Jump to content

ΑΕΚ Β


AG21
 Share

Recommended Posts

Μιται λατσι παρόλο την ηλικία τους φαίνονται επαγγελματίας με ερασιτέχνες. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μετά από 1000 ευκαιρίες ήρθε και μετά από κόρνερ από εκπληκτική εκτέλεση φάουλ μιται και φοβερή απόκρουση χουαντερσον. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AG21 said:

Το ξαναγράφω για τρίτο ματς

Κορνέζος > σβάρνας. 

Ναι ρε πολυ καλος. 

Εμενα ο κοσιδης δν μου γεμιζει το ματι. Περσι εκανε ποσα ματς με την πρωτη ομαδα χωρια οι προπονησεις. Θα πρεπε κ αυτος να ξεχωριζει οπως λατσι μιται

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, CHⓇIS said:

Ναι ρε πολυ καλος. 

Εμενα ο κοσιδης δν μου γεμιζει το ματι. Περσι εκανε ποσα ματς με την πρωτη ομαδα χωρια οι προπονησεις. Θα πρεπε κ αυτος να ξεχωριζει οπως λατσι μιται

Είναι πολλη πίσω ακόμα αλλά θεωρώ ότι η Β θα τον βοηθήσει πολλή τουλάχιστον θα ξέρουμε αν κάνει. 

Link to comment
Share on other sites

Στο μεταξύ αν βλέπαμε 2-3 εναλλάγε΄ς της μπάλας που κάνουν στην Β ομάδα στην Α΄ ομάδα θα είχαμε χύσει.... δάκρυα χαράς. Ο προπονητής κάνει δουλειά.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, CHⓇIS said:

Αυτος ο ρουκουνακης καπως ετσι δν παιζει στη β? 

Σάμπα Μουστακόπουλος Μπάμπης είναι πιο ετοιμοι για Β εθνική. Ο σάμπα πρέπει να κριθεί επιτέλους, ο Μουστακόπουλος τίμιος παίκτης του προπονητή, Μπάμπης τρεχαντιρι. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, ΜΗΤΣΟΣ-ΚΑΤΟΥΝΑΞΗΡΟΜΕΡΟΥ21 said:

ποσα δινετε να δειτε Μανταλο στη βού ?

Τον βλέπουμε με τη φανέλα του Γιούση 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Σπαταλάμε με χαρακτηριστική ανεση μεγάλες ευκαιριες.Οσο έχω δει σήμερα έχουμε σπαταλησει δύο τετ α τετ γιατί καθυστέρησαν οι επιθετικοί Εκεί τα παστελωνεις.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, AG21 said:

Τον βλέπουμε με τη φανέλα του Γιούση 

Αυτό ακριβώς σκέφτηκα όταν σήκωσε και τα δύο χέρια ψηλά πριν την εκτέλεση ενός φάουλ έξω από την περιοχή του "Γιού της Καλογριάς".

Link to comment
Share on other sites

Ρουκουνακης  ... το πουλεν μου , Τον πιστευω πιο πολυ απο Λατσι και σιγουρα πολυ πιο πολυ απο Μιταη...

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΜΗΤΣΟΣ-ΚΑΤΟΥΝΑΞΗΡΟΜΕΡΟΥ21 said:

οπου Γκαρσία .. και μαγεία ...

Ιούδας, η χαρά του παιδιού λέμε.

Μάλλον αναρωτιέται γιατί εκεί στη σέντρα δεν έχει και καναδυό τραμπάλες ή καΝιά τσουλήθρα.

Link to comment
Share on other sites

Στράβωσε ο Γιούσης που δεν το εκτέλεσε εκείνος που το κέρδισε. Δείγμα κακής συμπεριφοράς. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×