Jump to content

Αντικαταστάτης Μιλόγεβιτς  

56 members have voted

  1. 1. Ποιον προτιμάτε;

    • Ξένος με αξιοπρεπές βιογραφικό που δεν εχει δουλέψει ξανά Ελλάδα
    • Γιαννίκης
    • Δώνης
      0
    • Πογέτ
    • Ουζουνίδης
      0
    • Χιμένεθ
    • Δέλλας
    • Ίβιτς
    • Άλλος


Recommended Posts

Just now, George_D said:

παμε λεει σε κετσπαγια παλι

Και πολυ μας ειναι

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

Καλά, ο αλλος έφυγε για Ισπανία ενώ ο οργανισμός έχει βγει στην γύρα για προπονητή και επίσημα και δεν έχει την αξιοπρέπεια να παραιτηθεί; δηλαδή, υπάρχει περίπτωση να έχουμε έναν προπονητή, όχι γιατί τον επέλεξε η ομάδα αλλά επειδή ξέμεινε ;και η διοίκηση ,μπορεί να αφήσει την ομάδα με προπονητή που θα είναι στον αέρα από την έναρξη της προετοιμασίας;

 

Link to comment
Share on other sites

"Στην τελική ευθεία βρίσκεται το… σαφάρι για την εύρεση προπονητή από την ΑΕΚ!"

Καζαντζογλου

Link to comment
Share on other sites

Για οποιον δεν καταλαβε, εμεις δινουμε λεφτα ΟΣΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ για προπονητη και θα κλεισουμε κανεναν Κετσπαγια, γιατι αυτος κρινουμε οτι ειναι ο καταλληλος αυτην την στιγμη. Ενας Κετσπαγια μας λειπει. Τουλαχιστον θα ξεκινησει να μιλαει παλι για σουβλακια.

Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξυ μας ενοχλει η ανακυκλωση Αραουχο αλλα σκεφτομαστε παλι Κετσπαγια?  ΚΑι θα ερθει παλι ο Τιμουρης να αποδειξει τι?

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει κατα την σουβλακοκατάνυξη δεν νομιζω να πήρε κανεις στα σοβαρά αυτά που λέει ο Μελισσανίδης.

Ακομα δλδ και να δίνει 1,3 για προπονητη, ποιος σοβαρος προπονητης θα έρθει σε αυτήν την ΑΕΚ και χωρίς να βάλει όρους για το μπατζετ; 
 

Σοβαροι να είμαστε.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Aussie said:

Για οποιον δεν καταλαβε, εμεις δινουμε λεφτα ΟΣΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ για προπονητη και θα κλεισουμε κανεναν Κετσπαγια, γιατι αυτος κρινουμε οτι ειναι ο Καταλληλος αυτην την στογμη. Ενας Κετσπαγια μας λειπει. Τουλαχιστον θα ξεκινησει να μιλαει παλι για σουβλακια.

Για τον Κετσπαγια εχω πει την αποψη μου απο τοτε. Θεωρω αδικηθηκε γενικα.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Bukowski said:

Βασικα κανας Γιοβανοβιτς και πολυ μας ειναι. Ρεμπροφ εχει σηκωσει σε μια 6ετια τα μισα σχεδον πρωταθληματα της ΑΕΚ.

Στην Ουγγαρία τα πήρε. δεν τον ξέρω δεν ξέρω αν είναι καλός. μπορεί και να ναι. βάσει καριέρας θεωρώ χρειάζομαι κάτι καλύτερο... 

και ο Χιμένεθ τα τελευταία 15 χρόνια έχει πάρει όσα τροπαια δεν έχει πάρει η βιγιαρεαλ... που τα πήρε όμως... 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, goku21 said:

Στην Ουγγαρία τα πήρε. δεν τον ξέρω δεν ξέρω αν είναι καλός. μπορεί και να ναι. βάσει καριέρας θεωρώ χρειάζομαι κάτι καλύτερο... 

και ο Χιμένεθ τα τελευταία 15 χρόνια έχει πάρει όσα τροπαια δεν έχει πάρει η βιγιαρεαλ... που τα πήρε όμως... 

Πηρε και στην Ουκρανια αλλα 2

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Εντάξει κατα την σουβλακοκατάνυξη δεν νομιζω να πήρε κανεις στα σοβαρά αυτά που λέει ο Μελισσανίδης.

Ακομα δλδ και να δίνει 1,3 για προπονητη, ποιος σοβαρος προπονητης θα έρθει σε αυτήν την ΑΕΚ και χωρίς να βάλει όρους για το μπατζετ; 
 

Σοβαροι να είμαστε.

πάρα πολύ αλλά σιγά μην τα δίνει... γιατί να μην έρθουν? 

