Jump to content

ΑΕΚ Β


AG21
 Share

Recommended Posts

9 minutes ago, CHⓇIS said:

Τζουντα στερλινγκ

Ιούδας τρέχει χωρίς να ξέρει που, πως, πότε και γιατί.

Έχουν ξελαρυγγιαστεί από τον πάγκο "Τζούντα εδώ", "Τζούντα εκεί".

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

2 ασίστ ο Μπακακαρος και βούλωμα στοματων.

 

Περα από την πλάκα,  δικαιότατα 0-2.

Βαζει πλωρη γ 1η ομαδα ενδεκαδατος

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

2 ασιστ ο Μιχαλης γκολ ο χειροτερος παικτης Γιουσης,  Τι σου ειναι το ποδοσφαιρο

Ιατρουδης ξενο σωμα , στο 2ο γκολ ξενερωμενος 

Link to comment
Share on other sites

Εχω μια αισθηση οτι η ομαδα φαινεται δουλεμενη απ τον προπονητη. Χωρις να ξερω γενικως τι γινεται στη β κατηγορια, η ομαδα φαινεται επαρκως οργανωμενη. Κι ενταξει, κανουμε πλακα, αλλα κατι Μπακακηδες οντως ειναι πολυτελεια γι αυτο το επιπεδο.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως επιμένω ότι πρέπει να μπουν κανονες για το πόσοι από την α ομάδα θα παίζουν.

Διαφορετικα θα διαμαρτύρονται δικαιολογημένα οι Αναστόπουλοι αυτού του κόσμου για το πόσοι επαιξαν εναντίον τους κλπ 

Link to comment
Share on other sites

Just now, moukie said:

Εχω μια αισθηση οτι η ομαδα φαινεται δουλεμενη απ τον προπονητη. Χωρις να ξερω γενικως τι γινεται στη β κατηγορια, η ομαδα φαινεται επαρκως οργανωμενη. Κι ενταξει, κανουμε πλακα, αλλα κατι Μπακακηδες οντως ειναι πολυτελεια γι αυτο το επιπεδο.

Οντως μπορεί να είναι δουλεμένη, αν και περισσότερο μας ενδιαφέρει η ατομική βελτίωση των παικτών.Απο την άλλη καλύτερα να νικάς παρα να χανεις.

Link to comment
Share on other sites

Just now, moukie said:

Εχω μια αισθηση οτι η ομαδα φαινεται δουλεμενη απ τον προπονητη. Χωρις να ξερω γενικως τι γινεται στη β κατηγορια, η ομαδα φαινεται επαρκως οργανωμενη. Κι ενταξει, κανουμε πλακα, αλλα κατι Μπακακηδες οντως ειναι πολυτελεια γι αυτο το επιπεδο.

Ο Μπακακης περαν των γκολ, παικτικα ήταν το γνωστό κατσίκι που ξέρουμε.
Αλλά η άτιμη η εμπειρία δεν είναι μικρό πραγμα.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, moukie said:

Εχω μια αισθηση οτι η ομαδα φαινεται δουλεμενη απ τον προπονητη. Χωρις να ξερω γενικως τι γινεται στη β κατηγορια, η ομαδα φαινεται επαρκως οργανωμενη. Κι ενταξει, κανουμε πλακα, αλλα κατι Μπακακηδες οντως ειναι πολυτελεια γι αυτο το επιπεδο.

Ο Οφρυδοπουλος ξέρει την κατηγορία σαν την τσέπη του. Το θέμα είναι να είναι αρμονική η συνεργασία με τον Γιαννικη και τους Κονεδοπαπαδες.

Πάντως δεν παίξαμε ποδόσφαιρο Β' Εθνικής.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Man Of Faith said:

Ωραίες δηλώσεις έκανε ο Οφρυδοπουλος 

Είπε ότι στην Αγγλία έχουν απεριόριστο αριθμό παικτων από την α. 
Σε εμας δεν είναι απεριόριστος; Ούτε που έχω καταλάβει τελικά τι γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Είπε ότι στην Αγγλία έχουν απεριόριστο αριθμό παικτων από την α. 
Σε εμας δεν είναι απεριόριστος; Ούτε που έχω καταλάβει τελικά τι γίνεται.

Ναι έτσι είπε.Ουτε κι εγώ ξέρω αν υπάρχει κάποιος κανονισμός σε μας, αν και μάλλον δεν έχει κάποιο νόημα να υπάρχει περιορισμός.

