Jump to content

Αντικαταστάτης Μιλόγεβιτς  

56 members have voted

  1. 1. Ποιον προτιμάτε;

    • Ξένος με αξιοπρεπές βιογραφικό που δεν εχει δουλέψει ξανά Ελλάδα
    • Γιαννίκης
    • Δώνης
      0
    • Πογέτ
    • Ουζουνίδης
      0
    • Χιμένεθ
    • Δέλλας
    • Ίβιτς
    • Άλλος


Recommended Posts

Just now, Brom21 said:

Και τον Σβαρνα τον θελει η Φιορεντινα και τον Νεντελτσιαρου η Σασουολο.

Οι αγωνιστικες επιλογες της Βαλενθια τα τελευταια χρονια δεν ειναι ακριβως... σημαδι σοβαροτητας.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mobster21 said:

Εν τω μεταξύ τον Μπορδαλάς που εμείς τον κοροϊδεύουμε λόγω επιθέτου τον κοιτάζει η Βαλένθια. Αλλά είπαμε εμείς γνωρίζουμε, οι άλλοι είναι μυρωδιάδες.

Ρε συ η Βαλένθια είναι κοντά στον υποβιβασμό, μέχρι και τον Javi Gracia είχε προσλαβει πριν ενα διαστημα. Οποιος μιλάει Ισπανικά έχει ελπίδες να πάει

Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

Ρε συ η Βαλένθια είναι κοντά στον υποβιβασμό, μέχρι και τον Javi Gracia είχε προσλαβει πριν ενα διαστημα. Οποιος μιλάει Ισπανικά έχει ελπίδες να πάει

Μανολο αληθειαc

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, mobster21 said:

Εν τω μεταξύ τον Μπορδαλάς που εμείς τον κοροϊδεύουμε λόγω επιθέτου τον κοιτάζει η Βαλένθια. Αλλά είπαμε εμείς γνωρίζουμε, οι άλλοι είναι μυρωδιάδες.

Για τον Μπορδαλάς έκατσα χθες και έψαξα λίγο σε ισπανικά σαίτ και έπεσα σε ένα βαλενθιάνικο, στο ποίο ένας αναλυτής δημοσιογράφος εξηγούσε ότι η περίπτωση του δεν πρέπει να αντιμετωπιστεί αρνητικά από τον κόσμο της ομάδας αφού σε  μικρές ομάδες με χαμηλό μπάτζετ είχε καλά αποτελέσματα ανάλογα με την δυναμικότητα τους, άρα γιατί να μην πετύχει στη Βαλένθια σε περίπτωση μάλιστα που η διοίκηση  δεν θέλει να ξοδευθεί φέτος και του δώσει την ευκαιρία;

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, mobster21 said:

Εν τω μεταξύ τον Μπορδαλάς που εμείς τον κοροϊδεύουμε λόγω επιθέτου τον κοιτάζει η Βαλένθια. Αλλά είπαμε εμείς γνωρίζουμε, οι άλλοι είναι μυρωδιάδες.

Καλά εγώ δεν κορόιδευα τόσο το όνομα, όσο το παρουσιαστικό κάρντοσο που έβγαζε.. από το τριμαρισμενο μουσακι φάνηκε τι νούμερο είναι 😂

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Hoffman21 said:

Καλά εγώ δεν κορόιδευα τόσο το όνομα, όσο το παρουσιαστικό κάρντοσο που έβγαζε.. από το τριμαρισμενο μουσακι φάνηκε τι νούμερο είναι 😂

Αμισθι ο κουρεας του

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Το μόνο προβλημα στον Μπορδαλας δεν ήταν  το όνομα του. Αλλά όλη καριέρα του και ο τρόπος παιχνιδιού του. Γιατί total football δεν το λες ουτε πρωταθλητισμος κανεις 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Vargas21 said:

Το μόνο προβλημα στον Μπορδαλας δεν ήταν  το όνομα του. Αλλά όλη καριέρα του και ο τρόπος παιχνιδιού του. Γιατί total football δεν το λες ουτε πρωταθλητισμος κανεις 

Κάνουμε λες και το μόνο που μας λείπει είναι ο προπονητής .

