Jump to content

ΑΕΚ Β


AG21
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, nedved21 said:

Ανθρωποι σαν τον Μαρινακη και τον Μελισσανιδη βλαπτουν την δημοκρατια σε 1 ημερα, οσο 1000 Τσιαρτες την βλαπτουν σε ενα lifetime. 

Ανθρωποι σαν τον Μαρινάκη και τον Μελισσανίδη στηρίζουν και θα στηρίζουν για πάντα την συγχρονη αστική δημοκρατια. Είναι θεμελιωτές, ακρογωνιαίοι λίθοι και φωτεινά παραδείγματα για το τι φρούτα βγάζει αυτο το δέντρο.

Σε οποιον δεν αρέσουν αυτά τα φρούτα, να τα βάλει με το δέντρο.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Geologos said:

Ανθρωποι σαν τον Μαρινάκη και τον Μελισσανίδη στηρίζουν και θα στηρίζουν για πάντα την συγχρονη αστική δημοκρατια. Είναι θεμελιωτές, ακρογωνιαίοι λίθοι και φωτεινά παραδείγματα για το τι φρούτα βγάζει αυτο το δέντρο.

Σε οποιον δεν αρέσουν αυτά τα φρούτα, να τα βάλει με το δέντρο.

Διαπλεκομενοι μαφιοζοι ειναι, η αστικη δημοκρατια βασιζεται σε κεφαλαιουχους, innovators κλπ. Στην Ελληνικη μορφη της αστικης δημοκρατιας εχεις εν μερει δικιο. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nedved21 said:

Διαπλεκομενοι μαφιοζοι ειναι, η αστικη δημοκρατια βασιζεται σε κεφαλαιουχους, innovators κλπ. Στην Ελληνικη μορφη της αστικης δημοκρατιας εχεις εν μερει δικιο. 

Τελειως οφ τοπικ, αλλα αφου σε ενδιαφέρει μπορεις να δεις πως το οργανωμένο έγκλημα αλληλοστηριχθηκε με τις αστικες δημοκρατίες σε πολλές χώρες του κόσμου 1 και τι ποινικο μητρώο κεφαλαιούχοι και οι innovators του κοσμου τουτου. Όσο περισσότερο το σκαλιξεις τοσο πιο πολύ μποχα βρισκεις, ακομα και στις πιο πολιτισμενες χώρες τρομαρα τους.

Η ειδοποιός διαφορα στην Ελλάδα, ειναι η βλαχοκαλτιλα.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, AG21 said:

Για Κ19 καλώς θα ήταν άλλα για Β θα δείξει . 

Εντάξει και οι Β ομάδες ουσιαστικά κ-23 είναι, άσχετα που θα τους επιτραπει και 5 παίκτες άνω των 23 (ώστε να αποφευχθούν οι δανεισμοί) οπότε πάλι με νεαρούς θα δουλέψει, για μένα θετική εξέλιξη βάση του βιογραφικου του και μόνο. 

Ίσως να έπρεπε να κάνουμε και προσέγγιση σε Κατσουράνη για ΤΔ β' ομάδας.

Link to comment
Share on other sites

Κάποιοι που τον ξέρουν λένε οτι το έχει. Εγω θα διηγηθω μια ιστορία. Ο Οφρυδόπουλος και η οικογένεια του είναι άρρωστοι ΑΕΚτζηδες. Οταν τον γνώρισα πάσαμε κουβέντα για το ΑΕΚ - Ιωνικός, το γνωστό ματς και τον ρώτησα πως το έλεγε η καρδιά του, εκείνο το βράδυ. Εκτός του ότι δεν κοιμήθηκε όλο το βράδυ απο τη στεναχώρια του, όπως μου είπε, μου ανέφερε ακόμα οτι ο πατέρας του, ο θείος του κλπ, έκαναν να του μιλήσουν ένα μήνα και όταν τους ρώτησε "τι να έκανα;" του απάντησε ο πατέρας του "Να της έδινες μια της πουτάνας, να καρφωθεί μέσα στα δίχτυα, γαμώ την Πα... της"

Σωκράτη, η φανέλα της ΑΕΚ είναι βαριά. Δώστα όλα, αν ζοριστείς, άσε κανέναν άλλον. Πάνω απο όλα η ομάδα

  • Δικεφαλάκι 8
Link to comment
Share on other sites

Η ανακοίνωση της ΑΕΚ

«Η ΠΑΕ ΑΕΚ ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον Σωκράτη Οφρυδόπουλο, ο οποίος αναλαμβάνει την τεχνική ηγεσία της ΑΕΚ Β’.

Ο Ελληνας προπονητής γεννήθηκε στις 26 Οκτωβρίου 1973 και στη διάρκεια της ποδοσφαιρικής του καριέρας αγωνίστηκε στην Καλλιθέα, τον Ιωνικό, τον ΠΑΣ Γιάννενα και τον Αστέρα Τρίπολης.