Link to comment
Share on other sites

Θα κάτσουν να σκάσουν οι μεγάλοι αν θέλει περιορισμούς ο Αναστοπουλος κι ο κάθε Αναστοπουλος. Έφτιαξαν τις ομάδες αυτές για κάποιο λόγο, σιγά μην τους δώσουν και λογαριασμό. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Όσους θέλεις κατεβάζεις απ την Α, υπάρχει κάποιος περιορισμός στους ξένους νομίζω γενικότερα. Αν ανησυχεί ο Αναστόπουλος, να πάει να γαμηθεί ή ας πάει να φιλήσει κανένα κ@λο μπας κ ανέβει, ένας πάνω ένας κάτω δεν κάνει την διαφορά.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά μάλλον δεν ήταν για πέταμα για την κατηγορία οι παίκτες που κατεβάζουμε για Β.Ισως είναι και νωρίς ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, billy21 said:

Νίκη εδώ, νίκη κ στην Κ17 εναντίον των βάζελων μια καλή Κυριακή.

Η Κ17 φαίνεται να είναι πολλη δυνατή ομάδα και αυτοί θα είναι η βάση για τη Κ19 και Β ομάδα σε 2-3 χρόνια. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, AG21 said:

Η Κ17 φαίνεται να είναι πολλη δυνατή ομάδα και αυτοί θα είναι η βάση για τη Κ19 και Β ομάδα σε 2-3 χρόνια. 

Έτσι ακριβώς, ας ελπίσουμε να μην.... εξαφανιστούν μαγικά αυτά τα παιδιά, να τα προσέξει κάποιος.

Link to comment
Share on other sites

Επειδής είδαμε πολλούς παίκτες όσο περνούν λεπτά να ανεβαινουν και αυτό είναι πολλη σημαντικο και για τους παίκτες της πρώτης ομάδας αλλά και για τους μικρούς. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, billy21 said:

Έτσι ακριβώς, ας ελπίσουμε να μην.... εξαφανιστούν μαγικά αυτά τα παιδιά, να τα προσέξει κάποιος.

Θεωρώ ότι με Παπαδημητριου θα έχουν καλύτερη τιμή. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στον Οφρυδόπουλο που δεν άφησε το πράγμα στην τύχη του και δούλεψε πραγματικά αυτη την ομάδα. Σήμερα είχαμε τόσες απουσίες και η ομαδα ήταν 2-3 κλάσσεις ανώτερη από τον παναθηναικό. Αυτοί πρέπει να έκαναν την μοναδικη τους φάση στο τέλος.Γέφτιτς αναμενόμενα 10 επίπεδα πάνω, Μπακάκης ο κορυφάιος σήμερα, γενικά ότι και να λέμε κάνει πλάκα στην κατηγορία. Ο Γιούσης έχει αυτό το Μανταλοειδές στυλ, παιρνουμε την μπάλα την γυρνάμε με το σώμα μας και χαλάμε την αντεπίθεση. Έφαγε τα μπινελίκια του απο τον Οφρυδόπουλο σε κάποια φάση ακριβώς γιαυτό το πράγμα. Μπούσης πολύ καλός, θα μπορούσε να πάει και για μποξέρ...Σαμπανάτζοβιτς, Μπάμπης και ο Μουστακόπουλος που μπήκε αργοτερα πάρα πολύ καλοί στο κέντρο. Ραντόνια εδώ είναι , να πάρει παιχνίδια να αποκτήσει εμεπιριες και όταν είναι έτοιμος να παίξει με τους μεγάλους. Όχι που τον βάλαμε κατευθείαν στα βαθιά και το παιδί ήταν τρομοκρατημενο. Γιανούτσος τίμιος, Κοσίδης έβαλε σεντρερφοσρίσιο γκολ, Ιατρουδης και Γκαρσία έπαιξαν λιγο και ήταν οκ. Παρα πολύ καλός ο Κορζένος. Ο χατζηεμανουήλ έκανε κάτι καλές εξόδους χωρίς φόβο και πάθος. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Man Of Faith said:

Τελικά μάλλον δεν ήταν για πέταμα για την κατηγορία οι παίκτες που κατεβάζουμε για Β.Ισως είναι και νωρίς ακόμα.

Δεν είναι μέτρο σύγκρισης ο βαζελος, είναι αδύναμος. Θα δεις π.χ. με Κηφισιά αν και τι ψάρια πιάνεις.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, AG21 said:

Η Κ17 φαίνεται να είναι πολλη δυνατή ομάδα και αυτοί θα είναι η βάση για τη Κ19 και Β ομάδα σε 2-3 χρόνια. 

Ίσως η απόφαση να διαλυθεί η φετινή κ19 να ήταν σωστή μακροπρόθεσμα

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×