτάρι βέβαια 

18BBA436-C238-411B-9584-27334233FD97.png

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Giorgos said:

Πολύ ωραίο βιογραφικό και αφού καλύτερη γνωστές από εμένα λένε ναι, τότε φουλ ναι και από εμένα. 

Έγινε ξαφνική στροφή από την Γαλλία στην Ουκρανία?

ΚΑΛΤΣΙΔΗ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Giorgos said:

Έγινε ξαφνική στροφή από την Γαλλία στην Ουκρανία?

Πως ψαχνουμε προπονητη 

globe-dribbble.gif

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, agelos said:

Αγγλικά μιλάει για αρχή?

5 χρονια Αγγλια επαιξε

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, agelos said:

Αγγλικά μιλάει για αρχή?

Τα Γαλλικά τα κατέχει καλύτερα. Θα το καταλάβει ο Μάνταλος στην πρώτη προπόνηση....

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Bukowski said:

Μεχρι να καταλαβει τι εστι Μανταλος κσι υδροβιοτοπος "ΑΕΚ" θα ειναι στο -12 και θα φυγει. Να το ξαναπω. Αν δεν παρουν πουλο Μανταλος, Μπακακης, Σβαρνας και Λοπες προκοπη δεν.-

Με αυτόν θα ζητήσουν να φύγουν μόνοι τους 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

Με αυτόν θα ζητήσουν να φύγουν μόνοι τους 

Νοεμβρη θα μαστε καλα...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×