Jump to content

ΑΕΚ Β


AG21
 Share

Recommended Posts

15 minutes ago, Man Of Faith said:

Αυτό θυμάμαι το είχα πρωτοδιαβασει από τον Πανουτσο και μου έμοιαζε δική του έμπνευση.

Το έχω διαβάσει κι αλλου. Έχει μπει και στο aekpedia για τον λόγο αυτό.

Άλλοι λενε ότι αυτό ήταν το κανονικό όνομα, άλλοι ότι ήταν 2ο όνομα, ψάξε βρες δλδ.

Αυτο που σιγουρα θυμαμαι είναι ότι στην φανέλα είχα δει το όνομα και με «Ι» και χωρίς.

Ισως να μην ξέρει ούτε αυτος πώς λέγεται.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Man Of Faith said:

Έχω ξαναγράψει παλιότερα ότι αυτοπαγιδευομαστε ευκολα με αποτέλεσμα να σε τριγκαρουν άνετα.

Μονο εμεις και καπου καπου και οι Βου αλλα αυτοι το ξεχνανε γρηγορα 😂

Link to comment
Share on other sites

Οσον αφορά την Ορίτζιναλ, θυμάμαι την ΑΕΚ το καλοκαίρι να ενδιαφέρεται για έναν Ισραηλινό. Δεν είδα ανακοίνωση κατά του παίχτη ούτε υπέρ της Παλαιστίνης. Αυτό για να έχουμε μια σύγκριση. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Το έχω διαβάσει κι αλλου. Έχει μπει και στο aekpedia για τον λόγο αυτό.

Άλλοι λενε ότι αυτό ήταν το κανονικό όνομα, άλλοι ότι ήταν 2ο όνομα, ψάξε βρες δλδ.

Αυτο που σιγουρα θυμαμαι είναι ότι στην φανέλα είχα δει το όνομα και με «Ι» και χωρίς.

Ισως να μην ξέρει ούτε αυτος πώς λέγεται.

Εγώ Τσιαρτα τον ήξερα όταν έπαιζε στη Νάουσα.

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana
Just now, Skepastos said:

Οσον αφορά την Ορίτζιναλ, θυμάμαι την ΑΕΚ το καλοκαίρι να ενδιαφέρεται για έναν Ισραηλινό. Δεν είδα ανακοίνωση κατά του παίχτη ούτε υπέρ της Παλαιστίνης. Αυτό για να έχουμε μια σύγκριση. 

Γιατι ριξαμε μολότοφ στους αγιαξιωτες;

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Araujo21 said:

Βασικα πρπει να ηταν Τσιαρτας αλλα στην Ναουσα να τους φωναζαν Τσαρτας και να εμεινε. Εχει γινει σε πολλα ονοματα εδω πανω. Αλλα δεν αλλαζει το οτι ειναι φελλος. 

Ακομα ψαχνει τα εκατομμυρια που οτυ εφαγαν με το εργοστασιο τουβλων

Βασικά το τουβλο Τσιαρτας η Τσάρτας θα ξεπούλαγε. Ανάρπαστο σαν το Δηλαβέρη θα γινόταν. Πως το λέει; Ένα όνομα μια ποιότητα; Ε αυτό; 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Γενικά οποιος έχει προβλημα με αυτά που λέει η Οριτζιναλ κακως έχει. Η Οριτζιναλ εκφράζει τον εαυτό της, έχει συγκεκριμένη ιστορία και έχει φωνή μετά από τοσα χρόνια δράσης στα της ΑΕΚ. 

Οποιου δεν του αρέσει, ας παει να κανει τις δικές του ενεργειες για να αποκτήσει φωνή αντιστοιχης της Οριτζιναλ και μετα ας εκφράζει οτι θέλει. Μέχρι τότε ας μεινει στην διαδικτυακή πορδή του, όπως ακριβώς κανω και εγώ πχ.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, tony_montana said:

Γιατι ριξαμε μολότοφ στους αγιαξιωτες;

Γιατί ποιος δεν τους έκραξε για την τιμωρια; Μέχρι και μεταξύ τους κράχτηκαν και οι μεγαλύτεροι έβαλαν κωλοδαχτυλο στους πιτσιρικάδες 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, tony_montana said:

Γιατι ριξαμε μολότοφ στους αγιαξιωτες;

Και στην τελική αν θα γινόταν εκτος γηπέδου θα μας ενδιέφερε; Η τιμωρια μας πόνεσε 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, tony_montana said:

Ο τσε τι αποψη ειχε για τους λοατκι;😎

Την ιδια που φανταζομαι θα ειχε εκεινες τις δεκαετιες το 99,9% των υπερσυντηρητικων κοινωνιων του καθολικου κοσμου. Σημερα δεν νομιζω να χε την ιδιες αποψεις αν ζουσε, οπως δεν ειχε και ο Φιντελ απο καποια στιγμη και μετα.

