Jump to content

ΑΕΚ–Άρης (10η αγ. Play-Off): 16/05/21, 19:30, Novasports 3


George_D
 Share

Recommended Posts

2 minutes ago, Νονός said:

Ρε φίλε, θυμήσου τον εαυτό σου στη δουλειά τελευταία μέρα πριν την καλοκαιρινή άδεια μισή ώρα πριν το σχόλασμα ....

Μην μου το θυμίζεις γιατί κάθε καλοκαίρι μια μερα πριν φύγω για διακοπές όλο κάτι γίνεται και τρώω ένα καυλί απίστευτο. Δεν κάνω πλάκα. Πλέον το έχω για γούρι. Αν είμαι χαλαρός τελευταία μέρα ίσα που θα τρομάξω 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 βαθμους μαζεψαμε ατον δευτερο γυρο οπως τα υπολογιζα και ευτυχως να λεμε δηλαδη.

Link to comment
Share on other sites

Η μεγαλύτερη επιτυχία της ομάδας μετα το πρωταθλημα

Σωστά??

Link to comment
Share on other sites

Βγάλανε νευράκια στο τέλος μωρε τα παιδιά. Όλο τον αγώνα κωλοβαρεμα και μετά το 90 τους βγήκε ο εγωισμός.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΗΝ ΑΕΚ ΜΑΣ 

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

Τσακώνονται με τα Αρειανά οι άλλοι.

Αφηστε μας κουκλίτσες μου. Αιντε στο καυλο.

Link to comment
Share on other sites

Μανούρες στο τέλος.

Η επικείμενη συνέντευξη Τίγρη έχει τεντώσει τα νεύρα όλων στην ομάδα !

:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΙ ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ. ΟΧΙ ΜΑΝΤΑΛΟΥΣ, ΟΧΙ ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΣΕ ΘΑΛΑΣΣΕΣ ΚΑΙ ΑΚΤΕΣ 

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Απολογισμός σεζόν:

Η σεζόν που είδα λιγότερο ΑΕΚ στη ζωή μου, όχι γιατί δε μπορούσα, αλλά γιατί αδιαφόρησα πλήρως. Όσο ακριβώς και η ίδια η ΑΕΚ για την πορεία της στο πρωτάθλημα. Πιο "στ' αρχιδια μου" αίσθηση για τη λήξη ενός πρωταθλήματος δεν έχω νιώσει ποτέ. Κάποτε θα έλεγα μακάρι να μην επαναληφθεί, πλέον χέστηκα κιόλας. Αν δεν θέλει η ΑΕΚ μια, δεν θέλω εγώ δέκα.

Καλό καλοκαίρι και το μουνί της μάνας σας.

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

τελείωσε η κωλοχρονιά. Ευτυχώς τερματίσαμε στη θέση που αξίζαμε και δεν χωράνε ούτε ελαφρυντικά ούτε αξιοποιήσεις του ρόστερ. Ελπίζω. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, JOSS said:

τελείωσε η κωλοχρονιά. Ευτυχώς τερματίσαμε στη θέση που αξίζαμε και δεν χωράνε ούτε ελαφρυντικά ούτε αξιοποιήσεις του ρόστερ. Ελπίζω. 

Μελισσανίδη έχουμε, όχι Ντέμη. Επιτυχής είναι η σεζόν.

Μαλακά τι γράφω και έχω και δίκιο κιόλας

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Stylianopoulos said:

@aris2168 πες μας ποιος είναι ο φετινός πρωταθλητής στο Πι&Ο ;;;

Να τον χαιρεσαι φιλε!

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, aris2168 said:

Να τον χαιρεσαι φιλε!

Εννοείς τρίτο πρωτάθλημα σερί ο Παρακουμής;;;

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Stylianopoulos said:

Εννοείς τρίτο πρωτάθλημα σερί ο Παρακουμής;;;

οχι, εννοω οτι ειναι ωραιο παληκαρι

Link to comment
Share on other sites

Η καλύτερη πορεία του Άρη τα τελευταία 40 χρονια λέει. Το ζήσαμε κι αυτό να μας περάσουν αυτοί.

Γεια σου ΜΕΓΙΣΤΑΝΑ

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, JOSS said:

τελείωσε η κωλοχρονιά. Ευτυχώς τερματίσαμε στη θέση που αξίζαμε και δεν χωράνε ούτε ελαφρυντικά ούτε αξιοποιήσεις του ρόστερ. Ελπίζω. 

Καλα απο αυριο θα φορεθει για 3 μηνες οτι "η ΑΕΚ αδικησε τον εαυτο της", "ο Αρης εχει πολυ μικροτερο μπατζετ αρα τα μπατζετ δεν παιζουν ρολο" και "να μην επαναληφθουν τα ιδια λαθη". Επι 3 μηνες, 3 φορες την ημερα, πρωι, μεσημερι και βραδυ αυτα θα διαβαζουμε απο αυριο.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest mich21

Σήμερα κλείνει μια τριετία μετά το πρωτάθλημα με απολογισμό δύο μεγάλες νίκες/προκρίσεις επί Σέλτικ και Βόλφσμπουργκ για είσοδο με τραγικά αποτελέσματα σε Champions league και Europa league αντίστοιχα, τρεις μόνο νίκες σε καμιά 30κάτι ντέρμπι, δύο χαμένους τελικούς, ένα χαμένο ημιτελικό, εκτός πρωταθλήματος από Οκτώβρη κάθε χρονιά, κακή μπάλα, μιζέρια, ηττοπάθεια και ένα ρόστερ με πολλούς ατάλαντους που δεν θα μπορέσεις να ξεφορτωθείς και αναγκαστικά θα τα ρίξεις όλα στον προπονητή για να δώσεις την ίδια ελπίδα που δίνεις από το καλοκαίρι του 18' και κανονικά θα έπρεπε να μπει ταφόπλακα αν όχι από το καλοκαίρι του 19 τότε σίγουρα στο χαμένο τελικό με τον γαύρο.

 

τώρα μπαίνουμε στο καλοκαίρι του 2021...

...πούλο όλοι!!!

Link to comment
Share on other sites

Για εδώ είμαστε, κατά την δική μου άποψη η ΑΕΚ φέτος ήταν χειρότερη ομάδα και από τον βαζελο και συγκυριακά βγήκαμε 4οι. 

Αν θέλει να αλλάξει η εικόνα ουσιαστικά εδώ είμαστε να πούμε και μπράβο, αλλά η ανοχή έχω την αίσθηση ότι τελείωσε από μεγάλη μερίδα του κόσμου. Απαιτούνται, όπως έλεγε και ο ίδιος, ριζικές λύσεις για να ανταγωνιστείς τον γαύρο ακόμα και τον παοκ. Αν δεν έχει την διάθεση και το χρήμα ας κάνει στην άκρη, να βρεθεί ένας Αδαμίδης η Θανόπουλος να τρέχουν την ομάδα, δεν προσφέρει τίποτα πλέον, μόνο καλτιλα και μιζέρια.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×