Jump to content

Μεταγραφαί/Σχεδιασμός Summer 2021_b


bladerunner21
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, nikos said:

δεν μου αρέσει που έχει παει να τον υποδεχτεί, μου δημιουργεί την ανησυχία ότι αυτό ήταν το μπαμ για φετος. Μακαρι να μην έχει καμια σχέση με την πραγματικότητα αυτό που λεω.

Τώρα αυτό το έγραψες στ' αλήθεια ή για την τρολιά; Θέλω να πω, υπάρχει έστω κι ένας εδώ μέσα που φαντάζεται ότι ο Αραούχο είναι ξέρω γω ορεκτικό και ότι η φάση έχει και κυρίως πιάτο;

Κι εδώ που τα λέμε το να έρθει ο Αραούχο με αγορά και όχι με δανεισμό, είναι πράξη ΠΟΛΥ πάνω από τα κυβικά του Δημήτρη Μελισσανίδη. Καλά που είναι αυτός το μπαμ λέω εγώ, γιατί υπό κανονικές συνθήκες το μπαμ θα ήταν καμια ρεζέρβα της Ανόρθωσης στην καλύτερη.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, stavros 9-11 said:

Τώρα αυτό το έγραψες στ' αλήθεια ή για την τρολιά; Θέλω να πω, υπάρχει έστω κι ένας εδώ μέσα που φαντάζεται ότι ο Αραούχο είναι ξέρω γω ορεκτικό και ότι η φάση έχει και κυρίως πιάτο;

Κι εδώ που τα λέμε το να έρθει ο Αραούχο με αγορά και όχι με δανεισμό, είναι πράξη ΠΟΛΥ πάνω από τα κυβικά του Δημήτρη Μελισσανίδη. Καλά που είναι αυτός το μπαμ λέω εγώ, γιατί υπό κανονικές συνθήκες το μπαμ θα ήταν καμια ρεζέρβα της Ανόρθωσης στην καλύτερη.

Όχι ρε σοβαρά το εγραψα λόγω του ότι υπάρχει η επιταγή Εντσαμ στο συρτάρι. 
Μπορει να κάνει παρεα σε αυτή του Ιμπισεβιτς θα μου πεις. Σωστό κι αυτό.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, nikos said:

Όχι ρε σοβαρά το εγραψα λόγω του ότι υπάρχει η επιταγή Εντσαμ στο συρτάρι. 
Μπορει να κάνει παρεα σε αυτή του Ιμπισεβιτς θα μου πεις. Σωστό κι αυτό.

Θα κανει σιγουρα αλλο ενα μπαμ

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Θα κανει σιγουρα αλλο ενα μπαμ

Λόγω ποτ πουρί αυτών που έχει μάθει κατα καιρους  ο Στυλ το ελπίζω.

Απλα με τον Μελ ποτέ δεν είσαι σίγουρος ότι δεν θα σε απογοητεύσει 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, nikos said:

Λόγω ποτ πουρί αυτών που έχει μάθει κατα καιρους  ο Στυλ το ελπίζω.

Απλα με τον Μελ ποτέ δεν είσαι σίγουρος ότι δεν θα σε απογοητεύσει 

Εγω εγραψα απο το καλοκαιρι στην σουβλακομαζωξη πως για να ταν μαζεμενος τον πονεσε το φετινο μησιγα που του ριξε ο ντρος. Αρα θα βγαλει αντιδραση. Περισσοτερο θα φοβομουν αν εμφανιζοταν ανετος, ωραιος και υπερφιαλος οπως μετα το πρωταθλημα.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Bukowski said:

Θα κανει σιγουρα αλλο ενα μπαμ

Οποιος πηρε διαρκειας,(ναι, ειπαμε, υπαρχουν μαλακες ακομα), και ειδε το μηκος των διαχωριστικων που εχουν βαλει για τις ουρες που περιμενουν, επιβεβαιωνει την αποψη σου για (μεγαλο) μπαμ.

 

Vlepotasimadia21

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξυ αυτό το δεξι μπακ που λενε οτι του καναμε προταση εβγαλε μια ολοκληρη χρονια περυσι ως δεξι χαφ. Σαν τον Ντατσενκο και τον Χατζησταφί ενα πράγμα. Ρε θα μας τρελάνουν

Link to comment
Share on other sites

Μαραθώνια υπογραφή συμβολαίου..

