Jump to content

ΑΕΚ–Άρης (10η αγ. Play-Off): 16/05/21, 19:30, Novasports 3


George_D
 Share

Recommended Posts

Σακχοφ έξω στο ημίχρονο Γαλανόπουλος μέσα. Μιλάμε για τραγικότητα 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτο το τράβηγμα-κρατημα του Σβάρνα λες και παιζει χάντμπολ στον Ρόουζ..εκει στο κόρνερ ήταν μπενάλτυ.Κάποιος να του το πει,οχι χεράκια.

Τσιντώ καλή επέμβαση.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

Το κατάπιε η αρχιγαμιολα 

Διόρθωσε το λάθος του με την τάπα του Μέικον στην αντεπίθεση που ειχε χτυπήσει ταμπλό.. με το λάθος αυτο.

Κλασική τακτική των κορακιών ετούτη.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Χερουκλα μου φάνηκε κι εμένα. Ούτε καν τον φώναξαν να το δει κι αυτος.

Δοκαρι Ιησούς τώρα 

Link to comment
Share on other sites

Να λέμε και κανένα καλό. Ο Σβάρνας είναι παρά πολύ βελτιωμένος στο χτίσιμο της επίθεσης από πίσω. Όλες του οι προωθητικές πάσες είναι έξυπνες και οι περισσότερες εύστοχες 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

Να λέμε και κανένα καλό. Ο Σβάρνας είναι παρά πολύ βελτιωμένος στο χτίσιμο της επίθεσης από πίσω. Όλες του οι προωθητικές πάσες είναι έξυπνες και οι περισσότερες εύστοχες 

κλασσικά όταν δεν υπάρχει άγχος 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Μα για το σβάρνα ποτέ δεν είπαμε ότι δεν είναι καλός με τη μπαλα . Καλός τοποθέτησης, τσαφ και ψηλό παιχνίδι έχει θέμα. 

Link to comment
Share on other sites

Δυσκολία να κάνουμε τις φάσεις σε γκολ βλέπω στα τελευταία ματς δλδ ενώ έχουμε ευκαιρίες κάνουμε κακές εκτελέσεις. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AG21 said:

Δυσκολία να κάνουμε τις φάσεις σε γκολ βλέπω στα τελευταία ματς δλδ ενώ έχουμε ευκαιρίες κάνουμε κακές εκτελέσεις. 

Τουλαχιστον κραταμε πισω..

Link to comment
Share on other sites

Αναμένω με αγωνία τι θα πει την Τρίτη ο τίγρης. Τα καλά λένε όλοι ξεκινάνε μετά τα πρωτα 5-6 ουισκια του,οποτε το πρώτο δυωρο θαναι ανούσιο.

Ελπίζω μόνο να μην πει ακόμα μια φορά "εγώ έσοδα έξοδα" ..και μας γαμησει το καλοκαίρι.

 Σε ο,τι αφορά το πρώτο ημιχρόνιο κρατάω την τρομερή διάθεση των παιδιών.Ολοι κορυφαίοι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Στο 60  γκειμ τσειντζερ Αλμπάναρος και κλειδώνει την 3η θέση ο Μανόλης.

Περιχαρής ο επενδυτής!

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stylianopoulos said:

Αναμένω με αγωνία τι θα πει την Τρίτη ο τίγρης. Τα καλά λένε όλοι ξεκινάνε μετά τα πρωτα 5-6 ουισκια του,οποτε το πρώτο δυωρο θαναι ανούσιο.

Ελπίζω μόνο να μην πει ακόμα μια φορά "εγώ έσοδα έξοδα" ..και μας γαμησει το καλοκαίρι.

 Σε ο,τι αφορά το πρώτο ημίχρονο κρατάω την τρομερή διάθεση των παιδιών.Ολοι κορυφαίοι.

 

 

Όταν μαθαίνεις για επιστροφές Ντελε, παραμονές Γουτα, πώληση Αλμπάνη, μη απαντήσεις σε προτασεις (Λουτσεσκου, Ντα Σίλβα) κλπ, καταλαβαινεις φανταζομαι. Ατσαλώσου. Εγώ είμαι έτοιμος, ατσαλωμένος  😜

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×