 

Βασικά είναι το τελευταίο - έχοντας Χιμένεθ .

 

Ο μόνος λόγος που με ψήνει είναι ο ρεμπροφ , είναι ότι του πουστη ( pusti ) θα του πάρει δύο τρεις παίχτες της προκοπής 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Βασικα σε ενδεχομενη ελευση Ρεμπροφ (λεμε και καμια μαλακια να περναει η ωρα) για πρωτη φορα βαζεις στα αποδυτηρια μας καποιον που και απο αποψη προσωπικοτητας και απο αποψη μισθου ειναι ανωτερος ολων. Επιπλεον θα αναγκαστεις να τον στηριξεις αφου αν τον διωξεις θα πληρωσεις ενα σκασμο λεφτα. Επισης, ειναι μια λογικη κινηση αν θες να θεωρεισαι κλαμπ κορυφης το να φερεις εναν προπονητη που ξερει απο πιεση (διαρκειας και οχι φωτοβολιδας) ενω και το ποδοσφαιρο που παιζει ειναι αυτο που θεωρητικα σε ικανοποιει ως κλαμπ. Αντιθετως αν πηγαινες σε Πορδαλιά, θα ηταν μια ακομα οτι να ναι επιλογη καθως οσο καλος και να ναι ο Ισπανος (παπαρια ειναι) εκπροσωπει τα ακριβως αντιθετα απο αυτα που λες πως ψαχνεις και αρα για ακομα μια φορα επιβεβαιωνεις οτι πας στο κουτουρου.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτός ο ρεμπροφ δηλαδή είναι κανονικός; Εσείς πχ τον ξέρατε και πριν 10 μέρες; Και γιατί ξέρατε τον προπονητή της Φερεντσβάρος; Άντε ο Σπύρος οκ, αλλά οι άλλοι; Τι γίνεται στις ζωές σας ξέρω γω;

Link to comment
Share on other sites

Στρίψ' το αεροπλάνο δεξιά για Βουδαπέστη ρε μαλάκα Μίμη. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, stavros 9-11 said:

Αυτός ο ρεμπροφ δηλαδή είναι κανονικός; Εσείς πχ τον ξέρατε και πριν 10 μέρες; Και γιατί ξέρατε τον προπονητή της Φερεντσβάρος; Άντε ο Σπύρος οκ, αλλά οι άλλοι; Τι γίνεται στις ζωές σας ξέρω γω;

Καλα δεν ειναι και απιθανο ξερεις μεσες ακρες τι παιζει με πρωταθλητες Βελγιου, Δανιας, Αυστριας, Ουγγαριας, Σουηδιας, Νορβηγιας κτλ. Η δε Φερεντσβαρος επαιξε και CL κοντρα σε Juve και Barcelona.

Link to comment
Share on other sites

Δεν θυμάμαι για ποιον προπονητή συζητάγαμε εδώ μέσα, πριν καιρό, βάσει ενός άρθρου της wikipedia και άρχισαν κάποιοι χρήστες να το αλλάζουν, για πλάκα.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Δεν θυμάμαι για ποιον προπονητή συζητάγαμε εδώ μέσα, πριν καιρό, βάσει ενός άρθρου της wikipedia και άρχισαν κάποιοι χρήστες να το αλλάζουν, για πλάκα.

Κωλοπαιδα

Link to comment
Share on other sites

Ως παίκτη τον ξέραμε ως προπονητή εγώ προσωπικά εχω νύχτα .

Πρέπει να γκουγκλαρω δλδ για να δω τι είναι κ πώς είναι που έλεγε κ μια ψυχή.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bukowski said:

Κωλοπαιδα

Υππάρχει η περίπτωση βέβαια να έχει γράψει ο ίδιος ο παίκτης ή ο προπονητής το άρθρο. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, gybe21 said:

Ως παίκτη τον ξέραμε ως προπονητή εγώ προσωπικά εχω νύχτα .