Άραγε τι παζάρια της τελευταίας στιγμής να κάνει ο τάιγκερ, αφού το αρδολόι μας είχε ενημερώσει οτι τα έχουμε βρει σε όλα με τον παίχτη πριν καν ακόμα κάνει δεκτή τη πρόταση μας η Λας Πάλμας. 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Skepastos said:

Εντωμεταξυ αυτό το δεξι μπακ που λενε οτι του καναμε προταση εβγαλε μια ολοκληρη χρονια περυσι ως δεξι χαφ. Σαν τον Ντατσενκο και τον Χατζησταφί ενα πράγμα. Ρε θα μας τρελάνουν

Δεξί μπακ είναι η θέση του κ στην Εθνική εκεί παίζει. Απλά οι Ολλανδοί έπαιξαν 3-5-2 κ γι αυτό το έχουν όλη την χρονιά στο πινακάκι αυτοματοποιημένα στο transfermarkt σαν RM.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Hoffman21 said:

Μαραθώνια υπογραφή συμβολαίου..

Άραγε τι παζάρια της τελευταίας στιγμής να κάνει ο τάιγκερ, αφού το αρδολόι μας είχε ενημερώσει οτι τα έχουμε βρει σε όλα με τον παίχτη πριν καν ακόμα κάνει δεκτή τη πρόταση μας η Λας Πάλμας. 

Ικανο τον εχω να διαπραγματευεται τα κοινοχρηστα της κατοικιας Σερχιο

- Σερτζιο 70 εμεις 70 εσυ

- Προεδρε αυτο κανει 140

- Σορυ Σερτζιο περδευτηκα απο κατι αλλο, 80 εσυ 20 εμεις για να μαθεις να αντιμιλας

- Προεδρε με ριχνεις 75-25 εστω

- Αντε επειδη εισαι εσυ 81-19 και κλεισαμε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Φημες λενε πως ψαχνουν χρυσο στυλο για να υπογραψει ο Τιγρης. Αν δεν βρουνε θα καταληξουν σε νικελωμενο. Αναμενουμε μεχρι να βρεθει 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Πηρε χαφ στο 6-8 η Σελτικ

https://www.aek365.org/a-799726/phre-paikth-sto-kentro-h-seltik.htm

Χτες παρόλο τους τραυματισμούς που είχε η Σέλτικ πριν κ κατά την διάρκεια του φιλικού δεν έπαιξε λεπτό. Ας ελπίσουμε να γίνει το θαύμα. Είναι υπό παρακολούθηση τα παιδιά.

Link to comment
Share on other sites

Just now, billy21 said:

Χτες παρόλο τους τραυματισμούς που είχε η Σέλτικ πριν κ κατά την διάρκεια του φιλικού δεν έπαιξε λεπτό. Ας ελπίσουμε να γίνει το θαύμα. Είναι υπό παρακολούθηση τα παιδιά.

Νομιζω επαιξε 

Link to comment
Share on other sites

Ενδεχομένως να πάνε για αύριο οι ανακοινώσεις καθώς η Ένωση περιμένει να τα βρουν Λας Πάλμας-Μπόκα για το 20%

Η ΑΕΚ είναι απόλυτα έτοιμη να ανακοινώσει την μεγάλη επιστροφή του Σέρχιο Αραούχο, κάτι που ήταν προγραμματισμένο να γίνει σήμερα. Ωστόσο δεν αποκλείεται να έχουμε μια μίνι καθυστέρηση όσον αφορά το τυπικό σκέλος, καθώς η Ένωση περιμένει να τα βρουν Λας Πάλμας-Μπόκα για το 20%. Συγκεκριμένα, η ενημέρωση που έχουν στην κιτρινόμαυρη ΠΑΕ και αυτό που τους ειπώθηκε από την Λας Πάλμας, είναι πως δεν έχουν τελειώσει με την Μπόκα για το 20% και ως εκ τούτου η ΑΕΚ δεν μπορεί να επισημοποιήσει την μεταγραφή, κάτι που σημαίνει πως ενδεχομένως οι ανακοινώσεις να πάνε για αύριο. Εκτός αν έχουμε ραγδαίες εξελίξεις τις επόμενες ώρες που θα φέρουν και τις επίσημες ανακοινώσεις…