Link to comment
Share on other sites

Τι έχει κάνει ο Τσιάρτας από την στιγμή που σταμάτησε το ποδόσφαιρο εκτός από το να γράφει μισανθρωπες παπαριές για να τον επιλέξει ως προπονητή? Δηλαδή επίτηδες να ηθελε να το κάνει για ένα ουσιαστικά ανούσιο ζήτημα δεν θα το πετύχαινε να δημιουργήσει τόσες αντιδράσεις.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Geologos said:

Γενικά οποιος έχει προβλημα με αυτά που λέει η Οριτζιναλ κακως έχει. Η Οριτζιναλ εκφράζει τον εαυτό της, έχει συγκεκριμένη ιστορία και έχει φωνή μετά από τοσα χρόνια δράσης στα της ΑΕΚ. 

Οποιου δεν του αρέσει, ας παει να κανει τις δικές του ενεργειες για να αποκτήσει φωνή αντιστοιχης της Οριτζιναλ και μετα ας εκφράζει οτι θέλει. Μέχρι τότε ας μεινει στην διαδικτυακή πορδή του, όπως ακριβώς κανω και εγώ πχ.

Οπως η Original εχει την αποψη της προφανως την εχουν ολοι. Οπως και αυτη κατακρινει τα κακως κειμενα ετσι και μεςι μπορουμε να εκφρασουμς την πορδη(αποψη) μας οταν δεν συμφωνουμε με κατι. Σε ενα δημοκρατικο χωρο κρινεσαι και κρινεις. Το ιδιο και η R . Και οπως ειπες οποιος δεν του αρεσει μπορει και να εχει αποχωρησει γιατι δεν τον εξεφραζε αλλο η R 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

Και στην τελική αν θα γινόταν εκτος γηπέδου θα μας ενδιέφερε; Η τιμωρια μας πόνεσε 

Ότι αφορά και πληγώνει την ΑΕΚ με αφορά, δεν με απασχολεί τι κάνουν εκτός γηπέδου όλοι αυτοί.Υπαρχουν θεσμοί και νομοι γι αυτά τα πραγματα.

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana
11 minutes ago, Bukowski said:

Την ιδια που φανταζομαι θα ειχε εκεινες τις δεκαετιες το 99,9% των υπερσυντηρητικων κοινωνιων του καθολικου κοσμου. Σημερα δεν νομιζω να χε την ιδιες αποψεις αν ζουσε, οπως δεν ειχε και ο Φιντελ απο καποια στιγμη και μετα.

Δεν ηταν υπερσυντηρητικος ,επαναστατης ηταν

Δεν θα επεκταθω,αλλα ξαναψαξτο,θα εκπλαγεις.

 

Link to comment
Share on other sites

Άλλη μια πρόσληψη που δεν έχει βιογραφικό για να τη στηρίξει. Ακατανόητη. Για τον πουτσο. 

Link to comment
Share on other sites

Guest mich21

Βασικά για να τελειώνουμε πούλο και αυτός και ο παλιόγερος που τον προσέλαβε. Δηλαδή και με τον Μανωλά θα γινόταν της πουτάνας αλλά αυτός κατάφερε να φέρει κάποιον ακόμα χειρότερο. Η τρίτη επιλογή ποιος ήταν, ο Γαβαθιώτης?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ελπίζω  να μην δεχτει την θέση και να τελειώνουμε αύριο.

Έχουμε σοβαρότερα θέματα σαν ομάδα να ασχοληθουμε από τις μλκιες που κάνει ο παππούς με ο,τι καταπιάνεται.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, tony_montana said:

Δεν ηταν υπερσυντηρητικος ,επαναστατης ηταν

Δεν θα επεκταθω,αλλα ξαναψαξτο,θα εκπλαγεις.

