Jump to content

Αντικαταστάτης Μιλόγεβιτς  

56 members have voted

  1. 1. Ποιον προτιμάτε;

    • Ξένος με αξιοπρεπές βιογραφικό που δεν εχει δουλέψει ξανά Ελλάδα
    • Γιαννίκης
    • Δώνης
      0
    • Πογέτ
    • Ουζουνίδης
      0
    • Χιμένεθ
    • Δέλλας
    • Ίβιτς
    • Άλλος


Recommended Posts

Just now, nikos said:

Δεν αποκλειεται για οικονομία να το πιλοτάρει και ο ίσιος κανια φορά. Με αεροσυνοδό τον Δηματο.

Μπα θα πιλοταρει ο Λυμπε

Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Δεν αποκλειεται για οικονομία να το πιλοτάρει και ο ίδιος κανια φορά. Με αεροσυνοδό τον Δηματο.

Εδω αμαξι δεν οδηγαει ρε Νικο ...σιγα μην ζοριστει για αεροπλανο

Απλα εχει παρει πιλοτο καπετανιο και οδηγο 3 σε 1 

 

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη αμα δε κλεισει ο Ρεμπροφ παμε σε Γιοβανοβιτς; Δε θα κοιμηθω σημερα και θα το ριξω στις προσευχες.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Brom21 said:

Δηλαδη αμα δε κλεισει ο Ρεμπροφ παμε σε Γιοβανοβιτς; Δε θα κοιμηθω σημερα και θα το ριξω στις προσευχες.

Βάστα. Απο κοντά και εγώ

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Brom21 said:

Δηλαδη αμα δε κλεισει ο Ρεμπροφ παμε σε Γιοβανοβιτς; Δε θα κοιμηθω σημερα και θα το ριξω στις προσευχες.

Και αμα δεν κλεισει Γιοβανοβιτς (ικανο τον εχω να του κανει χειροτερη προταση απο Αλαφουζο) εχουμε και Βεργετη Σταικο στην ΔΕΞΑΜΕΝΗ.

Link to comment
Share on other sites

Πάλι γρινα βλέπω. Θα βάλει την επιταγή στο συρτάρι και θα την βγάλετε με πεπόνια κ φέτος 

Link to comment
Share on other sites

On 5/19/2021 at 11:57 PM, Bukowski said:

Ποσο σιγουρο ειναι λες οτι σε τρια 24ωρα απο τωρα η ΠΑΕ θα χει γελοιοποιηθει στο θεμα προπονητης;

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ (μεσα ειμαι χρονικα).

Link to comment
Share on other sites

Ο Διονύσης Χιώτης μίλησε στον bwinΣΠΟΡ FM 94.6 για την άνοδο του Ιωνικού στην Super League 1 και την προπονητική ταυτότητα του Ιβάν Γιοβάνοβιτς, με τον οποίο είχε συνεργαστεί επί χρόνια στον ΑΠΟΕΛ.

βρηκαμε και προπονητη ΤΦ

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vargas21 said:

Ο Διονύσης Χιώτης μίλησε στον bwinΣΠΟΡ FM 94.6 για την άνοδο του Ιωνικού στην Super League 1 και την προπονητική ταυτότητα του Ιβάν Γιοβάνοβιτς, με τον οποίο είχε συνεργαστεί επί χρόνια στον ΑΠΟΕΛ.

βρηκαμε και προπονητη ΤΦ

Μη σου πω και ΤΦ πρωτο.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Μη σου πω και ΤΦ πρωτο.

Θυμάμαι έναν που έβγαινε στον Μπραουδακη και έλεγε κάθε φορά ότι τον ξέρει από μικρό κ είναι χαζός. Καλό παιδι λέει αλλά δεν στροφαρει. Κάθε φορά την ίδια μαλακια έλεγε 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Vagos21 said:

Θυμάμαι έναν που έβγαινε στον Μπραουδακη και έλεγε κάθε φορά ότι τον ξέρει από μικρό κ είμαι χαζός. Καλό παιδι λέει αλλά δεν στροφαρει. Κάθε φορά την ίδια μαλακια έλεγε 

Το χε πει ο Στεργιουδας αυτο πρωτος αν δεν κανω λαθος και δεν τον τιμαει γενικα. Απο αυτον ξεκινησε και λογικα καποιος το πηρε και το ελεγε. Να πω εδω πως η μανα του Χιωτη ειναι παιδικη φιλη και κοντοχωριανη με την μανα μου.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Vargas21 said:

Αφου σταματησε αυτος

Ναι γιατι οι δικοι μας που συνεχιζουν ειναι καλυτεροι

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Vargas21 said:

Ο Διονύσης Χιώτης μίλησε στον bwinΣΠΟΡ FM 94.6 για την άνοδο του Ιωνικού στην Super League 1 και την προπονητική ταυτότητα του Ιβάν Γιοβάνοβιτς, με τον οποίο είχε συνεργαστεί επί χρόνια στον ΑΠΟΕΛ.