Πρέπει να γκουγκλαρω δλδ για να δω τι είναι κ πώς είναι που έλεγε κ μια ψυχή.

Προσωπικη εκτιμηση: ο Σταυρος δεν γνωριζει τον Γκουαρντιολα ουτε ως παιχτη ουτε ως προπονητη

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rayo Vallecano 21 said:

Υππάρχει η περίπτωση βέβαια να έχει γράψει ο ίδιος ο παίκτης ή ο προπονητής το άρθρο. 

 

20210521_132009.jpg

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι δεν ήξερα που και αν προπονεί ο Ρεμπροφ. Σαν παίχτης προφανως τον ξέρουμε από Ντιναμο Κιέβου.. Όσον αφορά τη Φερεντσβαρος η μεγαλύτερη ομάδα στην Ουγγαρία, βγήκε στην αφάνεια τα τελευταία 2-3 χρόνια που την ακούω να παίρνει αποτελέσματα στην Ευρώπη. Προφανώς έργο Ρεμπροφ. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Bukowski said:

Προσωπικη εκτιμηση: ο Σταυρος δεν γνωριζει τον Γκουαρντιολα ουτε ως παιχτη ουτε ως προπονητη

Σαν όνομα τον ξέρω αλλά δεν ξέρω τι κάνει και που είναι

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Bukowski said:

Βασικα σε ενδεχομενη ελευση Ρεμπροφ (λεμε και καμια μαλακια να περναει η ωρα) για πρωτη φορα βαζεις στα αποδυτηρια μας καποιον που και απο αποψη προσωπικοτητας και απο αποψη μισθου ειναι ανωτερος ολων. Επιπλεον θα αναγκαστεις να τον στηριξεις αφου αν τον διωξεις θα πληρωσεις ενα σκασμο λεφτα. Επισης, ειναι μια λογικη κινηση αν θες να θεωρεισαι κλαμπ κορυφης το να φερεις εναν προπονητη που ξερει απο πιεση (διαρκειας και οχι φωτοβολιδας) ενω και το ποδοσφαιρο που παιζει ειναι αυτο που θεωρητικα σε ικανοποιει ως κλαμπ. Αντιθετως αν πηγαινες σε Πορδαλιά, θα ηταν μια ακομα οτι να ναι επιλογη καθως οσο καλος και να ναι ο Ισπανος (παπαρια ειναι) εκπροσωπει τα ακριβως αντιθετα απο αυτα που λες πως ψαχνεις και αρα για ακομα μια φορα επιβεβαιωνεις οτι πας στο κουτουρου.

Σ ενα ποστ ολοι οι λογοι για να μην ερθει ο ουκρανος.

  • Δικεφαλάκι 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, stavros 9-11 said:

Σαν όνομα τον ξέρω αλλά δεν ξέρω τι κάνει και που είναι

Σταύρο σου αρέσει το ποδόσφαιρο ή το έχεις σιχαθεί λόγω ΑΕΚ; Μιλησε μας λίγο!

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξύ και απο τους βοηθούς που παίρνει μαζί του φαίνεται οτι ο άνθρωπος αν μη τι άλλο την ψάχνει τη δουλειά. 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Skepastos said:

Εντωμεταξύ και απο τους βοηθούς που παίρνει μαζί του φαίνεται οτι ο άνθρωπος αν μη τι άλλο την ψάχνει τη δουλειά. 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Κάτσε να δούμε πόσους και ποιους θα τον αφήσει ο δικός μας να φέρει...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AlexKR21 said:

Κάτσε να δούμε πόσους και ποιους θα τον αφήσει ο δικός μας να φέρει...

Σωστό και αυτό. Δεν πάει πουθενα όμως χωρίς το τιμ του, οπότε αν δεν τον αφήσει κλάψτον

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×