Ως προπονητής ξεκίνησε από τον Άλιμο, συνεργάστηκε με τον Παύλο Δερμιτζάκη στη Λαμία και δούλεψε στην Παναχαϊκή (δύο θητείες), στη Δόξα Δράμας και στον Λεβαδειακό. Στα τμήματα υποδομής έχει εμπειρία από τη θητεία του στον Ατρόμητο, στην Κ15 (2015-16), αλλά και στην Κ19 του συλλόγου (2019-20).

Άμεσος συνεργάτης του Σωκράτη Οφρυδόπουλου στην ΑΕΚ Β’ θα είναι ο Μιχάλης Παυλής, που ανήκει στο προπονητικό δυναμικό της «κιτρινόμαυρης» Ακαδημίας. Στις επόμενες ημέρες θα συμπληρωθεί το τεχνικό επιτελείο της δεύτερης ομάδας του συλλόγου.

Μετά τη συμφωνία του με την ΑΕΚ και την υπογραφή του συμβολαίου του ο Σωκράτης Οφρυδόπουλος δήλωσε στο aekfc.gr: «Ευχαριστώ πολύ τη διοίκηση της ΑΕΚ για την εμπιστοσύνη που έδειξε στο πρόσωπό μου, αναθέτοντας σε εμένα την ευθύνη του επικεφαλής προπονητή της δεύτερης ομάδας του συλλόγου.

Η προσέγγιση όλων των ανθρώπων της ΑΕΚ με τιμά και με γεμίζει δύναμη. Οδηγοί στην έως σήμερα προπονητική μου διαδρομή είναι η ποδοσφαιρική εξέλιξη των παικτών που είχα στα χέρια μου, αλλά και η διάπλαση ακέραιων χαρακτήρων.

Εξάλλου ο ρόλος του προπονητή, σε ένα τόσο ενδιαφέρον και νέο εγχείρημα, όπως αυτό που αναλαμβάνω, είναι πολυδιάστατος και εξαιρετικά σημαντικός».

enwsi.gr

Link to comment
Share on other sites

Προπονητικα δεν γνωριζω (αν και εργαζεται σταθερα τα τελευταια χρονια) αλλα ως ατομο ξερω πως ειναι και γαμω.

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Hoffman21 said:

 

Ίσως να έπρεπε να κάνουμε και προσέγγιση σε Κατσουράνη για ΤΔ β' ομάδας.

Για β ομάδα όντως ο κατσουρανης ίσως έκανε δουλειά αφού έχει ένα κόλλημα να φιαχνει ομαδες με νεαρούς παίκτες. 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, AG21 said:

Για β ομάδα όντως ο κατσουρανης ίσως έκανε δουλειά αφού έχει ένα κόλλημα να φιαχνει ομαδες με νεαρούς παίκτες. 

Εεχμ αν και θα τον ήθελα, νομίζω ότι ο Κατσουρανης είναι στην λίστα με Μπαγεβιτς, Τσιαρτα, Μανωλαδες, Ντεμη οπότε καταλαβαίνεις.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Man Of Faith said:

Εεχμ αν και θα τον ήθελα, νομίζω ότι ο Κατσουρανης είναι στην λίστα με Μπαγιεβιτς, Τσιαρτα, Μανωλαδες, Ντεμη οπότε καταλαβαίνεις.

Καμια σχεση. Μια χαρα ειναι ο Κατσουρ

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Καμια σχεση. Μια χαρα ειναι ο Κατσουρ

Αλλά θυμάμαι εγώ όταν ήθελε να γυρίσει όταν παίζαμε στην Β.

Για μένα μια χαρά είναι ο Κατσουρανης πάντως για οποιοδήποτε πόστο.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Man Of Faith said:

Αλλά θυμάμαι εγώ όταν ήθελε να γυρίσει όταν παίζαμε στην Β.

Για μένα μια χαρά είναι ο Κατσουρανης πάντως για οποιοδήποτε πόστο.

Κατσουρ μαζι με Μαυρο, Σαβεφσκι, Κωστη, Μπατιστα και Σιμοες εχω πει πως ειναι 6 παιχτες που θα επρεπε να αποτελουν την φωνη και την εικονα της ΠΑΕ στα social. Official accounts που θα ετρεχαν επαγγελματιες και θα σχολιαζαν τα της ΑΕΚ δινοντας ρυθμο και βοηθωντας επικοινωνιακα δινοντας την εικονα τους. Με 2k εκαστος τον μηνα δηλ 150k/χρονο θα μπορουσες να κανεις δουλιτσα ωραια. Ολοι οι ΑΕΚτζηδες θα τους ακολουθουσαν. Με μερικες δεκαδες χιλιαδες followers και διαφημιση προϊοντων και χορηγων της ΑΕΚ, θα εβγαζες ευκολα και το κοστος λειτουργιας του ολου project.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Κατσουρ μαζι με Μαυρο, Σαβεφσκι, Κωστη, Μπατιστα και Σιμοες εχω πει πως ειναι 6 παιχτες που θα επρεπε να αποτελουν την φωνη και την εικονα της ΠΑΕ στα social. Official accounts που θα ετρεχαν επαγγελματιες και θα σχολιαζαν τα της ΑΕΚ δινοντας ρυθμο και βοηθωντας επικοινωνιακα δινοντας την εικονα τους. Με 2k εκαστος τον μηνα δηλ 150k/χρονο θα μπορουσες να κανεις δουλιτσα ωραια. Ολοι οι ΑΕΚτζηδες θα τους ακολουθουσαν. Με μερικες δεκαδες χιλιαδες followers και διαφημιση προϊοντων και χορηγων της ΑΕΚ, θα εβγαζες ευκολα και το κοστος λειτουργιας του ολου project.

