Jump to content

Μεταγραφαί/Σχεδιασμός Summer 2021_b


bladerunner21
 Share

Recommended Posts

Just now, Kostas21 said:

ε το ξαναθεσα απο περιεργεια. Διοτι αν δε ξερουμε τη γαμημενη φιλοσοφια κ DNA, τι σκατα ακριβως κανουμε?

Η φάση είναι ανάμεσα σε ΑΕΚ σημαίνει επίθεση και ότι κατσει.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kostas21 said:

ε το ξαναθεσα απο περιεργεια. Διοτι αν δε ξερουμε τη γαμημενη φιλοσοφια κ DNA, τι σκατα ακριβως κανουμε?

Θα τοποθετηθω κι εγω πανω σε αυτο γτ το χω σκεφτει πολλες φορες. Τα 100 χρονια παντως θα επρεπε να σηματοδοτησουν κατι τετοιο με ριζικη αλλαγη της φιλοσοφιας στα παντα.

Link to comment
Share on other sites

Ap oso thymamai panta h AEK asxeta me thn katastash pou htan eixe to kalutero for h mesa sta 3 kalytera. Pote dn eixe pekhart k ansarifard. 

Xoria oti para polles xronies eixe k ton 1o scorer

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kostas21 said:

 

ΕΡΩΤΗΣΗ : 
Πoια ειναι η φιλοσοφια κ το αγωνιστικο DNA του club στην τελικη που χθες επικαλεστηκε η ORIGINAL 21?

Η ερωτηση μου ειναι απλη, ας μου την απαντησει καποιος λιανα με μια προταση ξεκαθαραη.

Δεν υπάρχει κλαμπ /εταιρία ποδοσφαιρική 

Την μπετονιερα μην κατηγορας, αυτή σου δίνει για να φας 

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Duck_Season said:

Την μπετονιερα μην κατηγορας, αυτή σου δίνει για να φας 

 

Εσύ πρέπει να είσαι του Μετσοβείου. Και δεν σου φαινόταν....

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Skepastos said:

Εσύ πρέπει να είσαι του Μετσοβείου. Και δεν σου φαινόταν....

Αρχιτέκτονας του Χαους

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως θεωρώ ότι το κλαμπ πλέον δεν έχει ταυτότητα, ούτε DNA. Το τελευταίο ίχνος του πέθανε χρόνια τώρα με τους τελευταίους πρόσφυγες και πρέπει να βρούμε κάτι καινούργιο. Ακόμα και το γήπεδο θεωρώ ότι έχει παρωχημένο story έτσι όπως φτιάχτηκε.

Αγομαστε και φερομαστε εδώ και 30 χρόνια σύμφωνα με τις ορέξεις του Μελισσανιδη, κάποια στιγμή θα πεθάνει κι αυτός. Αυτό που μένει είναι ο κόσμος και είναι πάγια πεποίθηση μου εδώ και χρόνια ότι θα πρέπει να πάμε σε μοντέλο λαϊκής κυριαρχίας. Πρέπει να βρεθεί η λύση να ζούμε με έσοδα έξοδα πραγματικά όμως. Γνώμη μου ε. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rossi said:

Τουλάχιστον ήρθε αυτός ΓΤΠΣ! Χυστους ρε τρέλα!

Άντε να ανέβουμε λίγο!!

Link to comment
Share on other sites

«Είμαι πολύ χαρούμενος που επιστρέφω σπίτι μου ακόμα μία φορά», σχολίασε χαρακτηριστικά ο Αργεντινός σέντερ φορ, που αποχώρησε μαζί με τον Μπράνκο Μιλοβάνοβιτς και εκπρόσωπο της Λας Πάλμας από το αεροδρόμιο
Ο Αραούχο έφτασε στην Αθήνα για την ΑΕΚ! (ΦΩΤΟ-VIDEO)

Link to comment
Share on other sites

Η ΑΕΚ έστειλε την Δευτέρα (12/7) στο Ιράν το συμβόλαιο του Χατζισαφί κι αυτό που απομένει πλέον να ξεκαθαρίσει είναι το τάιμινγκ της άφιξης του ποδοσφαιριστή στην Αθήνα. Μπορεί ο παίκτης να έχει ρήτρα στο συμβόλαιο με την Σεπαχάν που του προσφέρει τη δυνατότητα ανά πάσα ώρα και στιγμή να αποχωρήσει και να πάρει μεταγραφή σε οποιαδήποτε ευρωπαϊκή ομάδα, ωστόσο το πρωτάθλημα στο Ιράν για την αγωνιστική σεζόν 2020-21 έχει ακόμα τρεις αγωνιστικές για το φινάλε. Δεδομένη η απουσία του από τα πρώτα ευρωπαϊκά παιχνίδια της Ένωσης. (ΩΡΑ)