Οταν έχεις το τρίτο μπατζετ και βγεις τρίτος θεώρησε νορμάλ αν βγεις 2ος μόνο καλό θα κάνει στην καριέρα σου... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, goku21 said:

πάρα πολύ αλλά σιγά μην τα δίνει... γιατί να μην έρθουν? 

Οταν έχεις το τρίτο μπατζετ και βγεις τρίτος θεώρησε νορμάλ αν βγεις 2ος μόνο καλό θα κάνει στην καριέρα σου... 

Βσκ η ΑΕΚ ειναι τοσο χαλια που οποιος κοουτς ερθει μπορει να δειξει και εργο. Γενικα το να σαι χαλια αγωνιστικα δεν ειναι παντα αποτρεπτικο για εναν προπονητη.

Link to comment
Share on other sites

Σιγά την Πριμέρα των Βυζιών που έχουμε για πρωταθλημα ωστε να μιλαμε απαγιωτικα για τις Ουγγαριες και τις Ουκρανιες.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Βσκ η ΑΕΚ ειναι τοσο χαλια που οποιος κοουτς ερθει μπορει να δειξει και εργο. Γενικα το να σαι χαλια αγωνιστικα δεν ειναι παντα αποτρεπτικο για εναν προπονητη.

ε ναι αν πληρώνεις βασικά μια χαρά θα ρθουν

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Geologos said:

Σιγά την Πριμέρα των Βυζιών που έχουμε για πρωταθλημα ωστε να μιλαμε απαγιωτικα για τις Ουγγαριες και τις Ουκρανιες.

Τα ειδαμε με την Βιντι και εμεις και ο... αδικημενος Πρωταθλητης ΠΑΟΚ τι ευκολα περασαμε.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ξερω ότι άνθρωπος που σέβεται την καριέρα του θα πει είτε μου δινεις ανταγωνιστικό μπατζετ, είτε βγαίνω κσι λεω ότι δεν πάμε για πρωτάθλημα.

Για αυτό δεν έρχεται κανεις τόσα χρονια. Το να δωσει στον προπονητη όσα εδινε στον Ολιβέιρα δεν είναι και τόσο δύσκολο, άρα δεν είναι εκεί το θέμα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Bukowski said:

Για τον Κετσπαγια εχω πει την αποψη μου απο τοτε. Θεωρω αδικηθηκε γενικα.

Ακομη και να αδικηθηκε, υποτιθεται οτι αυτην την στιγμη πας για «υπερβαση» στην θεση του προπονητη. Ε ο Κετσπαγια δεν ειναι τετοια περιπτωση. Απο τα 1.3εκ του Ρεμπροφ καταληγουμε στα 400-500Κ του Τιμουρ. Εγω λεω να ερθει και κανενας Πλατελλας παρεα με τον Νινη που εκανε καλη σεζον στον Βολο, ετσι γιατι για να συνεχιστει η «ελληνοποιηση» του ροστερ μετα τους Γουτα, Παρα και Μητογλου.

Link to comment
Share on other sites

Εγω ξερω οτι αν θελεις φερνεις και δινεις. Ολα τα αλλα ειναι "θα ξοδεψουμε οσα χρειαστει" 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, stavros 9-11 said:

Φαντάζομαι εκεί στα FB θα υπάρχουν διάφορα τσατ προπονητών σε ομαδικές συνομιλίες, όπου θα προκύπτει με απόλυτη σαφήνεια ότι γενικά στην ΑΕΚ είναι μουνόπανα, μείνετε μακριά.

Xy: I have an offer from AEK Athens.

Cardoso like this

Montanier: LOL

Poyet: LMAO

Puel: WTF???

Rebrov: Left the conversation...

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Εγώ ξερω ότι άνθρωπος που σέβεται την καριέρα του θα πει είτε μου δινεις ανταγωνιστικό μπατζετ, είτε βγαίνω κσι λεω ότι δεν πάμε για πρωτάθλημα.

Για αυτό δεν έρχεται κανεις τόσα χρονια. Το να δωσει στον προπονητη όσα εδινε στον Ολιβέιρα δεν είναι και τόσο δύσκολο, άρα δεν είναι εκεί το θέμα.

Βασικα το συμβολαιο του Ολιβειρα θα παει στον Αραουχο, αν εννοεις αυτο. Για 800Κ εγραφαν σημερα το πρωι, ολως τυχαιως οσα ηταν και η προταση για ανανεωση στον Ολιβειρα. Γενικα δινουμε τα ιδια συμβολαια και φετος και οχι «οσα χρειαστει».

