Jump to content

Μεταγραφαί/Σχεδιασμός Summer 2021_b


bladerunner21
 Share

Recommended Posts

12 minutes ago, Hoffman21 said:

Άρα το θέμα με τον Μοχαμαντι δεν είχε να κάνει με έλλειψη χρόνου όπως το παρουσιασε ο 🤡 Τσαταλης χθες στο Βεργή αλλά καθαρά για οικονομικούς λόγους και ας προσπάθησε να σπρώξει το σανό ότι τάχα συμφωνήσαμε με ομάδα και παίκτη.. 

 

Ε ναι. Το καλοκαιράκι αυτό γενικότερα δεν πάει καλά για κανέναν τους.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, billy21 said:

Να και κάτι θετικό. Μπας κ πάμε κ τους επόμενους. Στο μεταξύ ο Χατζισαφί δεν πρόκειται να φύγει απ το Ιράν πριν τελειώσει το πρωτάθλημα στο τέλος του μήνα.

Το έχω γράψει από την πρωτη μερα που ακουστηκε. Δεν είναι δυνατόν να φυγεις σε τέτοια κρίσιμη καμπή.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Araujo21 said:

Το έχω γράψει από την πρωτη μερα που ακουστηκε. Δεν είναι δυνατόν να φυγεις σε τέτοια κρίσιμη καμπή.

Τι ισχύει για την ΑΕΚ, αν σε αυτή την κρίσιμη καμπή για τον Χατζησαφί στις εναπομείναντες 3 αγωνιστικές στην Περσία τραυματιστεί ασούμε??

Έρχεται στην ΑΕΚ για να αναρρώσει?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Araujo21 said:

Το έχω γράψει από την πρωτη μερα που ακουστηκε. Δεν είναι δυνατόν να φυγεις σε τέτοια κρίσιμη καμπή.

Μα είναι λογικό αν δεις κ την καριέρα του είναι 90% Ιράν. Αν τους έφτυνε σε μια τέτοια στιγμή πιθανών να μην μπορούσε να ξαναβρεί εύκολα κ συμβόλαιο εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Αφήνω ενα παραθυρακι να γίνει Γουτας και να μην ερθει ποτε. Απλά να κλεισε μήν και ξεμείνουμε.

Ετσι τις λέω πλεον τις ευχές μου. Παραθυράκια. 

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να είναι μέσο πίεσης για άλλον παίκτη που θέλουμε. Νταξ δεν τους έχω για τόσο έξυπνους στην ΠΑΕ αλλά.... ελπίδα....

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Geologos said:

Αφήνω ενα παραθυρακι να γίνει Γουτας και να μην ερθει ποτε. Απλά να κλεισε μήν και ξεμείνουμε.

Ετσι τις λέω πλεον τις ευχές μου. Παραθυράκια. 

Υπάρχει μια φήμη ότι θα επανέλθει ο Γουτας

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Araujo21 said:

Υπάρχει μια φήμη ότι θα επανέλθει ο Γουτας

Άρα Νέντε χαιρετάει ? Προχωράνε προφανώς οι διαπραγματεύσεις παραχώρησης του . 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, billy21 said:

Μακάρι να είναι μέσο πίεσης για άλλον παίκτη που θέλουμε. Νταξ δεν τους έχω για τόσο έξυπνους στην ΠΑΕ αλλά.... ελπίδα....

Πάντως για ραγδαία εξέλιξη δεν το λες. Πιο πολυ για γιαβας γιαβας μου μοιάζει 

Link to comment
Share on other sites

για Νεντε υπαρχει προταση καλυτερη απο τις αλλες, να δουμε αν θα γινει αποδεκτη ομως

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Araujo21 said:

Πάντως για ραγδαία εξέλιξη δεν το λες. Πιο πολυ για γιαβας γιαβας μου μοιάζει 

20 μέρες είναι καλός χρόνος για την τωρινή διοίκηση. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, billy21 said:

20 μέρες είναι καλός χρόνος για την τωρινή διοίκηση. 

Θα προτιμουσα να είναι αλλά κινηση πιεσης για να πάρουμε άλλον

Link to comment
Share on other sites

Just now, Araujo21 said:

Θα προτιμουσα να είναι αλλά κινηση πιεσης για να πάρουμε άλλον

Αυτό έγραψα κ εγώ πιο πάνω αλλά δεν τους έχω για τόσο έξυπνους.

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, billy21 said:

20 μέρες είναι καλός χρόνος για την τωρινή διοίκηση. 

Πολύ γρήγορα πας 😂

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει περίπτωση ούτε μία στο εκατομμύριο να μην προσφέρει ο Χατζισαφί στην ΑΕΚ.

Η μοναδική του αδυναμία από τότε που έπαιζε στον Πανιώνιο είναι πως δεν γνωρίζει αγγλικά και υπήρχε ένα θέμα στην άμεση επαφή μαζί του. Ωστόσο είναι πανέξυπνος και καλύπτει κι αυτή την αδυναμία του».

