Jump to content

ΑΕΚ–Άρης (10η αγ. Play-Off): 16/05/21, 19:30, Novasports 3


George_D
 Share

Recommended Posts

Αυτή η σταθερή προσποίηση του Τσιντωτα ότι θα βγάλει γρήγορα αντεπίθεση με τα χέρια με πεθαίνει το πιστεύω κάθε φορά 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μπήκε μέσα ο Μιται και πλαγιοκοπησαμε 2-3 φορές σωστά από αριστερά. Τελευταίο παιχνίδι έπρεπε να παιξει ο Πορτογάλος παραπληγικός μην τυχον και χάσουμε το Τσάμπιονς Λιγκ 

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Skepastos said:

Βάλε ρε κακομοίρη Χιμένεθ μέσα το Μιται μας έσπασε τον παπαρο ο Λόπες. Τελευταίο παιχνίδι είναι τι περιμένεις ρε πούστη μου να γίνει;

Τον έβαλε οκ κι αντί για σέντρα έκανε απομάκρυνση της μπάλας.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω το σημερινό να είναι το τελευταίο παιχνίδι πολλών ποδοσφαιριστων με τη φανέλα της ΑΕΚ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, agelos said:

Τον έβαλε οκ κι αντί για σέντρα έκανε απομάκρυνση της μπάλας.

2 κοψίματα της μπάλας έχει κάνει στο πεναλντι μια στο Μάνταλο και μια στον Καριμ την ώρα που ο Λόπες το πιο κοντά που έφτασε στην περιοχή τους ήταν τα 25 μέτρα 

Link to comment
Share on other sites

Τσιγκρι πραγματικά "χαλκέντερος" !!!

Δεν μασάει από χτυπήματα, τραυματισμούς και τα ρέστα.

Θηρίο, μπετό, πως το λένε ....

Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

2 κοψίματα της μπάλας έχει κάνει στο πεναλντι μια στο Μάνταλο και μια στον Καριμ την ώρα που ο Λόπες το πιο κοντά που έφτασε στην περιοχή τους ήταν τα 25 μέτρα 

Εγώ πάλι δεν διακρίνω τπτ ελπιδοφόρο στον παίκτη. Μιλάμε για τραγικά παιχνίδια όλη τη χρονιά.

Link to comment
Share on other sites

Κάναμε τελική επιτέλους,στο 87 ..

Τσιντώτας κορυφαίος για μένα. Έκανε δυο δύσκολες επεμβάσεις που κρατησαν το 0 στην άμυνα.

Από κοντά και Βασιλαντωνόπουλος.

Link to comment
Share on other sites

Αδιανοητο προβλημα νοοτροπιας της ομαδας η οποια αφου εξασφαλισε εξοδο στην Ευρωπη δεν μπορεσε να κερδισει Αστερα και Αρη. Εαν η ομαδα δεν αποκτησει ξανα ψυχωση με τις νικες ακομα και σε φιλικα του pro προκοπη δεν παιζει. Βασικος υπευθυνος γι αυτο και ο προπονητης που δηλωνει "μεγαλυτερη επιτυχια του Πρωταθληματος το οτι βγηκαμε Ευρωπη". 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, agelos said:

Εγώ πάλι δεν διακρίνω τπτ ελπιδοφόρο στον παίκτη. Μιλάμε για τραγικά παιχνίδια όλη τη χρονιά.

Σε σχέση με το Λόπες μιλάμε πάντα. Δεν μιλάμε για το αν πρέπει να παίζει βασικός στην ΑΕΚ. Επιθετικα είναι μέρα-νυχτα στην κατάσταση που είναι ο Λοπες

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, agelos said:

Ελπιζω το σημερινό να είναι το τελευταίο παιχνίδι πολλών ποδοσφαιριστων με τη φανέλα της ΑΕΚ.

Ή εν πάση περιπτώσει να την κρατήσουν για ενθύμιο την φανέλα και να παίζουν αγώνες με τους φίλους τους στην παραλία τα καλοκαίρια. 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Κρίμα ...

Η ζωή όφειλε ένα γκολ στον Ιονούτση Νεντελτσιάρου ....

Link to comment
Share on other sites

Οι άλλοι πέφτουν κάτω μη τυχον και χάσουν την τριτη θέση και το βραβείο καραπουτσαριοκ. Έλα Παναγία μου 

Link to comment
Share on other sites

Ο άλλος ο μλκας ο καριμ πάει και τους δίνει οφφσαιντ για να καθυστερησουν κιαλλο. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

Οι άλλοι πέφτουν κάτω μη τυχον και χάσουν την τριτη θέση και το βραβείο καραπουτσαριοκ. Έλα Παναγία μου 

Ρε φίλε, θυμήσου τον εαυτό σου στη δουλειά τελευταία μέρα πριν την καλοκαιρινή άδεια μισή ώρα πριν το σχόλασμα ....

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Bukowski said:

Αδιανοητο προβλημα νοοτροπιας της ομαδας η οποια αφου εξασφαλισε εξοδο στην Ευρωπη δεν μπορεσε να κερδισει Αστερα και Αρη. Εαν η ομαδα δεν αποκτησει ξανα ψυχωση με τις νικες ακομα και σε φιλικα του pro προκοπη δεν παιζει. Βασικος υπευθυνος γι αυτο και ο προπονητης που δηλωνει "μεγαλυτερη επιτυχια του Πρωταθληματος το οτι βγηκαμε Ευρωπη". 

Το «ξανά» μου κάνει εντύπωση εμένα από όλο αυτό

Γιατί εγώ όσα χρόνια βλέπω ΑΕΚ μια ζωή με την ίδια νοοτροπία την θυμάμαι

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Skepastos said:

Οι άλλοι πέφτουν κάτω μη τυχον και χάσουν την τριτη θέση και το βραβείο καραπουτσαριοκ. Έλα Παναγία μου 

Είναι επιτυχία για αυτους 

Link to comment
Share on other sites

Η χρονια τελειωνει όπως πρέπει.

Με τον Μάνταλο να πιάνει τα μαλλιά του.

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς τελείωσε το μαρτύριο. Με ενδιαφέρον περιμένω τις δηλώσεις βόμβα, σεισμό, ατάκες για ποστάρισμα χαμπου (με νεο κ παλιό όνομα) από τον μεγαλομέτοχο την Τρίτη 

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×