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει Κετσμπάγια, για πλάκα το έγραψε ο Τζωρτζ. Με την ευκαιρία θυμιζω τι είχε πει όταν έφυγε 

 

Για τους Έλληνες δημοσιογράφους: «Στην Ελλάδα οι δημοσιογράφοι έχουν εγκλωβίσει το ποδόσφαιρο για το συμφέρον τους. Στην Ελλάδα στην κάθε ομάδα έχουν δική τους εφημερίδα και γράφουν ό,τι θέλουν οι παράγοντες. Τους ταΐζουν ένα σουβλάκι και γράφουν ότι θέλουν».

Για τη σύγκριση της ΑΕΚ με τον ΑΠΟΕΛ: «Να μην κάνουμε τέτοια σύγκριση. Δεν θέλω να συγκρίνω με αυτό τον τρόπο. Τόσο μας υποτιμάνε, όμως τις περισσότερες φορές έχουμε κερδίσει. Πολλοί παίκτες πήγαν στην Ελλάδα και έκαναν μεγάλη καριέρα. Και εγώ όταν πήγα έλεγαν ότι έφεραν το παλτό. Το 2005 με ρώτησαν πότε θα πάει Κυπριακή ομάδα στο Τσάμπιονς Λιγκ.

Τους είπα ότι μόνη ελπίδα είναι να βρεθούμε αντιμέτωποι με ελληνική ομάδα. Μετά από αυτή τη δήλωση, μου έχουν κάνει τη ζωή μαρτύριο. Στην ΑΕΚ, τους άφησα στη 2η θέση, δύο βαθμούς πίσω από την κορυφή και τώρα είναι 16 βαθμούς πίσω. Δεν έχω πρόβλημα με τον Μοράις. Αυτός ήταν βοηθός του Μουρίνιο. Εγώ ήμουν απέναντι του και τους έβαλα 3 γκολ. Θέλεις να φτιάξεις ομάδα; Θέλεις προπονηταρά; Πλήρωσε. Όχι τζάμπα μάγκες. Ένιωθα ότι πήγα εκεί ως θύμα.

Το καλοκαίρι δεν έγιναν κάποιες μεταγραφές, έφταιξε ο τεχνικός διευθυντής. Χάσαμε από τον Ολυμπιακό και ενώ είχαμε να νικήσουμε εκεί μέσα από τότε που ήμουν εγώ παίκτης. Με άφησαν ακόμα ένα παιχνίδι στη Λάρισα για να δικαιολογήσουμε ότι χάσαμε τη χρονιά. Μετά τη νίκη μας δεν μιλιούνταν, επειδή ήθελαν να χάσουμε και να φύγω».

Για τον Λαΐφη: «Ένα παίκτη ζήτησα και τον χάσαμε για 100.000 ευρώ. Από τους προπονητές που είναι στην Ελλάδα, δεν υπάρχει άλλος με καλύτερο βιογραφικό από εμένα. Μόνο εγώ όμως, ένιωθα τον ρατσισμό και αυτό με πληγώνει. Στο ελληνικό ποδόσφαιρο δεν μπορείς να ζήσεις με την αγωνία ότι είναι τελευταίο παιχνίδι. Τώρα πάλι φταίω εγώ».

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Aussie said:

Βασικα το συμβολαιο του Ολιβειρα θα παει στον Αραουχο, αν εννοεις αυτο. Για 800Κ εγραφαν σημερα το πρωι, ολως τυχαιως οσα ηταν και η προταση για ανανεωση στον Ολιβειρα. Γενικα δινουμε τα ιδια συμβολαια και φετος και οχι «οσα χρειαστει».

Εννοώ γενικά ότι 1,3 υπάρχουν. Τα πολλά που θέλει ο σοβαρος προπονητης για παικτες δεν υπάρχουν. 

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

Α,γιατί  είχε δηλώσει ότι είχε προβλήματα με γατουλη εργολάβο. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Aussie said:

Βασικα το συμβολαιο του Ολιβειρα θα παει στον Αραουχο, αν εννοεις αυτο. Για 800Κ εγραφαν σημερα το πρωι, ολως τυχαιως οσα ηταν και η προταση για ανανεωση στον Ολιβειρα. Γενικα δινουμε τα ιδια συμβολαια και φετος και οχι «οσα χρειαστει».

Καλα τωρα σοβαρα, για την ΑΕΚ του Μελισσανιδη μιλαμε.

Απο που και ως που θα μεγαλωσει το budjet ? 

Μονο οταν μπει η ομαδα στο ναο ΙΣΩΣ γινουν μια η δυο διευκολυνσεις.

 

Στο φτωχο του μυαλο τα ειπε χθες.

- Ο γαυρος εστρωσε με μαρτινς ( αρα ψαχνει προπονητη και οχι ροστερ )

- Στο ναο και με αυτην την ομαδα χτυπουσαμε πρωταθλημα. ( Αρα περιμενει το γηπεδο )

 

Ατσαλωθειτε 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×