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα αργήσει η ώρα που ο Ελντερ Λόπες θα κληθεί από τη διοίκηση της ΠΑΕ ΑΕΚ να συζητήσει το μέλλον του στην ομάδα. Που δεν προδιαγράφεται ακριβώς λαμπρό… Το πότε θα γίνει αυτό, θα εξαρτηθεί αποκλειστικά από το πότε θα κλείσει  η εκκρεμότητα με τη μεταγραφή αριστερού μπακ και συγκεκριμένα πλέον με την περίπτωση του Ιρανού Χατζισαφί. (ΕΦ.ΣΥΝ.)

Εδω δεν μπορουμε να ξεφορτωθουμε πλεονάζοντες στα στοπερ κι δεξια μπακ και θελουμε να βγαλουμε ακρη με Λοπες που δεν εχουμε αλλον εκτος Μιται 

Link to comment
Share on other sites

Αυτός ο Χατζισαφι ξέρει ότι έρχεται να παίξει αριστερό μπακ?

Τον ενημέρωσε κανείς?

 

Link to comment
Share on other sites

Αριστη διαχειριση δυναμικου η ομάδα, έχει εναν επαγγελματία αριστερο μπακ μονο, και φροντίζει να τον έχει μεγάλη αναγκη για ενα μήνα και φροντίζει να του διαμηνύει με καθε τρόπο πως στον μήνα πάνω θα παρει μπούλο.

Link to comment
Share on other sites

Κι άλλη επιστροφή αυτού του παίχτη του Αραούχου. ΜΟΥΝΟΠΑΝΟ Μελ μας γάμησες στις επιστροφές. Μπούλο.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Kostas21 said:

Κανω εναρξη απο εδω για συζητηση πλεον που πρεπει να αρχισει σιγα σιγα για το ριζικο format του κλαμπ, που εχει αποτυχει σε φιλοσοφια, μεταγραφες, αγωνιστικη κ εικονα ΜΜΕ, εμπορικη αξια.

Φτανει ΠΛΕΟΝ με την ΑΣΤΕΙΑ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ "if you build it they will come". Το κλαμπ ειναι ΔΙΑΛΥΜΕΝΟ κυριολεκτικα. Κ οποιος νομιζει το αντιθετο ας μου το παραθεσει να κανω τουμπεκα χωρις πολλα-πολλα.

Εχουμε πλεον φτασει να συζηταμε ακομα για μια μεταγραφη που πηγαινο-ερχεται απο το 2017. ΤΕΣΣΕΡΑ χρονια η ιδια μεταγραφη, ειναι ΑΝΕΚΔΟΤΟ κυριολεκτικα. 

Ποιος χατζησαφι κ ποιος Ινσουα κ δε ξερω εγω τι. 

ΕΡΩΤΗΣΗ : 
Πoια ειναι η φιλοσοφια κ το αγωνιστικο DNA του club στην τελικη που χθες επικαλεστηκε η ORIGINAL 21?

Η ερωτηση μου ειναι απλη, ας μου την απαντησει καποιος λιανα με μια προταση ξεκαθαραη.

Διαλυμένο κλαμπ με δικό του γήπεδο και μηδενικά χρέη? Είπαμε είναι μαλάκας. Αλλά έχω τις ενστάσεις μου εδώ.

Δύο ανθρώπους στις σωστές θέσεις θέλει η ομάδα και ένα πολύ γερό ξεσκαρτάρισμα από την σαβούρα που μας κουβάλησαν. 

Αν εξαιρέσω τον ΜΕΤΡΙΟ Ιρανό οι υπόλοιπες κινήσεις είναι καλές φέτος. Αναμένω να δω τις υπόλοιπες και φυσικά τις πωλήσεις/αποδεσμεύσεις.

 

 

 

20 χρόνια ρε συ αδελφέ μου χωρίς γήπεδο είμαστε. Πέσαμε κατηγορία. Έχουν γίνει πολλά. Έχουν αλλάξει πολλά. Αλλά τουλάχιστον ακόμα και σήμερα ξεχωρίζουμε το σωστό από το λάθος και βάζουμε στοπ σε κάθε Τσιάρτα. Οπότε ήμουν και παραμένω αισιόδοξος για το μέλλον.

 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε κύριε Μελισσανιδη για την επιστροφή Αραουχο. 

Ο Θεός να μας κόβει Εντσαμ και να σου δίνει Σιωπηδες 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos locked this topic
  • George_D unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×