Μαζί σου, εγώ δεν διαφωνώ δεν ξέρω τι λένε οι υπόλοιποι όμως.

Link to comment
Share on other sites

Βασικά το μόνο που μπορείς να πεις για το κατσουρανη είναι τα κολλητιλικια με το κοντό (ο κοντός τον ξεπούλησε για να του κάνει το νταβατση) και ότι γενικά είναι αχώνευτος σαν άνθρωπος ( έχει το βλάχικο ηφακι της ανωτερότητας του ζηκου κοντου κα) κατά τα άλλα στην ΑΕΚ δεν έχει κάνει τπτ. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Skepastos said:

Με μούσια και οι δυο σαν κάτι παλιό μπεκρηδες. ΑΕΚ ξύδια και γλειψτε (@stavros 9-11 )μας τα αρχιδια 

623C1232-86F6-4350-A10F-4DBFAD4BC8D9.jpeg

Κανονικοί άνθρωποι, εργάτες για να σου κάνουν τη δουλειά. Ποδόσφαιρο είναι όχι δημόσιες σχέσεις γιατί τα έχουμε μπλέξει . Δεν βλέπουμε και το Μιλόγιεβιτς, τον αραουχο η ακόμα και το τζαβελλα. Ούτε καν χαμογελούν και φωτογραφίες με το ζορι. Είδαμε και τα χαμογελαστά παιδιά που γράφουν στο φακό όπως καρντοσο σιμαο και σία. 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, AG21 said:

Βασικά το μόνο που μπορείς να πεις για το κατσουρανη είναι τα κολλητιλικια με το κοντό (ο κοντός τον ξεπούλησε για να του κάνει το νταβατση) και ότι γενικά είναι αχώνευτος σαν άνθρωπος ( έχει το βλάχικο ηφακι της ανωτερότητας του ζηκου κοντου κα) κατά τα άλλα στην ΑΕΚ δεν έχει κάνει τπτ. 

Δεν είναι το πρόβλημα τους τα κολλητιλικια αλλά το ότι πήγε στον βαζελο σε μια εποχή που παίζει και η ίδια η ΑΕΚ να παρακαλούσε να πάει εκεί μπας και πάρει τα λεφτά της ρήτρας.Επισης υπάρχει υποψία πανηγυρισμου σε ένα γκολ που είχε πετύχει εναντίον μας.

Προφανώς και δεν έχει κάνει τίποτα στην ΑΕΚ ίσα ίσα δήλωνει οπαδός της αν και ήταν βαζελος μικρός, ενώ με τον βαζελο πήρε νταμπλ και με την ΑΕΚ τίποτα.

Υπάρχουν παλαίμαχοι που όλο γκρίνια βγάζουν για την ΑΕΚ υπάρχει και ο Κατσουρανης που έρχεται στα ματς της ΑΕΚ με την οικογένεια του και πάντα διαφημίζει την ομαδα αλλά δεν μας κάνει.Αβυσσος η ψυχή του ΑΕΚτζη.

Link to comment
Share on other sites

Ειπαμε φροντιζεις να κανεις influencing με official accounts των Μαυρος, Σαβεφσκι, Μπατιστα, Κωστης, Κατσουρανης, Σιμοες και σε επομενο χρονο Araujo και εισαι ωραιος και καλος. Δοαφημιση προϊοντων-χορηγων ΠΑΕ, σχολια to the point αλλα και καυστικα επι κιτρινομαυρης επικαιροτητας, διαφορετικο υφος ο καθενας τους κλπ. Εννοειται αλλοι θα τα τρεχουν για αυτους.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω με @Bukowski και στην (γενικοτερη) ιδεα και στα προσωπα.

Οφ-τοπικ: Εντωμεταξυ εγραψα το "@" και το ονομα σου και μου βγηκαν κατι επικα ακαουντς παοκτζηδων 🤣

Link to comment
Share on other sites

Αν ο Οφρυδοπουλος έχει κανονική επαφή με το αντικείμενο καο δεν ειναι απλα ενας παλαιμαχος που ειδε φως και μπήκε, ειναι ανελπιστα καλή επιλογη γιατί μπορει να είναι φιλόδοξος να αναλάβει προπονητης κανονικης ομαδας, χωρίς να είναι πουστράκι προς τον πρώτο μας προπονητη και με πουστιές να θελει να του φαει τη θέση.

Ο Οφρυδόπουλος θα προσπαθήσει να πείσει για την αξία του ώστε να τον παρει ο Μελ στον Ιωνικό.

Link to comment
Share on other sites

  • George_D pinned this topic
  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×