 

Το χω ψαξει

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Εγώ ελπίζω  να μην δεχτει την θέση και να τελειώνουμε αύριο.

Έχουμε σοβαρότερα θέματα σαν ομάδα να ασχοληθουμε από τις μλκιες που κάνει ο παππούς με ο,τι καταπιάνεται.

Τρελός είσαι; Τσάμπα κλαιγόταν τόσο καιρό;

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Εγώ ελπίζω  να μην δεχτει την θέση και να τελειώνουμε αύριο.

Έχουμε σοβαρότερα θέματα σαν ομάδα να ασχοληθουμε από τις μλκιες που κάνει ο παππούς με ο,τι καταπιάνεται.

Εγω ελπιζω να την δεχτει και να τρακαρει στα Σπατα τιποτα οπαδους της ΑΕΚ στο επομενο κλαρινο που θα χουμε κανει.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Araujo21 said:

Οπως η Original εχει την αποψη της προφανως την εχουν ολοι. Οπως και αυτη κατακρινει τα κακως κειμενα ετσι και μεςι μπορουμε να εκφρασουμς την πορδη(αποψη) μας οταν δεν συμφωνουμε με κατι. Σε ενα δημοκρατικο χωρο κρινεσαι και κρινεις. Το ιδιο και η R . Και οπως ειπες οποιος δεν του αρεσει μπορει και να εχει αποχωρησει γιατι δεν τον εξεφραζε αλλο η R 

Δεν διαφωνω σε αυτο που λες, σωστά την κρινουμε με την πορδή μας όλοι ειτε θετικα είτε αρνητικα. Απλά αν καποιος θελει η πορδή του να γίνει ΦΩΝΗ, να μην περιμενει να γινει ουρανοκατεβατα αλλα να παει να κανει ότι έκανε η R τοσα χρόνια για να την αποκτήσει.

Εγώ παντως ξαναλέω ευτυχώς έχουμε R για συνοπαδους παρά τα σιχάματα της τρούμπας ή της τουμπας που είναι στο μαλιστα κυριε βαγγέλη και μαλιστα κυριε ιβαν

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Man Of Faith said:

Ότι αφορά και πληγώνει την ΑΕΚ με αφορά, δεν με απασχολεί τι κάνουν εκτός γηπέδου όλοι αυτοί.Υπαρχουν θεσμοί και νομοι γι αυτά τα πραγματα.

Αυτό λέω. 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ λέω αντί να αναλύουμε τις πολιτικές θέσεις κ ιδεολογίες που λίγο πολύ ξέρουμε τι εκφράζει ο καθένας μας, ας συμφωνήσουμε ότι ο Βασιλακης είναι ένας άνθρωπος που μισεί  ανθρώπους, που θα δημιουργήσει θέματα στο εσωτερικό της ομάδας και που ποδοσφαιρικά - προπονητικά  δεν έχει δείξει κάτι που μα δικαιολογεί την πρόσληψη του. Μπουλο λοιπόν και ας συνεχίζει να ασχολείται με τους μπαμπάδες που φοράνε κοτσιδάκια για να παίζουν με τις κόρες τους 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Vagos21 said:

Εγώ λέω αντί να αναλύουμε τις πολιτικές θέσεις κ ιδεολογίες που λίγο πολύ ξέρουμε τι εκφράζει ο καθένας μας, ας συμφωνήσουμε ότι ο Βασιλακης είναι ένας άνθρωπος που μισεί  ανθρώπους, που θα δημιουργήσει θέματα στο εσωτερικό της ομάδας και που ποδοσφαιρικά - προπονητικά  δεν έχει δείξει κάτι που μα δικαιολογεί την πρόσληψη του. Μπουλο λοιπόν και ας συνεχίζει να ασχολείται με τους μπαμπάδες που φοράνε κοτσιδάκια για να παίζουν με τις κόρες τους 

Μακαρι να παει να υπογράψει συμβολαιο και να τον περιμενει ο Μελισσανιδης μακιγιαρισμένος.

@JOSS, αν δεν ζητάω πολλά...?

 

Link to comment
Share on other sites

Ο Μελισσανιδης παιζει με τις αντοχες του κοσμου καιρο τωρα και δεν θα του βγει σε καλο γιατι ουτε Βουλγαροι ουτε Γαυροι ειναι οι ΑΕΚτζηδες.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×