Μιχάλης Γρηγορίου στο sdna

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kostas21 said:

Κανω εναρξη απο εδω για συζητηση πλεον που πρεπει να αρχισει σιγα σιγα για το ριζικο format του κλαμπ, που εχει αποτυχει σε φιλοσοφια, μεταγραφες, αγωνιστικη κ εικονα ΜΜΕ, εμπορικη αξια.

Φτανει ΠΛΕΟΝ με την ΑΣΤΕΙΑ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ "if you build it they will come". Το κλαμπ ειναι ΔΙΑΛΥΜΕΝΟ κυριολεκτικα. Κ οποιος νομιζει το αντιθετο ας μου το παραθεσει να κανω τουμπεκα χωρις πολλα-πολλα.

Εχουμε πλεον φτασει να συζηταμε ακομα για μια μεταγραφη που πηγαινο-ερχεται απο το 2017. ΤΕΣΣΕΡΑ χρονια η ιδια μεταγραφη, ειναι ΑΝΕΚΔΟΤΟ κυριολεκτικα. 

Ποιος χατζησαφι κ ποιος Ινσουα κ δε ξερω εγω τι. 

ΕΡΩΤΗΣΗ : 
Πoια ειναι η φιλοσοφια κ το αγωνιστικο DNA του club στην τελικη που χθες επικαλεστηκε η ORIGINAL 21?

Η ερωτηση μου ειναι απλη, ας μου την απαντησει καποιος λιανα με μια προταση ξεκαθαραη.

Η φιλοσοφία και το σκεπτικό είναι: 'Αντε να κτιστεί το νέο γήπεδο, να μπούμε μέσα και βλέπουμε. Το DNA αφορά πλέον τον κατασκευαστικό κλάδο.

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Hoffman21 said:

Δεν υπάρχει περίπτωση ούτε μία στο εκατομμύριο να μην προσφέρει ο Χατζισαφί στην ΑΕΚ.

Η μοναδική του αδυναμία από τότε που έπαιζε στον Πανιώνιο είναι πως δεν γνωρίζει αγγλικά και υπήρχε ένα θέμα στην άμεση επαφή μαζί του. Ωστόσο είναι πανέξυπνος και καλύπτει κι αυτή την αδυναμία του».

Τι διαβαζουμε ρε πουστη μου

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Hoffman21 said:

Δεν υπάρχει περίπτωση ούτε μία στο εκατομμύριο να μην προσφέρει ο Χατζισαφί στην ΑΕΚ.

Η μοναδική του αδυναμία από τότε που έπαιζε στον Πανιώνιο είναι πως δεν γνωρίζει αγγλικά και υπήρχε ένα θέμα στην άμεση επαφή μαζί του. Ωστόσο είναι πανέξυπνος και καλύπτει κι αυτή την αδυναμία του».

Βρήκαν παρέα για τον Νταντσένκο.

Link to comment
Share on other sites

Είπαμε...χτίζουμε γήπεδο και κάνουμε το παν να την βγάλουμε όπως όπως μέχρι όλο το πακέτο να πωληθεί στον επόμενο.

Τι ψάχνεις μωρέ Κώστα?

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Kostas21 said:

Κανω εναρξη απο εδω για συζητηση πλεον που πρεπει να αρχισει σιγα σιγα για το ριζικο format του κλαμπ, που εχει αποτυχει σε φιλοσοφια, μεταγραφες, αγωνιστικη κ εικονα ΜΜΕ, εμπορικη αξια.

Φτανει ΠΛΕΟΝ με την ΑΣΤΕΙΑ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ "if you build it they will come". Το κλαμπ ειναι ΔΙΑΛΥΜΕΝΟ κυριολεκτικα. Κ οποιος νομιζει το αντιθετο ας μου το παραθεσει να κανω τουμπεκα χωρις πολλα-πολλα.

Εχουμε πλεον φτασει να συζηταμε ακομα για μια μεταγραφη που πηγαινο-ερχεται απο το 2017. ΤΕΣΣΕΡΑ χρονια η ιδια μεταγραφη, ειναι ΑΝΕΚΔΟΤΟ κυριολεκτικα. 

Ποιος χατζησαφι κ ποιος Ινσουα κ δε ξερω εγω τι. 

ΕΡΩΤΗΣΗ : 
Πoια ειναι η φιλοσοφια κ το αγωνιστικο DNA του club στην τελικη που χθες επικαλεστηκε η ORIGINAL 21?

Η ερωτηση μου ειναι απλη, ας μου την απαντησει καποιος λιανα με μια προταση ξεκαθαραη.

Το είχα θέσει κάποτε κι εγώ αυτό το ερώτημα αλλά ανταπόκριση δεν είδα.

Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos locked this topic
  • George_D unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×