Jump to content

ΑΕΚ Β


AG21
 Share

Recommended Posts

12 minutes ago, goku21 said:

καλά β εθνική είναι αυτό έλλειπε να μην ξεχωρίζει ο γεφτιτς. 

bakakis.jpg?itok=OfbvSSur

Link to comment
Share on other sites

Σε υψηλή ένταση το ματς και πέφτουν οι πιτσιρικάδες σαν κοτόπουλα. Άλλο ένα καλό των Β ομάδων. 

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Araujo21 said:

Αν βγει ο Γεφτιτς δεν ξερω ποιος θα φτιαχνει παιχνιδι. Κατα τα αλλα καταλαβαμε ολοι γιατι ο Γιουσης δεν θα παιξει ποτε στην Α ομαδα 

Κορνεζος καύτερος του Σβαρνα και Κοσιδης θελει πολυ δουλεια ακομα

Πιστευω τζουντα γκαρσια

Link to comment
Share on other sites

Just now, moukie said:

Ας βαλει Τζουντα στη θεση του να τον δουμε λιγο.

Σε προλαβα κουφαλα μουκι

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος ο Κοσίδης. Έκανε χώρο και με τη μια γκολ. Ασσιστ ο μπακάκης που είχε κάνει μαλακια και δεν έδωσε όπως έπρεπε στο Γεφτιτς δίπλα και μπήκε μόνος. 

Link to comment
Share on other sites

Μπούσης εκτός τραυματισμός. Πολλή καλός σήμερα αλλά κάτι οι κλοτσιές του βαγιαννιδη κάτι ή ένταση και δεν άντεξε. 

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana
4 minutes ago, Araujo21 said:

Ασσιστ Μπακακη γκολ Κοσιδη,...πονατε? 😂😂😂

 

43 minutes ago, tony_montana said:

Σαμπανατζοβιτς (300Κ),ραντονια, Μπακακης αδικημένοι. Αξίζουν μια ευκαιρία ακομα. 

 

36 minutes ago, tony_montana said:

Εισαι πολύ ευγενικός με τον κοσιδη. Είναι 20 χρονών και ψάχνεις να βρεις κάτι θετικό πάνω του. 

Τα λέμε, τα γράφουμε εδώ και ώρα. 

Link to comment
Share on other sites

Οι Κοσίδης δεν ήταν κακός στο α, κατέβαινε άλλαζε μπαλιές, έκανε καλές κινήσεις και πρεσαρε. Για μένα ήταν καλός. 

Link to comment
Share on other sites

Με βούλωσε ο Μπακακαρος, αυτή η αρχιπαικτουρα.

 

Εντωμεταξυ ακόμα εγω δεν έχω καταλάβει, νόμιζα ότι ο βαζελος έχει καλύτερους πιτσιρικάδες, αλλά άλλα βλέπουμε σήμερα.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nikos said:

Με βούλωσε ο Μπακακαρος, αυτή η αρχιπαικτουρα.

 

Εντωμεταξυ ακόμα εγω δεν έχω καταλάβει, νόμιζα ότι ο βαζελος έχει καλύτερους πιτσιρικάδες, αλλά άλλα βλέπουμε σήμερα.

Βασικά εμείς δεν έχουμε πιτσιρικάδες στη Β ακόμα. Μόνο ο Μπούσης, το τέρμα αντε και ο Κοσίδης από την 11αδα. Οι άλλοι είτε μεταγραφές είτε άνω των 20. 

Σκοπός είναι να παιξουν οι έμπειροι και της Α και σιγά σιγά να μπούνε τα πιτσιρίκια. 

Και ο βαζελος έπαιξε με έμπειρους σήμερα αλλά ήταν τραγωδία. Κάνει και δουλειά ίσως ο οφρυδοπουλος. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ανέβηκε και ο σάμπα στο Β. Καλό αυτό γιατί πρέπει να παίξει μετά από χρόνια ο παίκτης. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πρώτη ευκαιρία του βαζελο σε όλο το ματς στο 94 και αυτό από το πρώτο λάθος στην άμυνα. 

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×