 

Μια μεταγραφη καναμε και εχει γινει survivor σε διαρκεια......οταν παει ο Τιγρης παντα κατι γινεται 

Edited by Araujo21
Link to comment
Share on other sites

Just now, Araujo21 said:

Νομιζω επαιξε 

Ούτε λεπτό. Στο προηγούμενο έπαιξε ένα ημίχρονο.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Araujo21 said:

Και χτες επαιξε στο β μερος και δεν ηταν καλος.. Μηπως τελικα δεν ειναι τοσο στα πανω του ο Ντσαμ τελικα

Καλα αμα ηταν στα πανω του θα ταν να παει σε καμια Αρσεναλ σαν τον συνομηλικο του Τιρνει που επισης μας ειχε κανει κουδουνα στα ματς με Σελτικ, ο οποιος σημερα κοστιζει 30+m δεν θα διαπραγματευοταν μαζι μας.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bukowski said:

Ικανο τον εχω να διαπραγματευεται τα κοινοχρηστα της κατοικιας Σερχιο

- Σερτζιο 70 εμεις 70 εσυ

- Προεδρε αυτο κανει 140

- Σορυ Σερτζιο περδευτηκα απο κατι αλλο, 80 εσυ 20 εμεις για να μαθεις να αντιμιλας

- Προεδρε με ριχνεις 75-25 εστω

- Αντε επειδη εισαι εσυ 81-19 και κλεισαμε.

Στα σοβαρά έτσι διαπραγματευόταν παλαιότερα ο Μελισσανίδης με ατζέντηδες. Για αυτό αρκετές κλεισμένες μεταγραφές, ποδοσφαιριστές που έρχονταν με πέντε αποσκευές στην Ελλάδα, χαλούσαν ή έκλειναν μετά από θρίλερ.

Η λογική Μελισσαν ήταν 100-0 και αν δώσουμε κάτι ψίχουλα να θεωρείται και επιτυχία.

Πάντως έκανε στροφή όχι 180 μοιρών αλλά έστω 90 μοιρών.

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Araujo21 said:

Ενδεχομένως να πάνε για αύριο οι ανακοινώσεις καθώς η Ένωση περιμένει να τα βρουν Λας Πάλμας-Μπόκα για το 20%

Η ΑΕΚ είναι απόλυτα έτοιμη να ανακοινώσει την μεγάλη επιστροφή του Σέρχιο Αραούχο, κάτι που ήταν προγραμματισμένο να γίνει σήμερα. Ωστόσο δεν αποκλείεται να έχουμε μια μίνι καθυστέρηση όσον αφορά το τυπικό σκέλος, καθώς η Ένωση περιμένει να τα βρουν Λας Πάλμας-Μπόκα για το 20%. Συγκεκριμένα, η ενημέρωση που έχουν στην κιτρινόμαυρη ΠΑΕ και αυτό που τους ειπώθηκε από την Λας Πάλμας, είναι πως δεν έχουν τελειώσει με την Μπόκα για το 20% και ως εκ τούτου η ΑΕΚ δεν μπορεί να επισημοποιήσει την μεταγραφή, κάτι που σημαίνει πως ενδεχομένως οι ανακοινώσεις να πάνε για αύριο. Εκτός αν έχουμε ραγδαίες εξελίξεις τις επόμενες ώρες που θα φέρουν και τις επίσημες ανακοινώσεις

 

Μια μεταγραφη καναμε και εχει γινει survivor σε διαρκεια......οταν παει ο Τιγρης παντα κατι γινεται 

Υπαρχει βεβαια και αλλο σεναριο... ραγδαιων εξελιξεων :D

Link to comment
Share on other sites

Τους εδωσε τα λεφτα ο αλλος και τους είπε πληρώστε εσείς τη Μποκα και ψάχνει τώρα να κάνει ψαλίδι ο ημίτρελος της Λας Πάλμας. Ρε με κανένα ίσιο παϊδι δεν θα λογαριαστούμε ποτέ στη ζωή μας; Σε όλους τους τραμπαρίφες εντός και εκτός ομάδας κολλάμε σαν τη μύγα στο σκατό.

Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos locked this topic
  • George_D unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×