βρηκαμε και προπονητη ΤΦ

Το πιστεύεις οτι το ίδιο σκέφτηκα;

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bukowski said:

Το χε πει ο Στεργιουδας αυτο πρωτος αν δεν κανω λαθος και δεν τον τιμαει γενικα. Απο αυτον ξεκινησε και λογικα καποιος το πηρε και το ελεγε. Να πω εδω πως η μανα του Χιωτη ειναι παιδικη φιλη και κοντοχωριανη με την μανα μου.

Έβγαινε ο μπάρμπας και έλεγε τις μαλακιες του. Κ γέλαγε ο Κώστας τσελσι.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

Το πιστεύεις οτι το ίδιο σκέφτηκα;

ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ. ξερω οτι θα τον παρουν. Και παλιος παικτης της ΑΕΚ και συμπαθης και με Γιοβανοβιτς εχει καλη σχεση. Και ξερει και απο ΑΕΚ 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Bukowski said:

💦💦

Εγώ ήμουν και είμαι με Τιμούρ και ας λέγανε παίχτες ο,τι λέγανε. Ο άνθρωπος βγήκε από μια σωστή αθλητική νοοτροπία και λέει τα αυτονόητα για το τι φταίει.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SpiRos said:

Εγώ ήμουν και είμαι με Τιμούρ και ας λέγανε παίχτες ο,τι λέγανε. Ο άνθρωπος βγήκε από μια σωστή αθλητική νοοτροπία και λέει τα αυτονόητα για το τι φταίει.

Εγω ουδετερος ημουν αλλα θεωρω πως 1. Σιγουρα αδικηθηκε αποντον οργανισμο ΑΕΚ για προφανεις λογους τοσο κατα την θητεια του οσο και μετα και 2. Δεν γινεται να κριθει στο λιγο που εμεινε. Επισης, οταν ειχε ερθει θυμαμαι το λεγαμε οτι και στην Κυπρο αργησε η ομαδα του να παρει μπροστα γτ πρωτα εφερε στα μετρα του τα αποδυτηρια. Ε στα δικα μας αποδυτηρια που χαν μαθει σε Δελλα και τους σοκαρε ο Πογιετ, τους επεσε καπως βαρυ το Γεωργιανο μαστιγιο.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bukowski said:

Εγω ουδετερος ημουν αλλα θεωρω πως 1. Σιγουρα αδικηθηκε αποντον οργανισμο ΑΕΚ για προφανεις λογους τοσο κατα την θητεια του οσο και μετα και 2. Δεν γινεται να κριθει στο λιγο που εμεινε. Επισης, οταν ειχε ερθει θυμαμαι το λεγαμε οτι και στην Κυπρο αργησε η ομαδα του να παρει μπροστα γτ πρωτα εφερε στα μετρα του τα αποδυτηρια. Ε στα δικα μας αποδυτηρια που χαν μαθει σε Δελλα και τους σοκαρε ο Πογιετ, τους επεσε καπως βαρυ το Γεωργιανο μαστιγιο.

Πάντως σε αυτά που είπε δεν μπορείς να τον κατηγορήσεις σε τίποτα. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Σιγα μη φερει το ρεμπροφ.Ο Γιοβανοβιτς απο την αλλη ταιριαζει γαντι με τη διοικηση μελ.Γυρολογος ανεργος που ξερει την ελληνικη πραγματικοτητα και θα βαζει και τα παιδια να παιζουν.Δεν θα παρει και μεγαλη αποζημιωση τον οκτωβριο.Κατα τα αλλα η μιζερη φυσιογνωμια του μου ειναι συμπαθης,καλωσηρθες Ιβαν.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SpiRos said:

Πάντως σε αυτά που είπε δεν μπορείς να τον κατηγορήσεις σε τίποτα. 

Καλα εννοειται οτι ειπε φουλ αληθειες, οπως αληθειες ειπε και ο Πογιετ και ο Λαζαρος πχ αλλα στην ΑΕΚ ριμαστε τσακωμενοι με την αληθεια. Που να μιλησει και ο Μπακασετας (δημοσια, γιατι πριβε λεει πολλα) θα πω εγω θα δεις για ποτε θα τον λενε ολοι στην ΑΕΚ μουνοπανο.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, teo21 said:

Σιγα μη φερει το ρεμπροφ.Ο Γιοβανοβιτς απο την αλλη ταιριαζει γαντι με τη διοικηση μελ.Γυρολογος ανεργος που ξερει την ελληνικη πραγματικοτητα και θα βαζει και τα παιδια να παιζουν.Δεν θα παρει και μεγαλη αποζημιωση τον οκτωβριο.Κατα τα αλλα η μιζερη φυσιογνωμια του μου ειναι συμπαθης,καλωσηρθες Ιβαν.

Καλα ο Γιοβανοβιτς ειδικα δεν νομιζω πως ειναι ευκολος τυπος παντως.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×